Přidej zprávu »
Jechová: Nezlobte se, že vás zase obtěžuju, ale já jsem si vzpomněla, že jsem se vás nezeptala, jestli máte kanadské bodování. Máte kanadské bodování?
Pišta: Ahoj. Jo, jo. Volala mi. Asi potřebuje lepšího střelce doma :-) Jinak KB již dodělávám. Až se tím přelouskám. Ale již finišuji. Zítra tu budou doplněny i výsledky a oznámení vítěze a celkové pořadí. Jinak platit to jistě budete. Ale jak pevně věřím, tak už někomu jinému. Vážně sám nestíhám výsledky, KB, chodit pro zápisy, řešit vedení soutěže, soupisky, stížnosti, tresty, povolování hráčů, přestupy, řešit se ZS ledy, rušení ledů atd, atd. V každém týmu je Vás tolik, ale až na pár jedinců se nikdo neangažuje. Těm je třeba poděkovat. Už spolu jednáme o budoucím rozložení kompetencí. A o tom bude také schůze někdy v květnu. Teď si asi zaletím na měsíc na maledivy. Za peníze z webu. :-) Tak zatím. PS: Nestěžuji si tímto textem. To ne. Už to mám někde. Je po soutěži.
Milan: Kanadský zatím nedorazilo a letoš už nedorazí. Třeba za rok když budeme hodný a budeme platit
Jech: nebyla tu moje stará? porád shání nějaký kanadský...!? co s tim ta moje bába bude dělat???
Jechová: Nezlobte se, že vás zase obtěžuju, ale já jsem si vzpomněla, že jsem se vás nezeptala, jestli máte kanadské bodování. Máte kanadské bodování?
Petr: Co to kanadský???
Pišta: Ahoj, byl jsem nemocen a na dovolené. Takže jsem si nestihl vyzvednout výsledky. To za prvé. Za druhé když se louskám KB je to na dva dny. Proto jsem stihl zatím skupinu A. Za třetí se starám i chod soutěže a řeším všelikaké jiné blbosti. Změny termínů, stížnosti, nové hráče, soupisky, se správcem rozlosování. Ale nemám problém, vůbec žádný problém, ti (nebo komujkoliv jinému) vše předat. Komplet. Chození pro vysledky na stadion, starání se o vše co se v soutěže týče. Prostě všeho. Byl bych jen velice rád. Věř mi, že mě nějaká 500,- od každého týmu za rok fakt nevytrhne. Zvlášť, když ještě ani všichni nezaplatili. Doufám, že to alespoň trošku pochopíš. A klidně se všeho ujmeš.
Josef čerti: Za 500kč ten veb funguje na 100 procent
Majk: Kanadské bodování?
Z: Které úterý?
Pišta: Ahoj. Protože se to ke mě dostalo později. Zápis zůstal v Lovosicich. A já mám teď dovcu a nejsem u ntb. Neboj. O výsledek ani KB neprijdete. V úterý tam budete mít doplnění i s tímto víkendem. Pista
Spa: Proč tam neni pořád výsledek Sparta Desperado 8:4
Pišta: Kanadské bodování se v rozdělovací částí nedělá. Začíná se dělat základní části dvou skupin a pak play-off. Odhlasováno na schůzi. Nebyl to můj návrh.
Bambíno: Co to kanadský?
kembíno: akorát v mobilu F5 nemám
kembíno: ahaaa, supr... tak příště návod k použití. díky
Pišta: Obnov si stránku F5
kembíno: Černěves 7 zápasů, v tabulce jen 6, Liška 7 zápasů, v tabulce jen 5... atd...
kembíno: paráda máš v tom bordel, např. Sparta hrála 5 zápasů a v tabulce má jen 4... Šneci hráli 6 zápasů a v tabulce mají jen 4...
Pišta: Změny termínů jsou tu již od včera. Bylo mi posláno v pondělí a na výsledky teď jdu, jelikož se mi dostali do ruky až včera večer. Ale to je složitější :-)
Kembíno: Pišto nechcípnul jsi? Doplň ty výsledky a aktualizuj hrací termíny, liší se to tady od rozpisu na zimáku, díky
Torpedo Liberec: Cau kluci nevite o nejakem NEREGI turnaji který by jsme si mohli zahrát? Jsme neregi 30+ z Liberce. Diky Jirka V. vlasak.j@volny.cz
Josef: Cau neslo by nejak udrzovat google kalendar ktery bych si mohl dat do telefonu, musim si ted ze stranek to kopirovat a kdyz je zmena tak jsem v pr... takhle by to bylo lepsi videl bych vzdy aktualni rozpis zapasu
Mike: Tak kde je to kanadský bodování
Pista: 7:6 Sparta. Po nájezdech. Po obědě budu mít zápis a bude aktualizováno a zítra až budu snad již prace schopny tak bude nahráno i KB. Jinak to co se stalo po zápase je nepochopitelny a správce ZS požaduje zaplacení. A co se tyče i bitky, k tomu se já také vyjádřit nemohu, jelikož nemám informace. Ale není to normální.
Yoggi: Tak kdo to tedy vyhrál??
Tomáš: Kanadské bodování?
Pišta: Ahoj. Pro nedostatek hráčů týmu HC Šneci.
Majk: Z jakého důvodu bylo kontumováno utkání Šneci - SG Roudnice?
Pišta: Ahoj, bude. Večer ho sem šoupnu.
Honza: Bude kanadske bodovani i pro play off?
Rudy: Zdravim, chci jen oznámit, že tým Hc Modrá svině nenastoupí v play out a tuto skutečnost jsme oznámili už 10.2.2018 a potvrdili ji při zápase s Čerty. důvodem je nedostatek hráčů a absence brankáře.
Lukáš: sakra co tady řešíš. Vedl útok holí proti osobě. Vedl. Tak si tady nestěžuj, že dostal trest do konce sezóny. Cca 5 let zpět tady bylo to samé, kdy hráč vedl útok proti rozhodčím a tenkrát celý tým byl vyloučen, tak můžete být rádi, že jste nedopadli stejně. To že ho napadl rukavicí do obličeje s tím nesouhlasím, a měl by dostat také nějaký trest navíc. Ale uvědomte si, že Váš hráč napadl nebo se pokusil napadnout proti hráče hokejkou, tedy ze ZBRANÍ!!!!!
Macek Vladimír: Náš hráč Horváth dostane trest do konce sezony a napíše se k tomu co kdyby ho (Péma) trefil do hlavy, hráč Pém (Černěves) dohraje našeho hráče (R. Kraus) zezadu ....dostane trest na jeden zápas ...taky se mohlo napsat kdyby to nečekal a nedal si před sebe ruce ...mohl být třeba také na vozíku ...je zajímavé že se tohle vůbec neřešilo a pan Pém byl první kdo našeho hráče Horvátha fyzicky napadl (rukavicí přímo do obličeje) ...zvláštní jednostranné rozhodnutí
Pišta: Jo, jo. V noci na tom budu pokračovat.
milan: vím že to dá dřinu ještě kanadské bodování děkuji :-)
Pišta: Ahoj. V pondělí.
milan: Prosím kdy doplníte kanadské bodování a výsledky zápasů? Děkuji
Pavel: Docela zásadí věc, chybí guma k obsluze ZS, takže nikdo v Bruslích tam nemůže okamžitě zajít v případě nutnusti. Dejte gumu až ke dveřím obsluhy!
Maka73rapid: Je hrůza číst to že je defibrilator na stadionu a že obsluha je proškolena proč tedy nijak nekonal ani pro otevření vchodu natož když jsme bojovali o život našeho spoluhráče(člověka)nic nekonala i po odjezdu záchranky nebyl schopný pomoct s vybavením ZSl,snad i pitomec vidí že když máme brusle tak to asi ven nepude a materiál naštěstí odnesli další spoluhráči kteří přicházely na další utkání.Je mi z toho smutno, jelikož jsem to už zažil po druhé a zase zde.
Jan: Prosíme kanadské bodování
Faty 84: Ahoj Pisto dik ze jsi doplnil kanadske bodovani.
Pišta: Sorry. Bude dneska večer. Zapomněl jsem to tam přehrát :-) A žil jsem s vědomím, že jsem to tam dal. Moje chyba.
Honza: Je prozatím odehráno 10 kol. U kanadského bodování máš napsáno, že je po 8 kolech. Tak co myslíš?
Faty 84: Ahoj. Mám takový dotaz-bylo za minulé kolo doplněno kanadské bodování? Pokud ano, nebyl mi započítán gól za zápas Mšené Lázně-Modrá svině. Díky za odpověď. Tyle 84
VČ: pro HRZI: když se ti to zdá drahé, tak se přihlas a můžeš to dělat ty a zadarmo. Uvidíme jak dlouho ti to vydrží. K rozhodčím: Chyby jsou, ale pískají vše co vidí a na obě strany. Tak to má být. Až budou 100%, tak budou pískat něco jiného než NEREGI.
Pavel: Pánové uvědomte si, že bez rozhodčího utkání prostě není nikdy ono. Není jednoduché, aby vše rozhodčí postřehl a své rozhodnutí musí učinit během okamžiku. Ten kdo kritizuje, ať si sám vyzkouší jaké to je. Já sám jsem již také pískal a měl jsem toho, jak se říká plné ruce práce. V naší soutěži máme téměř pravidelně a dlouhodobě rozhodčí na zápasy a buďme za to rádi. Každý se někdy může zmýlit, ale od toho je kapitán týmu, aby si s rozhodčím vysvětlil danou situaci a ne tento chat. Martin se stará každý týden o zajištění rozhodčích a sám také píská utkání, za což mu děkujeme.
Milan: Přesně tak, za PC je každý hrdina.
Bita: Hrzi, přestaň se srát do Hubenky. Raději se nauč pravopis. Tak si vem píšťalku a pojď to ukázat, jak to budeš pískat Ty. Takový chytráky mám rád. Můžeš být rád, že tam aspoň ty rozhodčí chodí, protože to nikdo nechce pískat a nechat si nadávat. Kdo si to nezkusil, tak to nechápe a drží hubu. Klidně kdo bude chtít, půjčím mu drez a může si to zkusit a potom mluv.
Martin Hubený: Pro hrzi: nestyď se za svůj názor a napiš své jméno a příjmení a co konkrétně a v jakém utkání se ti na mém výkonu nelíbilo. Pokud budu moct, rád ti odpovím.
Pišta: Ahoj, co je rok od roku dražší? (jestli jsem to dobře pochopil) Nevšiml jsem si za tu dobu. Prosím o vysvětlení.
hrzi: sere me vikon rozhodcich zejmena pana hubenyho a placeni vebovek coz rok od roku drazi to mi visvetli
Pišta: Ahoj, nápad je to dobrý, ale trošku nerealizovatelný. Stejnak musím každé pondělí do Rce na staďák, kde vyzvednu zápisy, udělám výsledky a pad dle toho i kanadské bodováí. Velice se Vám jště jednou omlouvá,m, že to teď tak trvá. Ale měl jsem jiné starosti a nemohl se tomu věnovat. To nejdůležitější na webu jsem již udělal. I věci mimo. Nové hráče atd. Od pondělí jsem již opět v plném pracovním nasazení. Měl jsem dovolenou. Takže vše bude na netu nejdéle v pondělí i s novýma vysledkama a vše bude aktualizovano. Pak už to pojede každý týden tak jak má. Ještě jednou se velice omlouvám, že KB nebylo doplněno. A jak říkám, teď už to bude v pohodě. Ještě jednou se Vám omlouvám a děkuji za pochopení. Pišta
Honza: Ahoj, pokud jde o Kanadské bodování, asi by všichni uvítali pružnější systém. Navrhuji, že by se z vedení soutěže tato agenda na někoho delegovala. Co vy na to? Jistě se najde v týmech hned několik nadšenců, kteří si toto rádi vezmou a budou pravidelně aktualizovat. Neberte to prosím jako stížnost, jen jako nápad (možná blbej :-))
Jan: KB je stále ve fázi neustálého zpracování?
Pišta: Ahoj. Termíny ledů a jejich obsazení nám připravuje přímo správce stadionu. S tímto my nic neuděláme. PS: Výsledky a tabulky již jsou, takže jdu na bodování.
Pavel Golman Sparta: Kamarádi,ty sobotní termíny ráno jsou pěkně na prd.Chodím ob 14 dní do práce. Zkuste se nad tím zamyselet..... Děkujeme
Jack: Tak to moc gratulujem!!!
Pišta: Ahoj, kanadské bodování o víkendu doplním. Narodil se mi syn, tak jsem nějak nestíhal. Nebojte. Nebudete ošizený :-)
Jack: Kanadské bodování je prý náročné doplňovat
Michal: Kanadské bodování?
Pista: Díky za upozornění. Terezin a Sneci. Kouknu zítra na to.
Jan: Nektere soupisky nejdou otevrit a vyhazuje to chybu.
Pista: Soupisky jsou a bodování udělám o víkend.
Jan: Kdy bude aktualizované kanadské bodování a soupisky?
Josef: Ahoj nemuzes dat ty zapasy do google calendare a ten sdilet? Lepe by se pak resili zmeny takhle musim sledovat web.
Pišta: Ahoj pánové, pravidla jsou již hotová. Bohužel poskytovatl webhostingu mám nějaké problémy a nejde nahrávat data. Proto, kdo by si je chtěl nastudovat přikládám odkaz ke stažení. Ihned po zpřístupnění našeho porostoru nahraji na web. Zde je dočasný odkaz. odkaz »
Olda Poláček: Neschání některý z týmů beka?????Jsem,zatím,ze s Plzně,ale víkendy trávím v RCE a rád bych si občas zahrál Kontakt: tubista@seznam.cz
Pišta: Přidány výsledky finále a zápasu o 3 místo. Kanadské bodování bude nejdéle zítra dopoledne.
Pišta: Přidáno kanadské bodování play-off a doplněno konečné kanadské bodování skupiny A.
Pišta: Přečti si mojí zprávu ještě jednou :-) Dělám si prdel. Jdu na to.
Tom: Co kanadske bodovani?
Tom: Kdy bude doplneno kanadske bodovani,nejak to flakas?
Pišta: + se objevil chybějící zápis. Takže bude doděláno i poslední kolo ZČ skupiny A.
Pišta: Ahoj. Již jsou rozepsané další zápasy. Jak semifinále, tak zápasy o umístění. Kanadské bodování bude nejdéle zítra. Neměl jsem všechny podklady. :-)
Pišta: Díky. Kanadské bodování bude doplněno zítra 01.02.2017.
Kembíno: Cerneves-Certi 13:4
Pišta: Ahoj, prosím o nahlášení výsledku Čerti:Černěves. Na stadionu nebyl zápis. Pouze soupisky. Děkuji za info.
Pista: Ahoj všem. Velice se omlouvám. Ale jsem na dovolené. Výsledky a kanadské bodování bude až příští týden.
Kembino: Je to spravne, 100% Diky
Pišta: Už jsem to opravil. Je pravda, že číslo u druhého gólu nebylo ani na soupisce Libochovan, ale to se stává často. Časomíra to docela kazí. Opravil jsem jak výsledek, tak KB. Již jsem to slyšel i odjinud, že to byl výsledek jiný. Tak doufám, že je to tak správně.
Pišta: Ahoj, já mám v zápise 2:3. To by mě zajímalo, jak to tedy ta časomíra píše. To je fakt děs.
Kembino: Cau, zapas Libochovany-Cerneves skoncil 1:4 Diky
Pišta: Vloženo
Jack: Kanadské bodování bude?
Pišta: Opraveno. Ještě bude změna u víkendu 10.-11.12. Byla potrvrzena akce ČR u18. Změna rozpisu bude provedena do konce týdne.
Pišta: V rozpisu na 15.01.2017 je chyba. Stejné časy pro skupinu A i B. Zasláno na vedení stadionu. Bude opraveno jakmile přijde opraven rozpis.
Tomáš: aha, ale uvědomte si, že hráč čertů má rvačku v této soutěži opakovaně (viz. minulá sezóna v zápase čerti vs. Libochovany)
Pišta: Vše řeší disciplinární komise. O výsledku budete na netu informováni. Než se rozhodne (vyjádří se kapitáni všech týmů), může hráč Čertů i Quatra nastupovat.
Tomáš: chci se zeptat zdali bude i nějak potrestán hráč čertů, který se popral v posledním zápase
Lukáš: souhlasím s tím, co napsal hráč. Jednou jsou pravidla a ty se mají dodržovat. A to že říkáš, že tu brečíme, tak tady nikdo nebrečí, avšak upozorňuje na něco, co je jasně v pravidlech zakázáno.
hráč: Vše je na vzájemné dohodě před utkáním. Jinak ono nešlo ani tolik o dresy, jako o soupisku, která nebyla v pořádku a nebyla možnost kontroly. Jinak nevím proč tu někdo vytváří pravidla, když se tu najde dost rádoby hokejistů, který si myslí, že pro ně neplatí a namachrovaně si myslí, že si můžou dělat co chtěj...
Bíta: Jenom vy tady pořád brečíte a řešíš kokotiny. Kluci od Čertů,taky nemají stejné dresy,ale mají červené všichni,Desperádos hrájí dva v inline kalhotech a nikomu to nevadí,to nejsou věci co rozhodijí v hokeji.
Lukáš: tady nejde o kokotiny, ale jde tady o princip, kdy jsou stanovená pravidla a je povinnost je dodržovat. Před sezonou jste věděli, že budou s Vámi chodit hrát, tak jste dresy měli zajistit popřípadě si je měli půjčit a mít je sebe. Nic méně je vidět tvá inteligence, když dokážeš nazývat člověka blbem.
Hráč: A to tedy chcete nechat kontumovat zápas? Když jste dostali takovou dardu? kvůli drezum?
Podhorský: Přečti si pravidla, jsou pro všechny stejný...
Bíťa: Tým Modrá Svině,v čele blbem Polívkou,zase řeší hovna,že jsme neměli u dvou hráču stejné dresy.Kluk,co je nosí nepřišel,tak jsme to vyřešili,že měli roudnický.Děláme nové,ale chvilku to trvá. Tak si přestan stěžovat na vedení soutěže,že to nefunguje a řešit kokotiny.
Pista: Ahoj. Nakonec jsme se domluvili, ze bude. I v základní části. Bohužel teď byl o víkendu jiný casomeric a neodevzdal soupisky. Tak jsem to nemohl udělat. Na víkend mi je tam připraví a já to v pondělí zprocesuju.
Johny: Kanadské bodování nebude zaznamenáváno?
Krása16: Tak si příště zařiď kdo to za Tebe udělá nebo nejezdi na dovolenou. Takový peníze za to a nic nestíháš.
BlueBoard.cz ShoutBoard