Přidej zprávu »
T.: Nabídka baru byla rozšířena o polévky. Platit včas. Dobrou chuť Barman
náhle na dostřel: WiFi byla zprovozněna.
T.: Do baru budou dneškem dodány čaje na horký nápoj během chladného období. Ceník bude uveden, bude příznivý jako vždy, platit je třeba včas do stejné skleničky jako pivo. Přeji Vám hřejivé zážitky. Barman
JA: Naprosto souhlasím. Ale na druhou stranu je to i jejich škoda. Večer zábava a přísun nápojů nevázl a i ti, kteří obvykle chvátají na poslední autobus bez rozpaků zůstávali.
šťoura L.: V sobotu jsem si byl zafandit našim proti lokotce. Vzal jsem sebou své dlouhé filmové sklo, doufaje v dramatické záběry během skvělých podzimních poryvů. Náš odkvetlý rybníček byl připraven, poryvů byl dostatek, ale naše esa se bohužel nedostavila. Překvapivě ani ten, od nějž se očekává, že půjde příkladem ! Asi je opravdu něco špatně !
JA: Ve středu odpoledne před Cenou primátora asi nebudu na Boleváku. Prosím přeneste trampolínu z mola, ať mohou "kluci" posekat. Nebo rovnou rozeberte. Pomozte i s přetažením lodí. Snad stihnu dát kolečko svému finnu.
Potěmkin: Přátelé, zvládá se spousta věcí, velkých věcí, v krátkém case, půda, sklad, obnova různých věcí, klub je pekny, posekano, upraveno, jeste se k tomu soutezi, za to díky všem, kteří se o to zasloužili, včetně především našeho předsedy, který opravdu funguje jako ďas! Debata o tekoucim Potěmkin je opravdu okrajová, tekl jistě i poslední závod a prezil ho. Je tam i vice clunu. Lze si poradit, situace neni kriticka. Nekazte si víkend, využijte adresne rozdělování práce, jistě to půjde v pohodě. Samozřejmě, všímavost kde co nefunguje a ochota pracovat a bez vyzvání něco zajistit, se u člena klubu jaksi předpokládá, pomáháme si tím navzájem trávit v klubu příjemné chvilky.
JA: Děkuji za rady. Ano, máš pravdu, ale tím se moje (ne)schopnosti vůdce nemění. Nebudu převychovávat k práci a pořádku mladé (ani staré) a dotáhnu, co jsem si naložil. Kromě mě (a mých blízkých) tím nikomu neubližuju. Halali.
šťoura L.: Problémem téměř každého muže zralého věku je pocit, že vše musí zastat sám ! Odtud pak přichází nejen mrzutost, ale i mrtvice a infarkty ! V cca 19 hod seděla před barem skupina schopných mladých lidí, která mohla stejně dobře vést svou debatu při broušení a laminaci Potěmkina. Vdechováním vůně pryskyřice a částeček broušeného skla by si navíc připomněli, jak těžce jsme začínali ! Tvým úkolem je skvělá práce s oddílovou pokladnou a nekompromisní rozdělování úkolů !!!
JA: Omlouvám se těm, kteří mi včera přišli pomáhat otočit Potěmkina a já se na ně osopil, že mi tajili, že do něj teče. Byl jsem zbytečně rozrušen poznáním, že místo účtů, úklidu kanceláře a zajištění cen mě do závodů čeká ještě broušení a laminování.
BlueBoard.cz ShoutBoard