Přidej zprávu »
Petr: Dětský den začíná v 10 hodin, kdy končí to ale nevím :-)
daja: je u vás prosím dětský den?A od kolika hodin?DĚKUJI
ŠTIKA: VŠEM CO RÁDI TANCUJÍ A CO SE RÁDI BAVÍ TAK V PÁTEK 23.5 U NÁS VE ŠTICE HRAJE OPĚT PETRA SVOBODOVÁ. A V SOBOTU HRAJE MISTR TOMÁŠ ČERNÝ.
štika: Ahoj Marketko? Tak na tvůj dotaz odpovíme ,že 30.5 u nás hraje DUO GATE a je to moc dobrá muzika.Ale nezapomeňte že 31.5 máme ve štice dětský den z Honzou lukavským a rádiem RELAX.Tato akce poběží celí den a večer u nás poprvé vystupuje kapela ŠPORY.tA SRDEČNĚ ZVEME
Marketa: Ahoj, co chystate na 30. 05.?
štika: Ahoj přátelé tak tento týden u nás hraje Petra Svobodová tak se přijdte pobavit a zatancovat 3.května večer od 20°°.Těšíme se na vás.
štika: ahoj tak tento týden u nás hraje opět Vo-Vous tak přijdte je to grátis a je tu srandy kopec.Začínáme v osm večer a končíme někdy ani nevím kdy.Tak ahoj ve Štice.
štika: Tak a máme pro vás nové informace . V pátek 4.4 u nás vystoupí country formace Šporny od 20°° a pak hned 5.5 hraje večer od 20°° skupina NA EKS. Tak se přijdte pobavit a zaspívat si pro lepčejší den.Už se na vás těšíme.
štika: V pátek 28.března od 20°° hraje country kapela VoVous.A je to super muzika pro všechny generace tak se přijdte mrknout a poslechnout je to bez vstupného.
Štika: Tento pátek vám hraje JEŽEK-BEND-SCHOU OD 20°°. V sobotu bude disco-rock-muisik od dj-pupíka z Plzně. Budeme se na vás těšit uz zeleného piva.
BlueBoard.cz ShoutBoard