Přidej zprávu »
Kačenka: máte v plánu pokračování?
HOD: ája: oskarovi je upířích let 23 (těch lidských kolem stovky), chester byl přeměněn v 27 (ale bylo by mu už kolem 42), dickovi bylo na začátku HOD 26,)
Ája: Ahoj, mužu se zeptat kolik je asi Chestrovi, Dickovi a Oskarovi let? Nikde jsem to nenašla
Wish: Anny: děkujeme.) přesně ti bohužel nepovím, kdy přibude nová kapitola, protože teď se spoluautorkou nemáme moc času a navíc se snažíme věnovat první knize, kterou bychom chtěly zkusit poslat do nějakého nakladatelství, i proto hledáme pomoc od vás čtenářů, abychom dokreslily podobu jednotlivých postav, takže pokud by ses na tomto chtěla podílet, budeme jenom rády.)
Anny: tý jo, píšete užasně:) chci se zeptat, kdy tu přibude nová kapitola:)
Wish: Shelley: moc děkujeme za takovou chválu.) jsme rády, že se HOD líbí
Shelley: Souhlasím s Vicky, když říká, že je to krásná série. Nemůžu se dočkat další kapitoly.
Wish: Vicky: to nás opravdu moc těší, že se ti HOD tak líbí.) budou přibývat nové kapitoly, takže se máš určitě na co těšit
Vicky: opravdu, tahle série je krásná
NikaRoovy: Ahoj, Začalo hlasování o Povídku mého srdce, 2. kolo, ve které je tvá. Popros své fanoušky o hlasy! Více zde: odkaz »
NikaRoovy: Ahojky. Chci vás jeninformovat, že Hra o duší byla nominována do projektu Povídka mého srdce a tímto bych si chtěla vyžádat svolení pro její účast. (Odepište prosím na nika-roov.blog.cz) Děkuju.
Wish: odkaz na náš facebook, jelikož pravý postranní panel poslední dobou jaksi stávkuje.) odkaz »
Joelli: Wish: Ježíši, nedovolila bych si tvrdit, že je Ches srab! To ani náhodou! :D Bych rovnou mohla jí na svůj vlastní funus... A jo, Dex je fajnej :) Tak ono je to asi tím, že já jsem jenom čtenář :-D
Wish: Joelli: Dexter je o něco víc bojácnější než Chaz?? ty vogo, co já se tu nedozvím.D Tak to jsi teda moc Chazzyho nepotěšila, když si o něm myslíš, že zrovna ON je srab.D a Dexter a milej? sakra, tak to už mi teda hlava nebere vůbec.D
Joelli: Nejsem jediná? Sakra, kdo je konkurence?! No, je pravda, že je o trochu bojácnější, než Ches, spíš má před ním zdravý respekt a doufá, že v dalších dílech se nikde nepočůrá, ale... já nevím. Je... takovej drsnej a milej zároveň. A řekla bych, že Ches má fanynek dost, každý si zaslouží trochu pozornosti O:)
Wish: Joelli: Dexter a fanclub?! sakra, co na něm vidíte?!.D nejsi totiž jediná, kdo je z něj tak "trochu" mimo, ale nám absolutně hlava nebere, čím si vás tenhle srab mohl získat.D můžeš mi dát nějaké vysvětlení?.D
Joelli: *V ruce drží obrovský transparent* Nebude mít Dex svůj faklub? Páč jestli Ches odmítne odeslání rovnou ke mě domů, neomhl by ho Dex nahradit? Já jsem z něj "trošku" mimo
Gabux: No jasně no :D Andílci to rozhodně nejsou, to je pravda :) U jedné holčiny na blogu (Aranel van de´Corvin) ;))
Wish: Gabux: tak to jsme moc rády, že se ti HOD tak zalíbilo.) jo Chazzy a Diana jsou zlatíčka, ale tak zralý do pekla.D a kde jsi odkaz na naše stránky našla?.)
Gabux: Nedávno jsem na Vaše knížky narazila a během 2 dnů jsem měla přečtenou 1. knihu a teď jdu na 2. :)) Už se hrozně moc těším! Miluju Chazzyho a Dianku :)) Prostě moje zlatíčka! :D
Seléna: Ouuu :-( aspoň že tak::::-)
Wish: u Diany se může stát všechno, ale snad tě utěším tím, že 4. knihu snad přežije.DD jasný, přidej si nás, počítáme s tím.)
Seléna: ufff ted mi spadl kámen ze srdce:D jinak v 20h si vas budu pridavat na icq jestli to nevadí?
Wish: Seléna: nech se překvapit.D... ne neboj se.D snad se nic nestane.D
Seléna: no to je super doufám, že to je jen vtip aže nemáte vplanu zabit Dianku:-(((
Wish: chens to zase popletla:D a nenepsala konec vtipu, takže ještě jednou a tentokrát správně:D Chester s Dexterem stojí u Dianina hrobu a Dex se ptá: "Jaký byly její poslední slova?" Chazzy se tak nostalgicky zahledí do dálky a povídá: "Buď já nebo Kytka!"..."A tak jsem si vybral..." .D
Chensie: To je, ale ošklivé! XDDD Chester s Dexterem stojí u Dianina hrobu a Dex se ptá: "Jaký byly její poslední slova?" Chazzy se tak nostalgicky zahledí do dálky a povídá: "Buď já nebo Kytka!" Kytka neboli Chrisante je nová postava, která je v nejnovějších kapitolách ,o)
Seléna: Ale holky. opravdá vaše postavou jsou obě baječné:-)
Wish: Chens: přestaň urážet moji postavu!.D radši sem hoď to s tím hrobem, to mi zlepší náladu:D
Seléna: ale néééé Dí taky neni zrovna přikladný andílek:D :D :D :D
Chensie: Chester se ztratil a tak ho Di nahání, kde může. Je naprosto zoufalá a tak zastaví v letu a začne se ptát cizího upíra: "Hele, neviděls tady někde takovýho brutálně vyhlížejícího upíra? Má blond vlasy, vypadá k světu. Má rád poslušný ovečky, nevěru, je sebesteřednej a pořád mi něco zakazuje... Egoista, co si nevidí na špičku nosu a ta jeho majetnost je takřka šílená... Hele, víš, co? Vyser se na to, nehledej ho."
Seléna: jo tak ta poslední vešta mě dostala do kolen:D :D to je vystižnééé-----) jo ještě chvilku abudu tady vytirat lino:D
Chensie: Taky mám jeden... ,o)) Chester se drží za hlavu a dívá se na Di. "Prosím tě, jak můžeš chtít jiného upíra?! Vždyť kdo je pro tebe hezčí než já?" "Nikdo, ty seš sakra krásnej..." "Kdo ti dává větší rozkoš než já?!" "Nikdo, jenom ty..." povzdychne si zamilovaně. "Kdo je věrnější, než já?!" "Kdokoliv..." ušklíbne se Di ironicky.
Seléna: tak já abych to odčinila ti napíšu vtip jo: "Jean, jaké počasí je dnes venku?" "Je mlha Sire, není skoro na krok vidět." "Skvělé počasí, Jean, pojedete s lady na lov kachen." "Ale, Sire, to je nebezpečné" Nebude vidět, kam střílíme!" "Ano, Jean, proto pochopím, když si lady spletete s kačenou."
Chensie: Za tohle jim pořádně zatopím, to se neboj XD Konečné opravy a přepisy mám na starosti já, tak tam tajně vpašuju nějakou velikou pohromu! :o)))
Seléna: ne smutná nebud ale když jsem neměla mořnost s tebou mluvit:D tak já to teda večer napraví:D oboum:D vás přece musím oslnit,aby ste mi moje oblibené postavičky nekde neuškrtili:D :D
Chensie: Tak jsem trochu smutná, že se mnou si nikdo povídat nechce XD A navíc... Pardon, ale Di (moje postava) je rozhodně lepší, než Chazzy, ale ... tak to bude tím, že Chazzy je chlap a holky mají rády zlobivé upíry, že? ,o))
Seléna: moc děkuji, za icq:-) ale asi pokecám zatím s tebou ne že chci urazit spoluautorku,ale zatím komunikuju s tebou a sní bych se mohla trosku červenat :D :D no tak to je super..další kapitolu:D :D
Wish: no knih bude dost, to se nemusíš bát, ovšem přesný počet si zatím necháváme pro sebe, protože není ještě úplně jistý.) no já to myslela klidně jako pokec o tom dosavadním, protože když mně se něco líbí, ráda o tom pokecám nebo si ujasním nějaký věci.) takže záleží na tobě.) dám ti sem naše icq, a když budeš chtít, klidně napiš, nevím, kdy tam budeme obě...na večer snad už jo, nevím, jak to bude s odpolednem - moje icq 371-271-167, icq spoluautorky 649-593-038) - jinak se můžeš těšit, jdu přidat 6. a 7. kapitolu
Seléna: to by šlo, ale stejnak bych vás nevyzpovídala protože jsem odpřírody zvědavec zvědavovitý, ale držím to na uzdě , abych nevěděla moc a byla překvapená:D ale pokecat mužem :-) ale jednu otazku mám stoprocentne kolik planujete knih s chazzym a Dí?
Wish: Seléna: já doufám, že už tě zítra budu moct potěšit novou kapitolou.)) jinak když jsi taková naše velká čtenářka, pokud bys měla chuť s námi pokecat o HOD a třeba si tak zkrátit čas v čekání na další kapitoly ( ) můžeme se dohodnout a pokud máš icq, tak s tebou klidně rozebereme všechno, co bys měla na srdci.) proto jsem ostatně tady dala tu anketu napravo.) takže pokud bys o to měla zájem, stačí mi tu nechat vzkaz a můžeme se domluvit.)
Seléna: však si myslím muj chlap má 25 takže zlaty věk kolem a po 30:D :D jinak přeju dobrou noc aděkuji za pokec ainformace...myslím,že zitra buduu do večera taky hypnotizovat obrazovku:D :D :D
Wish: no proto!.D já už jsem totiž v jiné kategorii, takže mi třicátníci už nepřijdou jako důchodci s jednou nohou v hrobě.D
Seléna: však jsem to myslela k 43:D těm 27 je nejlepší věk:D :D
Wish: Seléna: ten důchodce doufám patřil k těm 43, pač ve 27 by byl spíš ještě malým klukem.D no dneska už nečekej, spoluautorka šla spát a nic mi neposlala, takže zejtra.)
Seléne: vsak sranda ne :D mě by se takový upírek doma libil:D :D se zeptám mám čekat dneska ještě nebo mám jit spát??? já že jsem tak natešená:D nechci nijak honit:-) prave naopak:-)
Wish: Seléna: důchodce?.D v těch nejlepších letech, sím tě.D
Seléna: chudák DI pomalu duchodce hihihi:D :D
Wish: Seléna: když příběh začíná, tak je Chazovi 43 let, ale díky přeměně stále vypadá na 27
Seléna: Prosím jestli se mužu zeptat, ted nevím jestli to byllo napsané nebo ne, ale kolik je v tomhle příběhu vlastně chazzovi let??
Wish: Seléna: tak dneska by snad mohla aspoň jedna kapitola být.)) tak uvidíme.)
Seléna: juhu tak jestli dneska nebo zitra neco přibude já budu blahem skákat:D nojo no mám slabost pro zlé a procitěné upiry:D :D takže budu se tešit.....:-)
Wish: Chazzyho? no tak to ti připisuju bod navíc, jelikož tu postavu píšu já:D já se musím zeptat spoluautorky, jak je na tom s přepisováním, ale vypadalo to, že snad už čtyřku dodělávala, tak snad zítra by už mohlo něco být... pokud mi něco pošle dneska, tak to sem určitě hned přidám.)
Seléna: no radši mám po pravdě Chazzyho:-),ale jen o krapet víc:-) tak to jsem ráda, no jsem věrný fanušek:D ajestli se mužu zeptat kdypak budou další dily??? já jen abych se mohla těšit??
Wish: Seléna: tak to je super, že jsme získaly takovou náročnou čtenářku.) a určitě tě můžu potěšit tím, že knih bude ještě dost, takže to znamená spoustu další přidaných kapitol.) oba hlavní hrdinové jsou tvoji oblíbenci? a není jeden, kterého máš radši?.) to by mě zajímalo, kdo by tak vyrovnaný souboj nakonec vyhrál.))
Seléna: jo protože mě pořád baví ai když je mám přečtené snad už 6x ale furt mě baví a chazzy a Dí jsou prostě moji oblibenci:D no prostě dokonalé,no já si myslím,že rozhodně se mi to libit bude i další knihy:-) malo knih mě zaujmě ale tahle mě uplně pohltila:D
Wish: Selena: ty je čteš stále dokola? no tak to je asi ta největší pochvala, jaké se nám mohlo dostat, protože takhle zaujmout, to už je vážně něco.) o to víc samozřejmě doufáme, že tě ani následující knihy nezklamou a budeš se k nim také ráda vracet
Seléna: jsem z vašich knih tak unešená, že to nemůžu ani popsat jste prostě geniální:-) neskutečné a moc ráda se varím na tenhle blog abych si znova znova přečetla všechny díly a jako vždy se hrozně těším na další nové díly:-)
Wish: dasa: tak se to splnilo dříve, než jsme čekaly.) už dnes si můžeš přečíst první dvě kapitoly z nové knihy.)
BlueBoard.cz ShoutBoard