Přidej zprávu »
Lukas: 6.12.2015 prvn branka otevrena a druha zamcena na retez, prez zimu zavreno. oficialne otevreno do 30.10. Prelezt se to asi neda.... A pritom je tak krasny slunny den.
pešek: 20.8.2015 krásný výhled,asfaltka k rozhledně dost hrozná,ale vyjet se dá.Nebo můžete nechat auto ve vsi a dojít to,rozhledna za to stojí.
Hanka s Julinkou: Rozhlednu jsme navštívily 01.08.2015. Hezký výhled schody souhlasí.
Petr: PS: Dcera napocitala 150 schodu, pry stejne jako na Spulce :-)
Petr: Navstiveno 21.6.2015. Otevreno, volny pristup, krasny vyhled.
Jana: Navštíveno 11.4.2014-vstup volný v sezoně od 1.3 do 31.10.2014 od ? do 19 hodin
Jiří: Ale ta cesta k ní a ještě horší do Ládevse. Je to ostuda.
Mates: 9.12.2012 > Vstup na rozhlednu není legálně možný - uzamčeno. Nicméně ... po pravé straně je k dispozici díra v plotě, kterou se lze dostat do oploceného pozemku. Druhé zamčené dveře (ve spodní části stožáru) je spíše kosmetika, dveře lze bez problémů otevřít a zavřít.
Koska: 23.7.2012 rozhledna volně přístupná. Snad by bylo dobré vědět, že vstup je zadní brankou od lesa (viz níže v diskusi). Tuto jsem však nalezl bez kliky, která ležela uvnitř oplocení. Vstupní branka odemčená, ale zajištěná kolíkem do země, kdo si nevšimne, odchází s tím, že je zamčeno. Mne na možnost, že je rozhledna přístupná, upozornila otevřená druhá branka na schodišti, tak jsem nenásilně otevřel první branku, opravil kliku (snad chvíli vydrží), vystoupal na vyhlídkovou plošinu a pak už se jen kochal. Výhled opravdu stojí za trochu námahy.
Ziky: Zpráva ze Zpravodaje z Kamenice č. 9/2011: "V pondělí 1.8.2011 byla zpřístupněna rozhledna Vlková u Kamenice (488 m n.m.). Rozhledna je otevřena každý den od 9 do 19 hodin za příznivého počasí. Vstup na věž není zpoplatněn, návštěvníci musí respektovat vyvěšený Provozní řád. Zájemci si mohou zakoupit v Kulturním centru Kamenice turistickou kartičku s motivem rozhledny za 25 Kč. Turisté obdrží razítko s rozhlednou v restauraci „U Vlkové“ nebo v KC Kamenice. Přejeme návštěvníkům pěkný výhled po okolí Kamenice a žádáme o dodržování Provozního řádu."
liborec: Informace níže je ze 7. 9. 2011
liborec: Rozhledna je otevřená do konce října denně od 9 do 19 hodin. Výhled je nádherný, není vidět jen Posázaví, ale i Blaník, Javořice, Drahoušek a na severu obrysy severních českých hor. Razítko je v blízkém Ládví v restauraci U Vlkové.
Koska: 9.7.2011 Podle přiložených fotografií pěkný výhled, škoda že je dobře oploceno a kamerami střeženo, takže vlastně zbytečná cesta. Škoda, bylo by dobré, když už je rozhledna zanesena v této databázi, aby byla přístupná. Tak snad někdy příště.
michal: 6.6.2011 branka zamčena bez kliky, oploceno a výstraha střeřeno kamerovým systémem. Nad brankou není ostnáč, jinak na celém oplocení. Bouda uvniitř bude asi kasa. Zatim vzhledem k (ne)přístupnosti zbytečná stavba. Pro koho je tu místo stožáru rozhledna, kfxž je zavřená? Zatím vyhovzené prachy!
pavel: dodatek navštíveno 7.5.2011
pavel: zlomená západka v brance,ale v brance díra,takže se rozhledna nechá navšívit.Při dobé vyditelnosti krásný výhled do kraje.doporučuji
Honza: 29.12.2010 byla rozhledna již volně přístupná, zadní branka na rozhlednu odemčená a ve sněhu vyšlapaná přístupová pěšinka.
Petr: Byl jsem na rozhledne docela ji dokoncuji je to pekna vyzka ale chystam se jeste jednou nani:-)vsem doporucuji...........
petr_e: 15.7.2010 byla kari sit oprena o plot a normalne se dalo dostat na schodiste, tak jsem to samozrejme vyuzil ;)
ale3: 5.6.2010 - U rozhledny je cedulka zakaz vstupu na staveniste. Plot zamceny a na schdisti zabrana z kari site. Vysilac je neosazeny antenami, koukaji z neho jen draty.
BlueBoard.cz ShoutBoard