Přidej zprávu »
Elis Tréffin: No wow... nesnáším tyhle typy zakončení .Stál tam... kdo? U Merlina, jak dlouho budu muset čekat než se to dozvím? Moc hezká povídka, ale o to mě tohle rozčiluje víc.
Ajkiss: krásný už se těším na další kapitolku
Alisha: Moc moc pěkný...Co takhle další kapča?
Christin Smith: moc se mi to líbí, ale asi sem od toho čekala něco jinýho... přesto hltám každou novou kapitolu jako u jiných povídek!
mishelka: krasna poviedka .....tema lily james som uz dlho necitala a musim sa priznat ze az teraz som zistila ako vlemi mi to chybalo:D.....je to velmi zaujimavo pisane.....som zvedava kdo ju zachrani.......mozem hadat? ....nebude to jeden nemenovany hnedooky z okuliarmi a z vrabcim hniezdom na hlave?? .....
Natálie: Ten James je ale nemehlo,ještěže má Lily,chudák.
pasu-Hanka: Tak tahle povídka se mi teda dost zamlouvá. Začíná se hrozně hezky vyvíjet. A to jak Lily pomohla Jamesovi bylo taky vážně skvělý :) Jsem fakticky ráda, že jsem si to přečetla. A moc se těším na pokračování. Snad bude co nejdřív ;)
šarlot: Tak neodolala jsem šla si kapitolu rovnou přečíst. Osobně z povídky cítím ještě trochu neohrabané vyjadřování, ale myslím, že to se v dalších kapitolách v průběhu času mnohem zlepší :).
BlueBoard.cz ShoutBoard