Přidej zprávu »
yaoiyuri: Splintere, ale ne každý, kdo povídky čte, má potřebuje je aktivně tvořit nebo se v čemkoliv angažovat. Pro mě osobně jsou tyto stránky také nostalgickým ohlédnutím za bouřlivou pubertou a ráda sem chodím některé příběhy číst znovu. Navíc si myslím, že kdo chce, už se někde určitě projevuje.
splinter: tak snad jste při smyslech a jako moderní mladí lidé zvládnete založit novou stránku kde se mohou naplno projevit nové talenty
Istar Halabába:
Světlushka: Ahoj všem, taky velká nostalgie Před šesti lety jsem dokonce založila blog, kam jsem zamýšlela vkládat svou tvorbu, a teď jsem ho ani nemohla v tom širém moři internetu najít...
Nefy: Tak se taky přidávám k nostalgickému vzpomínání. Kdysi jsem sem chodila snad každý den a vždycky jsem hltala každou novou povídku, která se objevila. No, lepší nepočítat, před kolika lety to bylo, než se dostanu k opravdovému zoufalství z toho, že už to dávno není jen jednociferné číslo. To byly časy! Díky všem autorům, kteří přispívali :) Když se tím pročítám teď, stále cítím ten nádech jiného světa, který mě vždycky svým kouzlem vytáhne pryč z reality :)
zuzana: Je hezké si něco přečíst, škoda jen že povídka není nejen dopsaná ale třeba i opsaná např harry potter a prokleté dítě.
Tina M: týjo za tuhle stránku jsem MEGA vděčná ( a mužu mluvit i za naši losers grupu ) se kterou si ty povídky čteme snad o každé přestávce ve škole ! :D je to mega poplav děkujemeeee
TakahashiYuri: Páni, ono to tady pořád funguje! To jsem neskutečně ráda. V posledních letech mi přijde, že plno autorů píšících kvalitní povídky má nějaký zásek a útlum (ne, že bych se divila). Většinou jejich stránky fungují jako archiv, ale díky bohu za to, alespoň je ty skvosty kde číst. Stejně jako tady, takže díky za ty nejaktivnější roky (snad ještě nějaké budou).
Halababa Istar: "Podzim toho roku přišel nějak znenadání." JKR a podzim života? :)
Curious-lady: Po letech jsem sem nakoukla a zase mě to vtáhlo zpět do mého milovaného světa. :) Dokonce natolik, že jsem se rozhodla zveřejnit něco ze svého šuplíku, kdo by chtěl tak můj první počin na wattpadu (Dramione): odkaz » Budu ráda, za každý komentář. :)
BlueBoard.cz ShoutBoard