Přidej zprávu »
Athenis: Ľudia. Mimo tému. Ale toto je jediné miesto, kde ma asi niekto pochopí... Videl niekto anime Yuri on Ice? Ak nie isto si to pozrite!!! Doteraz som bola head over heels za snarry, ale pairing v tomto je fakt uzasny. Ale co je najlepsie? Je to KÁNON. Vázne. Uz niekolko rokov som nevidela a necitala lepsi fandom. Ma to tak silny pribeh.. okamzite ako som videla poslednu cast som to musela vidiet znova. A znova. Odporucam.
Patolozka: Bohužel se nemůžu dostat do administrace tohoto webu, ale jak jde asi zjistit z úvodního článku, stránka je přesunuta na odkaz » Všechny články, povídky a překlady najdete tam a které ne, tak na ty je veden odkaz zpět sem. Děkuji za pochopení.
Patoložka: Omlouvám se všem. Chápu, že je to někdy k uzoufání... Nechci psát, že končím, protože prostě nekončím, jen je to prostě složité. Vždycky jsem si stála za tím, že všechno dokončím, no zatím to není pravda, mám tu resty dva. U In Vino Veritas říkám rovnou, že tam se pokračovat nebude. Co se PRachu týče, tam na to stále myslím a trochu se mi i podařilo postoupit. Nechci být ale přehnaně optimistická, mám malé dítě a tak člověk nikdy neví, jak to bude. Jakmile se bude pokračovat, tak se to dozvíte. Mrzí mě, že jsem vás možná zklamala, ale tak to zatím je a kdž to dobře půjde, tak stránka mrtvá nezůstane... Díky, že stále doufáte!
Blangela: Ashes of armagedon - dočkají se konce překladu nebo ne? Většinou nečtu Snarry, ale tahle povídka je proklatě silná...
weras: Už půl roku sem chodím a čekám nejenom na pokračování Armageddonu,ale na jakoukoliv aktivitu z tvé strany. Toto byla dříve stránka,kde se žilo,ale zřejmě všechno jednou skončí.To chápu,ale je mi moc líto těch nedokončených povídek. A snad by to chtělo aspoň napsat,že končíš. Abychom věděli a už nečekali. Ale i tak zůstane tvoje stránka mou nejoblíbenější a pořád se k ní budu vracet!
Eloii: Ahoj všem, chtěla bych se na vás obrátit s prosbou. Mám rozečtené Desiderium Intimum, bohužel se mi nelze registrovat, a autorky nereagují. Ráda bych povídku dočetla, ale některé kapitoly jsou zamčené. Byl by někdo s přístupem ochotný mi kapitolky poslat? Kdyžtak se ozvi na elloii@seznam.cz. Díky :)
Patolozka: grid: Díky moc ;-) Vím, že tu teď moc nejsem, ale budu se snažit to nějak dohnat... časem
grid: Vsetko naj k sviatku , Pat.
Tesska: Paty:Potešenie na našej strane
Patoložka: 4.3. Další kapitola Prachu. A možná už nedoufáte, ale já stále věřím, že ne poslední;-)
weras: Dnes je to rok,co umřel Alan Rickman,představitel Severuse. Kdo čte tyto povídky,nemůže zapomenout.
Patoložka: 10. 12. Už bych to měla změnit;-) Děkuji moc všem, kteří čtou Střípky, jsem moc ráda, že mají takovou odezvu
Patoložka: Kruci! Ono pořád není prvního? Někdy ten čas běží, ani nevím jak a najednou se toho prosince člověk nemůže ani dočkat... :-D
Patoložka: Ze slibované vánoční povídky mi zbývají dokončit už jen čtyři poslední části. Od prvního prosince se tedy můžete těšit
Lady corten: I já tebe. Snad tu zas nějaký ten delší čas pobudeš. Prořekla ses v jednom komentáři, že něco píšeš. Už jsem moc zvědavá. Ani jsem v něco takového už ani nedoufa.
Patoložka: Lady Corten: Tak já doufám, že ne jen na čas, ale uvidíme samozřejmě. Moc zdravím!
Lady corten: Ahoj Pat, jsem moc ráda, že ses vrátila alespoň na čas zpátky k předkládání. Až budu mít chvíli, jistě si Prach ráda dočtu. Tento vzka6ník vypadá vzkutku nadějně. Já ten svůj taky musela kvůli spamům zrušit, ale kniha návštěv místo něj se moc nechala.
Patoložka: Původní vzkazník jsem musela deaktivovat a poté i zrušit, protože byl neustále plný spamů. Zkusíme tedy tento, jestli to vyjde;-)
BlueBoard.cz ShoutBoard