Přidej zprávu »
SLAY: dnes s Vláďou svezení podél Doupova,Chýše ,Manětín možná "poslední výstřel " sezony dokonce i pár kapek padlo, tak na umytí plexi závěrečná se přesouvá na 28.října
Ventilek: Dík všem, hlavně Pavlovi za super organizaci! Bezva svezení!
SLAY: Letos nám na CHLAPY SOBĚ počasí vyšlo až nebývale Pavel skvěle naplánoval cestu včetně cílů a ubytka.Dík všem 8 dvoudenním účastníkům i jednomu jednodennímu za výborný víkend.A musím pochválit PUYOLA měl jsem malinko obavy jak zvádne jízdu v grupě 10 motorek a kilometráž víkendu s ani ne 3 měsíčníma zkušenostna a minimem najetých km,ale obojí dal na podrženou 1.Jestli tohle byl konec sezony dopadl výtečně.
Pavel: Zdarec, jen pro kontrolu seznam jezdců na Chlapi sobě 2019. Slay, Coudy, Puyol, Dan + 1ks, Ventilek, Michal, Štěpán a já Pokud vše sedí, tak odjezd z Března v 9:00 hodin a v 10:30 v Roztokách za řekou Hotel Roztoky. Tak zatím čus. Jo a mějte prašule keš na ubytko.
SLAY: přihodil jsem několik fotek ze Strakonic 100 letého výročí ČZ co byl nakonec jen MILAN 43
Ventilek: Děkuju. Zúčastnit jsem se nemohl, je nás v rodině mraky Václavů... Tak příští týden Chlapi sobě za mostem v Roztokách. Hoj.
Puyol: Výlet super a zjištěn nový poznatek.Jako příloha ke smažáku se dá jíst bramborák Slay překvapil všechny včetně kuchaře
Pavel: Dnes pěkná cesta a místa, kde jsem ještě nejel Parádní odpoledne
SLAY: Svatováclavská klapla ,místy sice horší cesta než jsem čekal,ale co už
Jarouš: Jsem mimo stroj, užijte si jízdu
Puyol: Potvrzuji účast
Pavel: Václavův vše nej... , v neděli se na jejich čest jízdy zůčastním.
SLAY: tak nejprve vše nejlepší Ventilkovi k sobotnímu svátku a ve výletech Svatováclavská už "tradičně 29.září " Kokořínskem.Dejte vědět kdo pojede čus v neděli na startu.
Pavel: Zdar, info k akci Chlapi sobě 2019. Zamluveno penzion odkaz » v současné době 10 ks. Účast je zatím 9 ks -já , Slay +1, Tulák, Coudy, Michal, Dan, Vašek, Štěpán. To znamená že je zatím jedna postel volná...a další účastník ať dá vědět. Případně další si budou muset přiobjednat sami. Doufám, že to klapne alespoň všem přihlášenými. Tak polaďte stroje a gumy... a 12.10. se uvidíme. Čus
MILAN 43: Tachlovice dobré počasí vyšlo a výsledky s tím si hlavu až tolik nedělám ,důležitá byla účast.Doufám že hezky bude i tuto sobotu ve Strakonicích.
SLAY: dnes s Pavlem dobrá vyjíždka, západ krušnejch Kraslice a zpátky po Sasku samozřejmě že byl i umlaitung ale zas jsme se dostali až ke skokanskejm můstkům v Klingoši .Možná moje poslední letní jízda ,zadní pneu už je na hranici smrti letos budu muset ještě koupit.
SLAY: Tak na chlapi sobě se hlásí i ŠTĚPÁN.Puyol na to že jsi jel jen na oko fakt dobrý ,Milan 43 doplatil na to že jel na jinej průměr.
Puyol: Tachlovice byly super a nebýt vašich ,,pomůcek,, ,tak jsem vás dostal
Harry: Tachlovice vysledky: ja 20., Slay 21., Puyol 28. a Milan 43 má 39. místo. Puyol, na premieru super!
SLAY: TACHLOVICE proběhly výborně ,od počasí až po jízdu všechny stroje bez závady na chodu.A po roce zas ve stopě prezident Harry s vizáží vikingského bojovníka .Uvidíme jak výsledky kdo získá titul OLD RIDER
Harry: počasí na neděli zatím žádná sláva - odkaz »
MILAN 43: to jste měli zajímavej výlet,Slay to ses tedy předvedl .Jinak stroje na Tachlovice připraveny ,zrcátka,batereky teď jen to počasí.
Pavel: No byl by to hezkej příběh do "bakalářů" Po cestě domů nám ještě mohla skočit srna na klín...u nás na horách jich na mě číhalo několik ale vše v pohodě. Zjistili jsme, že krizové situace řešíme s nadhledem a už umíme zalepit gumu
Tulák - Vláďa: To byla drobnost. Nikdo z nás není neomylný a bylo to na pohodu. Když jsem jel domů, tak jsem si připadal jak vládní činitel. Měl jsem doprovod dvě motorky. A jinak paráda.
SLAY: včera se moc nedařilo za Cínovcem jsem píchnul zadní gumu,sprey až tolik nepomohl ještě že měl Pavel knot.Pak se mi povedlo nechat klíče pod sedačkou a tu zabouchnout.Ještě jednou Díky Vláďovii že mi zajel dom pro náhraní a dorazil ii s kompreserom takže šla nahustit Pavlovi za to že tam se mnou vydžel čekal přesto že zpět jsme jeli za tmy.DÍKY
Puyol: V neděli až na tu ,,lehkou,, přeháňku trasa výborná.Můj první dojem z prvního deště - vzhledem k mému vzorku na zadním kole jsem jel krokem a se strachem v očích.Dvakrát mi zadek lehce zaplaval, ale dneska zadní pneu objednáno a zítra by se mělo přezouvat.Pro pobavení : od poslední zastávky v Jesenici se mi chtělo na záchod.Říkal jsem si, že do Slaného kousek a to už vydržím a přece nebudu v tom dešti zastavovat, sundavat rukavice a pak se do nich zase cpát.Skoro mi můj plán vyšel, ale močák tak tlačil, že jsem kilometr před barákem musel zastavit a chlapi..... ta úleva :-)))))))
Tulák - Vláďa: Milan 43 - samozřejmě budu dělat doprovod. Beru to sportovně. K tomuto koníčku to patří. Ale kladu si otázku proč zrovna já, proč zrovna na Rakovnicku a proč vždycky z motky loď. Ale Tachlovice jedu. Když uschnou věci. A když neuschnou, vezmu náhradní.
Coudy: Nazdárek, říjen taky jedu
MILAN 43: a já myslel že zas budeš dělat doprovod v neděli do Tachlovic to rakovnicko objedeš ?
Tulák - Vláďa: Nedá se nic jiného než souhlasit s Milan Slay. Bunda, rukavice - pohoda. Moto rifle nejsou vhodné do vody. A jinak na Rakovnicko už nejedu. Letos jsem tam byl 3x na moto a z toho jsem 2x dělal z motorky loď. Ale jinak povedený výlet. U mě za jedna s hvězdičkou.
SLAY: Tak dojmy z poslední prázdninové ,trasa řekl bych povedená po Jesenici i počasí ,ovšem pak ten slejvák s Vláďou co jsme odpojili od Puyola s Michalem chvílemi potok přes cestu.Pozitiva nepromokavá bunda funguje ,do bot neteče,rukavice nebarvěj,negativa durch gatě,Kawa jedna špinavá koule.A ještě jedno + PUYOL zvádl křest vodou a málo ji nebylo .Sečteno dobrej výlet.
SLAY: dnes tréninkově k Řípu silnice dost šílený nebo špatnej výběr trasy.A jedna zpráva přímo z Oděsy - Vašek a Dan jedou v říjnu taky.
SLAY: trasa na neděli vložena-výlety.Hlásím se akci Chlapi sobě + 1 kolega z práce .
Puyol: Já se taky hlásím na neděli
Michal: Omlouvam se napsal jsem vysocinu nevim co me to napadlo rijen jedu.
Michal: Nazdar chlapi vysocinu jedu a nedele 1.9 Nazdar chlapi rijen jedu a nedeli 1.9. se pripojuji dorazim do Brezna.Zatim cus.
Pavel: Zdarec, hlásím 1) chlapi sobě "plánuju" a jedu 2) neděle jedu, asi i s juniorem, tak zatím čabas
Tulák - Vláďa: Ahojky Všem, především díky za návštěvu Milan 43 v sobotu kemp Branov. Co se týká neděle 1.9. - pokud bude moto zdravá tak bych se připojil. Už žije. Jinak to byl vypálený drát od přívodu do spínačky. Ale primář operoval a opravil. Ještě nějáké kosmetické vady na elektrice a mělo by to být redy. Jinak akce Chlapi sobě - potvrzuji účast. Brzda provozu a zatáček nemůže chybět.
SLAY: tak v neděli ukončení prázdninového ježdění start 14.00 Březno, v poslední době "tejrám " jen "malé " obsahy ,ale s chutí tentokrát zas na velký
Tulák - Vláďa: Jojo, neděle parádní, všichni na pohodu, akorát moje motorka přestala žít vlastním životem. Elektrika je věc na motorce zbytečná. . Já konec vyjížďky na odtahovce. Zatím konstatuji, že baterkou to není. Po přípojení na jinou baterku je stále mrtvá. Takže to vypadá buď na spínačku nebo na kabeláž. Dneska jí vezu do nemocnice, tak uvidím.
SLAY: tak PUYOL zvádnul zahřívací kola i hlavní trasu na výbornou přesto že nemá najeto ani tolik kolik je obsah Zeda,poklona i tátovi na Royalu dát tolik kiláků jako včera to není jen tak.
Pavel: " Z " parádička....a partička kolem Pujola povedená !
Harry: Puyol: Pekna Kawicka. Posledni foto je super ... 3 generace motorkaru
MILAN 43: Chlapci díky všem za dnešní výletík svezl jsem se pěkně.Vláďo dej pak vědět čím to bylo.
SLAY: Harry dnes ALPY zítra PUYOL v akci ,mimochodem Benešov padl náhradní cíl OKOŘ
Harry: Puyol: gratulace k motce ... dobra volba znacky . Slay a zbytek familie: dooooobre vy . A nekdo poslete foto toho bajku. Pavel s juniorem: pekne, pekne ...
SLAY: Puyol no no to je chvály ,to stejné patří doprovodu Milan 43, babi a logistice vedené Péťou ,dnešní trip z Jeseníků po Březno jsem si užil včětně poněkud deštivého závěru
Puyol: Harry : motorka dnes pořízena.Kawasaki Z 750 R Velké díky patří tátovi za obětavost a dovoz motorky přes celou republiku.Ještě jednou díky.Jsi nejlepší
Pavel: Zdarec, Alpy dopadly na jedničku, stroje i junior to daly taky bravůrně...parádní poježdění, sice dva dny v dešti ale to k tomu patří. . VŠEM hezkej zbytek léta.
Pavel: VŠEM díky za lajky
Harry: Puyol, ještě jednou gratulace a už jsi pořídil nějakou motku?
Puyol: Zdravím chlapi. Díky za přání. Lajk na facebooku přidělen a budu se těšit na společnou vyjížďku.
Harry: Všem díky, Milánkovi přeji mnoho šťastných km. Pavle, juniorovi to lajnem a užijte si dovču.
SLAY: no seděl jsem v autě ,pěkně si to užijte a zadokumentuj to
Pavel: Tak juniorovi přeju hodně kilometrů kolama a dolů a někdy na společné vyjížďce . Milane mohl jsi se připojit... . Dnes to byla povinnost, ale vše good a zítra už kopce
SLAY: takže dnes v den svých narozenin se stal motorkářem jr.jr.Milan bojovým jménem PUJOL .Pavla s Péťou jsem potkal krátce po zahájení cesty do ALP projížděli Březnem.
Pavel: Zdarec, bando kdo jste na facebooku, můžete dát na (interphone czech and slovak republic )"lajk" mému mladému - mladík na KTM 125 Duke ?! Je to soutěž o komunikátor. Je t v Horních Chrášťany, kde budem asi uvažovaný na letošních chlapi sobě. Všem kdo lajkne díky a pěknévléto. Zítra jedem týden Alpy, tak snad to klapne. Čus a suchou stopu. Harry hezkém kousek
SLAY: Samozřejmě jedu
MILAN 43: V sobotu je závod do vrchu veteránů v Hředlích,docela pěkná akce sice je tam víc aut než motorek ale zase docela zajímavé kousky a kdo chcete doražte je to dopoledne asi od 10.00 hodin.Harry pěkná číza .
SLAY: gratulace Harrymu k novému stroji ČZ ,těm co vyrážej do Alp a Slovač ať jim přeje počasí a užijou si to.No a nám méně "štastnejm " holt zustávají hory Krušné a české silničky .Mimochodem 18.srpna bychom mohli spáchat nějakej trochu větší "celodenní "výletík.
Pavel: Zdarec...Radku, nabídka na Rakousko dobrá, ale já + junior jedem od 6.8. do 11.8. právě Rakousko. Máme vše dopředu naplánované i noclehy. Jinak bychom se mohly třeba kousek přidat, nebo kus cesty sdílet....Když tak dej vědět, můžeme to nějak doladit...Jinak všem hezké léto a kolama dolů
SLAY: tak jsem zpět ,Radku ty Alpy samozřejmě znějí lákavě ovšem cely srpen žádný volno na 3-5 dní nedostanu bohužel.A na tu něděli tedy nic připraveného není ??
SLAY: motorkářsky zdařilý týden včera výletík s tátou kus ROYAL,kus ČZ a dnes výlet s Radkem kolem tří lázeňských měst zbývá mi už jen malinká projíždka v pondělí a pak 14 válení tak doufám že na 28.července někdo nějakou tu vyjíždku uchystáte
Pavel: Díky
SLAY: S Péťou se připojume s gratulací
Milan 43: Pavlovi vše nejlepší k svátku
SLAY: Dnes jsem prvně jel na tátově SR to není vůbe špatná motorka sice to není na dalnice a 1.třídy s mojí váhou výtáhne max120,ale na 2,3 je to s ní paráda
SLAY: tak léto zahájeno plánovaně výcvikem stupeň 2 a neplánovaně popolední vyjíždkou takže jsem nakonec doprovodil tátu při první vyjíždce na Royalu
Pavel: Milane 43, tak hodně pohodových kilometrů
MILAN 43: tak enfield je na značkách už se může jezdit
Harry: Milanům dodatečně vše nej k jmeninám. Milanovi 43 extra gratulace k novému Enfieldu.
MILAN 43: díky za přání
Jarouš: Milanum vše nej
SLAY: tak jaro je u konce ,víkend na 95% je u mě pasé takže jsem to jaro dnes ukončil společně s Vláďou vyjíždkou pO krušnohoří od Potůček i kus Saska a závěr petlerské zátočiny ikdyž zítra jěště Rakovník přihlášení tátova nového stroje ROYAL ENFIELD CONTINENTAL GT který jsem za vydatné pomoci Vládi dovezl z němec fakt dobrej stroj dobrý svezení no a možná ještě nějakej ten výcvik Milan jr ,který by měl taky rozšířit naše řady.
SLAY: Sasko výborný přes Augustusburg po Seifen výborně to Pavel naplánoval a s mladým i pěkně odvodill
Pavel: Zdarec všichni v sekci vyjížďka a výlety tip na krátký nájezd do Ssaka
MILAN 43: když jsem mohl pomoc proč bych to neudělal oprava se podařila a celé to dojel.Trasa byla letos celkem dlouhá ale hezké svezení.
SLAY: dneska hlavní cíl se nekonal tak náhradní cíl Rakovnické mopedy no tátu jsme viděli tak 10 minut ,ale zase všechna čest že odjel cizímu chlapovi spravit mopeda aby mohl jet a sám málem nestihnul start.No a naše jízda se pak změnila na najdi a dojeď Rakovnické mopedy nepovedlo se ovšem vymetli jsme zas pár "zapomenutejch " silniček dnes prostě CESTA JE CÍL ale byla to paráda.
coudy: Bylo to na pohodičku, Milan nás provezl, nechal nás na sebe podívat na kruháči a podobně, prostě super
Ventilek: Bylo to super, počásko taky klaplo... Dík moc organizátorům!
SLAY: tak opravdu to klapalo a stálo to za to .Nějaká ta malá kaňka se sice vyskytla ale dalo se to vyřešit.Dík všem účastníkům vzpomínkové akce na Pavla.Máme co řešit Michal startovací relé,Jarouš lauf a na mě zbývá ten Navitel
SLAY: tak opravdu to klapalo a stálo to za to .Nějaká ta malá kaňka se sice vyskytla ale dalo se to vyřešit.Dík všem účastníkům vzpomínkové akce na Pavla.Máme co řešit Michal startovací relé,Jarouš lauf a na mě zbývá ten Navitel
Pavel: Takhle nějak si představuji skvěle strávený víkend. Vše jako vždy 1*.
Jarouš: Tak opět díky za pěkný víkend. Trasa na výbornou, chybky přičítáme technice. Silnice i navštívená místa super. Jsem zas duševně o něco bohatší . Ještě vyřešit ty výfukový problémy s milenkou a bude to lepší. Díky za organizaci
Celt: Jiz je mozno se prihlasit na Tachlovicky trojuhelnik odkaz »
MILAN 43: Jarouš ano tahle akce byla jedna z nejlepších co jsem s mopedem jel a pár už jich bylo
Jarouš: Milan 43 ... mopedová jízda pěkný
Ventilek: odkaz » Tohle umim taky, takhle nějak jsem loni brzdil v Itálii na přechodu. Ten kouř viděl Dan, já ne...
Milan43: Tak jsem byl v sobotu potřetí na akci mopedistů v Praze Václavák,Staromák a hrad na jednu jízdu ,kapek jen pár a tak se to povedlo.
SLAY: jarouš no "klasika" prasklé plexi v úchytech , už na na reklamaci díky Vláďovi už jí tam mají tentokrát vymění nejen plexi ale i mechnismus na helmě podle toho co říkali tenhle typ s tím má nějakej problém
Jarouš: Jak je to možný? Co s ní máš?
SLAY: jízda k 8 květnu zdařilá jediná kaňka že helma opět v háji
Jarouš: Jasný, domluvíme
SLAY: Jarouš - tak není problém dát sraz někde jinde ,tak se nějak dohodněte s Danem/tomu jsem to napsal/ a zbytkem a dejte sem vědět ať nějak u pravíme čas na místo kde se potkáme
Jarouš: Chlapci, co se týče té Vysočiny, já bych uvítal sraz někde jižněji ... Dobříš nebo Cholín někde na mostě ... třeba to uvítá i Dan a jeho banda, se kterou bych se mohl někde spojit a nemuseli bychom tolik na západ ... opouštěl bych tak Prahu někde po Strakonický a valil bych směr Slapy
Tulák - Vláďa: Jojo, super to bylo. :-) Na Křižatkách mi Milan Slay chtěl zamotat ruce v zatáčkách. :-) A jinak mě nepřesvědčil o tom, že zabloudí i s fungující navigací. :-) Domů jsme se dostali na pohodu. Takže jsme se neztratili. :-)
SLAY: včerejší letní počásko využito cíl zřícenina hornického kostela sv.Prokopa z 13.st u Krupky nalezen ,neplánovaně nataženo až do Ústí,plánovaně zatáčky Klíny a Křižatky.No a Vláďu jsem přesvědčil že se ztratím i s fungující navigací
SLAY: Velikonoční neděle výborná jarní klasika vylepšená kluky od Triumphu /Coudy,Pšéňa/ přidanej Fichtelberg
Tulák - Vláďa: Tak co se týká Velikonoční 2019, tak u mě za jedna. Super počasí i luxusní svezení, takže díky Všem zúčastněným: Coudy, Michal a Milan Slay a pro mě jeden známý - neznámý. Byla to paráda. :-)
Michal: Hoj.Nedelni vylet dam s vami dorazim do Brezna v 9.45h.
Pavel: Milane nedělní kolečko pěkné, ale beze mne, máme program...
Coudy: Ja dnes cesta do Tabora, rano krutý, Loket a Becov _2, ale pak do Plzně a pres Rozmital už super. Ve středu pojedu odsud do Nechranic
SLAY: Poslechl jsem tvou radu a včera ujel ráno v Kašperkách - 2 a ještě v Kralovicích jen +4 a přilnovost gum skoro 0 .Dám do kupy nějakej intinerář na Vysočinu asi 2 "zásadní " místa mám kdybych měl nějakej nápad dej vědět.
Pavel: No když počkáš do soboty, tak budou zamrznutý louže i u nás. Že šumavy radši pryč májí ještě padat ty bílý sekačky.. Ale jinak souhlas, i za mě jedna z nejhezčích lokalit na motku. V mapách jsem ti aktualizoval ubytování na vysočině.
SLAY: Tak v neděli ve Strážném mi to ukazovalo + 2 nedalo mi to neprojet si Bavorský les na německé straně Abersee ještě zamrzlé ale cesta od Zesilu přes Abersee až po Lam volná takže se dalo upustit uzdu vášni.Vůbec ježdění po Šumavě je pecka
Pavel: Jarní Šumava je pecka, zbytky sněhu, všude kamínků cca 4 stupně.....to ale nevadilo, pecka víkend
Tulák - Vláďa: I já se připojím s poděkováním Jitce a Pavlovi za super víkend a Milanovi za perfektní sobotu. Luxusní svezení po Šumavě. Byl to parádní víkend. U mě za jedna. Díky
SLAY: Dik Pavlovi a Jitce Vladovi a Lence za navstevu a dobrou jizdu na Sumave
Pavel: Ale samozřejmě a má být s vanou, nebo stačí sprcha, ale určitě v přízení... . Ještě někdo má nějaké přání?
Coudy: Já bych prosil to stejné, jeden dvouluzak pro Coudyho a Hanku + motka. Děkuji
Pavel: Jasné nésu žádné cip...dvoulůžák + jeden pokojík sólo
SLAY: Dane ta důvěra potěší neboj ubytko zařizuje Pavel já se jedu flákat na Šumavu tak to klapne
Dan: Vysočinu hlásím 3 kousky Peťa + Já + Varan. Zdravím ostatní moto-skauty. (Milane hojj, přečti si to símtě raději ještě jednou - aby nebyl pro Varana jeden pokoj navíc ?! )
Michal: Ahoj vsem Vysocinu jedu.
Jarouš: Zdarec, Vysočinu jedu, sám ... snad nám vyjde počásko
Ventilek: Neboj?? s tro??chou fan tazie se to nechá !!!přečíst!!! Na Vysočinu se oficiálně hlásíme oba.
SLAY: Proboha co z toho vyšlo za hieroglif ??
SLAY: Ventilek tak jsme proj??d?li po skoro stejn?m ?zem?.Zdrav?me Evku state?n? holka.V pond?l? vyr???m na 14 den? tour do Ka?perek tak kdyby jste jeli t?mto sm?rem dejte v?d?t m??em d?t p?r spole?nejch kil??k?.A to plat? pro v?echny
Ventilek: Tak my jsme v sobotu taky zahájili, jen malý kolečko na Křivoklát, prohlídka, káva a domů - cca 110 km. Evča po devíti měsících poprvé od bouračky opět na motorce, no jel jsem s ní, jako kdybych vezl vejce . Bezva výlet, jen všude spousta štěrku.
SLAY: za mě zahajovačku gut celkem jsme se rozhýbali a trocha místy štěrku ale co už k jaru to patří .Škoda že Jarda to nemohl s námi dotáhnout až do finále ale účast se počítá .Ve finále nakoc 5 motorek to je slušný.
SLAY: tak konečně to vypadá na opravdové jaro dnes jsem to volně projel ,ale myslím že sobota je ideál na zahájení ve větším počtu než solo .Start 13.00 Březno.Jestli to stihnu dám do vejletů zítra nějakej pllán jestli ne domluvíme se na fleku
Milan 43: Tak jsem to neděli taky konečně vztáhnul a projel se na Yamaze kousek kolem Berounky.
Milan 43: Chlapci jsem na ty menší obsahy tak se mi líbila na Benellli 400 možná že bych si ji nakonedc pořídil.
SLAY: výstava dopadla gut botičky doma můžem skutečně vyjet ,za mě nejhezčí motorka Indian božská hračka,největší zklamání šedá plasty na yamahách působí to dojmem rour na odpady ikdyž něco podobnéhoi má i Multistrada a pak KTM 790 motor zakrytovanej jak nějaká elektro motorka brrrrrr
SLAY: tak jsem to taky nevydržel a vyjel takhle brzy se mi to ještě nepovedlo sice je to co vím až 4 flek,Coudy ,Jarda ,Vláďa a možná někdo další byli rychlejší vzal jsem to trochu na hory na žádnou divočinu to teda není to zas ne
Harry: Tak ať to jezdí ...
Tulák - Vláďa: Včera jsem zaslechl první zvuk jara, když jsem u Luďka nastartoval motku po opravě. A prvních 21 km za sebou. Tímto bych považoval sezonu za zahájenou.
Jarouš: Zdar panove, letos Letňany nedavam, mám pracovní program. Poplatek za net Ti pošlu Jířo
SLAY: jen připomínám 28.února Motosalon Praha je otevřeno od 12.00 hod účast co tedy vím Já,Vláďa-Tulák ,Pavel a co ostatní ?Jinak termín na Vysočinu 2019 -24 -26.květen na 95% tak si to zaneste do deníčků
Celt: Dorazilo to, Milane, diky.
Slay: Zaplaceno 2x Pucholtovic
Tulák - Vláďa:
Celt: Dorazilo, potvrzuji. Diky
Tulák - Vláďa: Hotovo - zaplaceno.
Ventilek:
Celt: Dekuji Vasku, dorazilo to.
Pavel: Jasnačka, to ti zbyde i na nějaký nový stroj....chybíš ve flotile
Celt: Jj, prisel mi milionek, uz si vybiram dovolenou na Bali Dik
Pavel: Tak jsem ti to tam šoupnul
Pavel: OK tedy milioooooooon
Celt: ... loni se davalo 200,-
Celt: Miliooooooon
Pavel: A jaká byla cena loni
Celt: Zdaaar Celtici, rok se s rokem sesel a prisla na radu opet platba za web. Cena je stejna jako loni. Prosim penizky na ucet: 158025013/0600 . Vyuctovani rad preposlu na vyzadani.
Coudy: Přeji všem pohodu, klidek v roce 2019 a hodně kilometrů ve stopě
SLAY: Vítejte v Novém roce 2019 tak první akce 28.únor výstava MOTOSALON 2019 Letňany čtvrtek ,v pátek jdu do rachoty takže tento termín kdo bude chtít taky jet tento termín dejte vědět.
Harry: Všem přeji do nového roku hooodně zdraví a ještě více štěstí.
Ventilek: Také my přejeme vše nej, hodně zdraví a kolama dolů!
SLAY: Všem Celtův Celtkáma jejich rodinám a dalším s námi spřízněným duším Hezké Vánoční svátky a Nový rok 2019 a ať se co nejčastěji sejdem ve stopě.
Jarouš: Myslel jsem, že by dvě hoďky posedely a šla šla ... ale tak to doma zavrhnu
Pavel:
Tulák - Vláďa: Já jdu taky sám. S batůžkem je to poloviční zábava a dvojnásobná útrata. (Ještě, že to Lenča nečte, jinak bych byl bit).
Pavel: Já vidím problém s tím, že máme zamluveno 5 míst takže snadné počty, pokud se to nenechá na náhodě
SLAY: Jarouš tak žádnej se zatím nepříhlásil ale pokud půjdou nevidím v tom problém Petra tedy nejde.
Jarouš: Padl u nás doma dotaz, zda jdou i batůžky
Pavel: Zdarec fšichni, info pro účastníky "pivního keltského setkání" ... koná se po moudrém zvážení v CV v restauraci Srdcovka (Monika) 28.12. od 17:00. Jinak všem přeji pohodové svátky a do nového roku "po zadním"
radek: ahoj klucí na pivko nepřijedu - jel bych sám a potom někde spaní zas někoho otravovat a zas nalitej domů. Tak se nezlobte a dejte si za nás Pozdravujem Kopřiváci
Tulák - Vláďa: Ahoj, mě vyhovuje 21.12. a i 28.12. Podřídím se většině a ani s jedním termínem nemám problém.
Pavel: Tak mě lépe vyhovuje 28.
Jarous: Harry, toto jsem viděl minulej tejden ve středu u Muzea
Jarouš: Za me 28.
Harry: Já bych mohl toho 21.12.
SLAY: Tak s tím pivem to vidím na dva termíny 21.prosinec nebo 28 prosinec tak se tedy nějak vyjádřete .Harry hezky jsi ulovil tajnej projekt.
Harry: Nazdar klucííí, páč prozatím jezdím plechovkou, tak zde: odkaz » mám jeden plechovkový úlovek z 2.11. na silnici I/13 z KV do Ostrova, je to nový MB GLS. A snad se v prosinci sejdem na pivko.
SLAY: Tak jsem dnes definitivně ukončil sezonu kolečkem po Středohoří Raná Kozly Most a malinko hor Jiřetín Nová Ves Boleboř takovejh hezkejch 110 kiláčků .Pozitivní věc od rybníčku před Svahovou po Boleboř dělají nový povrch takže se na jaro můžem tešit a krásnou silničku.Teď je na čase domluvit nějaké to prosincové pivko
Pavel: Zdarec bando, tak dnes pravděpodobně letos poslední vyjížďka s (Jitulí)....cca 120 km v nížině i na horách, rychle i pomalu. Po návratu rekapitulace letošní sezóny ... zhruba 10 000 km - parádička. Vynechal bych zimu a pokračoval.... Kdo neskončil tak suchou stopu a těším se na jaro
SLAY: nevydržel jsem a dnes si dal možná poslední letošní jízdu na DŽAVĚ 350 "slabejch " 70 kiláčků
SLAY: Harry no jde o to jestli si to budu ještě v lednu pamatovat jak na to .
Tulák - Vláďa: Pavel Ducati - něco pro Tebe - odkaz »
harry: Milane, jsi rozený ajťák, pěkně jsi tam ty fotky vložil.
SLAY: včera jsme s Vláďou využili možná poslední záchvěv babího léta a vzali ven baby trochu hor tedy hora Sv.Kateřiny,něco Saska a doliny.No třeba ještě něco vyjde další týden uvidíme a když ne tak holt jak psal Pavel Ducati -servis a příprava na jaro.
Pavel Ducati: Děkuji za kompliment. Podzim hurá na servis připravit na jaro. Ještě se něco málo objede ale slavné už to nebude. Tak se tedy těsím ze zas někam vyjedeme.
MILAN 43: taky jsem využil pěkné počasí a v sobotu odjel ukončení sezony s mopedisty a v neděli jen tak na SR letos asi poslední jízda
Tulák - Vláďa: Pavel Ducati - neboj na zdržování jsem tam byl já. A, že se mi dařilo. Al mám to rok a předtím jsem sedlal něco jiného. Takže snad už příště to bude lepší. Ale mám věrné učitele a strážce Pavel a Milan Slay. Tak budu trénovat. Zatáčky a voda není moje hobby.
SLAY: Pavel Ducati určitě nezdržoval navíc s takovým peklostrojem jako je Tvůj Monster to snad ani nejde,spíš jde o to ti stačit samozřejmě pokud budeš chtít s námi zas vyrazit žádnej problém,buď to vyvěsíme tady nebo přes maily.Pravda tenhle rok už to asi moc nebude...
Pavel Ducati: Ahoj. Super výlet, paráda. Doufám že jsem vás moc nezdržoval. Tak zas něco dáme jestli mě vezmete.
SLAY: protože babí léto nebude trvat věčně /bohužel/tak jsem dnes zajel přévézt péráka do Rakáče a zpáky odvezl 350 ,no dopoledne v mlze nic moc když na mě blikali auta že nesvítím a já jel přitom na dálkový měl jsem trochu vítr ale dopadlo to good.
Pavel: Tak já díky za pochvalu, ale nejvíc je dobrá parta a to se potvrdilo na 100%. Některé úseky určitě zopakuji ! Díky všem a těším se na další jízdy.
Ventilek: Taky velká pochvala a poděkování za přípravu! I tempo bylo super, taky jsme asi poprvé v téhle sestavě najeli skoro 400 km za den. Na vláček sedmi lidí to je super výkon a kvalitní silnice (noooo většinou )
Tulák - Vláďa: Chlapi Sobě - za mě velké poděkování Pavlovi za perfektní přípravu a opravdu luxusní víkend a svezení. Sice jsem si občas připadal jako brzda provozu, ale budu více trénovat. Ale jak říkám já, až budu mít na tomto typu motorky naježdíno dopředu, to co máte vy odcouváno, tak už to půjde samo. Jinak i Všem, poděkování, že měli svatou trpělivost. Takže díky Všem a snad příště. , ,
SLAY: Akce CHLAPI SOBĚ -dopadla dle mého na výbornou i přes drobnou spršku a chvilkový slejvák ale to už k tého akci jaksi patří trasa a navigace Pavla na výbornou krásný svezení zbylá šestka Vláďa,Slay,Dan,Vašek ,Michal ,Pavel mu do toho moc nekecala jen úspěšně asistovala .Škoda ,že neklapnul převo ,tak příště.Dík všem na účast supek víkoš.
Pavel: Zdarec kamarádi, jen připomínám sobota 6.10. CHLAPI SOBĚ....srazy - 8:00 Březno, 9:00 - BČS ONO na silnici I/6. Má být parádní počasíčko (na říjen ) tak očekávám goood vejlet a hlavně suchou stopou.
Ventilek: Tak dík moc ffffffšeeeeem a vše nej Michalovi . Jinak super počasí, takže bezva svezení, mlýn nedůležitý - cesta byla cíl
SLAY: ježíši takže dodatečně Vaškovi a Michalovi vše nej k svátku
Tulák - Vláďa: Ano, pěkné to bylo, a jak psal Milan Slay, tak pravda byla, že Svatováclavská byla s Václavem, kterému přeji dodatečně vše nej ... k svátku, ale zároveň dnešní den slavil i Michal, takže i jemu vše nej....... k svátku. :-)
SLAY: tak Svatováclavská ve 4 kusem a dokonce s Václavem což jsem si uvědomil až doma tudíž jsem ani Vaškovi nepotřásl pravicí k svátku nojo ostuda .Cíl Tubožský mlýn trošku zklamání čekal jsem od toho trochu víc ,ale celkově to nebylo až tak zlé a počasíčko suprové.
MILAN 43: já se byl včera mrknout na motocrosu v Hořovicích samozřejmě po ose na SR
radek: sobota nejde - jedeme dneska okolo Plzně - Berounka - atd
Michal: Hoj.Naberu teplo z domova a vyrazim s vama .Dorazim do Brezna.na 10.30.h.
Tulák - Vláďa: Vytáhnu zimní doplňky a přidám se. :-) Trénink musí být. :-) A hlavně vyzkoušet jestli je vše funkční - myslím zimní doplňky.:-)
SLAY: Čus přicházím s návrhem na SVATOVÁCLAVSKOU JÍZDU ovšem 29.9. počasí nebá bejt zrovna letní ale zas dobrá příprava na další víkoš tak tedy cíl Kokořínské údolí start 10.30 BŘEZNO Louny Orasice Libochovice Roudnice nad Labem/Benzina možný raz cca 12 00/Štětí-Mělník/další varianta srazu Shell 12.15/ Kokořínským dolem /zastávka Harasov skalní reliéfy/ směr Ráj /bývalý Tubožský mlýn/Dubá Tuhaň Sukorady Vrutice Litoměřice Terezín Lovosice Libčeves Raná Havraň Březno tak dejte vědet kdo to chce absolvovat.
MILAN 43: děkuju za přání
celt: Milane 43, vše jen to nej... a pevné zdraví.
SLAY: A jak řekli taky udělali využil jsem hezkého počasí a léto ukončil na péráku vejletíkem na Rusovou k větrnému parku a ve finále se ještě projel s tátou kolem Berounky na čz 250 parádička a vzhůru do podzimních jízd
Tulák - Vláďa: Milan 43 - i já se připojuji s přáním všeho nej.... a hlavně hodně životního optimismu a zdraví. Všechno nejlepší.
SLAY: MILAN 43 všechno nejlepší k 75 NAROZKÁM a hodně dalších ujetých kiláků jak na veteránech tak na SR
MILAN 43: já byl o víkend na akci mopedů Kublov a nevynechal jsem ani svezení na SR ta moroka mě baví
SLAY: jo jo vyvezli jsme je a ve finále bráno do detailu dokonce na 2 hrady .Povedená a pro mě asi poslední vyjíždka letošního léta další víkend je beze mně,maximálně léto ukončím nějakým kraťasem na péráku.
Tulák - Vláďa: Tak dneska opět paráda. Pavel + Jitka, Milan + Petra, Vláďa + Lenka. "Už bylo na čase, že jsi nás vyvezl.":-) Paráda trasa i hrad super. Akorát, že tam stojí 800 let, nebylo v hradní restauraci místo pro strávníky :-) Takže díky Všem účastníkům zájezdu.
Harry: Supeeer, takhle vsichni stejne, to me tesi vic, nez to poradi. Zaciname byt vyborne sladeni a stroje vyborne vyladene.
SLAY: tak účast už všichni tak nějak potvrdili no né ? VĚC ČÍSLO 1.Neděle výlet malý okruh Saskem cíl hrad- Hrad Scharfenstein -800 let starý saský hrad -tudíž éčka sebou předokládaný výstup na věž/prohlídka,káva/START 10.00Březno,pro zájemce ze západu Boží dar přechod 10.45-11.00-Raschau Schlettau Geyer Drebach hrad Hopfgarten Marienberg Šebík a dom.JEDU JÁ + PETRA tak dejte vědět kdo se přidá.Věc třetí TACHLOVICKÝ TROJÚHELNÍK- poprvé jsme se vecpali mezi první 20 a to 18.Harry,19.SLAY ,20.MILAN 43 všichni stejný počet trestných bodů rozhodlo stáři stroje takže prezident Harry je i pro tento rok nejlepší OLD BIKER sláva mu
Vlaďa - Tulák: Pavel - potvrzuji svoji účast. Nic a nikdo mi v tom nebrání.
Vlaďa - Tulák: Jojo, pěkné to bylo. Akorát krátké jenom 2,5 hoďky, ale i to stačí.
SLAY: dnes odpol s Vláďou jedna horská variace na Komáří Vížku ještě že tu hory máme i na odpolední vyvětrání se dá vybrat pěkná trasa aniž by se jezdilo po stejnech stezkách.V neděli by bylo záhodne se projet hezkejch víkošů už extra nezbývá něco sem hodím tak to promyslete kdo bude mít čas
Pavel: Opravuji... neválcuje ale cáluje po 29.9. se za zrušení účtuje storno poplatek 100%, tak to zvažte....no prostě jedou všichni
Pavel: Dane vím o tobě, někdo už to vykecal Jinak pro všechny, počet účastníků potřebuji potvrdit do 27.9. abych potvrdil závazně ubytko!!! Po tomto datu nelze stornovat takže kdo se nahlásí a nepojede, stejně válcuje . Vše včas hodím i do mailů. Zatím čus a suchou stopu.
Dan: Pavle hojj, jesik jsem se ještě nehlásil, tak se taky hlásím !!
MILAN 43: Také to považuji za zdařilou akci a uklepaná matka a přepnutí na rezervu to není žádnej technickej problém a na občerstvení jste u nás vždy vítáni
Harry: Diky vsem, dnes jsem si to uzil.
SLAY: dnes to dopadlo na výbornou přes drobné technické potíže vyklepaná rybina na mé 350,k mému štěstí ji Vláďa zachranil jak anděl strážný vůbec funkci fotografa,kaeramana a technické podpory týmu splnil na 1 *,po delší době šel do akce i el prezidento Harry ,Milan 43 připravil stroje do závodu v dobré kondici samozřejmě se sluší poděkovat mámě za přestartovní a pozávodní občerstvení.
Tulák - Vláďa: Tak dneska opět super. Tachlovický trojúhelník vyšel parádně. Sestava parádní Milan - Slay, Milan 43 a Harry, kterého jsem rád viděl po dlouhé době. Díky Všem za parádní výlet a vyjížďku, i když to dneska bylo vyloženě na kochačku. Díky patří Milan 43 za vzornou přípravu, kdy všechny stroje dojeli v pořádku, a nesmíme zapomenout i na paní Pucholtovou st. za perfektní občerstvení. Díky Všem a těším se na další akcičku.
Vlaďa - Tulák: Já bohužel 8.9. v práci, tak až po obědě - po 12,00 hod. Ale Tachlovice jedu.
SLAY: Nebylo to včera vůbec špatný díky Michalovi se účast celkem rozrostla.MILAN 43 je vidět že už si začínáš s SR tykat .No teď budu mít pauzu 9.září připomínám TACHLOVICE takže 8 .září by šlo něco spáchat tak o tom uvažujte nebo něco naplánujte.
Pavel: Palec nahoru nějaké fotky jsem poslal Milanovi.
Tulák - Vláďa: Tak dneska opět luxus. :-) Počasí parádní, cesta parádní, účast parádní, Jitka, Pavel, Michal, Milan 43, a vedoucí dne Milan Slay. A zvolená cesta jako vždy taky paráda. Takže prima a parádní neděle a Všem díky. :-)
MILAN 43: chlapi díky že jste mě dnes sebou vzali na výletík užil jsem si to
Pavel: Dám vědět ráno
Tulák - Vláďa: Poslušně hlásím, že se přidám. Připojím se ve Březně.
SLAY: Vyhlašuji nedělní poslední srpnovou jízdu/asi/ start 10.00 Březno další možné připojení 11.00 ONO Krupá cíl křivoklátské lesy tj.ZDICE/military muzeum/výhledy na KŘIVOKLÁT a KARLŠTEJN atd vysloveně kochačka předpokládám účast nejmladšího i nejstaršího Celta .Pokud by tímto směrem bylo nějak deštivo ,záložní varianta Krušné hory Komáří vížka a tak něco.Dejte vědět kdo by jel
MILAN 43: Tak pánové pořídil jsem si nový stroj YAMAHA SR 400 taková klasika velikostně ,váhově i výkonově mému věku tkaže už čekám jen na značku ,nebudu rychlejší to už musíte tak brát.
radek: hlásím 3 kusy
Vlaďa - Tulák: Já se s dovolením taky přidám. Volno v práci zajištěno a doma též.
Michal: Jedu jedu jedu.
Ventilek: Taky se hlásím!
Richard: Já se hlásím také, zatím nezávazně. Dík.
SLAY: Tak já se závazně hlásím a potvrzuji účast
Pavel: Zdarec kamarádi, se SLAYEM jsme zasedli a zjistili, že čas neúprosně letí, prázdniny nám rychke končí a pomalu se blíží podzimní akce "CHLAPI SOBĚ" . Myslím, že je čas se domluvit, kdo by se chtěl zapojit. Termín je tentokrát 6. - 7.10. za každého počasí , trasa nás zavede na Šumavu a do Bavorského lesa, s přespáním na české straně. Po cestě nějaký malý program (muzeum veteránů a něco v dojčlandu...asi ), předpoklad cca 650 km podle toho odkud vyrazíte. Do začátku září bych potřeboval dát vědět vaší účast, abych mohl zatím nezávazně zabukovat penzoš. Pak vše upřesním. Prosím vykecejte si to navzájem, ať se nemůže nikdo vymlouvat, že o tom nevědě... . Snad se nás sjede dost! Zatím užívejte super motosezónu a suchou stopu
SLAY: Tak pokud se bude jezdit za hranice dál než do SASKA tak to považuju za dobrou věc
Tulák - Vláďa: Ahoj Všem, posílám odkaz na pojištění a dovolím si poprosit o Váš názor. Zkuste na to mrknout, zda je to dobrý nebo né. Díky. odkaz »
Pavel: Zdarec, víkend v Kutné Hoře s juniorem na výbornou, město, památky kosti a stříbrné doly parádička, jízda "cestou necestou" cca 500 km, prostě vše good. Jen výkon KTM 11Kw . No nějak se začít musí . SLAY, možná mám nějaký tip na chlapi sobě, v týdnu se asi stavím ?!
SLAY: tak dnes úspěšně zakončenej motorkářskej víkend ikdyž možná i týden ,vetránská akcička a svazení na Péráku 350 super a dnes další vrchol Krušnejch hor do letošní sbírky Plešivec ,jen s Radkem jsem to nějak blbě dohodnul mohli být na vrcholu tři králové a tři královny
MILAN43: tak jsem dnes s mladým absolvovali veteránskou jízdu v Hředlích do vrchu a pár kiláčků navrch jako projíždku
Pavel: Já neděli nebudu, jsem s Petrem v Kutné Hoře...samozřejmě na motorkách , ale další dny nic plánovaného tak se příště rád připojím
SLAY: Pavel jo to veřím Rakousko ráj svezení snad to taky příští rok okusím nějakou tu alpen strasse Já byl teď na "pracovní " jízdě na Šumavě Filipova Huť pěkný svezení kvanta zatáček řekl bych docela dobrej tip na akci CHLAPI SOBĚ kdy na nějakej ten kilák nekoukáme ,je pomalu čas přijít s nějakým nápadem kam vyrazit.Jinak neděle malej okruh po horách i s babama Korunní,Jáchymov ,Boží Dar a tak nějak .Start 13.00 Březno.
Pavel: Tak jsme doma a plný dojmů . Vše se vydařilo na výbornou, Rakousko ráj na svezení, jen škoda že je to trochu z ruky. Kdo zatím váhal ať jede !!!
Pavel: Zdarec, tak my s Jíťou máme za sebou Rakousko cca 900 km momentálně do zítra vysočiny a pak HOME. Zatím vše na 1*
SLAY: tak jsme včera zvládli centrální horský okruh s cílem MĚDĚNEC mezi dvěma přeháńkami ,celkem teplíčko
Pavel: SLAY: díky určitě se potom ozvem...bojím se, že stopa bude přeschlá
SLAY: Pavel tak jsi to s Jíťou užijte dobrou a suchou stopu pak budete vyprávět
Pavel: Zdarec, SLAY: poprvé to zkusím za tebou bez špuntů...a uvidíme , jinak kamínky + značení nap...ču = velká zábava , Vlaďa-Tulák: Obergurgel znám, je to krásné místo cca 600 km +-. Já s Jíťou vyrážím ve čtvrtek také směr Austria, návrat v pondělí, Budeme se motat kolem Salzburgu...ale průzkumné oko do muzea nedáme,je to poněkud mimo program i když by to nebyl špatný tip. Ale ! Můžeme na příští sezónu něco podobného připravit....přes zimu u piva . Přeji pěkné vyjížďky a v příštím týdnu se snad také připojím, ozvu se.
SLAY: Vláďa-Tulák tip výbornej -rozhodně na moto/teoreticky -kombinace /Pavel-neřve to tolik jako Fazer,ale když už máš ty špunty tak vyndám i druhý DB Killer .Včera podvečerní ochlazovací kolečko po horách ,jedno zjištění od Lesné -po Svahovou ty pitomci spravovali silnici šterkem trošku mi to zaskočilo ,značka byla jen od Svahové
Tulák - Vláďa: Našel jsem někde tip na výlet. Nevím tedy jestli na moto, ale asi autem by mě to zajímalo. Jsem jenom laik, tak nechám na znalcích jak to vymyslet. Ne samozřejmě hned, ale do budoucna. Posílám odkaz: odkaz »
Pavel: Koukal jsem na foto a nejen že vyřezal novej vzorek, ale taky uřízl vejfuk ...musím najít špunty do uší
Vlaďa - Tulák: Jojo, dobré to bylo. Na horách bylo i teplotně lépe. :-) A hezký vzorek Milan Slay vyřezal. :-) Vypadá dobře.
SLAY: Tak obuto nové pneu -prvně METZELER zatím po pár /300 km/ spokojenost uvidíme co na vodě ,s Vláďou jsme dali dneska "malé horské kolo" abych pryže trochu zbrousil
Pavel: SLAY vitej doma já jsem trochu a návštěvě potrénoval s Péťo, jinak na nějakou větší akci nebyl čas...ale to se určitě změní
SLAY: Koukám že počas mojej nepřítomnosti se nic neudálo ,žádná jízda to jste jezdili solo jo
Pavel: SLAY...jasan nějaká stopa bude a hlavně opatrně s těma vyjížďkama v Řecku, víš že to klouže. Hezkou dovolenou.
SLAY: tak dnes balím a směr Řecko ,počítal jsem že tenhle týden ještě něco najedu bohužel neklaplo to ,tak po 24 se mnou počítejte zas do stopy
Tulák - Vláďa: - Pavel , kdyby jsi něco plánoval na víkend, dej vědět. Budu volný a bezprizorní. Nebráním se ničemu. Buď sem nebo na mobil 777075057. Dík.
Pavel: Ano ano, Hřensko... příjemný den, jen se musím trochu polepšit v navigaci . Junior by prej taky chtěl nějaký "litrový" stroj prej by ho to bavilo ještě víc .
SLAY: Jak řekl Pavel pohodový výlet dobrá trasa lodičky ,sluníčko všechno bylo nejmladší z Keltů to taky dal bravurně.Radku hezký kolo jste dali.
radek: včera jsme se jeli projet - Plzeň pivovar a potom jsme to vzali na Domažlice , Kladruby prohlídka kláštera a zpátky přes Mariánky. cca 280 km bylo to nečekaný ale super
SLAY: Já jedu a teším se
Tulák - Vláďa: Tak já bohužel mám tu (ne)příjemnou povinnost. Tak nebudu. Jenom aby jsi se mnou nepočítal. Přeji hezké počasí a ať se to vydaří. Snad příště.
BlueBoard.cz ShoutBoard