Přidej zprávu »
Ondra: Ahoj, jak vyndaváte bočnici z ložiska? Chtěl jsem si ložisko "odkrytovat na snažší čištění a mazání, ale vůbec mi ten plíšek nejde sundat.
Jirka: Přesun termínu GP4 z 12.3.2017 na Neděli 19.3.2017.
Jirka: Registrace do GP2016-2017 spuštěna
Jirka: Upřesnění kategorie Truck v GP: odkaz »
Jirka: Opraveno. Dík. JV
Milan: Ahoj,ve vysledcich mas spatne rok v nadpisu a asi i v konani zavodu M.
Jirka: Přehodili jsme místo konání mezi GP3 a GP4, aby to v březnu mělo logickou návaznost na Český pohár v sobotu a GP4 v neděli, oboje ve Třebechovicích p/O.
Jirka: GP5: odkaz »
Jirka: GP4: odkaz »
Jirka: GP3: odkaz »
Jirka: GP2: odkaz »
Jirka: GP1: odkaz »
Jirka: Abychom podpořili zájem o naši kategorii RC aut, pomohli mladým začínajícím pilotům, modelářským kroužkům, ale zároveň shromáždili poznatky o Mini-Z Racer, které se mohou hodit i zkušenějším pilotům a mechanikům, přinášíme nový seriál článků s technickými návody a radami pro ladění Mini-Z. Zde je jeho první část. Pokud vzbudí zájem a pozitivní ohlas, bude možno v něm pokračovat. Přivítáme spolupracovníky z řad zkušených pilotů, kteří by měli zájem se na projektu podílet: odkaz »
Jirka: Pro GP2014-2015 jsme odsouhlasili specialní kategorii pro tatínky-mechaniky "Papas-Mechanics". Kategorii jsem doplnil do Soutěžních propozic i do registračního formuláře. Rozšířený komentář k tomuto tématu je k dispozici na Foru GP: odkaz »
Libor: Moc vám Jirko a Pavle děkujeme za závody, kde jsme se mohli setkávat v depu a na dráze. Tam i tam to občas zajiskřilo, ale tak to právě je nejlepší, nejsme slečinky. Když budete mít sílu připravit další ročník GP, určitě přijedeme! Libor a Cedrik
Jirka: Dobojovano, GP 2013-2014 je minulosti. Konecne vysledky a fotogalerie naleznete na prislusnyćh odkazech v Menu. Clanky z GP postupne vychazely a vychazeji v RC Cars. Tak treba zase nekdy na zavodech na videnou !
Jirka: Mezinárodní Mistrovství Micro 2014 RC aut měřítek 1:28/1:24/1:32/1:18. Informace, pravidla, registrace: odkaz »
Jirka: Výsledky a foto GP2 z 15.12.2013: odkaz »
Jirka: Pro potřeby prodeje, koupě či výměny materiálu mini-z spouštíme jednoduchý Bazar. Viz.nová záložka v Menu.
Jirka: Piloti, před závodem si řádně prostudujte technické a organizační propozice. Sice jsou stejné jako v loňském ročníku, ale rád bych se vyhnul případným nedorozuměním. Na dotaz, zda je v GP do kategorie Standard povoleno žluté či červené chassis je odpověď záporná, Není povoleno, stejně jako není povoleno v německém mistrovství podle kterého se jezdí Kyosho Masters. Berte to tedy jako vhodnou přípravu na vrchol sezony !
Jirka: Piloti POZOR ! : závod GP1 již 17.11.2013 ! Nezapomeňte si s sebou vzít přezuvky. Občerstvení bude jako obvykle zajištěno formou pizzy, kterou si bude možno objednat na místě.
Jirka: Dobrý den, věk nerozhoduje. Závody GP jsou prioritně určeny pro RC auta Kyosho Mini-z Racer (měřítko 1:28). Přesný Technický popis definice auta je uveden v Propozicích GP odkaz » Jak vypadají naše závody můžete usoudit z bohaté fotogalerie: odkaz » Pokud se zúčastníte 3 osoby s jedním autem, je vážné riziko, že se dříve či později sejdete v jedné skupině a pak může jet jen jeden. Kromě auta samotného je potřeba mít namontován měřicí čip Robitronic: odkaz »
Michal: Dobrý den, došel mi do mailu článek že se pořádá Mini-Z Cup ... sam model Mini-Z nemám, jaký model je vhodný pro tyto závody. RC soupravu 2,4GHz mám. Můžeme se zúčastnit s jedním modelem 3 osoby ? Ja, 34 let, dcera 8let, syn 4 roky? Prosím info na death@volny.cz
Jirka: Prosím, v registracích (pokud možno...) uvádějte čísla čipů, ušetříte mi tím soustu práce. Předpokládám, že už všichni máte čísla svých čipů poznamenána. Děkuji. JV
Jirka: Termíny GP považuji za dohodnuté. Místa konání ještě v jednání, ale myslím, že to takto je schůdné. Registrační formulář pro GP2013-2014 je zprovozněn.
Jirka: Tak a co dál ? Bude nějaké GP 2013-2014 ? A v jaké podobě ? Kolik závodů ? A kde ? Bude potřeba někjak upravovat technické předpisy a kategorie ? Jednou z možností je nic neměnit. Pokud bychom to pojali takto, navrhuji opět 5 nedělních termínů: 17.11., 15.12.2013, 19.1., 16.2., 16.3.2014. Připomínky ? Názory ? Náměty ? Návrhy ?
Jirka: Grand Prix Mini-Z Cup 2012-2013 již je minulostí. Děkuji soutěžícím za fair-play přístup. Kompletní výsledkový servis a fotogalerie z jednotlivých závodů GP: odkaz »
Jirka: Jenom je potřeba trochu času. Vždyť závody byly včera...
Aleš: Ahoj Jirko. Koukal jsem do foto a jine a nejak me zarazi, proc nejsou vysledky 2 GP v celkovem poradi Standart a Open v predchozim zebricku. Ze by opet zklamala techika a klekl software ? Je potreba neco doladit ? Diky za zpravu Aleš
Jirka: Grand Prix Mini-Z Cup 2012-2013 byl zahájen svým prvním závodem GP1 v neděli 11.11.2012 ve Vysokém Mýtě. Byli jsme svědky hodnotných soutěžních výkonů. Výsledky a fotogalerii naleznete na našem webu: odkaz »
Jirka: HP2/2012: odkaz »
Jirka: SMP1: odkaz »
Jirka: HP1/2012: odkaz »
Jirka: Kuře 2012: odkaz »
Jirka: TbP: odkaz »
Jirka: Solidních výsledků dosáhli členové našeho klubu na Mezinárodním Mistrovství ČR RC aut 1:28. Umístění pilotů RC Teamu Vysoké Mýto jsou o to cennější, že na soutěži nechyběl nikdo ze současné vrcholné výkonnostní špičky v ČR/SR včetně před týdnem korunovaného mistra Slovenské Republiky Tomáše Langermana, suverénních vítězů letošního Slovensko-Moravského poháru sourozenců Vítámvásových, špičkových pilotů z Prahy, Půchova, Košic, Bratislavy, Ostravy, Hluboké nad Vltavou, domácích soutěžících z Polné, atd. V kat.Retro (doma vyráběné originální karoserie), jsme obsadili hned dvě místa na stupních vítězů. Martin Šeda dokonce vyhrál kategorii Formule 1 a Petr Dvořák dojel těsně za ním na druhém místě, to vše při jejich úplně prvním závodním nasazení zcela nových modelů F1 ! Neztratili jsme se ani v nevýkonnější kategorii Open a i zde jsme byli na bedně. To vše na kobercovém povrchu, na kterém vůbec nemáme možnost trénovat, protože nedisponujeme žádným vlastním stabilním tréninkovým prostorem a naše podmínky jsou tedy velmi skromné... odkaz »
Jirka: Od OIK nemáme mandát video stahovat, lze jej všask shlédnout na tomto odkaze: odkaz »
Aleš Blecha: Na OIK.TV jsem videl ..... 2012040080.wmv.... zavod v Hermanicich. Nevim jak by se to dalo stahnout, pripadne kde. Dekuji za zpravu.
Jirka: Děkuji Bořkovům za reprezentaci RC Teamu VM na Mistrovství Slovenské Republiky a Víťovi ml.blahopžeji ke krásnému 2.místu v kategorii juniorů !
Jirka: 6h: odkaz »
Jirka: GP2011-2012, konečné výsledky: odkaz »
Jirka: Zatím nevím, kdy OIK TV reportáž z GP půjde. Jsou dva termíny a to tento pátek 20.4. (ve zpravodajské části) nebo až v pátek 27.4. (ve sportovní části). Reportáž prý následně rovněž bude bude umístěna na webu www.oik.cz
Jirka: No, vidíte, to mně nenapadlo, tohle spočítat. Zajímavý údaj !
Aleš Blecha: Pánové - smekam pred Vami klobouk, poslední ujeli 770 kol ujeli tedy 57750 metru. Tedy 57 kilometru. Vitezove ujeli 77550 metru, tedy zhruba cestu z Trebechovic do Kolina.
Jirka: GP6: odkaz »
Jirka: Energizer Kyosho Mini-z Racer Cup 2011-2012, konečné výsledky: odkaz »
Jirka: ZL12: odkaz »
Marek.M: Jo Lambo sedí víc než mustang a FXX taky není špatný ale každý jiný nastavení .
Jirka: Obrázek pro potěchu duše příznivce mini-z F1: odkaz »
Jirka: Tak nyní alespoň můžeš hodnotit, která kastle jak ovlivňuje jízdní vlastnosti auta. Vypozoroval jsi něco ?
Marek.M: Pár měněných karoserií a ještě jednou díky
Jirka: ZL11: odkaz »
Jirka: Upozorňuji, že GP6 se jede nikoliv v neděli, ale v sobotu a nikoliv v Mejtě, ale v Českých Heřmanicích: odkaz »
Jirka: GP5: odkaz »
Marek.M: achjo blbý rušení
Jirka: Vážení piloti mini-z, na nedělni GP5 (18.3.2012)nebude z technicko-organizačních důvodů možno zajistit obvyklé polední občerstvení. Každý účastník si tedy tentokrat musi stravu zajistit sám. Děkuji za pochopení.
Jirka: Vytvořil jsem kalendář akcí Mini-Z. Za RC Team jej budu doplňovat o naše akce, pokud bude zájem z jiných klubů, mohou ode mne na vyžádání obdržet výzvu na sdílení kalendáře a jeho společné doplňování - v případě zájmu se mi ozvěte na email: rcteam@seznam.cz . Bylo by prima mít vše pokupě, informace všem kdykoliv snadno dostupné a předhledně na očích. odkaz »
Jirka: ZL10: odkaz »
Jirka: Fellbach: odkaz »
Jirka: Portál MěÚ VM: odkaz »
Marek.M: teď už nesmím chybět aby se mi tenhle hnus škrtl technika mě pěkně vypekla
Jirka: GP4: odkaz »
martin: z dnešního závotu jsem úplně vy klepanej
Jirka: RC Team Vysoké Mýto pro televizi ČT1: odkaz »
Jirka: To jo, pěkná tlačenice na trati !...
Marek.M: Kategorie HM finále B to byla jízda
Jirka: ZL8: odkaz »
Jirka: ZL7: odkaz »
Jirka: Půchov: odkaz »
Jirka: GP3: odkaz »
Jirka: GP3 plakát: odkaz »
Jirka: Chcete si s mini-z zajezdit na klasické autodráze ?: odkaz »
Jirka: Hrotovice: odkaz »
Jirka: Mini-Z Moto Racer video: odkaz »
Jirka: GP3 HM: odkaz » Kdo budete mít zájem o účast v této kategorii, nahlaste se mi emailem odkaz »
Jirka: Všem Minizetkařům, návštěvníkům našich webových stránek i všem našim příznivcům přeji pohodové Vánoce a úspěšný rok 2012 odkaz »
Jirka: Kyosho Mini-Z moto : 1:18, 2,4 GHz, 3 channel, E-gyro system... odkaz »
Jirka: V březnu 2012 uvede Kyosho "Mini-Z moto". To by byla prima kategorie ! Představte si "motoGP" ! odkaz » odkaz »
Jirka: Aktualizace propozic GP (posvíceno žlutě): odkaz »
Jirka: Výsledky ZL5: odkaz »
Jirka: Výsledky GP jsou nyní k dispozici jak v celkovém pořadí (Standard, Open), tak v pořadí jednotlivých sledovaných věkových kategorií (Standard Groups, Open Groups).
Jirka: Výsledky GP2: odkaz »
Marek m: šlo to ale mě to nešlo v open
Jirka: Jak se Vám líbila trať GP2 "Zameták 7" ? Mně to dost klouzalo...
Marek m: tojo ale v těch standardech to bylo jen štěstí.
Jirka: Skoro bych řek, že Ti to bez té pneu jelo líp, než potom s ní . Ve Std jsi udělal dobrý umístění, tentokrát se Ti dařilo.
Marek M: Tojo .měli by zavést ceny blesk McQueen 2 jsem dojel bez gumy
Jirka: Povedly se...
Marek M: Necky
Jirka: ZL4: odkaz » odkaz »
Jirka: GP1 v RCC: odkaz »
Jirka: Výsledky HP4: odkaz »
Jirka: Výsledky HP3: odkaz »
Jirka: Výsledky GP1: odkaz »
Jirka: Průběžné pořadí jednotlivých kategorií ve Zlatnické: odkaz »
Jirka: Aktualizovány Soutěžní propozice GP, úpravy podsvíceny žlutě: odkaz »
Jirka: Výsledek naší poznávací mise na 1.závod Slovensko-Moravského poháru do Zubří 29.10.2011: odkaz »
Jirka: 24.10.2011 : zveřejněno nové logo GP 2011-2012 ve tvaru poháru. Aktualizovány Soutěžní propozice GP, úpravy textu podsvíceny žlutě.
Jirka: Výsledková listina ze Zlatnické po dvou prvních závodech: odkaz »
Jirka: 15.10.2011 : První zlato ze Zlatnické pro RC Team VM !!! A vezeme i druhé, třetí a dvě čtvrtá místa ! odkaz »
Jirka: MiniGP Race ve Vysokém Mýtě 9.10.2011: odkaz »
Jirka: Kluby a dráhy: odkaz »
Jirka: Na to se Historie ptát nebude. Prostě jsi byl technicky lépe připraven než Tví soupeři a medaili jsi si právem vyjezdil.
Marek m: Dekuju ale to byla jen haluz nebyt technicke zavady tak to nevide.
Jirka: Máme za sebou první závod ve Zlatnické v novém ročníku Energizer Mini-Z Cup. A začínáme zvesela, Marek Mlynář domů veze medaili za třetí místo v kategorii HM/Open. Marku, GRATULUJEME ! odkaz »
Jirka: Pár nových zajímavých karoserií Mini-Z od Kyosha: odkaz »
Jirka: 11.9.2011: nahrána aktualizace Propozic. Změny podsvíceny žlutě.
Jirka: Bystřice p/Hostýnem "24h Le Bystřice" 13-14.8.2011: odkaz »
Jirka: Vyjasnila se místa konání závodů GP 2011-2012: odkaz »
Jirka: Příjemnou dovolenou... odkaz »
Jirka: Únorová Mini-Z 1h v Šumperku. F1 a Racery dokupy: odkaz »
Jirka: 14.7.2011 jsem nahrál propozice GP Mini-Z Cup 2011-2012.
Jirka: Mini-Z Kuře 5.7.2011 na MFF v Karlových Varech: odkaz »
Jirka: Naše video z 24h v Praze úspěšně míří do světa : odkaz »
Jirka: Sestříhal jsem video z 24h: odkaz »
Jirka: Konečně jsem si dnes v klidu na televizi prohlédnul DVD pana Komárka se sestřihem závodů GP2010-11. Pan kameraman i Pavel Blažek, který se na tvorbě DVD rovněž podílel, zaslouží oba pochvalu, je z toho cítit velké množství práce ve střižně a pro nás to bude pěkná vzpomínka na zdařilou sezonu Mini-Z.
Jirka: RC Magazine s našimi fotkami z 24h odkaz »
marek m: myslim ze vsechny tymy udelali suprovy vykon a gratuluju teamu vysoke myto 1
Jirka: Fotogalerie a výsledky 24h pro Kuře odkaz »
Jirka: ČT4 a 24 hodin pro Kuře odkaz »
Jirka: OC Letňany 11-12.6.2011 a 24h pro Kuře: odkaz »
Jirka: Vymeťte pavučiny z motorů a namažte ložiska, vytrvalostní 24hodinový závod týmů již o víkendu 11-12.6.2011 !
Jirka: Je konec května a zpřístupňujeme registraci do GP 2011-2012 širší obci zájemců. Maximální organizačně zvládnutelný počet pilotů GP je cca 30, proto s registrací zbytečně neotálejte, nemuseli by jste se do startovního pole GP 2011-2012 vůbec dostat. Pozice náhradníka je nevděčná a nejistá...
Jirka: I v posledním závodě ve Zlatnické podali členové RC Teamu VM výkon, za který se nemusí stydět. Probojovali jsme se do obou velkých finále a účast v semifinálových skupinách už není ojedinělým jevem. Výsledky závodu: odkaz »
Jirka: Nezapomeňte si koupit RC Cars 05/2011. Vychází 1.května. Bude tam zhruba pět stran časopisu s různými články různých autorů se zmínkou o RC Teamu VM. Zlatnická, Polná, Petrovice, Heřmanice, 12h.
marek m: jj vam to slo hezky ale ja semto podelal
Jirka: Docela solidní umístění reprezentantů RC Teamu v sobotních předvelikonošních závodech ve Zlatnické. Ve třech skupinách celkem 9 míst v prvních desítkách, 7x účast v semifinále a jedno čtvrté místo... Jen ten pohár furt chybí... odkaz »
marek m: Ahoj měl by někdo zájem o novou nebarvenou karoserii Mini cooper cena cca 500kč
FrantaM: Ahoj, neleží doma někumu v krabici nevyužitý standardní úzký diferenciál na mini-z, popř. i standardní lože motoru RM
Jirka: Přidal jsem závěrečný přehled a vyhodnocení GP 2010-2011: odkaz »
Jirka: Přidal jsem fotogalerii z 6.závodu GP v Českých Heřmanicích.
Jirka: Přidal jsem výsledky z Českých Heřmanic a konečné pořadí GP 2010-2011.
Jirka: Cítili jsme potřebu si to vyzkoušet nanečisto s našimi juniory, jestli to vůbec půjde či zda jsou myšlenky na 24h pouhou utopií. Výsledek je překvapivý. Kluci si po odjetí svého partu šli hrát hry na mobilu, lítat s minivrtulníčkem do předsálí, honit se po chodbě nebo koukat vedle do hospody na telku na Xmena... Občas někdo na chvilku schrupnul, ale byl pak zase schopen vzít vysílač a jet. Klobouk dolů.
Ivo T.: Koukám, že tvrdě trénujete nespaní na 24h
marek m: *moc
marek m: Výtámvásovi jezdí až mo dobře
Jirka: Mini-z byly v definici "Expert open", tedy s tuningem bez rozdílu výrobce. Motor libovolný, ale nikdo neměl přefetováno. Pneu dle vlastní volby guma/mech. Technická definice tedy dost volná. Prakticky jako v našem GP.
Ivo T.: Co se jezdilo za motory? a tuning byl povolen?
Jirka: Díky, díky, na to kolikrát jsem měl (vlastní vinou...) auto na zádech, beru třetí místo jako velký úspěch. Konkurence dobrá, mladým Vítámvásovům to na koberci jezdí jako po kolejích a museli jsme se všichni s úctou sklonit před oběma juniory. Jsem rád, že jsem se na takovou akci mohl podívat, ještě že to tam ze svého rodiště nemám daleko...
Ivo T.: Jirko , gratulace ke třetímu místu v Polné. Jaká byla konkurence.
Jirka: Srdečně gratulujeme šťastným výhercům nových karoserií Mitsubishi Evo a Audi DTM, Filipovi odkaz » a Adamovi odkaz » z DDM TRCA Třebechovice p/O a těšíme se, že nové auťáky uvidíme za měsíc v akci v Českých Heřmanicích !
Jirka: Musím za včerejší závod pochválit všechny juniory RC Teamu, výsledková listina z našeho pohledu nevypadá špatně: odkaz » Lze samozřejmě ještě mnoho zlepšovat, jak do stylu jízdy, tak co se technické přípravy a péče o auto týče...
marek m: skoda to semifinale chvili sem se honil s Radanem ale pohorel sem na spatecku
Jakub: Nahodou 3 misto v jednotlivcich jeste neni zadny selhani, to je dost dobrej vysledek...:)
marek m: ne tecnika selhala a se standartem to moc neslo
Jirka: Jo, jo, ten měsíc utekl jako voda a máme tu další závod GP Máš, Marku, natrénováno ? Technika připravena ?
marek m: Jak se tesite na zavody??
marek m: *prosim
marek m: tak teda tatka by chtel ten cumacek na drzeni karoserie meklerena
marek m: nas ted nic nenapada tak jestli bys me tam vzal ten motorek prsim
Jirka: Marku, v pátek jedu přes Prahu a měl bych se stavovat u Alana ve Zlatnické (snad mi to časově vyjde...) vyzvednout nějaký drobný materiál, co tam máme objednán. Ať mi taťka zavolá nebo pošle email co ještě potřebujete dovézt.
marek m: *motor
marek m: dobrý den prosil bych nekoho z Prahy jestliby mi neprivezl na grand prix mini-z cup mator SPEED 320 7,2 V
Jirka: Fellbach - fotogalerie : odkaz »
Jirka: Gratulujeme Ivo Trojanovi, který ve Fellbachu jako jediný z Čechů v těžké konkurenci dosáhl na stupně vítězů a to v kategorii "F1".
Jirka: Fellbach Výsledky Standard: odkaz » Výsledky Expert: odkaz » Výsledky Gruppe-C: odkaz » Výsledky F1: odkaz »
Ivo T.: Díky. Budeme se snažit.
FrantaM: Kluci, přeji mnoho štěstí na Fellbach, příjemnou atmosféru a hodně zážitků ze závodů . A taky tam okoukněte nějaké ty novinky a techniku, ať máme do čeho investovat . Hodně úspěchů . Franta
Jirka: Co vzdycháš ? Raduj se - blíží se další závod GP v Petrovicích. Již 20.3.2011 !
mart: achjo
Jirka: Startovní listina červnové 24H : odkaz »
Jirka: Trochu mezery ovšem máme v nasazování aut na trať. Věnujte tedy pozornost kapitole "Nasazování aut" v aktualizovaných Propozicích: odkaz »
marek.m: *problemi
marek.m: sloto ale mel sem broblemi to projet najednu stranu mi to nezatacelo a nadruhou se mi to pretacelo ale slo to
Ivo T.: Mně také kdyby mně Radan nevyšrouboval šroubek od motoru.......
Radan: Souhlasím, trať byla super. Líbilo se mi, že měla i rychlé zatáčky, které jde projet plynulým oloukem najednou.
Jirka: Myslím, že trať nedělního (13.2.2011) závodu GP ve Vysokém Mýtě byla velmi povedená. Dík patří jejímu "architektovi", Pavlu Blažkovi i Gabo Koósovi, který nám na návrh tratí sestavil pomocný "softwérek".
Ivo T.: Tak to je super a bude těžké zopakovat první místo ve formulích a jiná dost dobrá umístění.Snad nám bude přát štěstí
Jirka: Po zvážení časových možností jsme se shodli na náhradním termínu GP5 na 20.3. S tímto posunem počítají členové TRCA, RC Teamu i oba Hanušové. Podmínka : přivezete z Fellbachu alespoň jednu placku
Ivo T.: ok
Jirka: Hlavně nic nedávejte na 16-17.4.2011, to máme výstavu modelářské techniky v Č.Heřmanicích + 6.závod GP. Jak budu znát názor kolegů, ozvu se nebo to probereme v sobotu v Praze.
Ivo T.: Tak toho si cením.U nás musíme také přehodit termín.Tak to snad nějak dopadne.Díky
Jirka: No, Ivo, mrkneme na naše možnosti, měli jsme ale už tak velké koordinační problémy stanovit alespoň tyto termíny... Dám vědět, je-li nějaká změna možná, netěšilo by nás vyhrávat bez souboje s Tebou...
Ivo T.: Zdravím, jenom dotázek. Nešlo by něco udělat s termínem 13.3.?? Jsme na závodech v Německu na Masters Kyosho. Ale je pravda,že by jste to měli jednodušší.
Jirka: Trošku jsem přepracoval tento web určený pilotům a příznivcům Grand Prix Mini-z Cup. Snad to není krok k horšímu...
Jirka: Myslím, že Roubenku Pavel vybral dobře. Všem díky za poctivý sportovní výkon ! Další meta: 13.2.2011 Vysoké Mýto
Jirka: To je škoda...
marek m: cau tomáš pánek nejede na závody.
Jirka: Závod 16.1.2011 se pojede v modelu Roubenka u Týniště n/O odkaz » Potřebné info naleznete v Organizačních pokynech.
Jirka: V RC Cars 01/2011 na stranách 9 a 10 je o nás psáno v souvislosti se závody mini-z v Petrovicích a v Praze.
Jirka: PF 2011 odkaz »
Radan: Rychlá klikatice = speedklik
Jirka: To by šlo. Další návrhy ?
Ivo T.: Oproti minule, je to lehce pokroucená dálnice
Jirka: V Pokynech uveřejněn tvar dráhy do Týniště n/O 16.1.2011. Autorem je opět P.Blažek. Vyhlašuji soutěž o její název. Tentokrát to už není taková Klikatice...
Jirka: No tak to vidíš... Děkuji. Opraveno. Málem bych Peťu Dvořáka připravil o oslavu jeho 6.místa v kat.Expert !
Roman: čau Jirko nějak se ti povedlo napsat výsledky 4.závodu do 5
marek.m: klikatice byla dost zajimava trat
Ivo T.: Ještě dnes rozmotávám ruce.Jinak super
Jirka: Trať ve Vysokém Mýtě ("klikatice") byla zajímavá, uvidíme, co nám P.Blažek uchystá za překvapení na na16.1.2011 do Týniště nad Orlicí...???
Jirka: Vzhledem k propustnosti trati a zručnosti nejlepších jezdců, pojedeme při GP 12.12.2010 obě SF, MF1 a VF v pěti jezdcích. Přispěje to k rozšíření závodnické špičky i k větší atraktivitě.
Ivo T.: Tak to je dobře
Jirka: Došly nám zatáčky... Ale i tak by to mělo stačit...
Ivo T.: Je to málo zamotané
Jirka: V Pokynech je přidáno uspořádání prostoru pro závod GP ve VM 12.12.2010. Autorem tvaru dráhy je Pavel Blažek a okruh si vysloužil důvěrný název "Klikatice"...
Jirka: Aktualizované schéma závodů GP pro VM: rušíme závody juniorů GP2/GP1. Budou nahrazeny malými finále pro všechny a to odspoda až nahoru. Počty kol ponecháváme, ale pojede se na dvou spojených drahách Kyosho, takže to všechno bude delší. Nově zařazujeme i dvě semifinále, aby byl boj o příčky nejvyšší trochu napínavější...
Jirka: Mírně aktualizované propozice GP - zakázáno je použití gyra
Jirka: Přidal jsem fotky a výsledky závodů v Praze 20.11.2010 =>
Jirka: Tak a máme za sebou první závod "GP" v Petrovicích. Myslím, že to napoprvé proběhlo poměrně uspokojivě. Děkuji pořadatelům za vynaložené organizační úsilí i všem soutěžícím za snaživý sportovní výkon.
Jirka: Nedělní první závod GP přesunujeme o 5 km dále do Petrovic nad Orlicí - obec mezi Třebechovicemi pod Orebem a Týništěm nad Orlicí. Důvod je jasný - zajistit početnému davu přihlášených důstojné usazení a servisní prostor. Mapka je v Pokynech, místem konání je nově rekonstruovaný obecní dům. Máme k dispozici sál, přísálí a konferenční místnost, WC a kuchyňku. Občerstvení i zde zajištěno. Doporučujeme pro jistotu si přivézt vlastní rozdvojku a prodlužovačku. Omlouváme se za změnu na poslední chvíli, ale je jednoznačně k lepšímu
Ivo T.: Zdravím .Mám dotaz na stolek a sezení.Děkuji
Jirka: Na jednání s kolegy z TRCA jsme dořešili několik posledních organizačních záležitostí. Zároveň jsme doladili Soutěžní propozice. Určitými drobnými změnami prošlo i Schéma závodů GP Miniz Cup, mělo by to přispět k větší atraktivitě a spádu soutěže. V organizačních pokynech doplněny příjezdové mapky. Veškeré aktualizace naleznete v levém sloupku. POZOR - žádáme piloty o dochvilnost v den závodů
Jirka: Na webu 1.Miniz Racer Praha byly zveřejněny výsledky 1.závodu Energizer Kyosho cupu => čtete v pravém sloupku - Celkové pořadí
Jirka: Registrace se hezky rozběhly, vypadá to na skvělou sestavu !
Jirka: Dřív nikam nejedu, než postavím to puzzle ze 72 dílků...
Petr D: Čau minizeťáci doufám že budeš mít čas budeme moct jezdit do Prahy abychom je mohli jenou porazit.
Jirka: Zvládnete puzzle s 35 dílky ? A to s 72 dílky ? Kdo si troufá na těžší ?
Pavel: WOW! Naopak, předtím jsem z úpravy cítil rychlou ruku,ale sám mám co povídat.. Tohle je lepší.
Jirka: Trošku jsem tuto webovou stránku na minizetka přepracoval, snad to nebude k horšímu...
Honza: Ano již jsem to zaregistroval. Plně respektuji a následně budu informovat nové vedení obce. GP a všem závodníkům přeji mnoho zdaru a budeme se těšit na finále při výstavě.
Jirka: Abychom vyhověli požadavku TRCA k zachování termínu 2.závodu GP Mini-z Cup dne 12.12.2010, tak jsem dohodl Orlovnu ve Vysokém Mýtě. Je to hned vedle plaveckého bazénu. Neděle 5.12.2010 se tedy uvolnila a Heřmanicím musíme s poděkováním a omluvou odříci... Heřmanským občanům to vynahradíme při 6.závodě GP, ten bude součástí Výstavy modelářské techniky.
Honza: Jirko díky, ale na druhou stranu, vždyť modelařinou jsem vlastně začínal pod vedením dnes již nežijících bratrů Klejchových ze Sebranic. Byl to dobrý odrazový můstek k plachtařině, kterou provozuji dodnes. A těší mě, že je mezi Vámi poměrně dost \\\"mladé krve\\\". A proč neukázat veřejnosti výsledky své práce a umu. Věřím, že dojde k brzké dohodě na termínech jednotlivých závodů GP a celé to budeme moci doladit do finálové podoby. Už se těším!
Jirka: Honzo, děkujeme obci České Heřmanice i Tobě osobně za nadstandardní a rozhodně ne často vídanou podporu modelářů a modelaření !
Honza: Tak po všech konzultacích s vedením obce České Heřmanice máte již možnost vidět výsledek v rozpisu jednotlivých závodů GP. Osobně na to připravím p. hostinskou, která se již na všechny třese. Tak doufám, že 5.12.2010 nás uvítá mikulášskou nadílkou. Případné ladění bude už přes Jirku Vaňka.
Jirka: Honzo, určitě nepohrdneme žádnou z dobrých nabídek. Dej vědět termín 3.Výstavy modelářské techniky i eventuelní možnost využití heřmanského sálu a jeho zázemí !
Honza: Pánové, v pondělí 4.9. budu jednat se starostou Č.Heřmanic a předložím mu termíny závodů na vysokomýtsku. Předpokládám, že pokud sál KD bude v uvedených termínech volný, že pohostinností napohrdnete. Výsledek oznámím neprodleně zde i JV.
Jirka: Tak myslíte, že není potřeba nic zásadně měnit ? Samozřejmě se nebráníme žádnému zdokonalení výstupů ze sčítacího zařízení... Kdy se sejdeme ? V sobotu máme na Dvořisku modelářský den, přijeďte se podívat. Nebudeme ale asi mít moc klidu něco domlouvat, na to bychom si měli dát schůzku někdy v prostřed týdne. Máte-li nějakou představu, napiště. Příští týden jsem ale celý služebně pryč.
Gabo Koós (TRCA): Já myslím, že toto je velice dobrý odrazový můstek... Bylo by fajn pak mít nějaký výstup v textu nebo v XLS. Zkusím zapracovat na nějakém jednoduchém importu do LapZ Nitro (sw k měření). Dík, G.
Jirka: Vítejte na stránkách RCRacingTeam určeným modelům Mini-z Racers Sem můžete vkládat vaše vzkazy pro ostatní...
BlueBoard.cz ShoutBoard