Přidej zprávu »
boleslav: ...ne,ne,ne...
tridac: neplánujete zabijačku nebo posvícení abych využil auto. :-)))
Boleslav: Jo stav se
tridac: Boleslave i tobě a Sahaře mnoho fajn pohody a hlavně zdraví. Snad se brzy uvidíme.
boleslav: Krásné prožití svátků vánočních,hodně štěstí a zdaví v novém roce přeje.Boleslav a Sahara
tridac: odkaz »
tridac: odkaz »
tridac: Používal jsem a všude doporučoval tuto baterii, má obrovský startovací proud a fajn jsou čtyři vývody. odkaz »
Jára: Jo,jo. už jsem na to taky přišel. Dal jsem novou baterku a paráda. Budu si ji muset víc hledět. Trochu jsem to podcenil. To víš, dvě další lampy a rádio s výkonem 4x40 watů to je zátěž. Taky napájím vysílačku a GPS. tak to pak dopadne, jak to dopadlo. Tak asi tak.
tridac: Ahoj Járo, Ventury všobecně většinou málo dobíjejí, tak akorát na hranici napájení, proto jsem dával diodové denní svícení, abych odboural svícení naplno, které je tak na hraně. Jiank je dobré mít hodně dobrou a silnou baterku, tento stroj si ji zaslouží. Dával jsem do nich gelovky hodně silným proudem.
Jára: Ahoj.Trochu jsem se odmlčel-nemocnice-ale díky tvým odkazům jsem zjistil, že to neni volnoběžka. Byla to slabá baterie. Dalším bádáním jsem zjistil, že při vyšších otáčkách to nabíjí jen 13,3 a sinusovka nemá vrcholy. budu bádat dál. Už zbývají jen cívky, rotor a regulátor a bude to dobrý. Budu vděčen za každou dobře míněnou radu. Zatim se měj. Jára
tridac: Tak co, Járo, jak to vypadá v porovnání s tvým problémem.? Kdyžtak neníproblém volnoběžku dodat
tridac: ještě jeden odkaz na vadu volnoběžky tentokrát u našeho venturáckého motoru, přesně takto to vypadá odkaz »
tridac: Ahoj, volnoběžka je stále k dispozici, dokonce jsem ji nedávno objednával kompletní se vším i těsněním, ale tvůj popis o tom jak točí či netočí startér je takový nějaký divný. Může to být volnoběžka, ale také startér jestli to nemůže utočit. posílám odkaz na video co je přesně závada volnoběžky, někdy se to jako zakousne že to neotočí. nakonec to nastartuje, protože se ohřeje a tím zmenší vůle, ale někdy to musí točit mockrát. Pokud by to bylo to správné dej mi vědět, sdělím ti vše o volnoběžce a objednání zde je to video odkaz » není to sice ventura, ale chová se to zcela stejně
Jára Jihlava: Ahoj. Potřeboval bych konzultaci. Starter na xvz 1300 r.v.1990 má snshu točit, ale je to jakoby na tvrdo zaseklý. Baterie ač dobrá to prostě neurve. Ted dotaz: mohla by to být volnoběžka, pokud ano platí ještě tvoje nabídka na možnost sehnání? Díky za info.
Boleslav: Uvidíme...
BlueBoard.cz ShoutBoard