Přidej zprávu »
Viki: Čau vespolek. Všichni mluví o tom, že se objevila novinka z oblasti online výdělků, jak pro ženy, tak pro pány :-) Sama si takto vydělávám už od května a je to perfektní :) Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak jsem vděčná za každé přilepšení. A tohle všechno znám z odkaz »
Výkup nemovitostí: Přímý odkup, výkup nemovitostí odkaz » Vykoupíme byty, domy, pozemky a dáme vám ihned peníze za vaši nemovitost. Zálohu předem nebo rychle půjčíme 100 tis. bez splátek. Zdarma postup na výkup nemovitostí odkaz » výkup bytů a výkup domů za hotové, peníze ihned rychle.
Penizky: Odkoupíme vaši nemovitost i zadluženou. Výkup nemovitostí za hotové, až do 80% z ceny! Rychlá pomoc při exekucí a dražeb. Přijedeme, vyplatíme vše vyřídíme! Veškerý právní servis u nás je zdarma. Působíme po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava. 775 400 516 odkaz »
antifa.cz: jedes picu anarchie neni bez zakonu :D v anarchii sou zakony taky ale jen ty co te v necem neomezujou ale staraj se o to aby tu nebyl bordel :D jinymi slovy to je naprosta demokracie zatimco u nas mame demokracii jen polovicni :D pises tu samy picoviny :D vis o tom naprosty hovno tak drz hubu. a stim sloganem co tam masm punk hybe svetem hiphop nechte detm je taky blbost. sice sem pankac ale v panku a hiphopu jde o to samy a to boj proti rasismu kapitalismum atd. a to co ti vadi nejsou lidi co poslouchaj hiphop ale pozeri ale ti jsou i v panku metalu rocku proste vsude. smaz ten blog je to jen picovina kde sou samy sracky od 13tilety holky :D si mlady pometlo co si mysli zue vi vsechno protoze si to precetla na netu :D
ska-punkerka: máte něco proti punku,máte něco proti mě!!něco proti mě,dostanete do huby bombu !!v punku nejde jen o hudbu!je to styl!!není to jen taková víkendová sračka .neříkám,že mám nic proti hiphopu,nemám nic proti libovolným jiným stylům,NEŘEŠIM,že někdo nosí kalhoty pod prdel,neřešim šampoňáci,řešim jedině (neo)nacisté!!!to sou sračky,debiliti hnusáci,píčusy,ani slova nevystačí!!!!!!!!
BlueBoard.cz ShoutBoard