Přidej zprávu »
niven: Neřeš to, komunita heroes 4 je v háji téměř a není to pro koho tvořit. A ano pro každou jednotku lze max 4 schopnosti.
Venca: Zdravím,chci se zeptat jestli mi někdo z vás nemůže poradit jak v Heroes 4 přidávat u nestvůr více schopností,max jdou 4 a stáhl jsem si odtud ten archiv programů,ale moc to nepobírám a tudíž mi to nejde.
niven: Opraveno díky. :)
filozof: Web se nějak odmítá posunout do roku 2019!
niven: Ano chtěl jsem dát do novinek a pak jsem na to zapoměl. :)
rStorm: Iba pre informáciu, koncom minulého roka vysla dalsia verzia Heroes 3: Horn of the Abyss 1.5.4. Tu som o tom zmienku nevidel.
niven: Tak to tě musím sklamat ale nax jde 99 999 atd... i když ti to pustí napsat více tak se ti to vrátí. Nehledě na to že to bohatě stačí, co bys tam proboha chtěl.
Venca: Promin,zapomněl jsem zmínit,že se jedná o 4 díl. Problém je když zadávám v editoru počet neutrálních armád od 200 milionů a více,tak se mi stane,že v normálním běhu hry se na některých místech nenachází,ale v editoru tam normálně jsou....nemám s tím problém pokud mám počet neutrálních armád nastavený jen do 100 milionů. A já chci vědět,jestli třeba nevíš v čem je problém,?(ten počet neutrální armády je myšlený jakože ten červený čtvereček kde si zadávám počty ) Jinak bych chtěl samozřejmě nastavit i více než 200 milionů...
niven: Nevím jaký díl a co konkrétně myslíš.
Venca: Zdravím,mám otázku ohledně počtu nepřátel.Vytvořil jsem si v editoru mapu a zkouším vymaximalizovat tu obtížnost monster...když v editoru nastavím 100 milionů random monster(myslím tím tu jednu červenou tečku jak si tam přiřazujem monstra) a je jedno o kterou úroven se jedná tak to jede v pohodě(mám to nastavené víceméně po celé mapě jen v milionech),ale když zkusím už 200 milionů a víc,tak se mi stává,že občas tam ty monstra nemám ikdyž v editoru tam nastavené jsou... přitom maximálně jde nastavit 999 milionů,tak mě to celkem ted zaráží,jelikož bych chtěl tu obtížnost posunout daleko víc.Jde to ztížit ještě 10x tolik,ale jak to hold není na 100% jisté,že tam ty potvory jsou,tak prostě jdu od toho,kazí to požitek ze hry. Nevíte někdo v čem by mohl být problém?
BlueBoard.cz ShoutBoard