Přidej zprávu »
Tor: Svět knihy je za námi. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak mi to slušelo. V knihkupectvích po celé zemi už jsou Hell Boys k dostání. A já zase na besedách naslibovala kde co, takže chutě do práce.
Tor: Knížka je v nabídce internetového knihkupectví odkaz » za exklusivní cenu. Ebook již mají v nabídce Palmknihy. Tak ať se líbí
Tor: Datum vydání Hell Boys je 6.5.2015. Natrháme šeříky, koupíme si knížku - květen jak malovanej :-) Info zde na pěkném banneru, na vlastní stránce knížky a samože na facebooku
Tor: Obálka pro Hell Boys se již skví u mě na facebooku a i zde na stránce knížek. Vydáváme začátkem května a já vše včas upřesním.
Tor: Je to asi tak dva a půl roku, kdy mi sympaťák Lukáš Hejlík křtil Hot Boys. A hádejte co! Odmoderuje mi i křest HELL BOYS! :-) Sám bude samozřejmě kmotrem a lepšího bych nenašla. Konečně to můžu naprášit a mám z toho ohromnou radost, protože už ho "trošku" znám a nebudu mít toliko nerva. Nuže - akce veliká se chystá na pražský veletrh Svět knihy a to v sobotu 16. 5. 2015 v Sále Fantastiky od 11:00 do 11:50 hod.
Tor: BŘEZEN - za kamna nevlezem, protože půjdeme do knihovny. 18.3.2015 budu mít v krásné prostějovské knihovně besedu a bude to poprvé, co budu mluvit o Hell Boys. A asi z nich i číst. Už teď mám orosené čelo, co vybrat. Aby tam nebyly čuňárny ani sprostý slova. Aby to bylo zajímavý. Aby mi nebylo vidět pod sukni. Aby nás tam bylo víc, než tři. Prostě - přijďte odkaz »
Tor: V obchodě na mě tuhle zírali čokoládoví zajíci (a já nevěřícně na ně), takže se dá říct, že se duben blíží. Někteří mají po Valentýnu, někteří po ptákách. A já už viděla fotku co s největší pravděpodobností použijeme pro obálku mých pekelných chlapců. Dá se říct, že frekvence novinek se v tomto předjarním čase zvýší. To je taky dost, že... :-)
Tor: Dnes slaví audioteka.cz narozeniny a při té příležitosti nabízí veškerou svou produkci o polovinu levněji. Ideální čas pro doplnění audiosbírky :-)
Tor: Dnes jsem dopsala Hell Boys. Tak si přeju, kéž je jejich cesta na pulty rychlá a ať se vám líbí
Tor: Audio Znamení vlka je od 1.9.2014 v prodeji! Vlevo dole na stránce máte krásný obrázek - přebal - a taky odkaz na Audiotéku, kde si můžete knížku do sluchátek koupit. Zkuste to, stojí to za to :-)
Tor: Do fotogalerie akcí jsem přidala fotky ze křtu audio knížky Znamení vlka. Krásný den, krásný večer a fůra pozitivní energie pro další dny :-)
Tor: Na stránce knížky Znamení vlka se můžete podívat na přebal audio verze s krásnou Tori - Katkou Janečkovou. V prodeji už od 1. 9. 2014 :-) Audio knížka je ideální na relax, když jste utahaní z práce a bolí vás oči z celodenního koukání do monitoru. Jen ležet, odpočívat a poslouchat - paráda. Vyzkoušeno :-)
Tor: Teaser pro audioverzi Znamení vlka - odkaz »
Tor: Do fotogalerie "Směs" jsem přidala fotky Katky Janečkové, která právě načítá Znamení vlka. A to naprosto skvěle! :-) Výsledek bude parádní, jen počkejte.
Tor: Již mohu odtajnit narátorku audioverze Znamení vlka, kterou připravuje Walker a Volf. Je to Kateřina Janečková, kterou můžete znát jako "Ošklivku Katku". A přitom je to tak krásná holka. A ten hlas. Jen počkejte, až bude ukázka :-) Informace pravidelně na facebooku.
Tor: Do fotogalerie akcí jsem přidala pár obrázků z letošního Světa knihy, který byl velice vydařený :-)
Tor: Na Světě knihy mě najdete v pátek odpo a v sobotu celý den. Základna bude u stánku P614, kde bude sídlit celé Společenstvo Pevnosti, viz info na facebooku.
Tor: Na stránku médií jsem přidala nový rozhovor pro Děti noci.
Tor: V tuhle chvíli můžu tu "druhou polovinu" upřesnit:-) Bude to září, juch
Tor: Audio vydavatelství Walker a Volf má Znamení vlka i Krvavý písek ve svém edičním plánu na druhou polovinu roku. Tori, Ruben a Eliah vám tak mohou špitat do ouška. Zatím ještě nevím jakým hlasem, ale i tak se na to tuze moc těším. Obálky audio knih se pečou, první nástřely můžete vidět na webu vydavatelství - link u mě v odkazech a nebo na mém facebooku. Urra! Knížka do ucha, není to paráda? :-)
Tor: To je tak, když se googlím :-) - tak ještě recka z klubu Knihomolů - odkaz »
Tor: Strůčova recka na Sardenu. Čekala jsem, že KP poberou spíš mužští, byť by cílové čtenářsrvo mělo být spíše ženského pohlaví. No co už se mnou... odkaz »
Tor: Recenze na Krvavý písek na webu Fantasya - odkaz » Slibuji, že se sexy popisy jsem skončila :-)
Tor: Na podzim bude velká paráda :-) Znamení vlka je jednou z knih, pro kterou nakladatelství Walker a Volf ( odkaz » ) připravuje audio verzi. Jsem nadšená a nemůžu se dočkat, až svou Tori uslyším mluvit. Těšim se tolik, že bych snad snesla i Uršulu Klukovou :-)
Tor: Recenze na Krvavý písek od Sevie na Dětech noci. Opatrně, kdo nečetl knížku, je to spoileroidní :-) odkaz »
Tor: Na facebooku je recka Honzy Nohovce z nové Pevnosti, prvního čísla pod novým vedením. MOc hezky to napsal. Je to tak trochu "jiná" urbanka a nebude pro každého :-)
Tor: Po dvou dnech prodeje ebooku je Krvavý písek na bedně :-)) resp. na druhém místě fantasy žebříčku Palmknih, hele - odkaz » no a Znamení je v závěsu, páté. To de.
Tor: Ebook Krvavý Písek je venku - odkaz »
Tor: KUPUJEME!! :-)) odkaz »
Tor: Rozhovor před vydáním Krvavého písku na Sardenu. Vykecávačka s finkou - odkaz »
Tor: 27.11.2013 - kýžené datum. Takže za pár :-)
Tor: a na Fantasyi - odkaz »
Tor: První ukázka (začátek) na Dětech noci - odkaz »
Tor: Krvavý Písek už se "připravuje" viz web Fantom Printu - odkaz » Důkaz místo slibů, už se to blíží
Tor: Doplňuju, že KP bude venku v závěru listopadu - konkrétní den upřesním. Nicméně dost času na na případné ježíškovské nákupy :-)
Tor: Obálka Krvavého písku je na světě a už se skví vedle starší sestřičky na stránce knih :-)
Tor: Tak už se to vše posunulo správným směrem :-)) Listopad, to je takový prima měsíc, stáčí se božolé, leckdo má narozeniny... a vyjde Krvavý písek.
Tor: finka se s tim nemaže - odkaz »
Tor: Tak. Název dvojky vlků je ... "Krvavý písek". Van Damme tam nehraje :-)) Je to prostě správně cool název. Fantomácký edičák je doplněný - odkaz »
Tor: Dnes jsem dokončila Vlky II. :-)) Jo, ještě bude spousta práce, ale 114.791 slov jse prostě napsaných :-)
Tor: Na stránce médií je přidaný článek z letní přílohy čtrnáctého čísla časopisu Žena a život, výsledek prima pražského focení. Mě se to líbí. Co vám? :-)
Tor: 29.5. - prima den v Praze, věnovaný fotkám pro speciální přílohu Ženy a život. Bezva zkušenost - no která z nás na sebe s radostí nenechá patlat krémiky a mejkapy a navěsit bižu a narvat se do černých koktejlek, že. Plus jsem si mohla ošmatat lodičky od Jimmyho Choo. Chooa. To je jedno, byly boží. Nechoditelný, ale boží :-) Na stáncích koncem června, to bude legrace. Však to tu napráším
Tor: Ode dneška do neděle Praha, Svět knihy -)) Sledujte zrzavé osoby, jedna z nich budu já :-)
Tor: Moc neaktualizuju, co? Kruté jaro... :-) alergie, práce, vlci - je to mazec. Tak aspoň malý chlubing - nová recka od Honzy Nohovce na Fantasyi - odkaz » Je dobrej! :-)
Tor: Dnes vyšla pěkná recenze na Sardenu. Je pěkně napsaná a pěkná je i obsahově. Pěkně, Martine .-)) odkaz »
Tor: Aby té srandy nebylo málo - dnešní Prostějovský Deník - odkaz » /zpravy_region/nechci-byt-zaskatulkovana-rika-spisovatelka-marketa-markova-20130328.html - papírová verze na stránce médií
Tor: V dnešním (25.3.2013) Prostějovském Večerníku se mnou vyšel rozhovor. Až ho přijatelně nascanuju, bude na stránce médií :-)
Tor: Na facebooku je info o mém epochálním zážitku - byla jsem TÉMĚŘ na jednom místě s Františkem Kotletou! A podepsal mi svou knihu přičemž prozradil, že zná tu mou!!! Hysterical!!! A aby toho nebylo málo, dneska se v 9:30 vysílala v ostravském rozhlase Čítárna, kde jsem hovořila. Tak.
Tor: Aktuální žebříček na Palmknihách je prostě . Znamení vlka je na prvním místě v prodeji ve fantasy sekci. Celkově osmé. Urra. Nicméně - blíží se třetí počin bruntálského řezníka. Pročež s vlky brousíme zuby
Tor: V akcích ve fotogalerii jsou fotky z Ostravského knižního veletrhu, kde jsem byla. 8. - 9. 3. 2013 a bylo t prima .-)
Tor: Pár fotek z pražské akce "50 odstínů Nepřítele" ve fotogalerii. Kdo ví, ví. Kdo ne, má smůlu
Tor: Program Ostravského knižního veletrhu - odkaz »
Tor: Znamení vlka je k dispozici už i jako e-book na Palmknihách :-) odkaz »
Tor: Kdo chce podepsané ZetVéčko (Znamení vlka), může zkusit štěstí. Za přiměřený úplatek prásknu správnou odpověď. Sorry, Renčo :-))) www.cervenaknihovna.com
Tor: Vášeň ve vlčí kůži u klubu Knihomolů - odkaz »
Tor: Prima povídání pro slovenský Fantasy Svet odkaz »
Tor: Další recenze na Hotíky, na webu Fantasya :-) odkaz »
Tor: ještě ten odkaz .-) odkaz »
Tor: Opět Aktualně.cz a \"erotika pro hospodyńky\" .-)) no dóbře...
Tor: Recenze Hot Boys na Sardenu. Nic není nemožné :-)) odkaz »
Tor: Co se letos v Literatuře událo na Aktuálně.cz. Taky jsem se udála :-) odkaz »
Tor: KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM!!
Tor: Kdopak je to v doporučených :-))) odkaz »
Tor: Hezký článek o erotických románech a jejich autorkách (he) na stránce médií :-) Co dodat. Jsem Cosmodívka :-)
Tor: Ech, recka je tady - odkaz »
Tor: Recenze na Znamení vlka pro MFantasy od Cukýny
Tor: Ve fotogalerii akcí jsou fotky otevítačky nových prostor knihkupectví Fantasya v Praze a já jsem se tam taky motala. A taky jeden vlkodlak. Tedy, lycas :-)
Tor: Info o Hot Boys a o mě bylo uvedeno v 49 čísle časopisu Story v rubrice "Zaujalo nás". Jsem moc ráda, že jsme zaujali
Tor: Soutěž o Znamení vlka na Dětech noci - odkaz »
Tor: Moc hezky připravený článek pro Klub Knihomolů - odkaz »
Tor: Na Sardenu mě mají rádi - odkaz »
Tor: Holí chlapi a zmínka o Hot Boys - odkaz »
Tor: Mám tu plnou krabici Znamení a je tuze krásný a se šňůrečkou :-)))
Tor: Znamení vlka je v prodeji :-))) www.fantomprint.cz, www.fantasya.cz Ať se daří, knížečko...
Tor: Hezké info o vydání Znamení vlka na Dětech noci - odkaz »
Tor: Rozhovor pro Sarden - odkaz »
Tor: Jestli u vás Hotíky nemají, internet to jistí - tady všude jsou :-) odkaz »
Tor: Soutěžit můžete i tady - odkaz »
Tor: Na Sardenu (scifisté jistě pláčou) je soutěž o tři knížky Hot Boys s mým podškrabem. Jestli jsou to ty podepisovaný v klubu, tak je to fakt podškrab :-))) nicméně knížka zadarmo se hodí, ne? - odkaz »
Tor: Hotíci na druhém konci světa odkaz »
Tor: Znamení vlka je v tisku :-)) Juch
Tor: Přidala jsem fotogalerii křestu Hot Boys - odkaz »
Tor: Na stránce knížek představuju obálku pro "Znamení vlka", které vyjde cca v polovině listopadu :-)
Tor: Aby té srandy nebylo málo, v sobotu večer mě uvidíte tadyhle odkaz »
Tor: Parádní fotky přímo z tiskárny - zrod Hot Boys :-)))) a ty palety na závěr - uff!! .-))) odkaz »
Tor: Všechno nejlepší k dnešnímu svátku všem Lukášům a tomu jednomu úplně nejvíc
Tor: HOT BOYS jsou v prodeji už ode dneška!!! odkaz » Exkluzivně na webech a v prodejnách Fantom Printu, do širší distribuce půjdou za pár dní
Tor: KŘEST HOT BOYS proběhne v Praze, 26. 10. 2012. Klub "Zlaté časy". Co dodat, bude to mazec :-) Více info na stránce Hotíků - odkaz »
Tor: S Jakubem D. Kočím jsem si moc fajn popovídala a výsledkem je rozhovor pro Žena-in. Hele - odkaz »
Tor: Oficiální datum vydání HOT BOYS - 18.10.2012 !!! Na Lukyho svátek . Od tohoto data budou tedy k dispozici neprve na prodejnách a webech FANTOM Printu
Tor: Ve dnech 28-30.9.2012 jsem se zůčastnila výrobní porady naší pracovní skupiny do které jsem se uspokojivě včlenila. Přestože neexistuje žádný oficiální výstup, o zápisu nemluvě, stěžejní úkoly byly přiděleny kompetentním osobám. Jsem přesvědčena, že vytyčených cílů dosáhneme, přestože se nad ránem na Stodolní leckteré osoby již tolik kompetentní nezdály. Nyní česky - bylo to moc hezké. Tom má hezký hlas a Pavel hezké brýle. Jirka se hezky směje a Martin hezky papá. Taky unese 10 kilo masa - Héézky!! Bety hezky tancuje a Jeník je hezky ukecanej, když má 3,8 promile. Libor má hezký barák a moc hezky nakládá maso. Já jsem prostě hezká. A ten králík byl taky prima :-)))
Tor: Velká pražská akce!! PÁRTY PÁRTY PÁRTY!!! Na konci října proběhne v Praze oficiální křest mé prvotiny, HOT BOYS, kteří vyjdou opět pod křídly FANTOM PRINTU jako papírová knížka. Doplněná o další BONUS :-), takže neváhejte, i když máte e-book. Hotíků není nikdy dost. Řekla skromně. Na křestu budou holí kluci (ukecám, aby se dali osahávat), pak tam bude fůra lidí, nějaký ten tisk, taťka nakladatel, pražsko-ostravská letka a já. Vystresovaná do bezvědomí. A někteří z vás. Věřte, že mít možnost, budete tam všichni.
Tor: Již tedy mohu odpovědět na četné dotazy stran konkrétnějšího termínu vydání mých počinů. Hotíci by měli být venku na konci října, Vlci měsíc po nich - cca. Řikal taťka. Pročež mám stran bonusu pro hotíky hrozivý deadline. Večer si pustím Davida Bowieho a jeho "Under pressure" a hluboce se zamyslím! Možná se i po...
Tor: Srpnový žebříček Svazu českých knihkupců je prima :-) odkaz »
Tor: Poslouchám Lennyho Kravitze, píšu bonus pro Hotíky... a záchod pořád zalívám kýblem. Chjo. Taky se tak těšíte na podzim? Já strašně. Z mnoha důvodů
Tor: Další rozhovor pro MFantasy je venku - odkaz » Díky, Cukýnko
Tor: Velká NOVINA :-) Po vyčerpávajícím rozhovoru s taťkou nakladatelem přináším - podle mého - bombastické novinky. Až jsem z toho celá hyn .-) HOT BOYS vyjdou jako knížka!! .-))) S bonusem v podobě přidané kapitoly. A až vyjdou a všichni si je koupí a vystaví na polici, uděláme velkolepou pražskou akci, jejíž podrobnosti v zájmu zachování svého (i Vašeho) zdraví budu prozatím tajit. Úplatky samože beru, ale jelikož jsem můra proradná, nic za ně nedostanete :-))) A to není vše - kam se hrabe Horst Fuchs z Teleshoppingu. V rámci akce "1+1" dostanete další novinku. VLCI budou v knihkupectví nejpozději do vánoc, takže pište ježíškovi nebo alfovi oblasti, kam patříte. Můžete psát i mě. I když teď nevim, proč jsem to napsala, koupit si musíte sami:-) Jsem poněkud rozvrkočena .-))) Taky jsem líná jako veš, takže semka kopíruji text doslovně z facebooku - odkaz »
Tor: Hlásím, že můj byt vypadá jako Bagdád po náletu, proto přiliš neaktualizuju. Ale to se napraví, nebojte :-) Káča způsobila, že jsem před pěti minutami fibrilovala, protože - odkaz » Libore, já ho chci na obálku taky!!! :-)))))))
Tor: Můj první rozhovor - odkaz »
Tor: V 31 čísle časopisu "Týden" byl na straně 39 uveřejněn žebříček nejprodávanějších e-booků na webu Palm knih za měsíc červenec. Píšu to proto, že v čase přípravy žebříčku byli Hot Boys druzí :-))) Článek na - odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard