Přidej zprávu »
Marka: Výkladem si doma a docela to vychází.
DANI: Ahoj, můžeš použít celkem cokoli, co ti vyhovuje, ale nejlepší je pro začátek třeba něco skleněného - třeba panáková sklenička, protože sklo do sebe nevstřebává žádné energie, které by mohly věštění ovlivnit. Nebo se dá použít malý drahokam - např. křišťál nebo ametyst, který podporuje věštecké schopnosti.
Eliška: Co mohu použít jako planžetu na desku ouija? Začínám a nevím. Múže to být např. kamínek nebo něco jiného?
Dani: Máš pravdu. Ale v první­ řadě se fixuje na svého stvořitele, který je hlavním zdrojem energie. Teprve později, když je egregor samostatnější­, může se zaměřit na cizí­ energie, když je to nutné. Egregor čerpá energii z osob, ke kterým má jeho stvořitel zvláštní vztah. Energie takové osoby a stvořitele egregora se vzájemně hodně ovlivňují, a proto jsou vlastně více propojené než např. energie lidí­, ke kterým člověk nic moc necítí­. Toto spojení dělá z blízké osoby snadný cí­l pro egregory.
Geoc: S tím egregorem je to pravda, ale né celá můžeš hon stvořit k ochraně ale má pud sebezáchovy a proto půjde po tvých blízkých když to bude v zájmu tvého ega.
Dani: Egregoři se představují - seznamte se! Zajímá-li vás nový článek o bytostech zvaných egregoři, mrkněte sem: odkaz »
Dani: Nová rubrika: Černá magie Víte co je skutečná "černá magie"? V rubrice se dočtete, jak ji poznáte, jak funguje a proč se zdá, že je silnější než jiné druhy magie. Návody jak se jí bránit nebudou chybět. Na nových článcích se stále pracuje :)
Dani: Prostudujte si svaté knihy a dozvíte se mnoho zajímavých, moudrých a poučných věcí.
DANI: Vyrobte si věštecké pomůcky: láhev - místo věštecké koule, magické zrcadlo
Dani: Nová rubrika: Umění manipulace. Odhalte, kdo se snaží vás ovládat a proč. Braňte se.
Dani: AKTUÁLNÍ TÉMA: OUIJA - Spiritistická deska
Dani: Ahoj, přečtěte si články o spiritistické desce (ouija). Jak vypadá? Princip věštění s ní. K čemu se používá? Kde ji sehnat nebo z čeho vyrobit?
BlueBoard.cz ShoutBoard