Přidej zprávu »
KLOREL: Chcete si na internetu přivydělat?? Není nic snažšího než se zaregistrovat, stáhnout surfbar a už jen vydělávat (surfbar bude zobrazovat reklamy nad windows. lištou a za to jste placeni). Registrace: odkaz » Jako důkaz že firma platí přikládám důkaz výplaty: odkaz » (Výpis z PayPalu)
Reklamní sdělení: Katalog odkazů MSSDesign - odkaz »
Výkup nemovitostí: Přímý odkup, výkup nemovitostí odkaz » Vykoupíme byty, domy, pozemky a dáme vám ihned peníze za vaši nemovitost. Zálohu předem nebo rychle půjčíme 100 tis. bez splátek. Zdarma postup na výkup nemovitostí odkaz » výkup bytů a výkup domů za hotové, peníze ihned rychle.
Rychle Peníze za: Odkoupíme vaši nemovitost i zadluženou. Výkup nemovitostí za hotové, až do 80% z ceny! Rychlá pomoc při exekucí a dražeb. Přijedeme, vyplatíme vše vyřídíme! Veškerý právní servis u nás je zdarma. Působíme po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava. Telefoní číslo 775 400 516 odkaz »
petra: prosím o radu jehně 3 dny po porodu má průjem,jinak je čilí.
Vašek: Prodám jehně - čistokrevný beránek Texel cca 35 kg k porážce. Cena dohodou. Více inf. 777 007 169
Vašek: Prosím, aby se mi ozvala zájemkyně, která měla u mne objednanou půlku jehněte. Ztratil jsem kontakt. Děkuji Novák
admin: Zřídil jsem toto chatovací okno pro kratší rozhovory a otázky, jinak pro delší debaty využívejte prosím diskuzního fora. Děkuji
BlueBoard.cz ShoutBoard