Přidej zprávu »
Panthers: Tak sezóna začala nebo ne ??? Odehráli jsme 2 zápasy a máme odstávku 17dní ...!!! Tak nevím jestli máme výstroj opět schovat na půdu . 17 dní nehrát , mě přijde krutý . To že se hraje 3 kolově tomu vůbec neodpovídá ..Hrajeme ligu neregistrovaných a zápas po 17 dnech ??? To nemohu ani nikomu radši říct ...Nedivím se , že potom na to každý kašle...Pavka
Hráč: Nevím zda se smát, či brečet. Letošní ročník se vážně povedl. To co píše Pavka jen dokresluje, jaký tragický závěr si letos liga prožila a že její image dostala vážnou ránu. Účelové obcházení pravidel, či střídavé starty hráčů ve více týmech jsou dalším škraloupem. Mám vážné obavy o další osud celé soutěže, pokud nedostane jasný řád!
Pavka-Panthers: Tak další perlička z naši ligy . Finále Skalsko-Panthers . Zápas vcelku v pohodě , přetahováná o góly pohodový zápas do té doby , než pozvaný rozhodčí ze Skutče zaperlil . Při souboji před brankou Pantherů se odrazil puk od tyčky do hřiště . Dohady jestli to by nebo ne gól . Rozhodčí předevšemi prohlásil že nic neviděl . Gól neměl být uznán . Nakonec obrátil a gól uznal na základě toho , že jaký si pochybný člověk ze strojovny váhavě odkývl že g=ol byl . Prosím Vás , v kterém sportu rozhodčí chodí za divákem se ptát jestli byl gól ??? Je to normální ?? V ten moment bylo po hokeji a po finále . To není sportovní aby divák rozhodoval o gólech či jinak zasahoval do hry . !!! Tak že z naši strany je výsledek finále o ničem , když rozhoduje divák a ne rozhodčí .
Ok nebo K.O: Pravidla jsou jen pro někoho. Ať žije hokej , teda ten na ledě.
Hráč: Co je pravdy na tom, že v třetím zápase za Skalsko nastoupil hráč, který běžně hraje za Pivaře? Dojde i zde ke kontumaci za porušení pravidel?
Hráč: Jak tak koukám, tak letošní ročník ligy má více soubojů mimo led, než na něm
Hokej: Panthers první utkání prohráli 4:2 , ale pravidla jsou jasně daná proto vyhráli 5:0 kontumačně.
BlueBoard.cz ShoutBoard