Přidej zprávu »
D!!: Pavel@ voe hlavně ať tady nerušim rezervace v Baribalu a ty pak neřekneš že děláš přes noc zase střechu, znáš se... Prostě Baribal v 7! O víkendu kolo kterej den teda?
xup: Já jdu stopro na kolo v pátek a pokud bude chcát tak budu v parku házet lopatou nějak od dopolka. Pavle, Darv domluvil velkokalbu v Baribalu... a jinak v pátek je rychta někde v Praze, ilegal, místo budu vědět v pátek, účast povinná!!!!
Pavel: hele ještě uvidim, zkusim si to nak domluvit. Ale ještě to neslibuju. Jinak patek bych dal večer u čámrse. S xupem nás tam už znaj a je to dost komfortní místo pro odjezd domů.
D!: V ptáek bych na kolo sral a šel ybch rovnou chlastat ne? Ať zaberem místo v baribalu... a pak bych šel v sobotu ihned od rána třeba v 7 jako minule...
XUP: Pavel: ty vole, slušná sérka fotek... hele v pátek chci jít od dopoledne na kolo tak pojďte tak někdo, plán je takovej: Zbraslav skatepark, Roztoky, Točná a pak chlast. A neserte mě furt s tím vole, že ,,musím být v práci´´. Poslední na co si vzpomenete na smrtelný posteli bude práce vole, tak už si to uvědomte a NĚCO SE SEBOU DĚLEJTE!!!!!
Pavel: Tady hodnej odkaz »
Pavel: na jedno bych moh
xup: Tak předtím pojezd toho 26!!!
D!: Rampage promítání na plátně živák a J má nározeniny...
J: Jdem zejtra. 26.10 mám narozeniny, tak se tam připijem...
XUP: V sobotu jsem na motorce... jdu zítra s Mlčenlivím... S Baribalem počítám.
Pavel: Co se bude slavit? v baribalu
D!: V sobotu odpoledne valim fuč, ale šel bych třeba od 8 do 4 někam na kolo... bohnice? Točná? Kdo? Chtěl bych zase zažít tu bolest plic když rozdejcháváš 10 ujetejch metrů...
D!: 26.10. rezervace v Baribalu na moje jméno 6 míst na BARU. Yan xup Pavel Já moje holka mlčenlivej? Vrátíš se z tý prdele do tý doby????
Pavel: Uvidím
XUP: Někdo v pátek? Můžu asi celej den klíďo... jen asi nebudu mít auto, takže točná nebo street
Kvéřo Gregory: TY VOLE HITLO, můžu tenhle týden jen v pátek a to od rána... příští týden bude líp.
NORMO hitla: Co kolo v tejdnu? A co nato Kvéřo Gregory
XUP: Ve čt teda street, jen budu moc někde být cca až kolem 5 ... POČÍTÁM S PIVAMA VEČER!!! Tento víkend jsem též out, budu stavit na chatě novej plot a chlastat a v pátek musím s Jeepem do servisu.
Pavel: Někdo na flow o víku?
D!: EE, možná v pátek bych dal, ale ještě uvidim. Může se taky dost dobře stát že tenhle tejden budu abstinovat!
Pavel: Dneska někdo bike? Točná nebo street, cca od 5
flow: Ja chci vyzvat ty skoky, mami, chci mít jako voni, mami!
XUP: D: nějaká středa, čtvrtek pátek? Chtěl jsem i zítra ale nakonec jsme se s Yanem rozhodli že v pondělí postávím Národní divadlo.
D!: Co v tejdnu? Jakej den kdo km pujde?
BlueBoard.cz ShoutBoard