Přidej zprávu »
mjs: Výsledky KP1: odkaz »
mjs: Béčko vítězem KP2 Po porážce Znojma už nemůže být kolo před koncem předstiženo. Paráda a velká gratulace
Jura H.: Jeden teoretický diagrámek z koncovky mé partie. Nakonec k této pozici nedošlo: odkaz »
Katka T.: Výsledky včerejšího krajského přeboru škol: odkaz » Nadvláda ZŠ Tyršova na 1.stupni skončila, dokonce prohráli se svými klubovými spoluhráči z Drásova na republiku se podívá pouze druhý stupeň, který skončil na 2.místě.
Gonzmen: Doplněny fotky ke článku z první ligy mládeže.
mjs: Paráda a gratulace No já mít kondičku jako má Šimi, tak tak také vyhraji nějaký turnaj, třeba Jeseník Open A. . V áčku mě udivil stoprocentní Honza Šetina! Super! Výsledky B: odkaz » Výsledky A: odkaz »
Katka Z.: Ve Vyškově kuřimáci vyhráli všechny tři turnaje a navrch brali i další medaile, zřejmě dobry oddíl.
Jura H.: Nevím, proč diskriminujete cyklisty. Byl jsem 1.
Katka T.: Kuba Matula se vůbec neúčastnil, ale jeho mamka Markéta byla 2. v ženách :D a Šimon byl tuším až 7. v mládeži 2.
mjs: Ještě běžel výborně Kuba Matula!
mjs: Na kuřimském silvestrovském běhu měl Šachový klub skvělé výsledky: 5. Šimon Tajovský, 10. Pavel Matula, 15. Jirka Majer ml., ?? Katka Tajovská. Před Šimonem smekám
mjs: Tak na webu JmŠS je už reportáž z Ratíškovic: odkaz » Dále hlásím, že turnaj 2. útery B vyhrála Bětuška Kubátová a uhrála si tak 4. třídu. Blahopřejeme
Katka T.: Já článek dávat nebudu, nebyl by to totiž nezkreslený kuřimský pohled, páč vyhrálo moje dítě v současné době hájící barvy Durasu ;-). Ale pokud to vezmeme z pohledu bydlících v Kuřimi, tak si pohár odnesli i Vavřínkovi, tudíž toho do Kuřimi putovalo fakt hodně.
Petra Hr.: Jirko, musíte do psaní nasměrovat přímo děti. My jsme v Ratíškovicích řešili úplně jiný věci než šachy :-) Zvlášť takhle před Vánocema... Po pravdě - ani jsem nesledovala, s kým moje děti hrají nebo jak si průběžně vedou. Nicméně stejně jako loni a předtím můžu konstatovat, že Spolkový dům je parádní, Martin Macek a jeho rodina to organizačně zase zvládli skvěle, p. Hurtu se mi podařilo opravdu od srdce rozesmát, takže nebude zas až takový suchar, jak se vždycky tváří, což je fajn. tož tak, no....
mjs: Petra: To je super! Gratulace! Já vím, že článek bude na webu JmŠS, přesto by bylo fajn, kdyby jedna z maminek dala článek i sem. Takový nezkreslený objektivní kuřimský pohled na turnaj. . Hezké svátky všem čtenářům tohoto webu přeje za klub Nejzkušenější.
Petra Hr.: v sobotu 22.12. proběhl turnaj v Ratíškovicích. Z Kuřimi přijeli Hronkovi, Tajovští, Ševčíkovi a holky Kubátovy. Každá rodina si domů vezla 1 nebo 2 poháry - mise tudíž proběhla úspěšně. Hezké Vánoce všem odkaz »
Jura H.: Béčko vítězí: odkaz »
KolJa: Pokud se někdo chystáte kolem svátku někam na šachový turnaj, tak to dejte do Pozvánek.
Jura H.: Přátelé, na naše facebookové stránky se chtějí přihlásit lidé, které neznám. Prosím dotyčné, pošlete mi na e-mail hrdinajiri@atlas.cz upřesnění, o koho jde, abychom je mohli do naší skupiny přijmout a nebrali tam úplně cizí lidi. Jo, a kdyby se chtěl někdo kouknout na hezký diagrámek z mé partie, může zde: odkaz »
Jura H.: Výsledky éčka a káčka: odkaz »
Jura H.: Takhle hrálo béčko: odkaz »
Jura H.: Výsledek kavárníků v Brně exkluzivně zde: odkaz »
Petra Hr.: A koukám, že jsem přehlídla, že v malých holkách byla Kačka Ševčíková druhá - takže naše holky dovezly kompletní sbírku :-)
Petra Hr.: a holky Kubátovy byly ve své kategorii 1. a 3., takže keramický brankovický král tento rok 3x putoval do Kuřimi. Trochu byl problém s nedostatkem šachovnic a hodin - je třeba připomenout, že na každou dvojici je nutno dovézt jednu soupravu. Tož za měsíc v Ratíškovicích.
Katka T.: Byli tam i tatínci
BlueBoard.cz ShoutBoard