Přidej zprávu »
Erik: Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli je nějaká možnost se k Vám připojit a nějak pomáhat
SMerth: Ahoj, je možnost napsat nějakej titulek? :)
Jan Malý: Už jsem napsal :)
Jan Malý: Oukej :)
philander: však jasně, myslím si, že úroveň titulků je celkem slušná.. a chybky se opraví raz dva.. Napiš mi kdyžtak na jaannoovaak@seznam.cz - a domluvíme se na dalším kontaktu a spolupráci
Jan Malý: Jak už název prozrazuje, jsou to amatérské překlady :) Ale snažím se aby byly díl od dílu lepší a kvalitnější :)
Jan Malý: Pokud chces muzes to opravit a poslat mi to, a ja te tam pripisu jako spoluautora. :)
Jan Malý: Mas, icq, nebo fb a tak ? Ano rád bych tě přibral do týmu, a kdyby by jsi byl ochoten vypomáhat na obou seriálech byl bych moc rád :)
philander: Ahoj, super, že jste tak rychle zvládli přeložit nový díl TAaHM.. Jen tam máte dost chyb (i pravopisných, což ubírá na kvalice a občas to člověka může vytrhnout).. Chápu, že je to spousta textu tak si člověk nevšimne všeho, tak kdybyste chtěli například s korekturou trošku pomoct, mohl bych být k službám.. Jinak ještě jednou - super práce
Jan Malý: Titulky na Dva a půl chlapa 9×16 jsou venku :).
Jan Malý: Další titulky jsou hotové, zatím bez korekce, v nadcházejících dnech dopřeložím zbylé tři díly seriálu Are You There Chelsea a pak se pustím do překladu a doplňováni Dva a pul chlapa :)
Jan Malý: Sem můžete psát své připomínky a nápady :)
BlueBoard.cz ShoutBoard