Přidej zprávu »
Mira Vacula: Vyjížďka na podporu "stomiků" - sraz bude v sobotu 9.června ve 12 hodin na náměstí v Hranicích, odkud se po 12 hodině vyrazí přes Teplice, Ústí, Skaličku, Hustopeče, Poruba do Nového Jičína. V Novém Jičíně bude probíhat SPORTFEST městských závodů.
LORENC: Fotky Libava 2018 k nahlédnutí na odkaz »
Mira: Schůze oddílu v pátek 4. května 2018 v 19.00 hodin na fotbalovém hřišti u mlýna v Černotíně. Budeme řešit obsazení pořadatelských míst na Moravské bráně.
LORENC: Ahoj fotky ze zahájení sezony 2018 jsou na odkaz odkaz »
Mira Vacula: Ahojte, do 25.2. je možnost se přihlásit na letní soustředění Znojemsko-www.kempveselka.cz (5.-8.července 2018). Info u mne - tel 776 063 293, vacula.mira@gmail.com.
LORENC: Všechno nejlepší v Novém roce 2018 hodně štěstí,zdraví přeje výbor oddílu. Fotky ze silvestrovského šmatlání jsou na rajčeti odkaz odkaz »
Mira Vacula: Valná hromada TJ Sokol Černotín v neděli 17.prosince od 17 hodin, Spol. centrum.
LORENC: Tak je naše tradiční mikulášský výstup na Lysou horu 2017 za námi fotky k nahlédnutí jsou zde odkaz » Ahoj všichni a krásné vánoce zdraví Lorenc
Mira Vacula: Mikulášský výšlap na Lysou - sobota 9.prosince, sraz v 9 hodin v místní části Ostravice - MAZÁK u turistického rozcestníku - zastávky busu (po modré vyrazíme na Lysou).
Mira Vacula: Výšlap sobota 18.listopadu - sraz v 10 hodin na parkovišti vedle městského hřbitova v Bystřici pod Hostýnem. Po modré turistické značce vyrazíme na Hostýnek.
BlueBoard.cz ShoutBoard