Přidej zprávu »
Iveta Provazníková: Dobrý den, ráda bych se přidala k Vám na odběr bedýnek. Jak mám postupovat? Děkuji za informaci. Iveta Provazníková, Slovanská Lhota 9, 26301 Dobříš, tel. 702057804.
Reklama: odkaz »
Schneiderová Kateřin: Opravdu moc Vám fandím a ráda bych Vás podporovala. Dnešní situace s potravinami je krizová a tento nový postup získávání potravin je ten nejlepší, jaký může český občan zvolit. V brzké době se shledáme. Díky, Katka Schneiderová, Dobříš
Zuzana: Pro zájemce - dnešní bedýnka obsahovala fazolové lusky, bílé fazole, mrkev, mangold, několik druhů cuket, několik druhů rajčat.
Ondřej: dobrý den, jaká zelenina by byla tento čtvrtek ? - díky
Petr Beneš: Dobrý den, po delší době jsem si na Vás opět vzpomněl a zauvažoval jsem nad nákupem Vašich bedýnek. Přiměla mě k tomu úvaha nad současnou nabídkou prodávané zeleniny a ovoce v nákupních centrech. Nechce se mi podporovat dovozce, kteří vozí zeleninu vypěstovanou v cizích zemích ačkoliv jsme schopni si ji vypěstovat u nás také. Radši podpořím naše zemědělce. Nápad Online Objednávek je určitě super. Mám na Vás dotaz, jakou formou je možné si nechat bedýnku(bedýnky) dopravit domů (Chýně u Prahy)? Je možné sjednat dopravu nebo je možný pouze osobní odběr? Jak často lze bedýnky odebírat, v jakém intervalu? Odhaduji, že pro domácí spotřebu by se hodilo 2x za měsíc? Ještě jsem od Vás bedýnky neodebíral.
Latifundie: Vážení návštěvníci zde můžete diskutovat o nové funkci. Online objednávka našich bedýnek je spuštěna ve zkušební verzi a nás velmi zajímá Váš nazor na tuto službu. Děkujeme předem za Vaše nápady! Team Latifundie.eu
Shoutboardy končí. Více zde.