Přidej zprávu »
oxide: Poslechněte si druhý singl Fight for a golden tooth z nového EP "Rapture" od pražsko děčínské skupiny The Golem Trust odkaz »
TeaPunxCrew: Asociace ALERTA svolává na 11.9.2010 do ulic Mostu shromáždění, jehož smyslem je vyjádření kolektivního protestu proti plánovanému rozšiřování těžby hnědého uhlí na úkor životního prostředí a na úkor obcí Horní Jiřetín a Černice, kterým v souvislosti s těžbou hrozí zánik. Celá akce proběhne pod názvem SCREAM FEST a bližší informace se o ní můžete dočíst v následujicím prohlášení: odkaz »
oxide: Děčínská grind prasopalová cháska Bloody Diarrhoea vydala první řadové CD "Tenesmus". Album vyšlo u firmy Bizarre Leprous Productions
oxide: DC fast commando BLU-82/b se připravuje na útok! Na odkaz » si můžete poslechnout první ochutnávku z připravovaného splitka s Litevskou kapelou GxFxTx.
oxide: FOTO: Ambrosia + At Folsom Prison + Burning Steps 19.3.2010 klub v Jelení odkaz »
xwebmasterx: dva novy songy z pripravovaneho alba zverejnila teplicka uderka Action odkaz »
xwebmasterx: ahoj:) v rámci rozmachu socialních sítí nas i nadale najdete na nasem Bandzone.cz profilu, ale nově i na Facebooku. link nasleduje:) odkaz »
oxide: Nový singl "Scéna" pražských pankáčů THE FIALKY se opravdu povedl! Bz profil zde: odkaz »
xwebmasterx: Squateři z pražského Albertova dostali podmínky a prospěšné práce Obvodní soud pro Prahu 2 vynesl tresty nad squatery, kteří loni v září obsadili bývalé lázně na pražském Albertově. Šest z nich dostalo dvouměsíční podmínku... odkaz »
xwebmasterx: Vánoce bez násilí Vánoce jsme nazvali svátky klidu, míru a lásky. Tyto svátky jsou dnes ale bohužel také obdobím bolesti, strachu, boje o přežití, nemocí a smrti, které způsobujeme kaprům - cítícím živým bytostem. Zamyslete se nad tímto vánočním paradoxem a položte si otázku, zda nechcete letos oslavit raději Vánoce bez násilí. odkaz »
xwebmasterx: Pravda za zdí odkaz » "Tento projekt vznikl, aby vypovídal za zvířata, protože ona sama to udělat nemohou. O jejich skutečném životě, bez lživé lobby vykořisťovatelů, kteří si založili svůj byznys na věznění, trápení a smrti zvířat. Jelikož stále vznikají dohady či výmluvy, že „tohle se u nás zvířatům neděje“, jsou všechny fotografie a videa, až na výjimky, pořízeny v České republice. Ačkoliv důkazy už existují, předkládáme další a zároveň vyzýváme: „Nenechme je v tom!“ Jsou to přátelé a náleží jim z naší strany ochrana, respekt a úcta."
TeaPunxCRew: Již brzy budou probíhat Anarchistické dny v Praze. Bližší info najdeš zde: odkaz »
oxide: Děčínská Emo Post HardCore s klávesama a prvky metalu ve stylu New Day Rising skupina Eric Draven umístila na svůj bz odkaz » 3 nové kousky, které stojí za poslech
teapunxcrew: HARDCORE je víc než hudba: prohlášení Let\\\'s Fight White Pride 29.10.2009 17:06 gnwp.cz Nová antirasistická a antifašistická kampaň Let\\\'s Fight White Pride v Německu vydala koncem roku 2009 svých \\\"několik vět\\\", které přetiskujeme pro vaší inspiraci. Článek obsahuje šablony pro zkrášlení našich šedivých ulic a měst včetně návodu. odkaz »
xwebmasterx: Pražská chráněná kavárna V Jelení, která v poslední době velmi často funguje jako místo k pořádání punkových koncertů, promítání, veganských grilovaček a podobně, nedostala očekávaný grant a dostala se do finančních problémů. Z toho důvodu bude od 1.července do 30.září kavárna zavřena (zůstane jen nouzový terapeutický provoz) a po tuto dobu se bude otevírat jen na výjimečné akce, kterých pravděpodobně nebude moc. Poslední akcí před pauzou bude DIY blešák spojený s koncertem Dakhma a Urrah a pravděpodobně i tradiční předprázdninovou grilovačkou, který se uskuteční v sobotu 27.6.2009. Peníze ze vstupu půjdou benefičně na klub.
TeaPunxCrew: Novou Info Usurpu, již deváté číslo, můžete stáhnout tady: https://squat.net/praha/stahuj/usurpa9.pdf
xwebmasterx: DIY FLEK nový alternativní prostor v Brně (nekomerční – kolektivní – tvořený svépomocí – kreativní – společenský – samosprávný – nasraný) odkaz »
oxide: Děčínská punk rocková kapela Čachochbili vydává nové CD Můžete nám říct, které si můžete stáhnout na odkaz »
TeaPunxCrew: Před pár dny vyšlo šesté číslo squaterského zpravodaje Info usurpa. Stáhnout v PDF verzi si ho můžeš zde: https://squat.net/praha/?page_id=274
xwebmasterx: ahoooj Dovolujem si te pozvat na omrknuti novyho blogu, kde se budou objevovat pozvanky, reporty z akci a hlavne tam bude kalendar akci extremni muziky pro decin a nejblizsi okoli. ani na akce jinde na severu se nezapomina! Tak prosim sir odkaz dale, pokud muzes a mas chut, uvitame jakoukoliv pomoc, pozvanku, clanek, report, info o akci... Zkratky do it (y)ourself! Mej se fajne a at to sype!! odkaz »
xwebmasterx: Squatterská realitní agentura, specialista na dlouhodobě nevyužívané nemovitosti. Bydlení levněji, než jste si kdy dovedli představit, bydlení pro všechny a zadarmo! nevěříte? Pak kontaktujte našeho realitního makléře! odkaz »
TeaPunxCrew: Na severu Čech vznikla zajímavá iniciativa z názvem ALERTA – asociace pro socialni rozvoj Janova! Mrkni na její web www.alerta.s.cz
TeaPunxCrew: Před několika dny vyšlo únorové číslo Info Usurpy se spoustou informací z domova i ze zahraničí...najdete tu stanoviska Milady k nedávné razii a úmyslu ÚIV, správce pozemku, znovu zapsat Miladu do katastru nemovistostí, report z Řecka, informace ze zahraničí (např. o uhořelých protestujících v Soulu nebo o situaci polského Rozbratu atd.) a pozvánky na několik akcí. Číslo ke stažení: https://squat.net/praha/stahuj/usurpa-5.pdf
TeaPunxCrew: V pátek 23.1.2009 proběhne od17:00 hodin v mosteckém Straka baru přednáška v rámci antiNATO infoturné. Součástí přednášky bude i promítání filmu Why We Fight? a následná diskuse. Přednášet bude host ze zahraničí! Překlad zajištěn! Vstup zdarma! info zde: odkaz »
TeaPunxCrew: Před několika dny vyšlo čtvrté číslo squatterského zpravodaje Info usurpa. V pdf verzi ke stažení zde: odkaz » ... Na stejném webu je nově ke stažení i squatterský kalendář pro rok 2009 !
TeaPunxCrew: Během několika dnů by mělo vyjít benefiční dvd s několika dokumenty o squattingu, link k dokumentům a české titulky najdete na této stránce: https://squat.net/praha/?page_id=179
teaPunxCrew: Prosincové číslo squatterského zpravodaje Info Usurpa je venku. Stáhnout si ho můžeš na odkaz » předem díky za šíření
TeaPunxCrew: Výstava "Squaty a autonomní centra" - Trochu se to sice protáhlo, ale nakonec se přece jen podařilo skompletovat dlouho slibovanou výstavu fotek a textů se squatterskou tématikou, která bude poprvé nainstalována 10.11.2008 v litvínovském klubu Terasa (www.terasaclub.com), kde bude zároveň probíhat koncert kapel Confronto (metalcore ? Brazílie), Die Young (hardcore - USA) a Action (metal mosh core ČR). Výstava zde bude k dispozici k nahlédnutí přibližně 3 ? 4 týdny a poté poputuje na další místo, které zatím není pevně určeno. Chceš-li s určením pomoci, tím že zajistíš vhodný prostor pro instalaci, pak neváhej a ozvi se! Vděčni/-é budeme i za jakoukoliv pomoc se šířením informací o této výstavě. Na místě výstavy budou k dispozici zdarma i tiskové materiály se squatterskou tematikou.
TeaPunxCrew: Listopadové číslo squatterského zpravodaje Info Usurpa je venku. Stáhnout si ho můžeš na odkaz » předem díky za šíření
xwebmasterx: ahoj, tak před víkendem jeden tip na muziku zadara. Na Eulogy Recordings and Double Or Nothing Records najdete ke stažení sampler, tak klik na odkaz a už je to jen na vás. odkaz »
Shoutboardy končí. Více zde.