Přidej zprávu »
volneknihy.xf.cz: e-knihy ke stažení zdarma odkaz »
Veronika: Chtela bych se zeptat zda mi uskodi sauna pri kasli nebo naopak pomuze?
ještě Dave: Klikni na něj tady nahoře v panelu a uvidíš hned,kde se máš registrovat,je to nejlepší pro zveřejnění webu
pro Dave: Nejlepší to máš, když se registruješ třeba v Superlinku . . .
dave02: mam prozbu. Prave sem si dodelal svuj web o vodnich zelvach a chtel bych si szvysit navstevnost a tak te chci poprosit o vymenu ikonek. MUj web odkaz » . Kontaktuj me prosim na mail dj.jawa@seznam.cz
zdenkazov2: Zdravím tě milá Daisy z Ostravy. V 58 a předčasném důchodu se mi najednou kupí zdravotní potíže, tak si tu k tobě chodím o nich krásně číst. Díky a prima léto!
Martina: Pro Kačku: pokud bude mlčet každý, tak se nic nevyřeší. To si potom nestěžujte, když se neumíte ozvat. Rozhodně bych se ohradila!
rudolf.eliska@tlas.c: Mám dojem,že studium na lékařské fakultě bylo placeno z daních daňových poplatníků.Pokud je to tak,potom nevím proč máme platit poplatky lékařům.Mohl by mi to někdo vysvětlit.Děkuji
Framik: Myslím si že to není nic než zlodějna, protože to lékaři zneužívají. Nevím proč obvodní lékař by měl pobírat nějaké poplatky, když Vás stejně prohlíží na dálku již u dveří. Ani na vás nesáhnou jenom vás vyposlechne co je vám naklepe recept a než se nadějete, tak jste venkou bez 30,- Kč. Dále dojdete do lekárny a tam zaplatíte opět. A naši politici si mnou ruce jak nás pěkně okrádají o peníze a jak je to všechno krásné stím, že si vlastně nikdo na nic nestěžuje.
evik: Platí se je za klinické vyšetření,tudíž za injekci se neplatí nic!
BlueBoard.cz ShoutBoard