Přidej zprávu »
Jura K.: Dne 16.7.1928 naměřil pan řídící Sova teplotu 36°C na řádné budce meteostanice, kterou dodalo ČMHŮ Brno.a dodávali tyto data do Brna, které jsou věrohodné. Při sledování těchto stránek jste si mohli všimnout,jak bylo uvedeno od p. Hradila z ČMHÚ Brno historie měření v Napajedlích. Takže není třeba zpochybňovat, když to uvádějí ve vysílání.
Vanda: No paní Patakovu jsem trochu znala nechci zpochybňovat její měření, ale to by třeba obyvatelé Pricni mohli posoudit, zda měla nejakou meteurologickou alespoň primitivní budku nebo to měřila má dvorecku. Jde to porovnat třeba s teplotami na jiných stanicích zda je to věrohodně? Nechci zpochybňovat jen uvažuji.
Jura K.: Koho to nezajímá,ať tyto stránky nenavštěvuje! Dne 13.7.1959 bylo v Napajedlích naměřeno 33°C, jak hlásili v rádiu.
Jura K.: Jak jsem psal už minulý týden,že je mi to trapné psát ty rekordní teploty,ale skutečnost je opravdu taková, že ty teploty tehdy v Napajedlích byly.Pokud si to Vanda nepřeje, tak já už to zde psát nemusím. Vanda může diskutovat na faceboku, pokud má málo místa.
Vanda: Proč to sem porad píšeš ty teploty? Je tu i tak málo místa k diskusi. Pochybuji, že je tu někdo koho to až tolik zajímá. Pokud ano, tak se omlouvam.
Jura K.: 10.7.1959 hlásila p.Patáková z Příční ul. do ČHMÚ teplotu 34,5°C.
Jura K.: Je mi to trapné stále zde psát historické rekordy teplot,ale skutečnost je taková. 9.7. 1920 naměřeno 34,6°C.
BlueBoard.cz ShoutBoard