Přidej zprávu »
mjs: Zpráva z MMaS je na webových stránkách JmŠS.
Katka T.: Pravdu má předseda, akorát že těch přímých postupujících v H14 z Moravy je rovnou 5, z čehož tuším že tři hráli v Koutech Open a Lang pak kategorii H16 odkaz » A ano, Šimon to měl na háku, protože nasazený nebyl, tudíž nemusel svojí pozici dokazovat
mjs: Ještě abych předešel kritice, že tím nabádám k netrénování, tak to v žádném případě, jen jsem chtěl říci, že šachy jsou hodně o psychice.
mjs: A Morava v H14 byla bez tří hráčů co se kvalifikovali na MČR, zatímco z Čech se nikdo přímo nekvalifikoval.
mjs: Katka T: No to je takové teoretizování, podle kterého to ve skutečnosti málokdy funguje. Skoro každý šachista ti potvrdí, že největší úspěch měl tehdy, když ho neočekával, tedy když se nepřipravoval a úspěch neplánoval.
Katka T.: Čistě pro porovnání startovní listina hráčů U14 na MĆech: odkaz » a startovní listina U14 na Mistrovství Moravy odkaz » v Čechách mají navíc kvalifikaci přes krajská kola.
Katka T.: No upřímně, mám z toho našeho postupu takové smíšené pocity, jedno moje děcko na ty šachy celkem maká, ale protože je v jeho ročníku celkem dlouhodobě velká konkurence dobrých hráčů, kteří se šachami pokračují pořád dál, vždycky mu ten postup o fous uteče, a druhé, co poslední dobou na ty šachy víceméně dlabe, postupuje na MČR skoro každý rok, páč ta úroveň v jeho kategorii na Moravě není nic moc. Každopádně gratulace všem úspěšným a těm neúspěšným to třeba vyjde příště, občas je to taky o štěstí v losu na poslední kola při tom velkém počtu účastníků.
Jura H.: Kavárna 31.10: 1. Kudláček, 2. Vašek, 3. Pučálka, 4. Šafařík, 5. Hrdina, 6. Kropáč, 7. V. Sádlík, 8.Adler, 9. Valenta
mjs: Luki je přeborníkem Moravy a Slezska . Z pátého místa postupuje na Republiku i Šimi Paráda a velká gratulace
mjs: Z desítek postupují vlastně všichni naši.
mjs: Teď na to koukám a Andymu veká gratulace
Gonzmen: Horká novinka z Koutů: Po 40 minutách posledního kola je druhým postupujícím po Lukášovi (který to měl jasné už po osmi kolech) Andrej Souček
Gonzmen: Univerzální odkaz: /online.htm za mmas2019. Pak nutno povolit adobe flash.
Gonzmen: sachyorlova.cz/online/mmas2019/1/tfd1.htm Jenže další kola to bude jiný odkaz - hledat jedině přes xychtoknihu Slavie Orlová.
mjs: Ahoj. Znáte někdo fungující odkaz na on-line z Koutů?
Jura H.: Přihlášení hráči do Open 30+: Hrdina, Kolařík, Číhal, Adler, Kropáč, Pučálka. Začínáme v listopadu, takže kdo ještě o tom uvažuje, neváhejte! Tabulka bude k dispozici v Kavárně.
mjs: Letos jsem TCM předal Pavlovi, už na tom pracuje.
Katka T.: Gonzmen: pokud je mi známo, vyúčtování tréninkového centra dělá MJS a ne Krupa, takže bych o průšvihu nemluvila
Gonzmen: KruPa asi nestíhá řešit průšvihy, viz článek na JMŠS Blíží se 31.říjen.
mjs: Na webu JmŠS čtu o kuřimském tornádu a tady furt nic.
Jura H.: Do dlouhodobého turnaje 30+ jsou již přihlášeni: Hrdina, Kolařík, Adler, Kropáč, Číhal. Kdo má dále zájem, neváhejte, v listopadu začínáme.
Gonzmen: Záložka Právě se hraje byla aktualizována na novou sezónu. Komu něco chybí nebo nesedí, ať to doplní nebo opraví.
KolJa: Okresní přebor družstev: soupisky a termíny najdete zde: odkaz »
Honza Č: odpoledne jsme prohráli s Lipkou těsně 2,5 : 3,5
Katka T.: Zapomněla jsem napsat, že se jedná o 1.ligu družstev mládeže
Shoutboardy končí. Více zde.