Přidej zprávu »
JA: Dík Niku, opraveno.
Nik: Jen upřesňuji, firebally neměly teď na Lipně MČR, ale jen pětidenní pohár. MČR je v září na Nechra. No v předchozím závodě docela bouralo, proto tolik lidí nedojelo.
Alena Jiranová: Blahopřejeme a vítáme nového jachtaře. Kluk jako buk.
Jiří Šplíchal: Ahoj , všechny vás zdravíme Romča si včera večer dala nejtěžší rozjíždku v životě, vše je v pořádku a Péta se už těší k vodě , těšíme se až to oslavíme, dáme vědět :-) Jirka
Čáryfuk: Při vyklízení půdy jsem zase čuměl, co je tam surfmateriálu. Bylo by asi dobré, kdyby se každý co tam něco má udělal ve svých věcech pořádek. Věci si třeba označil, či odvezl. Zbylé věci bych navrhoval buď vyhodit, nebo zkusit prodat v aukci ostatním členům či jiným osobám. Myslím, že půda již nebude co bývala. :):)
Láďa: Díky, jste skvělí! Zmrzlina a polívka je volně k rozebrání. Je naražená 10°, za 15 korun.
T.: V baru je nyní nově i bedna Birellu pro žíznivé řidiče. Pro žíznivé neřidiče, informujte se na místě. Cena všeho piva deset kaček, i Birell. Vraceje láhve!
JN: Fanda Viták a Vojta Cibulka na ME RS Feva = bomba!
Láďa: Ahoj, rád bych vás všechny pozval na závody Pětadvacet 17. -18. 6. během kterých bych rád oslavil i svoje narozeniny (shodou okolností pětadvacáté). Závodění nebudem brát příliš vážně, spíš bych to rád pojal jako hezky strávený víkend. V baru se na vás budem těšit s Jájou už od pátku. Nahlaste mi prosím svojí účast, abych si připravil dostatek jídla, piva a rumu. Láďa Vít, ladavit@seznam.cz, 777191406 nebo na facebooku odkaz »
šťoura L.: A sakra ! Jak vidno jsem úplně mimo mísu ! Tento víkend vše napravím ( prozkoumám, vyzkouším, nacvičím )! Česný pionýrský !
BlueBoard.cz ShoutBoard