Přidej zprávu »
xup: Dneska MEGADÍK Frenkovi a Witchovi za naprosto nelidskou práci v parku. Frenk udělal z tráňa něco, co už si žádná hovno na enduru nelajsne. Mezistromák má namrdlej odpal a hlavně zaházenej dopad, jelikož se začal propadat, ještě to chce dohodit nahoru. Díky Witchovi že mě nechal pomazlit se s hlínou proházenou sítem. KDE BYL DNESKA PAVEL?
xup: HOŠI to počasí nám seslal sám AŠTAR ŠERAN. V úterý jdu plácat, musíme toho využít. Chce to hlavně našejpit techno, tráňo a mezistrom nakopat tak, že tě hodí na předek a o představeš si prorazíš plíce!!!! Přijďte prosím pomoc, úterý odpo.
xup: Chci tu z celého poděkovat Witchovi, který mě včera zachránil protože mi opět začala chcát brzda. Po návalech deprese a myšlenkách na konec kariéry se bzrdič po vyčištění lžící od pervitinu opět rozbrzdil a já mohl létat jako pták. Děkuji všem za krásný pojezd a Speciálně Witchovi, Frnkovi a Daniele za romantický večer u Bukače.
xup: Ahoj bratři a sestry, tak v pátek klasicky séžn, tak dovalte. Večer bych se vůbec nebál piva. Jen víkend se předem omlouvám, v sobotu slaví moje teta 50 a to jsou vždycky kalby tak na tři - čtyři dny. VY JEŠTĚ STÁLE NESPOŘÍTE DO ZLATA???? CHYBA!!!!
xup: Tak neděle byla krásná. Cca do 17:30 intenzivní ježdění které pak uťal intenzivní déšť. Bylo to ale fakt super. Přijeli kluci ze starý Bohnický a vykouřili mnoho marihuany, posléze vyprávěli o sexu s koňmi. Mezistromák nakopnu tak, že pudeš na předek i kdybys to tahal do bekflípu.
Xup: Takže v neděli je meeting. Pojezd, grill a chlast. Sraz nějak jednička třeba. Kdo nechce mít problémy, měl by přijít. Včera jsem byl s Jirkou a je smutný že to tam držíme jen já, zničený alkoholik a on, fotr od rodiny. Yan je na kapačkách a na jeho počest bychom měli o to víc jezdit aby se uzdravil!!!
xup: Dneska strop. Pavle jsi už opravdu na dně. Není už cesty zpět na vrchol. Nezlob se a přiznej si tu nechutnou pravdu.
Pavel: Já asi ta středa. Musíme si promluvit Lukáši.
xup: Někdo středa a pátek? Potom víkend který den?
XUP: Pavel: tvl to je skvělí tam se musíme jet vožrat!!! Pojď na kolo vole.
Pavel: AAHA--- takže zimmerfrei tady. odkaz »
xup: Včera to bylo za hranou (doslava) a Jirka to tu napsal nádherně, jsme vylízaný čůráci a prostě občas se domrdáš, protože je to uplná píčovina to co děláme. Zároveň ale pocit z dobře odjetý sérky skoků, pocit z toho flow když to máš najetý zatím překonal jen paraglide. Takže mysleme pozitivně, Yane, hnáta se uzdraví, na účet ti přistanou strašný prachy a já se o tebe budu denně starat, všechno bude v pořádku. PUSU
D!: Navrhuju ten dirt zbořit a postavit místo něj drop do tunelu pod parkem... rochlost ideál a když to trefíš do dopadu přesně a nechytnou tě chlupatý za rychlost, tak seš za 4minuty na letišti a spoj do parku si vyjednáme s China airlines. Pude to jezdit krasne dokola.
J: čus chlapi, včera to evidentně nevyšlo úplně podle plánu. Klasická hloupost, kdy ti kolo pošle nenápadnej signál, že to co děláš, NENÍ ÚPLNĚ NORMÁLNÍ!!! Každopádně přeju Yendovi brzký uzdravení. Zkus se hned přenést přes tu totální nasranost a zoufalství. To je život. 2 měsíce utečou jako voda, pak nějaká rozcvička a na Vánoční besídce už budeš zase skákat přes kaluže.
xup: Tímto veřejně děkuji Jiřímu Hampíkovi, za servis na mém kole a za krásný páteční podvečer na Točný. Přeji všem, aby se zase dostali do toho stavu, že si každou jízdu užíváš a nepřemýšlíš nad tím, jak co skočíš, ale prostě to jde. Musíte prostě jezdit častěji, jinak to opravdu nedává smysl. Všechny vás mám moc rád a mrzí mě, že už je TO jen v hodně málo z nás. Pánbůh to vidí. Mír.
xup: Tento pátek chci jít po obídku, dofám že se přidáte a nenecháte si říkat kde kdy máte být od lidí, co znáte sotva pár měsíců či let. Pojďte dělat něco co vás baví kluci. Otázka je ale na místě - baví vás vůbec skákat na tom kole? Pokud ne, tak na to už naprosto serte a opravdu dělejte jen to, co Vás naplňuje. Mě to teď kupříkladu naprosto naplňuje a jsem naprosto spokojený člověk.
xup: Jo doplňuju - POJEDEME VLAKEM!!!
xup: Takže. Jelikož jste mě všichni pojebali, byl jsem dneska s holkou v zoo v Plzni!!! Nafotil pár street spotů a dostal unikátní nápad. Sebereme se někdy v sobotu a pojedeme tam na celej den streetovat!!! Je tam fakt mazec spotů. Cestou zpět se strašným způsobem ožereme a zakončíme to u Bukače. CO VY NA TO BANDO??? Jinak v tejdnu jdu určitě, píšeme si na wázapu.
KURVY ZASRANÝ: TAKŽE VY HOVNA, PRÁVĚ JSEM SE DOZVĚDĚL ŽE SAMOZŘEJMĚ MÁTE VŠICHNI NĚCO DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ TEN PARK. DÍKY. JSTE FAKT SOBECKÝ NULY. SOBOTA MÁ CHCÁT = PŘÍLEŽITOST KE STAVBĚ ALE HOVNO, VŠICHNI SI JEĎTE UŽÍVAT VAŠICH UBOHÝCH ŽIVOTŮ, ON SE TEN PARK O SEBE POSTARÁ SÁM.
xup: Včera jsem byl k večeru, s Frenkem a krůčkem od něj. Do toho tam jezdil na dirťáku nějakej kluk co měl triko ENDUROSERIE, někdo mi bere nápady kurva. Večer jsem se strašně vožral s Kikim a jeho bratrem. Witch je nezvěstnej, prej mu odjela holka a on leží doma na posteli a bere drogy. V neděli chci jít s Pavlem nějak po obědě až do večera, SNAD MĚ NEPOJEBE. Tak pojďte taky někdo.
xup: Byl jsem včera s Brzem a Davidem Řehákem, bylo to hezký, jen jsem chvíli trpěl jak jsem byl zesláblej z totálního vysrání. Vydím se tam v pátek. Potom jsme s Pavlem - ANO S PAVLEM, předběžně domluvení, že tuto neděli se tam sejdeme a budeme jezdit a grilovat a povídat si o životě. Večer zakončíme panákama u Čámra. Přidáte se někdo? Jo a kdo uvidí poláka na enduru, okamžitě ho bodněte nožem.
Pavel: Zejtra má bejt hnusně, vydim to real na tu neděli.
CDéčko!: Pavel - a s tim kolem bude co teda? Točná zejtra? Nebo ty bohnice? Zase spolu v 5 ráno?
Déčko!: hele dneska to cejtim... někdo se někam vylejt? Já fakt budu muset někam na pár piv
Pvael: Btw, mám telefon doma. Dneska sem ho zapomněl tak využívám věci jako sillazi chat.
BlueBoard.cz ShoutBoard