Přidej zprávu »
david šimonů: včera jsem zabrousil na hezké hokejové stránky pro malé hokejisty - evidentně tam ti blázni pěkně žijou - víc takových: odkaz »
elča: Čest práci. Mám pro Vás tip, je to revoluční metoda výdělku peněz, perfektní na letní večery! Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a je to naprosto super.. Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak to dojím, co to jde :) Více info na odkaz »
Josef: Ha,ha,ha s casinem a jistými výhrami. Nevěřte zde píšícím naháněčům casin, teoreticky se to zdá jednoduché, ale v praxi zapláčete. Systém hry na 2 možnosti (červená černá,sudá lichá,vysoká nízká je znám od vzniku rulety a nepatří mezi nějak oblíbené. Slouží k nahánění tukanů do spárů casin.
slavie: Priganc je na Slovensku
pro fandu: Žemlička je v Pardubicích......a ten druhý nevím
pro fandu: odkaz » Žemlička&split=0&cizinec=0&junior=0&idk=577&razeni=BODY&rocnik=0&idh=13946
fanda: nevite nahodou kam zmizela jmena Zemlicka a Priganc ze soupisky Slavie?Loni preci tahli ml.dorost slavie oni kam zmizeli?
márnica: nene děčín vyhrál
Mrtvola: Tady to dobře chcíplo
U18: U18 Red Bulls Hockey Rookies Cup - Season 2011/2012 - kompletní výsledky této mezinárodní soutěže najdete v sekci RED BULL CUP - odehrané zápasy odkaz »
aaa: repre u17...
pro Karlos: Vystih leda kulový. Každej blbě žvaní, že se někam nedostal, nebo že je někde něco špatně, a vono se pak ukáže, že to je nejlepší mančaft za posledních deset let. Je potřeba zajíce počítat až po honu a ne v momentě, když si trenér nevybral některý vopečovávaný "bobánky". Výsledek v Rakousku dal některejm věčně ukřivděnejm žvanilům zprava i zleva pěknou ránu po hubě. Snad ji budou držet zavřenou!!!
fanda: Repre 16 vyhrála jednoznačně mez. turnaj v Salzburku. Blahopřejem
carlos: tak ten to přesně vystih odkaz »
Čslh U16: odkaz »
Peter Matov: pro Sejto: nebo na hokej.cz
Peter Matov: pro Sejto: Liga st.dorostu skupina střed na odkaz »
liga: pro Sejto: tady máš rozlosování... a liga začíná 23.9. odkaz »
...: začínají 8.9. čtvrtek
Sejto: Nemáte někdo rozpis Ligy staršího dorostu pro skupiny Západ a Střed? Díky
hc: extraliga je rozlosovaná od 11.9. liga prý o týden dřív,ale je to divný,vždycky začínaly obě stejně, proto se ptám.
kokr: nenene, 2.týden v září, přesně 11.
...: první týden v září
hc: neví někdo kdy začínají soutěže EXMD,LMD?
kdopak: Ale to už je zase věc trenérů, aby mužstvo připravili tak, aby byli k použití víc jak 2 hráči (jak ty tu píšeš) .. Nebo ne
copak: múžou dva hráči vyhrávat zapasy SD co je to za blbost zbytek mančaftu byl k nepoužití
olaf: ok.tak maji nové angažmá , aspon to a ty další trenerovo koně co uhráli sestup jsou taky pryč ???
olafe: asi si neviděl žádný zápas SD v sezoně, tak sem nepiš nesmysly, trenéři vsázeli na své oblíbené hráče, a jak vidíš, sestup.....
co: jim to dalo jdou pryč
olaf: to tam v SD hráli dobře jenom dva kluci ,neni trochu málo ? co jim to dalo ,když dostávli pořád nářez.-
Rozbor SD HC Ústí: odkaz »
fanda: Nevysvětluj,stále je to marný,marný a marný.Pro tupouny co jsou jen pisálkové z nudy a naštvání je škoda každé odpovědi.Nejvíc se naštvou když se tu nebude s nima nikdo přetahovat o moudra.
+++: To není o pravidlech,které vymysleli debilové ani o blbcích ,kteří někomu přejí nebo ne.Je to pouze o práci s mládeží v Ústí a ta bohužel stojí za ho.no. Tak buď bez obav
Varlamof: Vy přející blbci, ať si jde každej tam kam je mu souzeno a kde ho chtěj. Jenom mam obavy, aby tady neškemrali za 2 měsíce, že nemaj kde hrát. Pravidla takto postavil debil, tak ať jdou. Já jim přeju jenom úspěch..................
+++: Ten,kdo z Ústí odchází,dává nejevo,že to s hokejem myslí vážně a ten kdo zůstává,tomu je to fuk nebo má jiné priority,třeba školu.Tak hodně štěstí
pro koulíka: půlka mančaftu
hráli: extraligu budou hrát extraligu
slovan: Neutíkají,jdou hrát lepší soutěž
koulík: kdo?
oni: neutíkají jdou hrát stejnou soutěž
"chytrej pán": Tak jak je to s tím matením hokejové veřejnosti ? Kolik hráčů z Ústí utíká a proč, že by tam dělali něco špatně?
hc usti: netrefil
mamka: Jitko???
hc usti: no to nejsem já jsem mamka někoho jinýho čau
:D*****: ty si nakej chytrej nejsi ty jeho fotr Vanka hlavo
hc usti: hned jsem si myslel ,že tomu moc nerozumíš čau
pravdomluvnej: Byl no chodil jsem se dívat pravidelně na MD a SD to co oderál Vaněk ve Sd by odehrál každej obránce z Md kdyby dostali prostor jako on!
hc usti: co to meleš pravdomluvnej za nesmysly byl si někdy na hokeji
pravdomluvnej: Vanek a do Litvajzu jo? Co by tam dělalo to kopyto protlačovaný,hrál v Ustí protože jeho tatínek kdyby mohl tak dělal i trenéra (nekdy to tak i vypadalo)
+++: já myslím,že rebel to napsal správně...je to pořád dokola a pokud tam zůstávají stejní lidé,nic se nemůže změnit
hc usti: z poloviny pravda souhlasím ale hráč který hraje extraligu proč by ho oddíl pouštěl nebylo kde brát
+++: To je o koncepci,ten kádr si měli připravit právě ti trenéři.Měli na to dost času.Jediný kdo dokázal někoho vychovat byl pan Vrba a to ty hráče,kteří teď utíkají z Ústí pryč.
BlueBoard.cz ShoutBoard