Přidej zprávu »
merit: Zadlužený stát a zadlužení lidi .Děkujeme pane Kalousku a děkujeme privatizaci .Přeci co s tím majetkem když ho tolik bylo ,že pane Ježku !! odkaz »
merit: Co mě zaujalo ? Tenhle komentář na novinkách na článek Ztráta zaměstnání děsí čím dál víc Čechů .( bohužel je pravdivý ani náhodou, vždyť jim ten lhář z tribun tvrdil v 89 roce něco jiného a proto všichni řvali už je to tady to je vono .Takže,když je to vono, už je to tady, tak teď mohou akorát tak nadávat na zdělovací prostředky ,že jim vymývali kebule společně s chartisty, zloději, podvodníky, tuneláři, lobisty, mafiemi a jejich kmotry, zkorumpovanými politiky,.. a další verbeží, které naskočili na lepidlo Takže ? už je to tady ? to je vono a pro koho to platí? a pro koho ne?To si každý dosaďte sami .
merit: Opravdu se mi líbí jak každý vyzdvihuje Kalouska super-ekonomem . Já to uvedu na pravou míru .Žijeme v brankovickém světě a tady ten nejhorší státní ekonom je vždy přínosem .Banky potřebují vaše peníze získat a jak je získá než ,že Vás donutí žít na úvěry ,které prací nikdy nevyděláte.Až si vezmete úvěry potom oni docílili svého a jste jejich oddaný na celý svůj život.Pan Kalousek tuhle zem a polovinu občanů zadlužil tak ,že když si někteří spočítají kolik je zadlužil ,tak mají co dělat aby vůbec obstojně žili .Státní pokladna prázdná a celý stát žije na schodku rozpočtu .To přeci samo sebou Vás nutí vzít za kliku své banky a říci já to zdávám ten Chemik mě taky dostal .Tento stát od revoluce 89 se zadlužil ,že dnešní děti vstupují s hcp do života .Jejich daně když budou mít práci pohltí jejich zisky a jednoho dne vstoupí do chemické laboratoře aby podpořili bankovní okrádání. Pane Kalousku Vám se to povedlo na hodně generací dopředu žít na dluh [:tired:] odkaz »
merit: Svět, jako takový se rozdvojil .Jsou to dvě skupiny lidí,kde jedna polovina je a bude hájit zájmy politiků a druhá polovina těch co hájí zájmy občanské spravedlnosti .Vždy převládá polovina politiků a jejich politické praktiky .Jednoho dne se dočkáme na celém světě občanské neposlušnosti a občanským válkám a nepokojům .Lidé chtějí práci, vytvářet hodnoty, zakládat rodiny a žít v tomhle světě .Tohle ta kapitalistická hamižnost neumožňuje všem a proto tento svět je rozdělen na dva tábory.Sytý hladovému nikdy neuvěří .A stačí aby opravdu se všichni zvedli a vyšli do ulic hájit svá práva a majetky . Myslím si ,že tohle přijde brzo a očekávám to ze Španělska Francie a postupně až na východ . :-x .Bohužel doba si přeje změny,kterým kapitalisté z celého světa jdou velmi rychle naproti .
merit: Možná trochu jinak .) tak ten náš kapitalismus od roku 89 co byl slibován se trochu ale asi dost dostal tam ,kde jsme to my voliči nechtěli mít .( Cinkání klíči na václaváku už není dnes pro dnešní mládež podstatné .Oni volí to v čem žijí .( jiný režim nepoznali a nebo vlastně poznávají .) peníze jim dávají zadlužení rodiče na jejich školství a vzdělání .Slyšel jsem od hodně mladých lidí ,že KSČ zadlužila tuto republiku! Jednoznačná lež od lidí co to dnes má v osnovách výuky! V 89 republika předána sametově ,myslím si až moc sametově pane zesnulý a prosím byla bez dluhů .( Toť dnešní dopad vaší lásky nad nenávistí a spravedlností .( Lidi se tady derou o majetky ale ta vaše spravedlnost unikla někam s vámi na druhý břeh .(( Dnes splácíme státní dluh my všichni co jsme tady ale nerozumím jedné věci! Jak je možné ,že my ovčani stále volíme ty ,kteří nám berou práci a zadlužují nás až po kotníky .Snad pochopí dnešní děti a pochopí jejich rodiče ,že na 4 roky je sem potřeba levice aby vyčistila kapitalistickou korupci této země .Pokud tak nebude .( Nebrečte nad hrobem tam kde už dávno mělo stát sídlo nějakého miliardáře . Brečte tam kde se kolem sebe podíváte . Hezké ,že ano? Jak máme všechno hezky na dluh .Jen si zvolte ty ,ty co Vás přivedli do dluhů na věky věků . To už nikdo nesplatí ,ten přechod od soc.jistot z 89 pro všechny ,ty co mají jistotu Vás okrádat a vykořisťovat . Osobně jsem pro aby se podnikatelům co nás zaměstnávají dala taková úleva od DPH ,že stát bude pouze živ od spotřebitelské daně ,která je rozumná a nesvazuje ruce podnikatelům tzv.živitelům tohoto státu .To si stále neuvědomují politici a ždímou podnikatele kde se dá . Proč stát nekoupí v krachu fabriku a nezaměstná tam lidi co potřebují práci? Přeci stát má přebrat majetky ,které tady byly vybudovány a v projektu je rozjet .Tím se z mírní nezaměstnanost .Jenže ten stát .( je takové chudé ,že by si nejraději půjčil od svého ministra financí . S pozdravem . Merit
Cácorka: Čau vespolek. Mezi čtenáři se právě šíří ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - perfektní na letní večery!! Vydělávám si takto už od půlky května a nemám slov, jak snadné to je. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak beru takové peníze bez práce! Více info na odkaz »
merit: Na Youtube si najděte Poslanci zpívají a neví, jak hlasovat To ukazuje ,že tenhle pán opravdu je loutkou všeho možného a může být rád ,že měl předky z Knížecího rodu .Jinak by neuspěl jako normální civilista .Neumím si ho představit ,že by se živil rukama např.stál by 10 hodin u soustruhu .))! Ach jo kam jsme se to dostali! Státní zadluženost jen díky Kalouskovi a jeho dvornímu šaškovi! Jen tak dál milí voliči!! Jen tak dál .(( Tento názor pouze sdílím a dodám jen.Tenhle pán neví co je pravá a levá ruka .Předsedou TOP 09 je ožralý arogantní Kalousek ,který musí brát pro svojí závislost antabus! Prostě takovou stranu arogantních lidí může pouze volit arogantní volič .Jak je vidět ,tak jich tu máme pořád hodně .Ale zapomínají ,že se vezou na povozu plného hnoje podvodů a lží :: ..Kdo sledoval předevčírem sněmovnu, tak si na Karla musel udělat obrázek sám..Dokáže hlasovat PRO i PROTI u jednoho zákonu, co dodat víc? ..Ještě že mu spolustraník vedle v lavici tu ruku sundal..Věřím, že ani nevěděl pro co se hlasuje..HNUS..
merit: Herci hromadně opouštějí Národní divadlo No myslím si ,že nový nastupující ministr má právo svůj sortiment lidí upravit tak, jak on si myslí ,že to bude pro naší kulturu nejlepší .Ale opět jdou na scénu naši herci-tzv.komedianti ,kteří se chtějí po boku korupční vlády pana Nečase se zviditelnit .Já se ptám a co dělali do teď ,když viděli ,že korupční aféry narůstají a já na bráchu a brácha na mě .Všimněte si jak naší přední herci vždy zareagují v demokratickém státě ,když jim někdo šlápne na kuří oko a všimněte si jak reagují když tzv.stát právě potřebuje pomoc a podpořit ,když lidi už nemůžou dál.Ani jeden neřekl ,že paní Nagyová tady zavádí estébácké praktiky po boku pana Nečase a celé ODS a TOP09 .Nikdo nechápe ,že jestli jste v režimu korupce a estébáků musejí být hlavní posty těch co byli navrženi v tomto režimu pomalu odvolány - bohužel .Např. pane Donutile vy byste chtěl aby vazba kmotrů ovládla Národní divadlo ? Vše je tady tak provázáno českou mafíí ,že ti co byli v režimu korupčníků někam zvoleni, ztratili mou důvěru a pomalu jí ztrácí i naší přední herci . S pozdravem všem těm co už nechtějí nadvládu korupci kmotrů a tzv pravicové mafii v tomto prohnilém státě .
merit: Nezapomeňte ,že dnes jak se neodsunou kmotři od kormidel neuděláte nic ,prostě mají o šéfovaná ministerstva a proti nim dneska jen tak nikdo nepůjde ,možná parta plukovníků jak je nazval bývalý premiér. Je potřeba je vyhnat ze všech dosažených funkcí a začít od znova a hlavně ,poučit se od roku 89 kde to bylo moc sametový v převlékání kabátů! Všem co se podíleli na státním bankrotu udělat koeficient na jejich účtech a sebrat jim dosavadní finance-majetky ,jelikož si nezasloužili brát takové finance o proti základní mzdě ,která činní dnes 7200 kč .Je to výsměch všem a je škoda ,že na to nikdo tady v této zemi neslyší .Teď je jediná možnost ukázat politikům ,že to půjde i bez nich a odsunout je od pramenu státních financí a odsunout je od jejich hypoték a leasingů .Až potom si uvědomí co znamená v dnešním světě přijít o práci bez nějakých soc.jistot .Celý život odvádíte daně státu a nedej bože aby jste ztratili práci ,tak Vás stát přímo nakopne jak zbídačenou ovci .( V tu chvíli jste pro ně jen přítěž ano až tam jsme se pro cinkali klíči kde byl svazek od chalupy garáže a bytu .Dnes možná na tom svazku je jen jeden klíč proto to není tolik slyšet .Ano dají se dnes vydělat pěkné peníze ale i tam už podnikatel začíná myslet proč zaměstnávat 10 lidí když to půjde i z 5 zaměstnanci .( Na to ten Kalousek vůbec nemyslí a věřte mi jeho státní dluh je jen na zadlužování občanů a banky na to slyší,protože oni potřebují ovce jako jsme my! Potom až budete mít skloněné hlavy potom získali co chtěli .Jachty ,auta a honosné vily a potom Vám další řeknou ty jsi kůň proč sis taky nenakradl když tunel Dědek to všechno rozdal v privatizaci.Na youtube tam pan Ježek řekl,že bylo takového majetku po 89 ,že nevěděli co sním ,tak ho rozkradli jmenuje se to kdo vymyslel kuponovou privatizaci v CR.Tím je vše řečeno! odkaz »
Marie: Takže nejdřív neopomenu zmínit,že do roku 1989 se u nás kradlo taky, a že tenhle stát vláda po revoluci přebrala poněkud zubožený. Jeho nápravou vznikly dluhy a ty dědí jedna vláda za druhou. Jenže místo,aby se snažili udělat taková opatření,která by se voliče(rozuměj obyčejného člověka) dotkla co nejméně,snaží se aby se škrty v rozpočtech hlavně netýkaly vlády samotné. No a teď k té meritokracii: Tak i člověk s vysokým IQ může být pěkný hajzl. Souhlasím,že ministra by měl skutečně dělat člověk nějakou dobu v oné oblasti působící(zdravotnictví např. lékař) a vyznající se v ní. Co mi trochu není jasné je jak by se sestavovala ona nezávislá rada? Tu by sestavoval kdo? Pak mi vadí,že věk by měl být 40-60 let. Což takhle dát šanci o trochu mladším ? Spíš pochopí myšlení mladší generace,která není ještě většinou"ubíjena okolnostmi"(stres z předdůchodového věku, nemoci,...). Řekněme 30-45? Vládu sestavenou odborníky by volil volič. Prostě si musí vybrat z jejich názoru. No,ale budiž,tohle by bylo i dobré za předpokladu,že tu nezávislou radu by l sestavoval také volič. Pak
merit: Co se mi ,tak honí hlavou ?Asi ,to ,že není žádná politická strana ,která by dala něco do pořádku od revoluce 1989 !Určitě tady chybí jedna jediná strana.Tímto vyzývám všechny aby se chytli této myšlenky a podpořili a nebo založili takovou stranu .Ta strana by se mohla jmenovat intelektuální strana .Tou stranou se rozumí ,že by v této straně byli pouze osobnosti a špičky svého umění a nebo řemesla .Kapacity z lékařství umění vědy a dosaženého řemesla .Podmínkou věk od 40 let a min praxe ve svém oboru 15 let .Tím bychom dosáhli ,že lékařství bude šéfovat lékař ,že ministr financí bude ekonom a ne chemik !Že chemik bude ve vědě co se týče životního prostředí !Že ministr školství bude učitel ! Že ministr průmyslu bude významný podnikatel !Že ministr práce bude člověk,který tu práci zná a něco o ní ví !Že ministerstvo zahraničí povede člověk ,který v této oblasti pracoval např.pan Tomio Okamura ! A mohl bych pokračovat ....Potřebujeme schopné lidi aby vyšli s poza politických s korumpovaných stran ! Potřebujeme ministra spravedlnosti a další ,kterým se nechce vstoupit do žádné politické strany ,protože s nimi nesympatizují .Tím je všechno s pečetěno a zem se utápí v dluzích díky neumětelům ,kteří dělají zákony jak oni se zrovna vyspí ale nedívají se ,co po nich ta zem žádá .Pokud mě někdo vyslyší a založí stranu slušných lidí ,kteří si zakládali na své práci a na svém jménu ,takovou stranu já osobně budu volit !Jelikož budu vědět ,že můj hlas bude ve správných rukou ! Potřebujeme Intelektuální lidi-potřebujeme aby o nás začali rozhodovat schopní lidé ,kteří vědí co dělají ve svých profesí -potom bude dobře této zemi .) odkaz »
merit: Současná garnitura převzala před 22 lety stát, který měl vyrovnaný rozpočet, zahraniční závazky cca 20 mld, ale ještě více pohledávek. Stát, který měl z 90% zajištěnou soběstačnost v potravinách. Stát kde všichni, včetně různých menšin museli a mohli pracovat. Stát, kde jste se nebáli večer na ulici. Stát, který si mohl dovolit armádu i zápornou daň na základní potraviny. Ano vládla tu banda pitomců, kteří si neuvědomili, že jsou už politické mrtvoly, ale hospodářství nebylo nutné ničit, jen dobře spravovat. Ale za co jsme tohle všechno vlastně vyměnili?
100let v10min: odkaz »
Já: Mádl ted fackuje bábu .Státní dluh propast do pekel odkaz »
Já: BLAAA odkaz »
já: odkaz »
Já: Milouš se nemohl dovolat odkaz »
bezbožnost !: Tak to sedí odkaz »
vánoční: Nesem vám noviny, z té pražské kotliny - Poslouchejte!Daně vám zvýšíme, důchody snížíme - Neremcejte !! A vaše protesty, nechte si od cesty - Držte huby!Pořádně makejte a hezky splácejte - státní dluhy! Komu se nelíbí, ten ať nám políbí - imunitu!Fakt jste nám věřili, když jste nás volili - ke korytu? Cinkejte klíčema, ať každý ničema - lépe má se! Šťastné a veselé, vám přejí přátelé - od Nečase
A je to !: A je to ... Od listopadu 1989 neustále slyším slova jako "utahování opasků, šetření, hospodářská krize, deficit rozpočtu...". Pokud se najde někdo, kdo chce tvrdit, že současný stav má na svědomí 40 let totality, tak je zralý do Bohnic. Je to jako v tom přísloví, že někdo káže vodu a sám pije víno. Jsem jenom zvědavý, kde se to "šetření" zastaví. Pak se divíme, že klesá porodnost (a to už i u těch, který to bylo doposud jedno, kolik mají dětí ... :-)).Chce se mi zvracet
BlueBoard.cz ShoutBoard