Přidej zprávu »
Mira Vacula: Ahojte, do 25.2. je možnost se přihlásit na letní soustředění Znojemsko-www.kempveselka.cz (5.-8.července 2018). Info u mne - tel 776 063 293, vacula.mira@gmail.com.
LORENC: Všechno nejlepší v Novém roce 2018 hodně štěstí,zdraví přeje výbor oddílu. Fotky ze silvestrovského šmatlání jsou na rajčeti odkaz odkaz »
Mira Vacula: Valná hromada TJ Sokol Černotín v neděli 17.prosince od 17 hodin, Spol. centrum.
LORENC: Tak je naše tradiční mikulášský výstup na Lysou horu 2017 za námi fotky k nahlédnutí jsou zde odkaz » Ahoj všichni a krásné vánoce zdraví Lorenc
Mira Vacula: Mikulášský výšlap na Lysou - sobota 9.prosince, sraz v 9 hodin v místní části Ostravice - MAZÁK u turistického rozcestníku - zastávky busu (po modré vyrazíme na Lysou).
Mira Vacula: Výšlap sobota 18.listopadu - sraz v 10 hodin na parkovišti vedle městského hřbitova v Bystřici pod Hostýnem. Po modré turistické značce vyrazíme na Hostýnek.
LORENC: Fotky z Radhoště zde odkaz »
Lorenc: Tady fotky odkaz »
LORENC: Ahoj fotky z ukončení sezony zde
Marcela Brázdová: Zdravím. Omylem jsem se dostala do regstrace jako 77 na 10 km turisticky. Žadné poplatkyy jsem Vám neodeslala. Omlouvám se. Akce se letos nezúčastním ze zdravotních důvodů. Děkujji za pochopení. Marcela Brázdová, Hranice
BlueBoard.cz ShoutBoard