Přidej zprávu »
Marek: Viky, kdyby jsi nemlel pantem, tak by jsi na Lurdách letos porazil i mě. Protože já se přidržoval lana, brzdil, klouzal a padal celý závod...
šela: Je to Palkovicke hurky#2 Pavlíku. Jo už mám Kykulku. Na Kyčeru už mi nevyšel čas.
R'epa: Tu stromovku na Kubánkově nemám. Která to je?
ales: Máro určitě se tam zastav. Bernarda tam mají ve velmi dobré kondici
Mára Š.: Hospodu Ateliér na Morávce mi už doporučovali asi 3 lidé. Prý se tam výborně vaří a mají dobré pivo. Ale ještě jsem tam nebyl. Vždy, když jdu kolem jejich reklamních cedulí, naposled před Vánoci trasu Hnojník-Godula-Kotař-Morávka, tak se zastavím, pouvažují a jdu zase dál. Vždy si říkám, to je bokem, tam nikdo nebude, bude zavřeno apod. Tak se ptám na Váš názor, zda se tam mám příště stavit.
táta: jj Máro, už se taky těším až tomu krásnému ale civilizací zničenému hřebenu budu moci vyhýbat. Lanovka je ale pro Vikouše zatím příliš velký magnet ;-)
Mára Š.: Naprostý souhlas. Úseku z Pusteven na Radhost se zásadně snažím vyhýbat . Stačilo mi jak jsem tam šel s Aničkou G. Beskydskou 7. Byli jsme tam jako atrakce a exoti, které si každý fotil .
Marek Š.: Všichni se z dokončení nové silnice č. 11 neradují. Slezské muzeum odhaduje, že návštěvnost památníku v Hrabyni klesne až o desítky procent!!!
volneknihy.xf.cz: e-knihy ke stažení zdarma odkaz »
Viki: Díky moc strécu. Myslím, že to bude bez starostí až do státnic na VŠB
Shoutboardy končí. Více zde.