Přidej zprávu »
Markýsek: Ahoj, nemáš náhodou v Pc povídku Opatrovník? Já jenže bych si jí četla jako offline.
Sammi: Díky za informaci Wixie.
Sevik99: Tyto stránky budou zrušeny, jejich obsah je postupně přemisťován sem: www.mojeblaznivamuza.wz.cz
Sevik99 - duchacik: Na email mi přišla jedna. její přidání je v plánu na velikonoční pondělí.
duchacik: Není zač. Kdy se plánuje začít s přidáváním velikonočních povídek?
Hatifnatif: Díky, Co se ti zdá..... je ta povídka, co jsem měla na mysli. Tu druhou (z odkazu předtím) sí ale přečtu asi taky Díky moc
Hanna: Jo to toje
duchacik: Mě napadlo Co se ti zdá nemožné, není nereálné. odkaz »
Hanna: mohlo by to být tohle odkaz »
Hatifnatif: Ahoj,rozečetla jsem povídku a nevím kde...pokud někdo ví tak prosím o dokaz. Děj, co si pamatuju:Je po válce, Hermiona je hrdinka, ale chce si udělat OVCE, nastupuje do Bradavic, má individuální plán-konzultace Minerva,Severus(vzbuzuje moc pozornosti,normálně by to nešlo)-sbližuje se se Severusem,který je DĚSNĚ sarkastický.Oba se do sebe asi zamilovávají.A zrovna tady jsem to ztratila Prosím POMOOOC Díky
wixie: povídka Zodpovědnost nade vše, kterou přeložila Elza :) odkaz »
Sammi: Ahoj, neznáte někdo název povídky, kde Hermiona čeká dítě se Severusem - syna Martina? Je to v období cca 7. ročníku v Bradavicích, po závěrečné bitvě.. Za jakoukoliv informaci budu moc vděčná..
GwenLoguir: Buh, to zase vianočné - a cudzie -a nič s Hledáš? na zaplakanie.
Garis: Halo?! tak když už? Začínaj pomalu velikonoce...Už by to chtělo nějaké povídky. A ty vánoční už sou všeci? A co tedy ten "hledáš?"...kdy už to bude všechno fungovat?
GwenLoguir: Tiež by ma to celkom zaujímalo.... Či bude Weasley pražený alebo pečený....
elizabeth*1863: Kdy přibyde další kapitolka k : Hledám,hledáš,hledáme???
Garis: A počítaj se komentáře i od stejných lidí?:-)))
Sevik99 pro Michlik: Až se k 23. sejde tu a u Bleska celkem 20 komentů. Blesk si určila podmínku a těžko jí můžu podrazit a zveřejnit to tu dřív.
Michlik: Kdy bude poslední část valentýnské povídky od Bleska? Jsem zvědavá jak to dopadne.
Maie: To Sevik99: Mas mailik:)
Sevik99 to Maie: Poslala bys mi na sebe nějaký kontakt? Buď přes email Sevik99@seznam.cz nebo skype sevik99sevik? Zprávu u Bleska jsem našla. Máš nějaký konkrétní tip na ten redakční systém, či jak se to jmenuje?
Maie: To Sevik99: Uz jsem ti psala na Bleskove strance a chtela bych dodat jeste malickost, ale uz to tam nechci spamovat..:) Kdybys chtela pomoct s html tak rada pomuzu:) PSPad take neni problem..:) Tak jak budes chtit:)
Claire: Seviku, po přečtení druhého dílu prostě neodolám, nemůžu! Původně jsem tě neoslovila, neb jsem si tě, zjevně špatně, zařadila mezi "vážné" autorky. Kaji se a bylo by mi ctí, pokud by ses uvolila zapojit do jednoho recesistického projektu. Neumím vyrábět funkční odkazy, adresa je odkaz » rubrika Na vědomost se dává a následné.
Sevik99: Dámy, neumíte některá s PS padem a HTML, ideálně s obojím dohromady?
Sevik99 pro Claire: Ne. Rating 18+ se vztahuje na povídku jako celelek. Myslím, že po přečtení právě přidané 2. části ti jeho význam bude úplně jasný.
Claire: Seviku, nějak jsem nepochopila ten rating - to je kvůli těm nedostatečně oděným okřídlencům, co běžně odhalují své intimní partie v každé sakrální stavbě?
Sevik99: Tak jsem právě přidala 2. valentýnskou povídku. Užijte si je.
Sevik99: Nedávno tu někdo žádal o spřátelení. Mohla by mi dotyčná znovu poslad odkaz na svůj blog? Díky.
Sevik99 pro Gwen: Začínám o ní uvažovat.Každopádně strašným způsobem bojuju se zdejší nepřehlednou administrací, tak začínám uvažovat, že se zařídím podle tvé rady a pořídím si něco zcela vlastního.
GwenLoguir: Vážne kvôli sebe dúfam, že sa protiklady nepriťahujú. Skončiť s nejakým nezodpovedným idiotom bez kúska vkusu, ktorý keď na neho zakričím stiahne chvost ako pes a nedajbože bude upratovať kžadé smietko prachu a prerovnávať mi veci... Uch! A ťahať ma do obchdoov na nákupy. Nie, nie, nie. A úprimne - ako môže fungovať vzťah, keď je jeden génius ako Hermiiona a knihomoľ k tomu a druhý hlupák a nadšenec športu? Úplne odlišné záujmy, nemajú sa o čom porozprávať a o výchove potomstva majú tiež úplne odlišný názor. Ja by soms Weasleyom nevydržala ani ako s kamarátom, nieto partnerom. A to nie som som ani z polovice taký knhomoľ ako Hermiona. Respektíve, nie do školy. Tá poviedka od Útočište je skvelé. Mistr lektvarú síce jednoduchší, ale tiež príjemné čítanie. A v neposlednom rade aj tvoje poviedky sú veľmi príjemnou náhradou za HP7. (neviem si vybrať, preto nemenujem konkrétnu) A keď sme pri nich, kedy pribudne nová kapitola? Máme (aspoň my) tesne pred začiatkom letného semestra, ale skúšky už z krku... Hej a shouboardu môžeš nastaviť veľkosť - alebo použiť rovno knihu návštev, má väčšiu pamäť.
Flouen: Za ffhp nikdo autory nemuže nijak postihovat, protože sama rowlingová dala už po 4 díle souhlas s fan příběhy. V jednom z rozhovorů dokonce přiznala, že je sama čte a čerpá z nich inspiraci.
Sevik99: Portrét pro Bradavice byl dobrej asi do 3/4. Ten konec už mi pak přišel trochu odbytý, jako kdby se autorka nemohla dočkat, až to dopíše.
Jituš: Mistr lektvarů je lepší než jen náplast, a k zahození jako alternativa není ani Rezonance a její pokráčko. No a jako úvod je boží a úplně geniální Portrét pro Bradavice.