Přidej zprávu »
Lidka: No, opraveno na 22,7, tak to už je trochu o něčem jiném, ale i tak je to pořád 3-4x více než u nich, tak uvidíme.
Lidka: Jo, ta stanice tu byla, i ve starých atlasech a v učebnicích geografie se Napajedla uvádí. Poptám se taky. Ale ještě mne zajímá pátek 22.9., vy tu máte souhrn srážek 46,6 mm to je jako za březen a duben dohromady/asi/. Ale na Windy je souhrn srážek za následující 3 dny 5,1 mm a Norové mají na tu dobu 4,8 mm, tzn. že vaše hodnoty jsou 10x vyšší. Tak jak to vlastně je? Dost důležité info navíc na víkend, ale hlavně 46,6 mm, to je jako děsně moc! Dobrou noc.
Jura: Dnes 19.9.2018 opět Český rozhlas Zlín 97,5 Mhz hlásil z Brna z CHMI rekordní teplotu k 19.9. opět Napajedla 34,1°C z roku 1947 ! Ptám se: Kde byla ta meteostanice ??? Víte někdo ????
napajedlaci.cz: Opraveno.
Michal Forst: Moc vám fandím a děkuji za vaši snahu. teď ale musím dát jednu připomínku: Dokud se vám nepodaří zajistit objektivitu měření, stáhněte prosím z webu chybné údaje o kvalitě ovzduší. Šíříte do světa nesmysly a poplašné zprávy. MF
Jura: Meteostanice v Napajedlích musela být a Český rozhlas ji už uváděl několikrát v teplotních rekordech toho dne. Nedávno hlásili teplotu z r.1944
napajedlaci.cz: Přímo meteostanice zde nebyla. Pouze manuální srážkoměr. Umístěn byl na konci Napajedel ve směru na Otrokovice. Možná ulice Husova.
BlueBoard.cz ShoutBoard