Přidej zprávu »
webmaster: Od roku 2020 nám končí miniaplikace Blueboardu na vkládání příspěvků a ankety! Důvodem je podle provozovatele velmi zastaralý a problematický provoz(chi,chi...). Jó apk zadarmo se už nenosí, takže musíme to nahradit něčím novým. Má někdo nějaký nápad?
Venca: Přidal jsem do fotogalerie pár oddílových fotek z Posledního slanění 92, najde se tam někdo po 26letech? - odkaz »
Peťas: Kopíruji a aktualizuji zprávu o dva řádky níže. Chatu na poslední slanění 2018 zpřístupním do18,30 hod. Popřípadě svěřím klíče. Má nás byt dost tak někdo vezměte Karimatku pro sebe nebo kamarády. Spacák nutný.Těším se Ahoj.
Petr: Ahojky, v srpnu, nebo v září plánujeme akci na kavkazský Kazbek. Pokud má někdo zájem a 14 dní volna, dejte mi vědět. Petr
Peťas: Chata na poslední slanění bude otevřena v pátek po 18 hod., popřípadě svěřím klíče.
Předseda: zapište si do diářů termín posledního slanění 27.-29.10. (Albrechtice v J.h.)
Predseda: Ahoj oddíle, podívejte se na svůj email a napište mi svůj názor prosím. Díky Dan
webmaster: K jubilejnímu ročníku novoročních srazů na Holém vrchu jsem vytvořil galérii fotek z proběhlých setkání - odkaz »
Venca: Na První slanění 2017 jsme se všichni vešli na 1 fotku, no nejsme velkej oddíl, ale sešli jsme se v klasické sestavě a trochou přispěli na zdárné 50.výroční slanění na Holasu a užili si to.
Peťas: Na Vánočním setkání u Karla IV jsme se všichni vešli na 1 fotku, no nevím zda je to dobře . Tak pro zbytek oddílu pohodový svátky a snad se uvidíme na slanění na Holasu ve větším počtu. Ahoj
Shoutboardy končí. Více zde.