Přidej zprávu »
RazoR: Jestli to tak ti pošlu pár Screenu třeba se bude někomu líbit a někdo se chytne.. :D Ale jak to nebude nikdo hrát tak mi to je jedno ja jak nemám co robit tak vytvářím a tvoje mapy jsem zahrál všechny tak potřebuju další :D
niven: Lidi mi to nekomentovali ani letech kdy jsem vydával mapy a kampaně já natož teď. Bohužel, je to smutné ale je to tak.
RazoR: 3. Mapa Kampaně je Hotová. Pouštím se do 4. mapy. Jen mě zajímá zda jich chcete 10 jak jsem původně plánoval, nebo míň nebo víc ?
RazoR: Doufám, že někdo vyzkouší onu kampaň protože z nudy jsem začal tvořit třetí část.. :D Pokud by někoho zajímalo proč je jako tvůrce uveden ve scriptu mapy někdo jiný, tak si nelamte hlavu, tvorbu kampaně jsem započal v roce 2016 takže jsem používal i jiny nick.. ;)
RazoR: Ahojte lidi. Našel jsem v počítači můj starý projekt Kampaň Nadvláda pro HOMM 4 WoW. Zatím jsou hotové jen dvě kampaně. Rád bych abyste si je vyzkoušeli případně našli chyby a dali mi vědět zda chce abych tu kampaň dokončil.. Možná trošku odbočím od příběhu který jsem tehdá plánoval ale to snad nebude taková tragédie. ;)
Jim: V mapě Pomsta poražených je chyba. Vpravo nahoře je přístav. Je natočený tak, že se v něm nedá koupit loď. Hlásí to, že ji není kam dát. Podívej se na to, prosím.
niven: Čeština není - nikdo jí nevytvořil.
Eldur: Zdravím existuje na HOTA čeština?
niven: No dle heroes community, a for equilibris šance je už mnoho let ale nehýbe se. Bez HD modu je pro hodně hráčů h4 nehratelné.
StoryCreator: Já si myslím že to se asi nedočkáš protože ta hra je dost stará a mám pocit že si k tomu nikdo nesedne a neudělá HD mod.. :D
BlueBoard.cz ShoutBoard