Přidej zprávu »
$$$: Chcete si na internetu přivydělat?? Není nic snažšího než se zaregistrovat, stáhnout surfbar a už jen vydělávat (surfbar bude zobrazovat reklamy nad windows. lištou a za to jste placeni). Registrace: odkaz » Přikládám také důkaz o výplatě že firma skutečně platí: odkaz » (Výpis z PayPalu)
Tojnárek: Ahoj, já děkuji za fotky. S tím počtem závodů možná zkusím něco udělat. V budoucnu bych rád pořádal nějaké malé komorní rogainingy v Krušných horách, třeba na 6 hodin. Já jsem si letos denní 12 „vyžebral“ s tím, že přijde víc lidí. Ale zase třeba Dudovi (LBE) si přejí návrat noční 12, že je těžší. To teda by asi byla :-).
Karel: Ahoj Honzo, díky za zveřejnění našich fotek. My jsme šli na 12h také proto, že byla ve dne a přimlouvám se také do budoucna za denní. Myslí si také, že se přihlásí více dvojic. Také je škoda, že závodů v rogainingu je u nás velice málo. Zdraví Karel a Eva
Žíža: Thanx for international support of our team by Tom Richter and his "Kilometricka banka". OK Tesil.
Magda H.: Taky mně se to moc líbilo, zvlášť teď zpětně, když nejhorší únava už je pryč a pěkně v suchu a teple koukám na fotky a nemusím nikam běžet .
Roman: připojuji se k samé chvále, terén na Krušných horách je nedoceněný obecně, nejen pro rogainding či OB (byl by to skvělý terén a staré mapy tu dokonce jsou). Stejně tak jsou Krušné hory krásné na kole či v zimě na lyže. Doporučuju. Honzo ještě jednou dík !
miloš: počasí podpořilo slogan "zážitek nemusí být pěkný , hlavně že je silný " moc chválím pořadatele , závod opravdu stál za to !
Jana(ILJA team): Přidávám se k pochvalám - počasí super - kdypak se vám povede šlapat tolik hodin hustou mlhou.Příroda nádherná, pořadatelé dělali, co mohli a zážitů máme na rozdávání.Ještě teď, když zavřu oči, brodím potoky a čvachtám se v rašeliništi. Hned bych se tam vrátila.
Požírač: Z počasí jsem měl větší strach, ale celkem vyšlo. Užíval jsem si to. Hub bylo dost, škoda, že jsem neměl košík
Tojnárek: Ahoj, dík za chválu. Já jsem si denní 12 vybrečel, mám za to, že se denního závodu zúčastní víc lidí. A asi se jich i víc přihlásilo. Ale třeba příští pořadatel noční směnu opět zavede.
BlueBoard.cz ShoutBoard