Přidej zprávu »
Drápalíci: Tak to letos budeme muset přijet na 20 piv.
Jarda Šulc: Pár foteček ze sobotní super akce zde odkaz »
jára: RC bylo najedničku,obvzlášt komentátoři ještě lepší a měl jsem slzičku,když čeští"letci" ODVEDLI pěknou práci
Veinfurt: Rád k vám jezdím na akce,je to prostě paráda,už se těším Jirka
MK Bolešiny: Děkujeme za slova chvály. Jsme rádi, že u nás byli modelíři spokojeni a doufáme, že se akce líbila i veřejnosti. Díky všem
Míra Housar: Dovolte, abych Vám poděkoval za skvělou akci ze dne 4.2.2017. Atmosféra se celý den nesla v duchu pohodového setkání modelářů všeho druhu a odvětví, proto jsem si dovolil vám poděkovat také veřejně na stránkách Tamiya fora. odkaz » Snad jsem se ničím neprovinil a těším se na další setkání s Vámi.
Jaroslav Chroustovsk: Děkuji za upřímnost a doufám, že posunutím naší hlavní akce MASCH se podmínky zlepší. Jsem moc zvědaví, jak dopadne letošní akce 16.7.2016 ... myslím opět SUPER. Letu Zdar !!!
Jára Chroustík: Ahoj kolegové. Přeji v novém roce krásné polétání a už se na Vás moc v květnu těším. Prosím změňte naší webovou adresu ve vašich odkazech.děkuji a Letu Zdar !!! www.lmk-chroust2.webnode.cz
Ivan Wehle: Vazeni pratele,dovolte ,abych jeste jednou podekoval MKB za perfektni pristup pri organizaci nasich agility zavodu 22.8.2015 Pozitivni ohlas byl i mezi samotnymi zavodniky,kteri se sjeli z celych Cech.Jeste jednou diky a tesime se na moznou dalsi spolupraci pri konani agility zavodu,ci ukazek pro verejnost.Diky .
Martin Jánský: Chtěl bych Vás srdečně pozvat na debatu Pozvánka na debatu o Red Bull Air Race. více na tel: 602208809. jako host bude Petr Kopfstein.
Zdeněk Drbal, Klenčí: Přátelé, gratuluji Vám ke splnění velikého přání, a to k dovedení elektrického proudu až na Vaši základnu. Je to opravdu STŘÍDAVÝ ELEKTRICKÝ PROUD?
lukas: k castce 40kc jsem se ne jenom ja dostal ve vasich vseobecnich informacich ( ktere jste jiz stihli predelat ) ja penize neresim,jenom mne to zaskocilo u vstupu kdyz jsem mel pripraveno 160 za 4osoby a pan na mne ze chce 320kc.
Honza Mašek: Za náš klub vašemu klubu: děkujeme za pozvání, byla pro nás čest být součástí této veliké a nádherné akce. Do další spousty let přejeme jen to nejlepší a mnoho úspěchů.
Jiří Hosnedl: odkaz »
Michal Kobza: Děkujeme za Vaše reakce, ale myslím si, že je třeba si pár věcí ujasnit. Předně, výše vstupného- kde jste se pane Lukáši dostal k částce 40 Kč? 40 Kč byl vstup na loňskou RC model show nikoliv na letošní. O problému s vybíráním- proč jste hned nevyhledal hlavního pořadatele a na tuto skutečnost neupozornil? Možná by jste za to dostal volný vstup. Pro pana Kubeše- pokud jste se zdržel déle, než na jedno pivo, pak jste patrně přeslechl, že ohňostroj měl své sponzory jejichž jména několikrát během dne zazněla právě s upoutávkou na ohňostroj. Dále, myslím si, že je přirozené, že se každý chce zlepšovat a rozvíjet a nechápu proč by tato skutečnost měla mít vliv na náklonnost skalních modelářů a tím méně na klasickou modelařinu. Právě pro ty modeláře kteří k nám jezdí rádi, často a pravidelně chceme náš areál vylepšovyt. Aby když k nám přijedou se měli kde osprchovat, vykonat své potřeby a v neposlední řadě nabít baterie pro své elektrolety, bez nutnosti vožení zásob vody,vlastních centrál či autobaterií. Právě proto toto všechno děláme a takové modeláře já nazývám "skalní"
Michal Kobza: Děkujeme za Vaše reakce, ale myslím si, že je třeba si pár věcí ujasnit. Předně, výše vstupného- kde jste se pane Lukáši dostal k částce 40 Kč? 40 Kč byl vstup na lo
Káča: já tedy nevím, ale celodenní vstupné na akci s programem 80 Kč je až směšné, on totiž není ani ten benzín na posekání letiště zadarmo, akcí pořádá klub 7 a pouze na RC se platí. A když na to přijde, mohli jste jít za 250 na 4 hodiny do Lázní
Kubeš: Souhlasím s Lukášem, rozhodně to není dobrá "promotion". Ale někde se muselo vydělat na ten ohňostroj :o) Skalní modeláře to časem odradí, takže se zase začne létat někde za domem na louce a podobně. Klubu zbyde už jen vybudovat ten plánovaný "camp" s el.přípojkou a pak tam nabízet návštěvníkům cyklotrasy pohostinsví či wellness pobyty. Kde že ta pravá modelařina zůstala, ach jo...
lukas: trochu me vcera nastvala cena vstupu. vsude bylo inzerovano 4Okc a jejda na miste bylo hned 80kc a za 2. ta organizace kolem,nekdo platil ,nekdo jenom tak prosel. jinak dobra akce.
LMK Chroust: Moc Děkujeme za účast i v nepohodě na naší AirShowChroust-Hadačka 2014. Vše oplatíme u Vás. Letu Zdar !!!
BlueBoard.cz ShoutBoard