Přidej zprávu »
Sládi HC Ovce: Ještě se to oficiálně hraje s rozhodčím, nebo tahle tradice padla ? Jako vím, že průměrnej plat pořád stoupá, ale pořád věřím, že při včasným oznámení si těch 20-30 kluků co se sejde si zahrát, bude schopno za ty peníze (který jsou připravený za to dát)domluvit někoho,kdo si brusle obuje, vhodí pár buly, sem tam přeruší hru a při nejhorším odpíská evidentní faul. Bylo to takový koření těch zápasů,že se na přítomnost rozhodčího dalo spolehnout a jestli se něco změnilo, bylo by dobrý, to týmům aspoň předem dát vědět,že si maj kdyžtak poradit nějak alternativně.
Ceman: Jasně v rozpise napsáno Kladno ale ne N.Straseci si jede hrát do slanéhoho a než by přejeli tak se na to raději vyserou jejich problem
tomas: hc rowing-ski čnes 7:4
Tomáš: Rowing Jeneč 11:3
Luděk - HC Ovce: odvolaly gólmana....
Luděk - Ovce: 11.2.2017 HC Ski - HC Ovce 10 : 0 - přestože Ovce odvolaly 12 minut před koncem za stavu 10:0 a pokoušely se o čestný úspěch, Škripko v bráně Ski jasně svým kouzelným výkonem napověděl, že v AMHL se zřejmě schyluje ke kokainové či amfetaminové aféře ....
Luděk - HC Ovce: sobota 17.12.2016 HC Ovce - HC Blue Stredokluky 9:3
sládí - taky Ovce: Potvrzuju, je to tak. Na vlastní voči sem to viděl, jak Koleso v Ovčí svatyni ve druhý třetině dvakrát kapituloval a mírnil tak prohru Rowingu. A taky SKI by si do tabulky asi za těch 5výher zasloužilo spíš 10bodíku než jenom 8 ;-)
Ludek - Ovce: Ahoj, Ovce - Rowing prej bylo 9:2 a ne 9:0
Ceman: Co dodat k dnešnímu zápasu blu:braskov 5:10 v uvozovkách celé to posral pan rozhodči p.Stejskal kterej se nebyl schopnej ani ozvat ze nedorazí takze utkání se odehrálo bez rozhodčího takže se ani nepiskalo zakázané no prostě o hovne