Přidej zprávu »
chemapo: Dobrý den, Burzu bohužel nelze platit ze šablon- je jen 6-hodinová. Michaela Bažacká
Alena: Dobrý den, přihlásila jsem se na burzu z matematiky. Jen se chci zeptat, zda je možné zaplatit akci ze šablon. Díky, A.
Michaela B.: Díky KLárko :-). Jsem ráda, že se Vám mé nápady líbí.
Klára: Paní profesorko, máte tady super věci! Za pár let se na vás obrátíme, abychom naše mimino trochu vzdělali :-)
Michaela: Děkuji za nabídku didaktických materiálů do chemie, mě by ale nejvíce pomohla nabídka videí chemických pokusů, z bezpečnostního hlediska nemohu na základní škole všechny zajímavé reakce předvádět.
Chemapo: Problémy s reklamními proužky, které vedly na stránky s pochybným obsahem, byly odstraněny. Nyní náš web sídlí na nové adrese odkaz » , kde už se potenciálně nebezpečné odkazy či obsah nemohou objevit.
Chemapo: Dobrý den, ano, o tomto víme. V našich stránkách žádný virus není, nicméně problém je v reklamním štítku, jehož obsah nemáme šanci ovlivnit. Ten v některých případech vede na zamořenou stránku. Proto na něj prosím neklikejte (jedná se o štítek s oním 1000-cím návštěvníkem). Pokud nekliknete na tento štítek, nemůže se Vám nic stát. Výhledově je v plánu stěhování pod vlastní doménu, nicméně to nebude dříve jak na počátku nového školního roku. Do té doby prosíme, na daná štítek neklikat.
Jana: Máte na stránce Trojského koně, když si stránku prohlížím, vyskakuje na mě okno, že jsem 1000.. návštěvníkem, antivirus mě upozorňuje na Trojského koně.
Chemapo: Dobrý den, jde o standardní bezpečnostní hlášení v případě, že stahujete soubor ve formátu EXE. Ten se totiž automaticky může spustit sám. V našem demu ale žádný škodlivý kód není:))....Bližší podrobnosti rádi sdělíme po mailu, příp. soubor zašleme zaarchivovaný např. v ZIPu či RARu tak, aby Vám tato hláška nevyskakovala. Krásný den.
Dana J: Při stahování demo verze interaktivní chemie mi vyskakuje hláška o tom, že soubor je škodlivý.
t.h.: krasa, koukam ...
Michaela Štěpánová: Pro všechny, kteří čekáte na dokončení cvičebnice do chemie pro gymnázia mám dobrou zprávu . Cvičebnice bude dokončena během příštího týdne a hned poté se objeví na našem webu obsah + ukázky.
Korbeliusová Hana: Dobrý den, právě jsem odeslala objednávku na CD. Zároveň mám prosbu o zalání zásilky na fakturu na uvedenou adresu školy. Dále se chci zeptat zda bude možné si v dohledné době objednat Cvičebnici Chemického procvičování pro Gymnázia. Pokud už je tomu tak, prosím o doplňění o objednávky. Zdraví Korbeliusová
Ludmila Bustová: Moc děkuji, že jste si vzpoměla, přeji hezké léto. L. Bustová
Dana: Děkuji za zprávu.
Michaela Štěpánová: Dobrý den, myslím, že hry pro I.stupeń ZŠ jsou vhodnější spíše pro starší děti než prvňáčky. Pro děti z druhé třídy by se pár her našlo.
Dana: Jsou matemetiské hry pro 1. stupeň i pro 1.,2. třídu? Děkuji za zprávu.
Michaela Štěpánová: Dobrý den, CD Didaktické hry do matematiky pro 2.stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií obsahuje 25 her.
Ivana Kašpárková: Dobrý den, možná je tato informace někde uvedena, ale já ji nenašla. Můžete mi, prosím, sdělit, kolik her obsahuje CD Hry do matematiky pro 2. stupeň.
Miluše Andrésová: Dobrý den, právě jsem Vám odeslala objednávku na na CD a potřebovala bych na platbu vystavit fakturu adresovanou na školu,jejíž adresu jsem uvedla na objednávce. Objednácku provádím pro školu ne osobně pro sebe. Je to možné?
BlueBoard.cz ShoutBoard