Přidej zprávu »
niven: Čeština není - nikdo jí nevytvořil.
Eldur: Zdravím existuje na HOTA čeština?
niven: No dle heroes community, a for equilibris šance je už mnoho let ale nehýbe se. Bez HD modu je pro hodně hráčů h4 nehratelné.
StoryCreator: Já si myslím že to se asi nedočkáš protože ta hra je dost stará a mám pocit že si k tomu nikdo nesedne a neudělá HD mod.. :D
niven: No můj největší problém u H4 je že není HD mod, tím se mi stává hra na delší dobu nehratelnou, jelikož v okně se mi to nelíbí a po roztáhnutí to je hnus. Dokud nebude HD mod jsem v háji.
StoryCreator: Po cca 8 hotových kapitolí vynesu "Early Acces" :D
StoryCreator: Aragamash Také mám rozpracovaný velký projekt pro H4, který bude přes cca 17 kampaní. Již mám jednoho co už se mi ozval že zkoušel demo verzi. Tak jsem rád že alespoň někdo a doufám že se chytne více lidi. ;) ;)
niven: Tak komunita už není zdaleka v českých vodách tak aktivní jako bývala. Drží se jen několik věrných a zbytek už se přestěhoval do jiných žánrů. Ale třebas se najdou co budou mít zájem.
Aragamash: Ahoj, zmiňoval jsem již na Heroes-Centrum; kdysi jsem si pohrával s myšlenkou přetvořit (s co nejmenším možným počtem změn) jednotlivé kampaně z H3 do H4 či H5 a samozřejmě nazpět. Jsou tomu už asi 2 roky, co jsem se tomu naposled věnoval, ale měl jsem dokončeno Warlords of Wasteland Mapa 1 pro H4 i H5 (jako pokus), Nový počátek v H5 (taky pěkně fungovala) či úvodní misi H5 do H3 - ale poslední verze se mi ztratila. Určitě bych rád někdy pokračoval, záleží jestli už není Heroes komunita mrtvá... Myslím, že v blízké budoucnosti vytvořím vlákno na Foru, ať mají lidé možnost se podívat. Snad o prázdninách. Jinak mohu přihodit originální mapy H3,4 i 5 vytažené z herních souborů - vhodné pro nakouknutí při tvorbě strategie v kampani - rovněž použité jako munstr pro tvorbu trans-Heroesových klonů. Aragamash :)
StoryCreator: Menší info pro všechny kteří se těší na plnou verzi mé kampaně. Bohužel v červenci nemám moc čas a u počítače budu možná jen týden, Ten týden se pokusím plně věnovat tvorbě, ale předpokládám že to nestihnu dodělat. Takže kampaň bude dostupná nejdříve s Srpnu. Moc se za to omlouvám.. Doufám že vás to neodradí a počkáte si na ni. Děkuji za pochopení
BlueBoard.cz ShoutBoard