Přidej zprávu »
jiří dohnal: 25-08-2019 - pěkně jste je smázli !!! SUPER !!! a teď hurá na Jarošov ??? Zdarec
jiří dohnal: 23-08-2019 - Pozor na ty hochy z Nezdenic - to je hodně nevyzpytatelný mančaft. Věřím ve výhru - zdarec !!!
Pavel Janeček: Stanley , diky za vyčerpavající info
Stenly: Žáci budou hrát v neděli v 10:15 na hřišti v Topolné. Hraje se na polovinu hřiště, soupeři jsou např. Spytihněv, Halenkovice, Myslčovice, Tečovice apod.
Věrný divak: Díky kluci za perfektní vstup do sezóny jen tak dále držím vám palce ať to vydrží co nejdéle taky velký dík trenerom a asistentom co pro topolsky fotbal dělají jen mě mrzí že někteří fans nejsou soudní a místo podpořeni vás jsou naopak ještě rádi když se nedaří všichni víme o které lidi se jedná snad se to změní a všichni diváci budem táhnout za jeden provaz rád budu jezdit na každý vás zápas pokud mě to vyjde držím vám palce vás věrný fanda Z. F. SPORTU ZDAR
Pavel Janeček: Diky za info , ještě dotaz , kde budou hrávat ????
Stenly: Po odchodu 9 žáků z věkových důvodu, jsme se rozhodli, že příhlášíme pouze mužstvo mladších žáků do okresní soutěže Zlín.
Pavel Janeček: Mám dotaz , jak je to v Topolné s mužstvem žáků . Děkuji
jiří dohnal: výborně, dobrý vstup do soutěže !!! jen tak dál, v Houští bodovat !!!
Jenda: V 16h kvuli praci
Bafunar: Kluci si chtějí dát dřív pivo 17h už je nesmyslné pozde
jiří dohnal: Takže hoši - výhra , ať je klid v dalších kolech !!! Akorát nevím, proč v 16 hodin ?
Stenly: Michal bude zůstávat v Nedachlebicích. S Pajtou jsme se bavili, ale jen tak všeobecně. Navíc momentálně je na dovolené
jiří dohnal: díky za info, takže šance stoupají. A co Michal Bartoš, pořád v Nedachlebicích ? A co Pajta ? Skončil jako trenér, ten se do Topolné nehrne ? Měj se Staniku.
Stenly: Ahoj Jirko, právě že A tým hraje pohár v neděli v 17:30 proti Uh. Ostrohu. Takže by jsme měli hrát skutečně proti B týmu :)
jiří dohnal: Gratulace k výhře , snad to pojede dál. Návrat Adama Lapčíka !!! dost dobré, neznám podrobnosti. V Dolním Němčí to bude jiné, ta béčka a z poloviny ačka teda nic moc. Tak zdarec.
jiří dohnal: Jinak díky za oficiální tabulky, ať se daří .
jiří dohnal: No kvůli vedru bych dal raději výkop v 19, 00 hodin -to už blbnou ti okresní činitelé podobně jako v 1 .lize ? Má být od středy až 33-35 st, to nikoho nezajímá ? Viz Slovácko - motali nohama po poločase, jinak všechna utkání v neděli na Slovensku - 1. liga - od 19 hodin !!! , předehrávka v televizi v sobotu od 18 hodin .
Stenly: No trénují dvakrát týdně. Tak uvidíme, jak se to projeví. První pohárový zápase se odehraje 28. 7. v 17:00 na hřišti v Topolné proti Mistřicím.
Divak: Super, už 12.7.?Pane jo, to budou kluci našlapany...tak ať se daří.
Stenly: Nový trenér Roman Leitner zahájil letní přípravu v pátek 12. 7.. První zápas se hraje pohárové utkání doma s Mistřicema. Termín ještě upřesním.
Divak: Už máme toho nového trenéra a kdy začne letní příprava?
Jiří Dohnal: Díky, tedy Prakšice místo Hluk " B " - prašť jak uhoď - ale bude víc derby , hlavně aby bylo aspoň 15 chlapů . nebo povolat zkušené plejery - Vica, Pavelec, Mašlaň, Borus, Malina Zd. atd. - to bysme jim vytřeli zrak !!!
Stenly: Skoro: Je to takto Bílovice, Březová, Drslavice, Huštěnovice, Jarošov, Kněžpole, Nezdenice, Ostr. N. Ves, Polešovice, Prakšice, Strání“B“, Topolná, Vlčnov, Záhorovice.
Jiří Dohnal: A aby to bylo úplné, tak k nám : Drslavice z 1.B sestup, postup z nižších tříd : Kněžpole, Huštěnovice , Záhorovice a 'Hluk "B" -je to tak správně ???
Jiří Dohnal: Jinak na uvolněné místo po Napajedlech postoupil z 1.B třídy Zlechov ze druhého místa , do 1. B třídy po Zlechovu z naší skupiny SLAVKOV !!!! to je radosti, že nás opouští " daleké " oddíly !!! A jak se bojovalo o postup a nakonec jdou oba dva HA HA HA
Jiří Dohnal: Neznám situaci ohledně trenéra, ale skončil Petr Polášek v Nedachlebicích , protože dále postoupily Napajedla z 5.místa 1.A třídy do KS , nevím, zda nepůjde pan Lintner zpět do Napa. Mira Mlýnek nebo Hofin starší by byla špatná volba ?
Jiří Dohnal: Nejdříve gratulace k zvládnuté koncovce ročníku 2018/2019 a teď odpočinout a hurá na podzimní část !!!Postoupil nakonec také Slavkov , Hulín z MFL to zabalil a přihlásil se do 1.B třídy. Vypadá to tak, že postupně bude oddílů ubývat , trend ze slučování dorostenců z několika obcí se brzo přenese také na muže. Proto vydržet a hrát o přední místa, stát se může cokoliv.
Divak: Dobrý den, už máme trenéra?Za chvilu to opět začne...
Stenly: Určitě nový trenér musí přijít, protože David Ostrožík již trénovat nebude. Jméno nového trenéra se zatím neví.
BlueBoard.cz ShoutBoard