Přidej zprávu »
Potěmkin: Přátelé, zvládá se spousta věcí, velkých věcí, v krátkém case, půda, sklad, obnova různých věcí, klub je pekny, posekano, upraveno, jeste se k tomu soutezi, za to díky všem, kteří se o to zasloužili, včetně především našeho předsedy, který opravdu funguje jako ďas! Debata o tekoucim Potěmkin je opravdu okrajová, tekl jistě i poslední závod a prezil ho. Je tam i vice clunu. Lze si poradit, situace neni kriticka. Nekazte si víkend, využijte adresne rozdělování práce, jistě to půjde v pohodě. Samozřejmě, všímavost kde co nefunguje a ochota pracovat a bez vyzvání něco zajistit, se u člena klubu jaksi předpokládá, pomáháme si tím navzájem trávit v klubu příjemné chvilky.
JA: Děkuji za rady. Ano, máš pravdu, ale tím se moje (ne)schopnosti vůdce nemění. Nebudu převychovávat k práci a pořádku mladé (ani staré) a dotáhnu, co jsem si naložil. Kromě mě (a mých blízkých) tím nikomu neubližuju. Halali.
šťoura L.: Problémem téměř každého muže zralého věku je pocit, že vše musí zastat sám ! Odtud pak přichází nejen mrzutost, ale i mrtvice a infarkty ! V cca 19 hod seděla před barem skupina schopných mladých lidí, která mohla stejně dobře vést svou debatu při broušení a laminaci Potěmkina. Vdechováním vůně pryskyřice a částeček broušeného skla by si navíc připomněli, jak těžce jsme začínali ! Tvým úkolem je skvělá práce s oddílovou pokladnou a nekompromisní rozdělování úkolů !!!
JA: Omlouvám se těm, kteří mi včera přišli pomáhat otočit Potěmkina a já se na ně osopil, že mi tajili, že do něj teče. Byl jsem zbytečně rozrušen poznáním, že místo účtů, úklidu kanceláře a zajištění cen mě do závodů čeká ještě broušení a laminování.
JA: Je potřeba zase uklidit půdu po řemeslnících. V úterý nemohu. Dřevo na pálení, piliny do pytle a někdo to odveze. Třeba já, až budu mít auto.
JA: Dík. Jsme pyšní na všechny, kteří začínali na "našem" Boleváku. Bohužel, informací z jiných závodů moc není a fotek je taky málo. Pouhý odkaz na výsledky na konci jednoduché věty je nuda.
Dobrák: Moc se mi líbí Vaše příspěvky vtipné o dění v oddílu. Máte přehled o tom, co se kde děje a informujete i o výsledcích jiných klubů. Klobouk dolů.
T.: Vzhledem ke zvýšenému nebezpečí žízně budou dnem 1.8. do baru dodány dvě basy Birellu zelený ječmen za 10 Kč. Platit včas, vracet láhve. Na zdraví!
T.: BIOMETEOROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ Pro všechny oblasti: Stupeň č. 3 - vysoká zátěž. Jedinci s méně přizpůsobivým termoregulačním systémem organismu mohou pociťovat zvýšenou žízeň.Doporučujeme vyvarovat se zvýšené psychické zátěže a vykonávat pouze lehké, nezbytně nutné práce.
JA: Dík Niku, opraveno.
BlueBoard.cz ShoutBoard