Přidej zprávu »
VTS: Ahoj Milane, ano, máme. Dokonce si lze zvolit, zda bude vývod zespodu, nebo z vrchu.
Milan: Ahoj Romane, máš na skladě termobaterii 150mm do sprchy??
ESS: Dobrý den Jakube, ano, prodáváme, venkovní, system KG, do bytu pro dokončovací práce, system HT, jakékoli.
Jakub: Dobrý den chci se zeptat zda prodáváte i odpadní trubky
VTS: Nově pro Vás máme i kapénkovou závlahu s rozvody...
VTS: Dobrý den, sprchy prodáváme i samostatně, nám se stránky nelíbí, vznikly narychlo spolu s otevřením prodejny a není čas, je konečně pořádně aktualizovat, věřím, že se nám to povede tento rok, je to nutné, k 10 výročí existence této prodejny.
Anonymous: Dobrý den zajimalo by me jestli prodáváte i hlavice do sprch samostatně? Jinak stranky jsou docela pěkné :)
Drax: Díky za reakci, na začátek by bylo možná vhodné dát na stránky sortiment třeba jen tabulce excelu. Začíná se tu a docela úspěšně uvádět firma Ptáček. A jako její slabinu vidím těžkopádné stránky. Nabídka se dá po větším úsilí najít v tabulce. Běžný řemeslník potřebuje HLAVNĚ rychlou informaci. Jmenovaná firma pokud to nebude přehánět, má velké šance přetáhnout klienty od firmy Rissl. Co se týče cen, tak špatní nejsou. Jinak vize máte podobné, získat montéry či řemeslníky jako klientelu.
VTS: Dobrý den DRAX. Moc děkuji za zprávu. Je fakt, že stránky jsou neúplné, máme tolik akcí a nemůžu je sem vložit, čekám na nabídku od výrobce tohoto webu. Nechci sem dávat klasický eshop, ale zapracujeme na výpisu zboží a jeho seznamu. Spokojenost se zábou prodejny těší, věřím, že si vyberete i příště, protože se stránky trošku rozjeli, pokusím se ihned vložit novou akci a pozvání na oslavu 5 výročí. Všem děkuji za přízeň a přeji hezký den,
BlueBoard.cz ShoutBoard