Přidej zprávu »
Vsimalek: A zase tu máme sklad Coca Coly v nové podobě. Možná o trochu nižší, ale nákladních aut z něj bude vyjíždět hodně. Natře se to nazeleno, slíbí se výsadba nějaké zeleně. Sklad a s ním souvisejí dopravu tu budeme mít navždy.
AS210: Druhá kolej z Libně do Malešic má kladný posudek, kvakošovi nočnímu navzdory odkaz »
Karel: Pokud Praha chce využít železnice a pokud chce snížit exhalace a nejezdit kamiony zbytečně přes město, má logiku vybudovat druhé překladiště někde na západ od Prahy, zase u vnějšího okruhu, poblíž železnice na Kladno nebo na Plzeň....... Tak hovoří logika, ale kam s logikou na dnešní osazenstvo magistrátu........
Karel: nerozumím tomu, proč je potřeba na východě Prahy (v Malešicích) budovat překladiště kontejnerů, když na východě Prahy už roky násobně kapacitně větší překladiště je (Uhříněves) a když jsou od sebe obě vzdálena jen pár kilometrů. Navíc to Uhříněveské je poblíž budoucího (tedy snad v budoucnosti jednou postaveného) vnějšího okruhu.
Honza: Kontejnerový terminál v Maešiciích - příšernost, hrůza - NE, NE, NE!!!
Pabaro: Před Pramenem by to měla být prodejna Billa...
Vasek: Kdo tusi co se stavi v Kyjich Hutich v ulici Za cernym mostem pred stredni skolou Pramen?
Veronika: Dobrý den, prosím o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci - téma práce je dopravní obsluha Černého Mostu, téma dotazníku je zavedení tramvajové trati z Lehovce. Sháním respondenty především z řad obyvatel Černého Mostu nebo pravidelně dojíždějící. Děkuji za vyplnění (výsledky budou uveřejněny po skončení dotazníku 25.11.) odkaz »
Gerliška: Jsem zhnusena, vítězná strana ostrouhala, ikdyž měla nejvíce hlasů ve volbách, v lokalitě okolo Bryksova žádné zlepšení: 1) MHD - nedostatečné 2) Parkování - nedostatečné 3)hlukové bariéry od dálnice - žádné 4)rekonstrukce hřiště Opavia - roky nic Jediné zlepšení - hřiště Jahoda Tady jako by žil člověk na měsíci a ne v Praze
Frantisek: Dobry den, pri zvazovani toho, jak kominikuje a jak akceschopne je vedeni MC Praha 14 prosim navstivte stranky Petice Jansova proti nesmyslnemu dopravnimu reseni v Hostavicich. odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard