Přidej zprávu »
D!: Hele... zkoušel jsem odlakovat ten rám... nějakej týpek mi poradil, že je nejlepší toulenovej čistič/odlakovač/rozpouštědlo a že tim odlakovává celý auta! S barvou na rámu to sice nehlo a je snad ještě žlučovitější, ale proč ste mi nikdo neřekli, že čichad toulen je tak supeeer??? Nemáte nědko třeba toulenovej stromeček do auta? Nebo Emporio Toulemáni voňavku?? Beru vše!
xup: Dneska asi po 72 letech pojezd já, Darv a Pavel. Bylo mi fakt dobře, takhle to má bejt. Dospěl jsem k tomuto a je mi u prdele, že budete proti. Tráňo v sérce mírně snížím, fakt třeba 10cm a udělám ho míň flauslí. Chci, aby to kluci najezdili. Pak se to zase prcne. Vy ostatní si jezděte tu vaši velkou a sérku nechte nám. My vám do tý velký taky nekecáme a vy ste se taky neptali a postavili tu třetí hlíněnou píčovinu a na úkor velký sérky nemůže bejt ani normální dopad u prvního v mídl lajně. Pusu.
Pavel: Bylo fajn. Cejtil sem trochu ty pohody jako driv.
xup: Dneska oslava Čínkstrovejch sedmdesátin. Yan s Kájou uplně ve fetu, Čonk hranatej bicák, jaho holka LSD bunda, Darv klasika BÉCÉESKA, s Paulem dealing movitých věcí za peníze + další lidi uplně přefetlí. Já papa lajnu na Pavlovim kole bez prstu jak nic... Cejtim že jsme zpět. TAK TO NEPOSERTE - MOC DOBŘE VÍTE KOHO MYSLÍM!!!!
xup: Já se reálně vidím od července dál kdykoliv... já to s tím prstem fakt ještě nedám. Začínám s tím pomalu hýbat a zítra jdu teprve na kontrolní rentgen. Mě to je pak fakt jedno, nemám žádný plány, žiju ze setiny na setinu.
Pavel: So/Ne německo, schoneck, geiss. Točná?
Pavel: Viděl sem včéra čonkstera. A myslim že ty skillz tam sou na litry. Já teda vyjmečně senil-line. Padaj mi kliky.
Y: V brutlu sme se dneska sešli. Masakr! S Devunem parádní pojezd. Jsem rád, že to konečně vypadá, že na Točnou začne jezdit člověk s podobnym ježděnim bezmozku. Příště citím, že dáme tu novou grenpá věc.
Pavel: Nakonec dnes nic. Musim pryč. Xup má pravdu. Hlavně ted tam bude asi bahno ne. takže stavit stavit stavit.!!! ale grenpá věci
xup: Přijdu se dnes podívat. Začínám rozhejbávat prst ale na bike to neni. Přijdu si prostě olízat tu naší hlínu. Cejtim se letos, vrátim to všechno. Ten prst mi ukázal směr k bohu...
Pavel: Zejtra kolem 4 někdo na Točnou? Dostavim bike.
D!: Sobota?
xup: Pavel: Ajj ty vole letos je to nějaký prokletý!!! Ale my to nevzdáme! BÍLÁ SÍLA
Pavel: Tak update. Už mám kolo. Ale zase ne. čekám ještě na kotouč zadní a včéra když sem to zkousšel tak mi upadla levá klika a ztrhnul se tam komplet tisicihran. Takže to musim dát do kupy.
Pavel: Dneska do 14:00 by mě měl přijít balík. Jestli v něm nebudou jenom noviny ,tak bych o víku moh dovalit troche poskákat. Jestli teda nebude bouřka jak hovando. To XUP: chci hned
XUP: AHA TAKŽE ZA TEN PRST SEM DOSTAL Z POJISTKY PATNÁCT, ANO 15 000,-???? MŮŽETE MI VYSVĚTLIT JAK JE MOŽNÝ, ŽE U MĚ NEMÁTE POJISTKY??? JAK MŮŽETE BÝT TAK NEZODPOVĚDNÍ K SOBĚ A SVÉMU OKOLÍ???? Z ČEHO JAKO BUDETE ASI ŽÍT KDYŽ BUDETE PĚT LET DOMA V POSTELI JAKO JÁ???? VOLEJTE IHNED AŤ TO HNED SJEDNÁME!!!!! PENÍZE!!!!
xup: Cenim Pavla i Darva, cejtim, že si uvědomili že jejich životy jsou předurčený k tomu jezdit a stavět. Jasný, všichni máme práci, holky atd ale jsme jiný v tom, že milujeme hlínu a pot!!!! Těším se na legrácky letos a doufám že vás to neopustí. Je důležitý si přečíst to poselství co sem psal Yan 1.5. Je to prostě pravda.
Pavel: Hele včéra sem tam odvez celej modrej pytel. Opravil sem hrábě. do soboty snad novej rám. Tak si pak dám tráňo asi. Darv už nato de od půlky. OCJE
D!: Čim sem starší, tim víc vidim co dělal Standa (kterýho současný lidi na Točný neznaj) a o to víc mě sere že už tam nejezdí... VY ČURÁCI!!! Když jedete do lesa, tak si ty flašky od coly, piva a jinejch sraček vozte zase domu!!! Buď tam jedeš autem a tak si to vodvez nebo jedeš vlakem a pod kopcem máš 5765 konternerů na bordel! Někdo by zasloužil lopatou po držce za ten bordel u sezení schovanej pod lavicí. Zamyslete se!
xup: Pro méně chápavé: Do 20.6. mám na malíčku nějakou šprcgumu. Ten prst je na hovna a reálně vidím kolo až v červenci. Nemám ovšem problém přijít nahoru a nějak pomoct se stavěním i když nevím jak... minimálně vás rád uvidím.
Pavel: Týpek co sem od něho chtěl kupovat p3 , tak nakonec nechce prodat.Nevíte někdo o nejakym rámu?
zpoolo: Tenhle tejden k večeru bych šel. cca středa si myslim , kdo by šel ? XUp povinně
Pavel: Dneska legenda na tocny. Jo, prijel ivos, kterej v 15 letech semnou nosil hlinu na desce misto lopaty protoze nam to standa naridil. Bylo dobre.
Pavel: červenec nemůžu, 7-8, 21-22, takže buď 2-3 září nebo 12-13 červenec
xup: Jo a jsem out celej červen, byl jsem na rentgenu a mám to naštíplí, takže mám takovou šprcku na prstu a vidím to na bike reál až červenec... Rád bych tomu uzpůsobil Německo...
BlueBoard.cz ShoutBoard