Přidej zprávu »
awe: Tenis - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace odkaz »
Dominik: Pro všechny sázkaře, doporučuji navštívit telegramovou skupinu: odkaz » Tipy a analýzy zdarma!
gaP: Nějaké foto z přípravy Doloplazy x Týnec odkaz »
Pavel: VEDENÍ -je škoda že jsou stránky neaktuální. Soupiska Amužstva. Chybí info o přípravných zápasech a jejich výsledky. V létě přišli noví hřáči,uvítal bych určitě nejen já nějaké představení nebo krátký rozhovor. Statistiky zápasů taky neaktuálí,staré rok dva. Škoda..
Juris: Tak co kohuti, jak se chystáte na jaro? Jedině postup!
Luboš: Komentář zápasu VT-Majetín z druhé strany : odkaz »
pospa: odkaz »
pospa: Brankář Grygova! odkaz »
:o): Nikdo nikoho nenutí dívat se na fotky a video. Pokud vás to nezajímá, nedívejte se. Jo, a pokud umíte něco lepšího, než je "pomatené pobíhání budoucích týneckých nadějí", určitě se na to příští rok na plese podíváme.
příprava: Ať se dívám jak se dívám, tak na titulní straně nikde začátek zítřejšího přípravného utkání nevidím! Pro blbečka, zítra je 5.3. a hraje se v Mohelnici. Možná ho tam vidíš jen Ty inteligente!
...příprava: Na titulní straně demente!!!!!!! A doufám, že jsi se na těch fotkách nenašels....
příprava: Vážení, kdy jako chcete upřesnit termín zítřejšího přípravného utkání mužů? No hlavně, že si můžeme prohlídnout spoustu fotek ze zimního soustředění a video s pomateným pobíháním budoucích Týneckých nadějí! A na vyhlášce pozvánku na ples, který proběhl 13.2.! Vzpamatujte se . . . . . budíček!!
příprava: Venco, trénuje se od ledna, tak nevím, co tu povídáš
pospa: Pěkně!! A já jdu na hokej, kde vidím jeden usmolený gól a druhý do prázdné!!
Klopp: Jak dopadla páteční příprava? Děkuji za info!
...Fanda: Ok diky za info, skvělá příprava. Ještě něco udělejte s dorostem. Ale prosím informujte nás častěji.
Venca: Vážení, je dobře jak to děláte s fotbalovým potěrem, ale jinak v tom oddíle zdehl pes, nebo co? Dorostenci a muži netrénuji, nebo nemají žádnou přípravu? Chtělo by to více informaci, za měsíc se hraje a tady ticho!
Klopp: Nevím, jak přesně jste to pochopili, ale já přeci nikoho nekritizoval! A to, že v Týnci bohužel nefunguje pomoc bývalých hráčů něco udělat pro fotbal, asi nikdo neovlivní. Naopak já ty lidi, co se do chodu klubu zapojili, uznávám a obdivuji. Je ostuda, že fotbalem prošlo hodně hráčů a žádný se k tomu neuvázal, aby něco dělal nebo pomohl. Můj příspěvek k tomu, že lidé co fotbal vedou, nejsou v tomto směru 100%, přeci není žádná kritika nebo pomluva! Každý soudný člověk zná své schopnosti a kvality a nebude se přeci urážet nebo dokonce věšet! V neposlední řadě to uvidí všichni, co navštěvují utkání, kam se výkon na hřišti bude po současném propadu posouvat! Jen bych si ještě neodpustil poznámku ke zmínce „ . . . to dělají zadarmo a ve svém volném čase“ nechcete mi podsouvat myšlenku, že v cca 80 klubech okresu Olomouc se najde někdo, kdo to dělá na hlavní pracovní poměr s pravidelným příjmem! V jarní části sezóny co nejlepší výkony a kvalitně odvedenou práci na hřišti a ve vedení! Sportu zdar a Týnecké kopané obzvlášť!
....: Známé a pravdivé heslo zní:,,kůň je nebezpečný zezadu, býk zepředu a blázen přátelé ze všech stran." Varujme se těchto lidí a držme palce těm, kteří dnes v této době dělají něco pro druhé. A vy , kteří jste tak dokonalí dejte ruku k dílu nebo se neztrapňujte svými výroky.
Jarous: Nerozumí fotbalu,to už se ví,možná rozumí plesum. Každopádně je nutné posílit A tým aby ti malí fotbalisté měli na co navazovat... B třída určitě bude Týnci sluset,ale současný kádr na ní nemá. Rada zní :sezente aspoň 2zkusene hráče, kteří povedou tým v zápasech. Kozenka je dobrý fotbalista,ale ne lídr. Možná to bude stát nějakou kacku,ale není zbyti.. A netlacte na sílu do základní sestavy hráče, kteří na to nemají výkonnost. Bojuje trénuje bavte se fotbalem. Je to jenom hra!!!
:o): Asi takto, pane Klopp, kritizovat dovede každý. Ti lidé, co se v týneckém fotbalu starají o to, aby byly peníze na fungování oddílu, to dělají zadarmo a ve svém volném čase. Nikdo z nich se nepasoval do role odborníka na fotbal. Snaží se, aby se věci hnuly dopředu a k lepšímu. Mohli by sedět doma u počítače a kritizovat. Pokud fotbalu rozumíte, určitě rádi vyslechnou vaše náměty a rady a budou rádi, když přiložíte - zadarmo, ve svém volném čase - ruku k dílu. Udělejte to, když vám na týneckém fotbale, tak záleží.
Klopp: Čekal jsem, že se ozve nějaký analfabet!
Ottmar Hitzfeld: Omlouvám se za chyby ale ta čeština mě ještě moc nejde.
Ottmar Hitzfeld: Pane kolego, napřed musí být peníze a pak může být i kvalitní fotbal. Proč jste v Liverpoolu za peníze a ne Týnci za darmo?
Klopp: Proč se tady čertíte! Ples jsem pochválil, měl opravdu úroveň. Ostatní akce co fotbal pořádá, jsou také na dobré úrovni! Ale hlavně při té chvále nezapomínejte, že ten spolek je hlavně o výsledcích, postavení v tabulce a v neposlední řadě o kvalitním výkonu na hřišti! Ples dopadl výborně, což je super, ale to žádného soupeře na zadek neposadí a body nepřinese! Sportu zdar!
pochvala: Supéér video!!!!!! Jste úžasní a na odkaz viz.Klopp, prosím vás nedejte. Jen si sám dokazuje, že sám nic nedokázal nebo se mýlím?? Není to závist, že teď to jde? Držím palce a klobouk dolů před vaší prací, která zabere tolik volného času.
...: Milý Kloppe, tak přesně na tebe čekáme!!! Evidentně tomu fotbalu rozumíš víc než všichni tady, takže až skončíš v tom Liverpoolu, rádi tě tady přivítáme, abys nám to ukázal !!!
Klopp: Ples super a všechno okolo OK!! Akce bude tahle sestava organizovat na výbornou! Ale to je bohužel, asi všechno! Většina současných činovníků nemá o fotbale jako takovém ani páru!
Pochvala: Smekám klobouk před vedením týneckého klubu.. Na tak vysoké úrovni nebyl Sportovní ples několik let. Hudba, vyzdobení sálu, tombola, občerstvení, program mládeže a konečně tablo s fotbalisty našich otců a dědů. Díky, stoupli jste u mě o 100%. Jen aby ještě muži ukázali dobrý a snaživý fotbal. Sportu zdar.
Fanda: Děje se něco ve fotbale,nějaké nové slibované posily,nebo to odehrajete s tím "týmem" co je tu teď?? Vereš ml.prý skončil, což není na škodu, kdo bude hrát stopera??? Ještě kdyby tak mladej Švéda to zkusil někde jinde,nebo něco jiného...
Jarous: Dávat někomu za něco peníze je špatně??? Z jakého důvodu, pokud peníze někdo má a nevadí mu je dát do čehokoliv je to jen jeho věc, možná pokud by jsi byl odborník, ať už hráč nebo trenér, bral by jsi je taky...dost si protiřečíš,chceš chodit na nadstandardní fotbal,nebo na hráče kteří nejsou až tak kvalitní ale hrají zadarmo???
Klopp: Jarouši, nejsem žádný odborník, ani bych se do téhle role nikdy nepasoval! Mě nic nerozčiluje, jsem úplně v pohodě. Na hřišti je perfektní zázemí, hospoda – luxus, tribuna a na ní sedačky, centrální závlaha všechno dobré. Jen chybí, to proč diváci na hřiště chodí! Kvalitní výkon na hřišti v podání hráčů. Hlavně mi na to neodpovídej, ať to jdu trénovat nebo nedejbože hrát! Vraťme se k tématu peněz! Jestli peníze nikomu nedávám, tak to můžu říct, na plnou hubu v obráceném případě budu radši tu hubu držet!! Ono dělat z lidí blbce, taky není dobré! Sportu zdar a Týnecké kopané obzvlášť!
Jarous: Milý Kloppe,nějak se nemůžu zbavit dojmu,že ti jde jen o ty peníze. Nevím, proč tě to tak rozciluje,prostě to tak dnes je. Já slyšel v důlní že jsi homosexuál... A co tam se řekne, to platí ne?? Evidentně do Týneckého fotbalu nepřispíváš finančně, nevím proto proč tě to tak šeré když to nejde z tvojí kapsy. A pokud jsi takový odborník,zacni to trénovat, ať lidí vidí že to jde bez peněz ty naivko
Klopp: Tome, děkuji za objasnění situace. To ale nemění nic na faktu, že chce výbor dovést další dva hráče a ti určitě nebudou ani z Týnce a ani tu nepůsobili v mládežnických kategoriích. Tome, ty si myslíš, že ti dva zkušení hráči, které chce přivést paní Coufalová, půjdou do Týnce zadarmo a budou hrát za párek a pivo? Tak naivní asi nejsi, že? Škoda, že jsi se, nevyjádřil o tom, jak je to s placením hráčů! Přešel jsi to bez mrknutí oka a já se ptám, jsou nebo ne? Nějak mi to nedalo a při vánočním pivku v důlní jsem zjistil následující! Hráč, který dojíždí za docela velké peníze z Jezernice se jmenuje König! Z Jezernice do Týnce to je kolem 30km, dvakrát trénink, jednou zápas to je kolem 200km týdně. Danilko taky něco bere a o kozenkovi a penězích se asi nebudeme radši bavit vůbec, považuji to za zbytečnou ztrátu času! Jinak sportu zdar a Týnecké kopané obzvlášť! Do roku 2016 Vám všem přeji hodně úspěchů v osobním životě a hlavně pevné zdraví!
Tomáš: Jelikož se Vám o tomhle nechtělo přemýšlet, tak Vám to ulehčím. Aktuální soupiska zde na webu (Muži->Soupiska) čítá 20 hráčů. 8 z nich je v Týnci od malička (Kovář, Dosoudil, Vereš, Dvořáček, Hrudník, Švéda, Pospíšil, Kovařík). Dalších 6 hráčů (Coufal, Grofek, Mádr, Majer, Šíma, Glier) nastupovalo za Velký Týnec už v žákovských nebo dorosteneckých kategoriích. Další skupinu tvoří 3 hráči (Kuča, Danilko, Koliba), kteří sice nepatří k odchovancům Velkého Týnce, ale mají aktuální bydliště ve Velkém Týnci. Sečteno, podtrženo...17 z 20-ti (pro podzimní část, v zimě pravděpodobně dojde k dalším změnám). Ze zbylích hráčů tu 2 hráli už dříve než tuto sezonu, a třetí pracuje ve Velkém Týnci. Takže asi tak... A protože jsem Vám ulehčil v této věci, chtěl bych Vás na oplátku poprosit, abyste popřemýšlel o tom, zda-li informace z důlní lze považovat za důvěryhodný zdroj.
Klopp: Rozhovor z Týneckých listů s paní Vlastou Cofalovou . . . . . otázka: Chystáte nějaké změny také v našem mužstvu? odpověď: Ty už vlastně začali. Chceme mít mužstvo složené jenom z místních nebo z našich odchovanců. To znamená z kluků, kteří za nás hrají už od mala, třeba i deset let a jsou například z Tršic nebo Majetína. Aby se lidé, kteří se přijdou podívat na zápasy, nemuseli ptát, kteří kluci jsou vlastně naši. Takže cizí hráči, kteří se platili, už v našem týmu nejsou. otázka: A jaká je spokojenost s podzimní sezonou? odpověď: No, to vlastně tak trochu souvisí s předchozí odpovědí. Na základě změn v mužstvu máme velmi mladý tým. Věkový průměr je něco málo přes 21 let. Ale také trochu nezkušený. Spadli jsme do nižší soutěže a někteří naši příznivci jsou nespokojení. Chceme vzít jednoho, dva zkušenější hráče, aby ty mladší na hřišti vedli. A já věřím, že za rok za dva se situace hodně zlepší a postoupíme zpět. - - - - Tak tomu nějak nerozumím? Chceme hráče, které diváci poznají, a proto chceme vzít dva zkušené hráče!! Kde je jako vezmete, někde na Týnci, aby je všichni znali? Ti, kteří se platili, už v našem týmu nejsou!! Nikde se nepíše, že by Kozenka skončil, navíc i v důlni se povídá, kolik platíte hráči, co dojíždí z jakési prdele u Přerova, snad kolem 30 tis za sezónu!! I Kozenkova gáže se pohybuje kolem 40 tisíc za sezónu!! Pěkná čísla, ne? Tak prosím vás nemelte hlouposti, když vám pak unikají informace, až do té důlní! A kolik je vlastně ze současného kádru mužů těch co splňují ty vaše kritéria? Nechce se mi přemýšlet nad tím, jak se jmenují, ale těch odchovaných týnečáků moc nebude!
Petr: Dobrý večer, kolik stojí nabízený kalendář? Děkuji
Ladislav: odkaz » Přátelé dejte nám hlas na fotku Ladislav Svoboda TJ Svídnice a pomozte nám vyhrát 10 fotbalových míčů.Hlasovat jde jen jednou za celou soutěž.Pokud to půjde hlavně sdílejte a sdílejte moc všem děkujeme.
bol: To zase já ho nechci hanit, ale jestli je pravda to s těma penězama, tak by to měl trošku odmakat! Úraz měl, to vím, ale taky ho nikdo nenutil hrát, šel dobrovolně na vlastní riziko! Ale asi touha dostat za dva mače peníze byla silnější než případná bolest! Kozenka by se měl prostě nad sebou zamyslet a začít na hřišti makat!
Srdcař?: Nechcu Kozu bránit, všichni víme že je trochu salám. Ale hraje po zlomenině žebra a myslím že to ještě nemá úplně doléčeny. A do minulého zápasu naskočil po měsíci bez tréninku. Nevím jestli ty by si do toho šel.
bol: Vážení, když jsem včera viděl, co předváděl na hřišti kozenka, tak to byla katastrofa! Bez zájmu, bez pohybu, nebojuje, když nejde míč k němu, tak se ani nepohne! Naopak, když o něj přijde bez zájmu přihlíží jak soupeř peláší na naší branku! Troufnu si říct, že za tohle vystoupení dostává ještě peníze, protože jinak by se na Týnec vysral, není žádný srdcař!
Jan: odkaz »
Pepa: Nejen pro mě, ale i pro spoustu ostatních diváků je postavení v tabulce a předváděná hra velkým zklamáním. Snad jediné utkání, ve kterém kluci dominovali, bylo v Drahlově, jinak hrůza. Přáslavice, kde nám vyšel vstup do utkání, by jinak u nás nikdy neprohrály! Trápení s Újezdem, na penalty ve Střelicích a ještě utrápenější výhra v Blatci! Co chybělo a Blatec měl o tři body víc a u nás mohlo být jen 11 bodů! Na špičku vůbec nemáme a včerejší utkání to jasně ukázalo. Škoda
Tony: Kluci,jen proměňovat tutovky a že jste jich měli...obrana katastrofalni,nebojte se hrat,ne jen to krapat na souperovu polovinu.Pravej bek a predstoper uplni nekopove,fotbal se hraje od zadu!!Musí tam byt kvalita na rozehrávce.
videňák: Něco na odlehčení . . . . v Týneckých listech vyšel článek a fotky z Buchtobraní. Pod fotkou děvčete je text: Nikol Facková, vítězkyně soutěže o nejlepší týneckou buchtu 2015!! Tak redakce listů, Vy se už u Franty v hospodě nenažerete!!
Já:
CHLAPY: V úterý a v pátek trénink v 17:30
pospa: Myslíte, že něčemu pomůžete tímto nesmyslným psaním do fóra! Proč řešíte něco, co stejně nijak neovlivníte. Kluci hrají to, na co mají a nic se na tom nějakým mávnutím kouzelného proutku nezmění. Vedení se rozhodlo pro vlastní odchovance a je potřeba to tak brát!
parta?: Napsal stoper mužů Ondřej Vereš . . . . Taťka možná u mužů neměl úspěch a nedařilo se nám a spadlo se, Ale vím, že Táta se snažil jak mohl a obětoval tomu hodně času. Zvládl však to co jiní trenéři před ním ne, vytvořit zde partu, která tady dlouhá léta nebyla . . . . . ano přesně tak, podařilo se mu vytvořit partu nekopů, která tady opravdu hodně dlouho nebyla!!
FCB: Nechci se tady pouštět do nějakého chytračení, ale kdo má vlastně připravit šance pro útok? Jediný hráč ze záložní řady, který u fotbalu přemýšlí je Hrudník, jinak tragédie! Švéda ten je hrozný posledních pět let a končí u něho většina akcí! Majer má naprosto nevyrovnané výkony! Obrana to je stejná katastrofa, a jestli tam hraje Vereš nebo ne je úplně jedno! Vůbec by nebylo špatné se chlapci konečně probudit!!
profesor: Ty si tedy zahráváš, někteří si myslí, že to měli za jedna!!
Kaufy: Známky souhlasí.
profesor: Tak pánové a Blatec oznámkujeme jak ve škole: Janák 4, Dosoudil 2-, Vereš 5, Šíma 3, Coufal 3, Koliba 3, Švéda 4-, Hrudník 4, Majer 2-, Kovařík 2, Ehrenberger 2-,
Coufalová Vl.: Vážení přátelé. Význam slova zkáza znamená zničení. Jako ničitelka týneckého fotbalu se nepovažuji, neboť se starám, aby byly dresy čisté, aby byla tráva zelená a další organizační věci. Jen mě mrzí, že ses nepodepsal, protože já jsem ti nikdy nic neudělala a vážím si tě. Pan Pospíšil vám možná nezjistí kdo se skrývá pod anonymem. Ale ono kamarádi za 3hodiny bez počítače a menšího finančního obnosu zjistíte vše. Přeji vám krásný den Coufalová
Michal Dosoudil: pane Vereš podle začátku Vašeho příspěvku mi přijde, že si myslíte že sem pod přezdívkou Michal2 psal já (tím že je to adresováno dovnitř mančaftu a tam jsem jedinej Michal já když nepočítam golmána, kterej loni na jaře, přes zimu a na jaře prakticky nechodil)?! každopádně i kdybyste to tak nemyslel, tak já se od distancuju, nic sem nepíšu a jen s úsměvem pročítám
Vereš L.: Nejdříve bych chtěl říct, že toto je můj první a poslední příspěvek na fóru. -->pro Michala2: Jestliže stály tréninky za nic, tak jsi to mohl klidně říct. Já jsem navíc trénoval rok, takže ten půlrok předtím měl p. Prečan a to bylo asi taky špatně. Za další, jestli se nepletu, já jsem s Vámi měl zimní přípravu a 80% jarních tréninků měl Dušan Magna, jelikož má s tréninkama na této úrovni má více zkušeností a myslím si, že špatné nebyli, ale podle tebe asi taky špatně, stejně jako vložené tréninky p. Kučerňáka, které se ti asi také nelíbily. -->pro Max, Dejf, XY, atd.: Víte, ono se lehce kritizuje, ale kdo nic nedělá nic nedojebe, že pane Maxi? paní Coufalovou jsem do fotbalu přivedl já a i když máme rozdílné názory, tak toho nelituji, protože její práce je prospěšná. Jinak se nechci vyjadřovat k názorům lidí jako Vy, poněvadž to nemá smysl, když totiž pánbůh rozdával rozum, tak Vás obešel velkou oklikou. odešel jsem z Týneckého fotbalu hlavně ze zdravotních důvodů, tak mi dejte prosím svátek, ale Vy si stejně najdete jiné ovečky, které budete nadále urážet a co se týká fotbalistů, všimli jste si, že se jim hrálo lépe venku? To je asi kvůli takovým fanouškům jako jste vy a Vám podobní, kteří jenom vše kritizují, ale nepochválí.
Dejf: Ondro,já Vám fandím a doufám,že budete hrát pěkný fotbal,nicméně,doufal jsem že to půjde hladce.To že Vám odešel Magna přece není tak podstatné,stejně byl už za zenitem.Není potřeba postoupit,jen stačí hrát slušný fotbal.Máte Kozu,máte Kovaříka a spoustu slušných fotbalistů.Hrejte to pro radost...
max: Ondro, skoro bych s tebou souhlasil, ale nemáš ve všem úplně pravdu! Tak za prvé o té partě, nikdy nebuď přesvědčený o tom, že když se na tebe někdo usmívá, je to tvůj pravý kamarád! Pod čím si představuješ partu, že sedíte v jedné šatně a po zápase jdete bez ohledu na výsledek někam zachlastat? Za druhé o trenérovi, většina mančaftu tvého tátu nemohla vystát a stěžovali si, jak tréninky a všechno okolo stojí za prd! Předčti si příspěvek Michala 2 níže, tam se dozvíš, jak kvalitně to v poslední době probíhalo! Všichni se tvářili spokojeně a nešetřili úsměvy, ale skutečnost byla jiná! Je vidět jak jsi ještě naivní, to všechno pramení z tvého mladí a takové té životní nezkušenosti! Ale to všechno přijde, uvidíš!
Vereš O.: Ahoj, Dejfe k tvému argumentu, že dorost je o tři úrovně horší než býval, nebudu ti to vyvracet, asi by to nemělo cenu, nicméně, je logické, že ta úroveň klesla všude, takže týmy dorostu v době, kdy Táta u dorostu začal byly všechny na stejné startovací čáře a stejně se nám podařilo dvakrát postoupit. K tomu názoru, že uživatel Pavel je táta, Vám řeknu jen to, že pochybuji, že by se takto pouštěl do diskuze s individui co se ani neumí podepsat vlastním jménem. Taťka možná u mužů neměl úspěch a nedařilo se nám a spadlo se, Ale vím, že Táta se snažil jak mohl a obětoval tomu hodně času. Zvládl však to co jiní trenéři před ním ne, vytvořit zde partu, která tady dlouhá léta nebyla, protože zde neustále byli placení hráči a také se nebál to zkusit s kluky, kteří zde vyrostli. Jiní trenéři týden před soutěží řekli, že končí a nebudou pokračovat, protože nepřišli posily a tým navíc opustil L. Saitz a L. Chlanda, což byli dvě osoby, které tým ve zmíněné sezoně drželi nad vodou. Navíc, jak zde již padlo, po příchodu posil (Magna, Konig, Kovář) a pořádné zimní přípravě se naše výsledky zlepšili, ale máš pravdu, že se i přes to spadlo. Myslím, že stačilo urážek a napadaní, pokud máš chuť na debatu, jsem si jist, že Táta si s tebou rád popovídá, ale z očí do očí, protože psát takto na fórum, pod pseudonymem, je ostuda a je to hodné desetiletého dítěte a zřejmě si za svým názorem příliš nestojíš, když ho raději neprezentuješ sám. S Ondrou Coufalem, souhlasím, až něco uděláte, zkusíte si co to obnáší, potom mluvte a kritizujte. Přeji pěkný večer.
C. O.: Největší zkázou jsou takový lidi co kritizují druhý a vůbec nic neví a navíc se ti chudáci ani podepsat neumí ze X. Y. Celkem se ti směju
xy: Největší zkázou bylo angažování paní Coufalové, ženská nemá ve fotbale co dělat!
Pavel: Nevím jak jste přišli na to, že jsem pan Vereš, nicméně, odpovím, co teď podle mého mužstvu chybí a je to Magna, záložník, který tomu dá myšlenku, to tomu maxi (alias XY, dejfe) chybí, stejně tak jako orchestr, který nemá dirigenta nehraje, tak mužstvo bez dirigenta taky bude těžko fungovat.
max: Pavle děkuji za vysvětlení! Ale ať počítám jak počítám, tak jsou kluci o třídu níž a mužstvo i klub snad někdo vedl!
Dejf: To by teda Pavle(Lubo) znamenalo,že začátek této sezony je špatný kvůli tobě,protože jsi to na jaře"trénoval".Sestava se nezměnila,tak kde je problém,špatně jsi to na jaře vedl?? Dorost sem nepleť,bohužel úrověň všeobecně dorostů je cca o 3třídy než před 10ti 15ti lety Snad se povede mužům postoupit z pralesa...
xy: Od kdy se jmenuje Luboš-Pavel?
Pavel: Děláš si prdel? Dorost vytáhl do soutěže, kterou hraje a po zimní přípravě, kterou s muži měl se očividně vzpamatovali, že na podzim ztratili spoustu zápasů ke konci, svědčí jen o jejich fyzické nepřipravenosti a tudíž o neschopnosti trenéra, který vedl tým předtím (pana Prečana) a jak jsem to zmínil, na jaře byli výsledky o dost lepší (o 15bodů více), pokud fotbalu trošku rozumíš ( o čemž pochybuji), tak víš, že zázraky se nedějí přes noc. PS: ve výboru nepracoval jen pan Vereš a přijde mi, že jsi proti němu trochu zaujatý. Možná jsi ten "pravý týnečák" který zdejší fotbal opravdu velice podporuje a dělá pro něj maximum, ale spíše bych řekl, že jsi jen sráček, který chodí a nadává na co může a pomluví každého za zády. Tvé názory jsou absurdní a myslím, že by tě měli asi z fóra vymazat, bylo by to pro tvé dobro, nebyl by jsi za troubu. Fotbalu zdar a ať se Vám kluci daří, v Týnci máte i opravdové fandy co Vás podpoří, ne jen takové blbečky jako je Max, pan Rozsypal a podobní.. :)
max: Michale dvojko, já jsem nikde nikdy nic špatného proti panu Filipovi neřekl! Jen mě mrzí, že nepřišel dřív, protože takovou paseku jakou provedl s mančaftem a celým klubem pan Vereš jsem nikde nikdy neviděl! Dojebal, co mohl a pošpinil a zničil všechno, co se dalo, prostě totální fotbalový analfabet a amatér! Navíc jsem se až tento týden dozvěděl, že skončil i ve výboru! Tak za mě, pane Vereši, děkujeme, kam jste za vašeho předsednického a trenérského působení dotáhl Týnecký fotbal!! Je dobře, že jste pochopil, že na to nemáte a doufám a věřím v rychlé vzpamatování fotbalu ve Velkém Týnci!
Michal 2: Pro max zajdi někdy na trénink, konečně je trenér co fotbalu rozumí a po roku a půl se začalo kvalitně trénovat, chce to čas ale snad tě to přesvědčí že se v Týnci může hrát zase dobrý fotbal.
max: Nic se nenarovná! Je to začátek konce Týneckého fotbalu na nějaké solidní úrovni! To můžou skalní fandové sledovat už delší dobu a kdo má pět pohromadě, tak se mnou musí souhlasit.
Michal: Když nad tím přemýšlím, nedat hned v úvodu utkání rychlé branky Přáskám, tak nevím nevím!?! Asi jsme úplně bez bodu! Viděl jsem jen domácí utkání a musím konstatovat, jedna velká bída!! Kdo panebože ty kluky učil fotbalové základy, přihrávka nebo hodit aut na spoluhráče k noze, nepředstavitelný problém! Trenér, zatím těžko hodnotit, ale při současném hráčském materiálu asi velké zázraky neudělá! Někteří asi nebudou špatní, ale něco se minulou sezónu stalo a bude chvilku trvat, než se to narovná!
MK: Ty vole co to jako bylo?? Jestli se rychle neprobudíte, tak se zastavíte až v trojce možná čtverce!! Hřiště už na takovou soutěž máte! Všechny branky přes střed hřiště, obrana jedna velká katastrofa a záloha jen o procento lepší!! BUDÍČEK!!!
R. Caha: Pro Maxe: Abych Vás trošku poopravil, trénoval jsem i ročník 89 a jestli narážíte na mého syna, tak souhlasím, že je potřeba se o místo poprat. Když však chodíte pravidelně na tréninky a nedostanete šanci ani v přípravných zápasech a hrají ti, co netrénují - to asi naštve. A abych Vás ještě jednou opravil, na fotbal se nevykašlal a hrál až do jara " aspoň" malou kopanou - myslím, že celkem dobře.
max: Omlouvám se za drzost, kterou jsem si dovolil zpochybnit nedělní výkon! Bylo to super utkání a soupeř si ani neškrkl! Jen se mi zdá, že poslední rok si hráči a trenér mysleli, jak je všechno dobré a perfektní a než se probudili, tak byli o soutěž níž!!
min: max-takovej mírně zváštní seš ty... Co se ti nezdálo??Chodíš na okresní přebor ne na ligu mistrů ty jelito. Myslímže budeš s těch chytráků co se jim podlamují nohy jen když jdou. To že nebudeš trénovat nebo jinak v týnci pomáhat není vůbec na škodu.Stejně tomu nerozumíš.
max: Úplně jsem zapomněl se klukům omluvit za mojí obavu z nedělního utkání! Výsledek super, ale hra taková mírně zvláštní! Takový výkon do budoucna stačit nebude! Pane Caho, nedalo mi to, zapátral jsem v paměti a trošku se poptal! Zjistil jsem, že jste vedl ročníky cca + - 90 až 93. Byl bych nerad, aby se Vás to nějak dotklo, ale z těchto kluků podle mého názoru nikdo moc nevynikal. A jestli ano, tak určitě ne ti co vydrželi, až do samého konce dorosteneckého věku. Z této generace je současný brankář Kovář a obránce Dosoudil. Michal není nějaký vytříbený technik, ale za to je pořádný dříč!! Napadá mě, jestli to náhodou nebylo o hvězdách, které si myslely, že to půjde samo a po jednom tréninku to měl byt základ bez práce a dřiny! V opačném případě je nejednoduší se na všechno vykašlat, než se o to porvat. O tom asi dobře víte, protože jednoho takového máte doma! S pozdravem. Týnec jedééém!!
max: Pane Caho, můžu Vás poprosit o jména hráčů co jste trénoval, kteří by byli výkonnostně na úrovni krajské soutěže? Bohužel si přesně nepamatuji o které ročníky šlo. Jen bych Vás chtěl upozornit na skutečnost, že většina současného kádru mužů hrál krajský přebor dorostu a teď mají co dělat!!
Richard Caha: -Maxovi: Před pár lety jsem tu mladý kluky trénoval a někteří by se i uchytili a mohli by pokračovat dál. Bohužel byl trend takový, že šanci dostali kluci odjinud a odchovanci seděli pouze na lavičce.
info: odkaz »
max: Tak u nás chcete stavět fotbal na vlastních odchovancích? Hmm, tak to bude hodně moc zajímavé, při výchově jednoho kvalitního odchovance cca za 20 let to žádné velké terno nebude! Nebudu počítat ligového Přikryla, kolik se tedy podařilo vychovat hráčů na lepší než okresní úrovni? Za posledních x let to byl současný člen mužstva Jarda Pospíšil a v nedávné minulosti Petr Dosoudil. Ten doplatil na svou trošku zvláštní povahu a nikdy to nikam pořádně nedotáhl, ale jinak to byl výborný fotbalista! Jinak to byla šňůra průměrných hráčů což je vidět i na většině současného kádru. Uvidíme v nedělním utkání s Přáslavicemi, ale trošku se bojím domácího fiaska!
svatá pravda: Něco z diskuze výsledky lidovky . . . . . Dneska je hoši úplně jedno, kdo má odkud hráče, kdo komu pomáhá hostováním apod. Na vesnici nemáš šanci hrát kraj, ale už i nižší soutěže, pouze s vlastními odchovanci. Fotbalistů je čím dál míň a kluby, kde si řekli, že to budou hrát pouze s našimi, s těmi, které známe, prostě s chlapama z naší hospody.... tak ti to nedotáhnou to dál než do OP. Pokud chcou hrát výš, musejí doplnit kvalitu odjinud. To je realita.
Antonín: Pane Charvote, před chvílí jsem si přečetl Týnecké listy s vašim příspěvkem. Jen by mě a myslím, že i ostatní fanoušky zajímalo, kolik fotbalový klub ušetří finančních prostředků prezentovanou novou filosofii?
Michal: Já jsem možná trouba na netu, ale vy děláte veřejnou ostudu nejen sobě, ale i celé dědině!!
Pavel: Michal=Trouba
Michal: Jen doufám, že nepřekonáme náš osobní rekord v počtu obdržených branek z minulé sezóny - 78!!
Michal: Zápas jsem neviděl, ale podle výsledku je zřejmé, že hráči se budou z loňské trenérské terapie vzpamatovávat ještě dlouho!
info: odkaz »
divák: Pánové nervozita stoupá, za 14 dnů se hraje a zatím žádné informace a trenérovi a možných posilách!!
Ládes: Nechci být prorokem, nebo se dělat nějakým chytrákem, ale současny kadr nema na to, aby se rychle vratil do kraje! Buď se musi trosku posílit nebo nic nebude! Připadá mi, ze většina hráču pod vedeni dnes už byvalého trénéra, tak nějak přestala fotbalově rust!
jaaggi: Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu Sokol Velký Týnec sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje). Kontakt - football.programmes@seznam.cz
Pavel: Dobrý, vykřičel jsi se, všem jsi ukázal jaký jsi borec. Už ale stačilo.
Jan: Nikdo neříká, že jsou lidi nepříjemní!! Kdy jste v Týnci hráli, na podzim? Já mluvím o současnosti!
pan tau: Přesně kvůli lidem jako je Jan jsme museli zrušit naše stránky. Takový člověk, který jenom kritizuje a nikdy si to nezkusil a neví co to obnáší je k ničemu. Takových lenochů je všude spousta, měl by jsi se vyjadřovat, až něco uděláš. Když jsme tam hráli areál byl pěkný a lidi okolo fotbalu příjemní! Kašlete na blbé kecy kecálků, těm se nikdy nezavděčíte. :)
pro chytrolína: Proč to řešíte, každý normální a soudný člověk vidí, jak to funguje a jak to v areálu vypadá!
Jan: Nevím co je špatného na tom, že se zeptám, jak dopadla sezóna a co se vlastně budu hrát! Na rovinu říkám, že vám s ničím nepomůžu a ani nikdy nehodlám pomáhat, prostě je to tak! Jen bych nevěřil, jak dokáže odchod jednoho člověka ovlivnit chod klubu! Areál začíná chátrat, roztrhané sítě atd všechno zarostlé, hřiště suché! Celkově to všechno působí tak nějak zpustle, jako by se o nic nikdo nestaral! A v neposlední řadě kvalita sportovní stránky, kterou korunoval letošní sestup mužů z krajské soutěže. Chápu, že každý má své zájmy a koníčky, ale když jste se na tuhle štaci jednou dali, tak to dělejte pořádně a nehledejte stále chybu v někom jiném a někde jinde! Za současný stav areálu, zázemí a výkonů předváděných na hřišti můžete vy všichni, vedení i hráči!!
Pro chytrolíny: Alespoň přes přestávku si dejte s hloupýma kecama pohov. Nikdo na to není zvědavej. nelíbí se Vám něco? Přijďte, určitě budete moct pomoct s organizací klubu ;) PS: Blbě kecat umí všichni.
Jan: Tak, asi se fakt nic nedeje!
Jan: Dík, už jsem byl informován z losovacího aktivu! Jen bych radši čekal nějaké vyjádření od vedení klubu! Jak to bude dál, co ten trenér, kdo zůstane z hráčů atd. Nějak mi připadá, že po odchodu Pospíšila to v klubu celkově stojí za čiču!!
pavel: odkaz »
Jan: Jak tedy dopadla sezóna, sestupují muži nebo ne? Bude možné si tady přečíst hodnocení právě skončené sezóny?
pan tau: je to smutný, ale Týnec si zaslouží spadnout za podzim, my v Šumvaldě za jaro, nenaděláš nic, fotbalovej život... ale i v okrese je to snad pořád fotbal, tak hlavu vzhůru!
fanda: Něco z utkání žumpy!! Majetín platí asi stále!! Majetín versus Velký Újezd V neděli jsme přivítali Velký Újezd. Byli jsme z nich všichni po.... O to více, když dal Újezd ve 2 min. branku. Snažili jsme se i rozhodčí se snažil. Ještě, že nám uznal vyrovnávající gól na konci 1. poločasu, z dorážky z ofsajdu. V druhém pol.nám tekl sr... až na kolena.Ještě, že rozhodčí odpískal osm trestných kopů na hranici pokutového území. Jeden jsme proměnili. I tak jsme byli po...., až se podařilo rozhodčímu písknout penaltu. Kdyby to bylo na naší straně, jistě by písknul faul na golmana. Vedli jsme 3:1, ale i tak nám ty sr... tekly do kopaček a o to více když Újezd dal v 90 min. na 3:2. Zaplať panbůh i rozhodčímu, že odpískal konec. Děkujeme. Majetinák. 20.10.2014 20:14 Majetiňák (nepřihlášen)
:-(: odkaz »
Jan: Svatá pravda, sova papouška nikdy nevysedí!!
Pavel: Uplynulý víkend nám zase ukázal jednu věc, kromě výborných Tvarůžkových hodů, které se vydařili a za které organizátoři zaslouží pochvalu, se nám opět ukázala rodina Kubova a jejich nízká úroveň IQ, k nim se přidal ještě sjetý pan Nevtípil, který se zřejmě o dávku podělil s téměř svatým panem Tomášem Kubou, celá vesnice zase mohla vidět, že když někteří tvrdí, že Kubovi jsou týnečtí cigáni mají pravdu, tolik demence a špatné výchovy vidět v jedné rodině je opravdu exemplární. Doufám, že incident, který pokazil lesk hodů nezůstane nepotrestám a pan T. Kuba konečně bude tam kam patří, v chládku. Jen škoda, že se o chládek nepodělí i s otcem. Přeji nejmladšímu z Kubů, aby měl hodně mravní síly, jako jeho nejstarší bratr a byl z něj lepší člověk, než jsou jeho rodiče a prostřední bratr. Jinak přeji pánovi, kterého odvezla sanitka hodně zdraví a klukům fotbalistům hodně štěstí a sil do závěrečných bojů!! Udržte to kluci!
pravej bob: to co tady píše někdo pod mým jménem jsem nepsal, na fotbale jsem nebyl, gratuluji k vítězství, doufám, že to zachráníte, ale bude to těžký, teď bude velice důležitý mač, hlavně neprohrát. Ubožáka, co píše pod mým jménem pozdravuji a přeji krásnej večer.
Fanda: Bob asi chce chodit na soutěž, která pro něj byla maximum :) Asi na víc neměl. :)
Hlupák Bob: Určitě máš úplné informace a víš o tom všechno, když takhle s jistotou napíšeš co jsi napsal, já doufám že Týnec také spadne, aby se tm hrálo to co vždycky, lidé si tam moc zvykli hrát výš...
Bob: K té vaší výhře nad Pasekou - tady píšete, jak jste dobří, ale že před zápasem jste přišli za fotbalisty s nabídkou úplatku, a když jste nepochodili, zašli jste za rozhodčími a podle toho to dopadlo. Nesnáším křivárny a budu rád, když spadnete.
:-): Pro George! A ty jsi se onanováním šukat naučil, nebo jsi zůstal u toho a onanuješ u PC?
pospa: Všem kritikům na zdejším fórů, bych chtěl vzkázat, že mají šanci se podílet na chodu klubu. Moc mě sere současná situace mužů, ale jak jsem již napsal, je to realita dnešních dnů. Myslím si, že nemáte právo urážet současný výbor!! Kluci dělají co můžou a buďte rádi, že tady jsou a ten fotbal vůbec funguje! Kde jsou všichni Ti týnečtí odborníci? Pořád jsem slyšel, že jsem já ten největší hajzl a kvůli mně tam nikdo nechce jít dělat. Již dva o půl roku do fotbalu nedělám a stejně nikdo z místních nepřišel pomoci! Taky nechápu, co jsou to za hloupé řeči, že se bude hrát s Grygovem atd. Vždyť co se tady celou dobu hrávalo, když to vedli ne nějaké náplavy, ale Ti praví týnečtí srdcaři a odborníci. Všichni víte co velké HOVNO!! Uvědomte si, že za Týnec hrávalo spoustu kvalitních a výborných fotbalistů, ale nikdy na úrovni mužů na krajskou soutěž nedosáhli!! Tak tady nekritizujte a buďte rádi, že jste mohli být a stále ještě jste společně s mužstvem součástí této soutěže! To všechno pro George, Alois, smutná realita, :-(, děkujeme, rada, týnecký fanoušek, ex, týnenáč a fanoušek s IP adresou 178.77.243.253!!
George: Velká chyba jsou už v tom že at už pan Vereš trenér dorostu tak pan Charvot trenér dorostů nehráli fotbal a jestli tak ne na takové urovni tak čemu se divíte. A tím že se na něj jen koukáte použil bych hlášku z okresního přeboru "onanováním se šukat nenaučíš"
Alois: Je hrozné jak rychle tyto náplavy dokázaly dostat týnecký fotbal s dovolením dnes už jen kopanou po takové úsilí ať už pana Prečana,ale i celého týneckého výboru tam kde se dlouhou dobu nacházel...pánové být váma bych už si sundal ty růžové brýle co nosíte a myslíte si že děláte tyto věci správně okamžitě za nějakým trenérem buď bývalým nebo novým, aby to tu dal zase do hromady. Protože jinak to tu nepůjde. Teda vlastně půjde, ale uplně ke dnu.
smutná realita: bohužel asi je něco v Týnci špatně když je trenér spokojený s výsledky a ostatní ne :(
:-(: Vereše do koše !!
Jan: Mam otazky:Proc v nedeli nesel F.Sveda ze hriste uz v prvnim polocasu,kdyz se mu tak nedarilo?Ty to z te stridacky nevidis?Nebo tomu nerozumis?Ja chapu ze to delate ve volnym case,zadarmo(???) a jako konicka,ale ja taky nepestuju hady kdyz jim nerozumim...
Fero: Pospo,nemyslím si,že by ten poslední zápas nebyl odbojovaný,bohužel je to strašně čitelná hra,uhlídat 2-3 hráče na naší straně není takový problém.Kvalita nám chybí a chuť se porvat..I kdyby se podařilo nějakým zázrakem to zachránit,musí se kádr pro příští rok posílit.Stoper,krajní bek,střední záložník a utočník chybí... kdo ví,jestli bude Pospíšil s Magnou příští rok dál v Týnci a pokud by to mělo stát na Švédovi s Verešem tak se nikdy zpátky nevyhrabeme.
pospa: Výměna trenéra 7. kol před koncem už nic neřeší, ten kalich hořkosti je potřeba vypít až do dna!! Ta změna měla přijít tak po šestém kole nebo nejpozději v zimě! Výbor i hráči trenéra podrželi a to jsou ti, co o tom rozhodují! Jestli to bylo rozhodnutí správné nebo špatné se ukáže až po posledním kole. Úroveň krajské soutěže je momentálně nad trenérské a ve většině případů i hráčské schopnosti. Nechci, aby se někdo urazil, ale to je prostě realita, kterou vidíme celou sezónu! Mužstvo Doloplaz přijelo prakticky a to bez urážky s nějakým polobéčkem a naši hráči na ně přesto nestačí. Pepa Drábek odchází ze hřiště zpocený a vyčerpaný a kdo z našich může dát ruku na srdce a říct si, že to odjezdil stejně?!
Děkujeme: Tímto by jsme chtěli poděkovat panu Verešovi k tomu že za pár let nebudeme muset jezdit za muži tak daleko jako je Jesenec,Zvole atd... Ale můžeme jezdit na derby do Majetína,Grygova a Tršic. Děkujeme
Rada: Kdyby přišel do Týnce Ronaldo nebo Messi tak to tu stejně nezachrání (i kdyby tu byli oba) spíš by z nich místní trenér udělal dřeváky, kteří hrají 4-ku v Grygově atd....
Tynecký fanoušek: Vypadá to že v Týnci fotbal skončí ve 4. třídě s tímto trenérem. Hráčský kádr je dobrý. Myslím že takové 8-6 místo by se dalo uhrát.
náplava: Ne konec!! To je jen začátek opravdového konce!!
ex: Nevím jestli můžeme Týneckou hru nazvat vůbec hrou, ale to co ti chlapci předvádí je hrozné. V týmu je jen pár fotbalistů a to jsou Pospíšil s Magnou pak pár polo a to je kapítán,l Coufal, Konig,Kovařík, Majer atd... a pak už jen ti co si na ně hrají a to je Švéda. Toho špalku v obraně bych se být váma rovnou zbavil . O trenérovi ani nemluvím toho bych přirovnal k namyšlené krabičce cigaret.
Tynečák: Souhlasím s Fanouškem. Ale bohužel ten pán na střídačce není soudný a nenechá toho...
Fanoušek: Jediným řešením jak dostat Týnec zase do klidného vršku tabulky je jednoduché. A to jak všichni v soudní lidé Týnci vědí je odvolat trenéra....
:-(: Tak to je konec!!
FCB: Doufám, že si všichni uvědomují jednu zásadní věc! Hlavně hráči, trenéři a v neposlední řadě i vedení klubu, že budou podepsáni pod jeden velký neúspěch za posledních min 10 let fungování fotbalu ve Velkém Týnci. A cesta zpátky nebude jednoduchá, jestli vůbec nějaká bude.
bob: proč to nezhodnotit hned. Tak posrat zápas můžou jen vemena. Chce tohle mužstvo zachránit pro Týnec 1.B? Pokud jsou stále všichni spokojení, tak pak je jasný, že spadnou. Co jste předvedli od třicáté minuty by nestačilo ani na čtverku. Vrchol je, když jdu z hřiště a Dušan řekne, že byli asi o 1000 % lepší, takže nakonec je asi vše ok, protože vlastně prohráli jenom o dva góly, což je samozřejmě přijatelné. Ostuda jednoduchý mančaft, neschopný trenér.
Fotbalon.cz: Ahojte, budeme radi, kdyz se pridate k novemu projektu Fotbalon. Tesime se na vas, www.fotbalon.cz info@fotbalon.cz odkaz »
RC: Děcka, tu skladbu přípravných zápasů myslíte vážně? Co to je jako za soupeře, to se opravdu chystáte o třídu níž nebo co? Podle týmu pro přípravu soudím, že se nic v zimní pauze nezměnilo! Předpokládám čekání na hořký konec působení v krajské soutěži a pak na spoustu alibistických keců, kdo všechno zato může!!
kšáda: Mohl by někdo z výboru informovat, jak vypadá situace kolem mužů? Bude nový trenér nebo zůstane současný realizační tým, co hráčský kádr? Děkuji za odpověď.
evanc: Já myslím, že není třeba to zase tak hrotit. Řeči diváků a lidí, kteří se okolo fotbalu točí, jsou všude stejné...ať už jdete do kterékoliv vesnice v okolí, na Sigmu nebo se díváte na Okresní přebor v televizi...všude jsou ty komentáře stejně úsměvné Každý má pocit, že tomu rozumí, ale ono dělat trenéra nebude zase tak jednoduché....můžete si říct, tak když to neumíš, tak tam nelez, ale já myslím, že na takové závěry je příliš brzy a že můžou dokázat, že na to mají ...jak hráči, tak trenéři
kajda: Když někdo střídá v 76. minutě nejlepšího hráče a nechá tam vemena, jako byly v neděli Pazdera, Švéda (nejen v neděli), Plný (od 35. min), tak nemá na lavičce co dělat. Je třeba říct trenérské dvojici dík a rychle zmizte pryč, protože vy dva to nezachráníte ani kdyby přišel Ronaldo, takže nashledanou.
Paul Gascoigne: Tak jsme si v neděli mysleli, že je porazí ti tři borci v barevném, ale bohužel ani to nepomohlo. Mužstvo je tak zoufalé, že již v několikátém zápase není schopno vyhrát ani ve 14 lidech. Celá obec se baví tím, jak je vše domluveno(ubohé, neprofesionální) a stejně to nestačí. Je čas vyměnit trenérskou dvojici, protože když je někdo v každém zápase spokojen s předvedenou hrou a s podzimním bodovým ziskem, tak při současném stavu tam nemá co dělat. Myslel jsem si, že ten druhej trenér tomu rozumí, ale o fotbale ví akorát, že se hraje ve 22 lidech a řídí to tři šašci. Pan Vereš bohužel fotbal dělat nemůže, a to jak trénování, tak vedení, je to jen na ostudu.(ideálně zpět do Hr. Petrovic). Situace je kritická, ne však beznadějná, jen to chce aby to vedl někdo, kdo tomu dá řád.
Antonín D.: Dobrý den, může mi někdo z kompetentních lidí říct hlavní důvod a příčinu ukončení trenérské spolupráce po konci minulé sezóny s panem Prečanem? Jestli vaše statistiky neklamou, tak skončil na krásném šestém místě tabulky! Přebral mužstvo v zimní přestávce a musel ho celé přebudovat po odchodu několika hráčů základní sestavy. V jarní části v jedenácti utkáních nahráli jen třináct bodů, ale i to stačilo k posunu v konečné tabulce o jedno místo oproti podzimu! Proč tedy skončil? Současný stav, kádr zůstal pohromadě a přišel vyhlášený střelec Jarda Pospíšil! Kádr by měl být oproti jaru předchozí sezóny sehraný a navíc se posílil o takového střelce! Celkový výsledek jedna velká NULA! Děkuji za odpověď.
Otto: Dobrý den. Rádi bychom Vašemu fotbalovému klubu nabídli možnost spolupráce s kapelou M O P . Skupina MOP je zaměřena výhradně na komerční akce jako např. taneční zábavy, oslavy narozenin, svatby, různé firemní večírky, teambuildingy a akce pro zaměstnance, obecní slavnosti atd. Nejedná se ovšem o žádné duo, ale o plnohodnotnou rockovou kapelu. Z našich mnohaletých zkušeností víme, že právě takový styl hudby naši zákazníci přímo vyžadují a proto budeme rádi, když nás pozvete na některou Vaši akci. Jezdíme vystupovat po celé ČR. Hrajeme v malých hospůdkách i na fotbalových stadionech. Svá vstoupení si i sami ozvučíme. Naše požadavky jsou pouze celková cena za vystoupení 8000,- dopravu neúčtujeme, ta je zdarma. Jiné požadavky kapela nemá. Neváhejte a zajistěte si pro sebe ještě některý z volných termínů vystoupení pro Vás. Další info např. audio a video ukázky jsou na našich stránkách odkaz » tel. 739068623 Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Bombardo: To musí být nějaký omyl, né? Vždyť on nikdy nikomu nic nedlužil, Michal Janíček je naprosto férový podnikatel s dobrou platební morálkou . Přeji Vám úspěšné vymáhání pohledávky od tohoto šmejda! V Olmiku se najde spousta lidí, kterým dluží peníze.
Libor T.: Že je pan Janíček jeden velký podvodník a hlář věděli na okrese všichni, jen vy kohuti jste si mysleli, že ne . Ojebal vás jak spoustu jiných a jen musíte doufat, že na každou svini se vaří voda i na tu malou krpatou!
befitone.com: Skvělý webík! Koukni na můj eshop odkaz »
Ladislav: odkaz »
Babylon cup 2013: Dobrý den, rádi bychom vás pozvali na 5. ročník mezinárodního letního turnaje v malé kopané BABYLON CUP 2013, který se koná 6. - 7. července 2013. Více info zde - odkaz »
pospa: odkaz »
pospa: odkaz »
pospa: Drahlov - Brodek 0:4, Tovačov - Lutín 1:3, Černovír - Bohuňovice 0:3,
pospa: V odkazu k utkání starších žáků jsou nově vloženy fotky od přerovského kolegy
pospa: Brodek - Tovačov 0:3, Chválkovice - Černovír 2:1
pospa: odkaz »
hustý: To je pravda nebo žert? odkaz »
pospa: Hodnocení utkání na stránkách soupeře Haná Prostějov. odkaz »
pospa: odkaz »
KEMO: Poslední přípravné utkání před sezonou odehrajeme v neděli 1.4. od 14 hodin v MORAVSKEM BERONE
pospa: odkaz »
pospa: odkaz »
pospa: odkaz »
pospa: odkaz »
pospa: Jen tak dál Tome odkaz »
Petr P.: Ples celkem dobrej, ale ten fotbal stojí nějak za (i) !!!
Jarda: Týnec do toho.Chlapi at se daří
as: zatim dobra priprava,je videt,ze to ma smysl fotbal v tynci!!!
Sančéz: Země Bolivie, město La Paz, 3637 m n. m
Alexis: Nejvýše položený fotbalov stadión na světe se nachází v nadmořské výšce: a) 3 577 metrů b) 4 525 metrů c) 2 780 metrů d) 4 338 metrů e) 5 112 metrů f) 3 359 metrů Neví někdo ?
pospa: odkaz »
pospa: odkaz »
FCB: odkaz » f/
pospa: odkaz »
pospa: odkaz »
FCB: odkaz »
pospa: V odkazu na utkání vloženy fotky z Majetína.
pospa: odkaz »
pospa: odkaz »
Luboš Ehrenberger: Tak tohle je už opravdu silná káva. Jak píše FCB, pokud se mi něco nelíbí, tak to nepoužívám nebo tam nechodím. Zde obec do diskuse vstoupila snahou o její znemožnění nebo dokonce zákaz. Moudřejší ustoupí a proto toto forum ponecháme pouze fotbalu, sportu, hospodě na hřišti (pokud je některé z těchto témat tabu, nechť se obecní cenzor vyjádří). Toto pravidlo budou dodržovat všichni diskutující. Zámecký cenzor nechť povolí správcům tohoto fora pustit opět diskusi bez registrace. Na ostatní temata jsem založil forum nové, najdete ho na adrese tynecke.forumczech.com, pro lenochy přidám odkaz »
výbor fotbalu: Omlouváme se všem přispívatelům do našeho diskusního fóra, od této chvíle je na žádost obce zpřístupněno jen registrovaným uživatelům. Zájemci se mohou zaregistrovat u vedení fotbalu nebo na emailové adrese www.fotbal@fotbalvelkytynec.cz Děkujeme za pochopení.
FCB: To je opravdu jen tvoje věc kam budeš chodit a ať se ti daří jinde. Makrely dělal ten starej podvodník Voráčů dobré, to se musí uznat, ale s tím pivem jsi to nějak přestřelil. Na pivko na hřiště občas zajdu, ale doufám, že nemyslíš ty kalné Svijany? A Radegast mi vůbec nesedí, netočil tam Kuba náhodou Gambrinus?? Chodíš opravdu do hospody na hřiště?
budo: Máš pravdu, už mě tam nikdo neuvidí.Vždy jsem chodill na super makrelu i na klobásku s chlebem. Vše výborné. O pivu ani nemluvím Svijany a Radegast jedna báseň. Sice obsluha také někdy vázla, ale teď je to teprve mazec. A dík za radu, už tam fakt nepáchnu.
FCB: Jestli jsem s něčím naprosto nespokojen, tak to nepoužívám nebo tam nechodím. Co je pro tebe kvalita piva? Pokud to, že nemá po pěti minutách pěnu, tak bych s tebou chtěl navštívit hospodu, kde ti tak dlouho vydrží. Jídlo je drahé ….. kolik tak týdně žahneš piv? Není ti líto utratit za chlast, ale jak máš dát částku v ceně dvou piv za jídlo, tak je zle co? Chleba hořčice za 5 korun …..Ty máš zdroj, kde dostaneš chleba nebo hořčici zdarma? Já osobně v obchodě vždycky za všechno platím, Ty ne? Na závěr, každý hospodský by chtěl zákazníka, který čumí pět minut na pivo a sleduje jak padá pěna a přemýšlí nad kvalitou služeb a cenami místo toho aby chlastal.
pavel: Pivo po 5 minutách... to zná v Týnci málo kdo. Já myslel, že si kupuješ pivo, aby jsi ho vypil a né na parádu. Ale nemůžu soudit, na fotbal (pardon, kopanou) a do "hospody" na hřiště nechodím...
bubo: Jsme naprosto nespokojení s obsluhou a kvalitou piva v hospodě na hřišti. Pivo po pěti minutách nemá žádnou pěnu, dlouho se na něj čeká, jídlo dost drahé, klobáska za 45 Kč plus chleba a hořčice za dalších 5 Kč....to si dělají srandu ne? Myslím že kvalita služeb cenám neodpovídá a je horší než dřív.
:-): odkaz »
Chatar: Bad Mayor&Village, to je skvěle napsané. Bohužel o konečných částkách za stavební akce se nedozvíme nic, viz poslední TL a nicneříkající tlachy o předražené rekonstrukci silnice. Zateplení školy - něco podobného, plán 4,5 mil ve volebním programu, výsledek "přes 6 mil.", už z přesnosti částky je vidět, že na nějaké koruně nezáleží. Rozsah stavby, návratnost v úsporách za teplo, o tom vedení obce mlčí. Proč se nepochlubí ve stylu "Rpzpočet akce byl xx milionů, my jsme provedeným výběrovým řízením cenu srazili na ...", tak jako je to v jiných obcích. Poznámku na závěr - to o té hmyzí stravě je náhoda, nebo už EU-Vlezdopr..ismus? Takhle se chovají ti, co nás chtějí donutit jíst brouky odkaz »
úsměvné: 2 Jiří BUBENÍČEK 750611/5353 Sokol CHOMOUTOV Sokol Střelice – Sokol Chomoutov 5.6.2011 Rozhodčí : Jiří Augustin Důvod vyloučení : V 75. minutě po odehrání míče úmyslně kopl ležícího hráče do lýtka a dostal rovnou ČK. Následně se rozběhl k rozhodčímu a pěstmi jej udeřil do brady a krku a při tom řval: „…Proč to děláš ty čuráku…!“. Zápas nebyl pro inzultaci dohrán. Rozhodnutí DK : Hráč byl potrestán na 6 měsíců od 6.6.2011 do 5.12.2011 dle 7F.
bad mayor&village:: To Jura: Ano máte naprostou pravdu jiné vesnice nemají to co my, raději nebudu psát co si myslím ať se tady zas někdo nehroutí. Když máte takový přehled, tak bych chtěl od Vás slyšet kolik obcí, které mají přibližně stejný počet obyvatel a stejný rozpočet jsou na tom hůř. Nedívejte se na obce, kde jak se říká zdechl pes. Z obce zní nemáme peníze, ale na druhou stranu se budují zbytečné věci. Starosta argumentoval v některém z vydání listu kolik bude stát vybudování kurtů. Ví vůbec někdo z občanů kolik to vlastně opravdu stálo? Zemní práce, usazení patníků, oplocení, finální položení povrchu a v neposlední řadě výkop a položení vodovodní přípojky. Určitě to všechny naše spřátelené firmy udělaly zadarmo co? Snad by nebylo špatné pane starosto, když se stavělo z obecních peněz zveřejnit částku za kterou byly kurty vybudovány. Určitě jste se vlezl do avizované částky. Plážový volejbal je kapitola sama o sobě. Starosta jednal s bývalou dnes již pravděpodobně vyhaslou beachvolejbalovou hvězdou, že by postavil rovnou tři kurty na plážový volejbal a ona by pod záštitou obce a výrazné obecní finanční podpory založila oddíl beachvolejbalu. A dokonce obě strany našly společnou řeč – to znamená, že obec dá pozemek, sežene dotaci, zbytek pokryje z rozpočtu, bude platit údržbu a náklady na činnost oddílu. Co do tohoto spolku přinese druhá strana, jméno? Není lepší vybudovat něco pro mládež a malé děti. Těch pár polorozpadajících se prvků v zámecké zahradě je docela trapných. Ve většině obcí jsou schopni vybudovat kvalitní zázemí pro děcka jen tady se pořád vymýšlejí a budují zbytečné hlouposti. V tělocvičně nejsou ani po dvou letech šatny a sociální zázemí, na hřišti jsou šatny také ve špatném stavu, tak proč obec raději nedodělá a neopraví věci, které již jsou a fungují a stále vymýšlí nové a nové zbytečnosti, které ji budou stát peníze z jíž tak údajně napnutého rozpočtu. Na závěr Juro promiňte, ale Vy budete asi pěkný obecní vlezdoprdele .
Chatar: Jura: by se dalo taky porovnat, co jinde mají ještě účelnějšího a za kolik. Osobně si myslím, že ty 3 kurty plážáku by si nikdo za svoje prachy nelajznul, ale z veřejnejch , proč ne, z těch krev neteče
Michal: ahoj , HLEDÁME LIDI, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM O ADMIN PRÁCI V NAŠÍ LIZE. Není podmínkou znalost fotbalu nebo premier league, pouze volný čas a fetiš na čísla a jejich kontrolu :) odkaz » díky za přečtení
Jura: bad mayor&village : Předpokládam, že Vy jste žádny sport nikdy asi nedělal. Podívejte se do jiných vesnic, které to co máme my, namají a mohou si o tomto sportovním areálu nechat jen zdát. Ja osobně se na plázák těším a tartanový povrch je naprosto výborný a hlavně se o něj není potřeba tak starat. A vůbec za novou halu můžeme být v dnešní době rádi. Radil bych Vám si přerovnat vše v hlavě a až poté něco psát.
kruta ty blbe: Dnes to vypadalo, že Pospišil uplatil nejen rozhodčí, ale celý mužstvo Kožušan i s trenérem. Horší tlupu jsem tady ještě neviděl.
info: odkaz »
FCB: Na to je jediná rada, staň se rozhodčím a budeš dostávat taky .
krocan: Zítra určitě nedostanou jenom hráči, už se zase nemůžu dočkat toho, jak Jindra nasype těm černejm kurvám a Kožušany to zase obserou, o tom si zas bude vykládat celej okres.
Jara: To nikdo nevi,hraci dostavaji penize,kdyz pominu,ze si jich 99% nezaslouzi,tak je to vse bez papiru,vsechno nacerno....Tohle tu neres,jinak to zase stopnou..
Chatar: Tak nam ligoá Slavia prohrála hanebně v Převýšově a co si lze přečíst třeba na novinky. cz :A nyní pár čísel pro srovnání. Slavia má rozpočet okolo 100 miliónů korun, obec Převýšov necelé tři milióny, divizní klub disponuje podobnou částkou. "Takový rozpočet bychom chtěli pro tento ročník, jednáme s dalšími sponzory, doufáme, že tento úspěch tomu pomůže, Kolik je prosím rozpočet fotbaového klubu v naší obci s rozpočtem 38 mil. ? Ví to někdo?
Eng. Ramlah Abdul: كنت جمل جميلة
Chachar: Pro bad mayor&village: Si synek jaksyk pomyleny, ze tu krytyzuješ Velikeho budovatela ? My ze staru se na plažovy volejbal těšyme, bo kde je plaž, je aj voda a nebodeme moset valiť ve štrudlu k mořu do Chorvacka.
Tazatel: Zdarec, pokud jste tu všichni zapálení do fotbalu, tak si vyzkoušejte řídit vlastní tým na nejlepším fotbalovém on line manažeru ( odkaz » ). A pokud chcete soupeřit mezi kamarády, je dobré se přihlásit do jedné země. Vyzkoušejte!
Google: Vidím, že někdo objevil google překladač....
Usáma: ,می شد. بر اساس برخی نظریه های موجود، محمد خود را بازنشسته کند. اما یک ماه پس از اعلام بازنشستگی، از این تصمیم منصرف شد و
Lenin: ста́роста име́ться до́брый челове́к
Voter: Mayor exist communist and now it church window.
voter constituent: Go away mayor & local authority village!!
Dobrý názor: ale zapoměl si kandidovat do zastupitelstva, určitě bys to tady dal všechno do pořádku. Pro začátek se zkus pod svůj názor na dění v obci podepsat.
bad mayor&village: Blahopřeji všem týneckým sportovcům, tak sportovně založeného starostu jste už dlouho neměli. Vybudovat absolutně nevyhovující a klouzavý povrch na hřišti u školy, sportovní halu bez sociálního zařízení, která je rozměrově prakticky k ničemu, dva tenisové kurty a v příštím roce tři kurty na plážový volejbal a k tomu založit nové oddíly tenisu a plážového volejbalu, to chce výkon opravdu kardinálního … !! Kolik pomníků chcete ještě vybudovat? To nepočítám slavnou Junáckou alej ….. atd. Pane starosto - zastupitelstvo, co tak udělat něco pro děcka co nepotřebují, aby je někdo organizoval, ale chtějí si jen tak pohrát nebo zahrát? Každé dítě nemusí chodit do hasiče, hrát fotbal, chodit do kostela nebo hrát tenis a plážový volejbal. Některým si stačí pohrát na kvalitních dnes i skoro (pro větší) adrenalinových dětských prvcích, které mají nějakou úroveň. V současné době už v každé rozumně uvažující obci běžné. Zamyslete se Vážení radní! Nevolili jsme Vás proto, aby jste uspokojovali jen své zájmy, nebo zájmy známých a potřeby firem, které se za NAŠE peníze z obecního rozpočtu jen obohacují. PS: Příště se zaměříme na týnecké cesty. Zatím naschledanou
Tom: Velký Týnec - Tovačov - fotky odkaz »
pecin: Proboha, kdy a kde byla stará dobrá hospoda na hřišti?
aoa: Mimo dění fotbalu, ovšem týkající se areálu. Co jste to proboha udělali se starou dobrou hospodou na hřišti ? Nebudu popírat, že to tam teď vypadá lépe, ale kvalita služeb se zhoršila, skoro ve všech směrech, počínaje obsluhou, až po výběr piv. Zklamanost!
Chlandys for preside: Tak jsem slyšel, že o toho týneckýho golmana mají zájem Svésedlice béčko. Jindro, je načase se podívat po někom novém, nabízí se Malinka.
J.D.: Dnes do šedesáté minuty, jasně lepší, kdyby Doloplazy neměly toho golmana, tak to bylo pět po půlce, ale kdyby Týnec neměl toho golmana, tak si odvezl minimálně bod. Dnes určitě borec na konec.
Tom: odkaz » fotky z Doloplaz
Tom: Litovel - Velký Týnec foto odkaz »
hmm: odkaz » jen tak pro zajímavost ... nedělá se jen v Dolanech
hmm: odkaz » a co pro veřejnost udělá to naše komunistické kostelní okno? uzké cesty a zamčené tenisové kurty
very: každý může mít černej den... aspoň si to vybral hned na začátku..
divák: Ten Chlanda byl v nedělu v té brance snad zbořenej nebo co dostat takové góly?
Tom: odkaz »
Mirek: zdar
pospa: odkaz »
BOREC: odkaz »
BOREC: odkaz »
BOREC: odkaz »
Lucifer: Dorosti jste fakt dobří..fadním vám!
blesk: Dnes 22:43 hodin, kurva to je v Tyncu bouřka co?
FCB: Změna v hřištní nálevně již byla na čase, nic proti nikomu, ale je to slabé. Co se stalo s hlavním sponzorem? Jestli skončil, tak co ho k tomu vedlo. Nebylo by špatné pro nás fanoušky vědět, proč ukončil svojí podporu.
Tom: Tak to jsi byl asi někým uveden v dost velký omyl.
A je to tady!!!: Myslel jsem to tak,že za chvilku sešupete do 2. a možná ještě níž,protože vám docházejí penízky a hráči zadarmo hrát nebudou.No a taky proto,že už ta fanouškovská eufore je fuč vy kohůůůti, asi jste dokokrhali. Ale tim se netrapte,stejně dopadl i Bouzov.Nebo se mýlím
Tom: Tvůj příspěvek by dával smysl,pokud bys byl z Nemilan,ale jinak ho asi nikdo nepochopí.Mohl bys to trochu rozvést.
A je to tady!!!: Co je vy tataři,tradáá 2. třida co:))
Petra: AUDI CUP 26.7.2011 FC Barcelona - Porto Alegre Bayern Mnichov – AC Milan MNICHOV, ALLIANZ ARENA CENA: 2290,- Kč Více info: pe.nedvedova@seznam.cz +420723449778
JIM: Dorost = slušná práce
Chatar: Pro No : podivej se na rozpis utkani muzu a dorostu. Tentokrat hral dorost v sobotu a muzi v nedeli, ale neni to pravidlem. Kolikrat by musel dorostenec zvladnout dva zapasy po sobe.
no: Divím se, že tam ty dorostence nedáváte častěji. Helfer hrál výborně stejně jako Zdařil. Určitě byl jejich výkon lepší než některých jiných hvězd v našem dresu.
šišma: Ten trenér Majetína někdy trénoval vyšší soutěže? Uměl dát jen tři pokyny: hlídej kozu většinou 2 až 4 hráči, když náš hráč měl míč, tak přeruš ho nebo zastav ho a od 57. minuty za stavu 1:2 máme čas hoši v klidu. Ten už asi má ty nejlepší trenérské roky za sebou.
dorost: Dolany - Přáslavice 5 : 1
dorost: Je to tam Týnec oléé. Doloplazy - Velký Týnec 2 : 4.
Chatar: Dobra analyza udalosti kolem Sigma - Strizkov je tady odkaz »
Dyfou: To bude krásné derby ve 3. lize odkaz »
jofa: tak, už se to nějak sere, sponzor v prdeli, hráči dobří, ale jedna půlka feťáků, druhá půlka by zase bez peněz pomalu ani netrénovala. Myslím, že našeho top managera J.P. už to také přestává bavit, takže tipuji konec této sezóny, max. podzim 2011/2012 a pak Vám tady všem oznámí, že na to sere(jak už to udělal několikrát) a potom nezbývá než opět povolat do zbraně "fotbalistu" M. Pazderu, kterej bude lítat nejmíň za tři, bude sekat trávu, lajnovat, během zápasu prodávat makrely a v zimě zorganizuje pro všechny ples. Myslím, že panu managerovi teď půjde jen o jedno, získat hospodu, z toho by mohlo ještě něco zakapat, ale tam to bude taky těžký, protože se tam dere pan Švéda. Na závěr přeji v letošním roce záchranu a příští rok doufejme v lepší výsledky.
Vena: Páni fotbalisté, tak to co jste včera předvedli jsem už dlouho neviděl. To se ani trošku nestydíte. Takový styl se tu hrál ve třetí třídě bez pořádné přihrávky a nápadu. A co předvedl ten blbeček, když nahrál od rohového praporku soupeři na druhý gól, tak k tomu už nelze ani nic říct. Vzpamatujte se vy frajeři. Abych neházel všechny do jednoho pytle – výborně chytal Chlanda a zahrál Saitz a do zranění Jabůrek jinak hrůza.
vacup: Dobrý den, chtěli bychom Vás pozvat na třetí ročník turnaje v malé kopané mužů a starších pánů, který se uskuteční 2. a 3. července 2011 v Náměšti nad Oslavou. Po dvou úspěšných ročnících hraných pod názvem Ježek cup, měníme název na VAcup. Více informací proč se zúčastnit letošního turnaje, informace ohledně systému turnaje, ubytování a mnoho dalších věcí se dozvíte na našich nových webových sránkách www.vacup.cz. Těšíme se na Vaši účast.
pospa: V odkazu „sezóny“ u mladších a starších žáků, vloženy nové fotky ze středečního utkání v Přerově.
very: Hádám, že Přáslavice? Loni jsme od nich také dostávali přece pětku.....
info: odkaz »
Tom: Z jakýho týmu jsi ?Ať se na ten debakl můžem psychicky připravit ?
thomas: Dobré rozhodnutí STK, jak jsem slyšel stejně to byla jen domluvená fraška . Dokonce snad za Chomoutov nastoupil někdo z místních? Ta komedie vás bude stát postup!! Od nás dostanete pětku.
pospa: Rozhodnutí STK o nedohraném utkání: Utkání II. třídy dorostu mezi Sokolem Velký Týnec a Sokolem Chomoutov bylo předčasně ukončeno pochybením rozhodčího Vratislava Doubravy. Podle článku 49, odstavec 2a SŘ se utkání musí opakovat v novém termínu. STK OFS nařizuje sehrání nového utkání na pátek 20. května 2011 v 18.00 hodin. Rozhodčí V. Doubrava se předává komisi rozhodčích.
Hráč: Nevím, proč sem píšete takové věci. Chtěl bych Vás vidět na hřišti. Prostě vždycky to nejde, a to bylo právě tohle domácí utkání. Jo, hráli jsme proti deseti, ale jestli jste si všimli, bylo jich všech deset naskládaných na 25ti metrech před bránou. Do toho se zrovna dobře nehraje. Šance jsme taky měli, jak na začátku Jarda, tak pak Michal je ale nedali, což se prostě stane. Další fakt, který není zrovna příjemný je, když Vaši "fanoušci" a lidi, kteří by Vám měli fandit, řvou od lajny "co děláte ty vole? Jak to hrajete sakra? To si děláte prdel, ne?" To je panečku povzbuzení, to se hraje jedna radost. Ano, domácí ztráta třech bodů, ale jdeme dál, zápasů je snad ještě dost. A Vy, diváci, "fanoušci", byste mohli taky podpořit, a nejen urážet. Nebavilo to pak na hřišti nejen mně.
JK: Záloha hrála jak z partesu, tolik kvalitních přihrávek a krásných kombinačních akci v jednom utkání jsem ještě neviděla . Určitě by se neztratili někde ve IV. třidě. Ti čtyři záložníci se prostě předháněli, kdo bude horší!!
:-( ?: Kdo vymyslel rozestavění 1 - 4 - 0 - 2 a po střídání 1 - 3 - 0 - 2 ?
kajjdzas: nemocnej
Jara: Kde byl kozenka? Je zraněný nebo se jen šetřil
info: odkaz »
pospa: Hlubočky - Nové Sady 3:4, Drahlov - Majetín 3:2.
pospa: Starší a mladší žáci: Náměšť - V.T. 1:0, Náměšť - V.T. 1:4 br: Rác Antonín 2x, Novotný Jan a Podivinský Jakub
info: odkaz »
MartoseK: Slatinice...
Hmm: MartosKu, kde to je u nás?
info: odkaz »
MartoseK: no tak ja sem myslel že maji opravdu vlastni nechapu co je na tom divneho u nás má každy svoje stránky !!
BlueBoard.cz ShoutBoard