Přidej zprávu »
zuzana: Je hezké si něco přečíst, škoda jen že povídka není nejen dopsaná ale třeba i opsaná např harry potter a prokleté dítě.
Tina M: týjo za tuhle stránku jsem MEGA vděčná ( a mužu mluvit i za naši losers grupu ) se kterou si ty povídky čteme snad o každé přestávce ve škole ! :D je to mega poplav děkujemeeee
TakahashiYuri: Páni, ono to tady pořád funguje! To jsem neskutečně ráda. V posledních letech mi přijde, že plno autorů píšících kvalitní povídky má nějaký zásek a útlum (ne, že bych se divila). Většinou jejich stránky fungují jako archiv, ale díky bohu za to, alespoň je ty skvosty kde číst. Stejně jako tady, takže díky za ty nejaktivnější roky (snad ještě nějaké budou).
Halababa Istar: "Podzim toho roku přišel nějak znenadání." JKR a podzim života? :)
Curious-lady: Po letech jsem sem nakoukla a zase mě to vtáhlo zpět do mého milovaného světa. :) Dokonce natolik, že jsem se rozhodla zveřejnit něco ze svého šuplíku, kdo by chtěl tak můj první počin na wattpadu (Dramione): odkaz » Budu ráda, za každý komentář. :)
Uchýlka: Více Ginny x Hermiona
Tamara: Je skvelé, že to tu stále funguje, občas sa sem vraciam pripomenúť si svoje obľúbené poviedky :)
Gabux: Zdravím :) Pokud má někdo účet na wattpadu a chtěl by si něco přečíst, tak píši Dramione - odkaz » ích A pak jednokapitolovky :) odkaz » é-životní-příběhy Budu ráda za každé nakouknutí! :)
Blanch: Úplně jsem zapomněla, že měl tenhle web světlý vzhled, v paměti se mi zavrtal ten černý, který k němu lépe pasoval :). Ale pěkná nostalgie se sem po letech mrknout a vidět, že web stále jede, i když není zrovna aktivní :). Mám na toto místo krásné vzpomínky a vůbec na posledních patnáct let :). Díky.
Ali: Ahoj. Přidávám odkaz na další z hp povídek. Povídka je zatím na začátku, ale vypadá to dobře. odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard