Přidej zprávu »
V.K.: Vážně jsem chtěla něco opravit a přidat, ale mám pracovní krizi. Užijte si Velikonoce, a pokud je neslavíte, tak dnů volna.
samba: Ahoj, už se hlásím a jdu číst. Nějak jsem si dala pauzu od povídek všeobecně.
Ester: Určite by ma potešila i nová, ale momentálne žijem Krisovymi milostnymi starostami
V.K.: Pak se nabízí otázka, jestli by vůbec někoho nová povídka potěšila.
Ester: Ja sa teším, ze si nedala novu poviedku, ale pokračuje v Samotarovi
V.K.: Původně jsem myslela, že se tu objeví jiná povídka, ale nestačím opravovat, takže opět Samotář.
V.K.: Minimálně na chvíli.
Ester: Vdaka za pokracovanie príbehu o Krisovi. Konecne ma frajera
Ester: Hura nehadžes pero a klavesnicu do žita. Teším sa a počkám si
V.K.: V poslední době se to všude hemží různými prohlášeními, takže by to také jedno malé chtělo. Ale opravdu malé a to na téma plánů do budoucna. Závěrem minulého roku jste měli možnost dočíst další povídku z cyklu Samotáře, pokud nebudu líná, opravím vám další trampoty této postavy. A možná se také vzmůžu na další povídku z "elfího cyklu", z větší části již napsaná, ale ty opravy... V plánu mám také jeden, pro někoho možná zajímavý, článek do rubriky Úvah, tedy na papíře by byl, jen ho přepsat. Ovšem kdy to všechno bude, to zatím netuším.
V.K.: Děkuji všem za přání. Popravdě ani já jsem nečekala, že to stihnu.
samba: Taky přeji krásné vánoční svátky, ani jsem nečekala, že by jsme dostaly dárek. Zatím jsem neměla šanci na čtení. Je šestnáct minut po půlnoci a já si tak bloumám po netu. Zítra až budu fungovat s ranní kávou, dám si k ní na pohůdku tvého samotáře
Ester: Krasne Vianoce a v roku 2018 zdravie a spokojnosť. Pri najbližšej pokojnej chvili sa vrhnem na tvoj novy diel. Vdaka
V.K.: Děkuji, inspirace by byla, jen doba odpočinku by mohla být delší, abych stíhala i něco jiného než práci. Na Ježíška je určitě dobré se těšit, třeba opožděně ale nakonec se nějaký ten dáreček najde.
Sineada: Další důvod proč se těšit na ježška Přeji klidnější předvánoční mumraj, hodně odpočinku a inspirace.
Ester: Jasne. Počkám...
V.K.: Ani opožděný dárek k Mikuláši nebude, díky jiným starostem není čas na opravy, ale do konce roku by se tu měla objevit poslední část povídky Samotář a samota.
BlueBoard.cz ShoutBoard