Přidej zprávu »
RazoR: Zdravím. Doufám oznamuji že 4. ze +-12 kapitol na mé kampani je hotová a otestovaná a nyní se pouštím do 5. Doufám že se mezi vámi najde ještě nějaky nadšenec pro heroes IV. ;)
Liso1: Pripravil som ďalšiu súťaž v tvorbe máp, určite sa zapojte :) odkaz »
niven: Neřeš to, komunita heroes 4 je v háji téměř a není to pro koho tvořit. A ano pro každou jednotku lze max 4 schopnosti.
Venca: Zdravím,chci se zeptat jestli mi někdo z vás nemůže poradit jak v Heroes 4 přidávat u nestvůr více schopností,max jdou 4 a stáhl jsem si odtud ten archiv programů,ale moc to nepobírám a tudíž mi to nejde.
niven: Opraveno díky. :)
filozof: Web se nějak odmítá posunout do roku 2019!
niven: Ano chtěl jsem dát do novinek a pak jsem na to zapoměl. :)
rStorm: Iba pre informáciu, koncom minulého roka vysla dalsia verzia Heroes 3: Horn of the Abyss 1.5.4. Tu som o tom zmienku nevidel.
niven: Tak to tě musím sklamat ale nax jde 99 999 atd... i když ti to pustí napsat více tak se ti to vrátí. Nehledě na to že to bohatě stačí, co bys tam proboha chtěl.
Venca: Promin,zapomněl jsem zmínit,že se jedná o 4 díl. Problém je když zadávám v editoru počet neutrálních armád od 200 milionů a více,tak se mi stane,že v normálním běhu hry se na některých místech nenachází,ale v editoru tam normálně jsou....nemám s tím problém pokud mám počet neutrálních armád nastavený jen do 100 milionů. A já chci vědět,jestli třeba nevíš v čem je problém,?(ten počet neutrální armády je myšlený jakože ten červený čtvereček kde si zadávám počty ) Jinak bych chtěl samozřejmě nastavit i více než 200 milionů...
Shoutboardy končí. Více zde.