Přidej zprávu »
Iva B: Děkuji, jsem moc ráda, že vás maminka měla možnost potkat. Každá cesta s vámi jí dělala velkou radost.
Eva Chundelová: Chci vám moc a moc poděkovat za ochotu a vstřícnost.
Plačková: DOBRÝ DEN! RÁDA BYCH VÁM MOC PODĚKOVALA ZA VAŠÍ OCHOTU, OBĚTAVOST A VŮBEC ZA VAŠÍ POMOC BEZ KTERÉ BYCH SE S MAMINKOU NEDOSTALA VEN. JEŠTĚ JEDNOU DÍKY!
Sudková: Měli jsem možnost už 3x využít služeb Ambulantní asistence a můžeme jen potvrdit profesionalitu a krásný lidský přístup při odvozech, svozech a doprovodu k lékařskému ošetření pro našeho dědečka. Službu můžeme jedině doporučit a držme si palce at je takových služeb jen víc!
Pondělíček: Chtěl bych Vám i vašim kolegům poděkovat za celou tu dlouhou dobu, kdy jste vozili naší dceru do a ze školy, pomáhali jí a vždy jste nám vyšli vstříc, když došlo ke změně. Přeji vše nejlepší v novém roce.
Ondříčková: Dobrý den, děkuji za Vaši službu i nadstandardní přístup ke klientce
Grégrová: Pan Novotný vozí naší maminku každý den do stacionáře a jsme s jeho službami maximálně spokojeni. V poslední době to navíc není s naší maminkou vůbec jednoduché. Děkujeme :-)
Flašková: S firmou Ambulantní asistence máme jen ty nejlepší zkušenosti. Téměř půl roku vozil pan Novotný našeho tatínka dle potřeby do denního stacionáře. Vždy jsme se mohli spolehnout, že se o tatínka velmi dobře postará. Děkujeme*Flaškovi a Ryglovi
Roubíčková: Moje první zkušenost s touto službou je neuvěřitelná - vůbec bych netušila, že dnes něco takového ještě existuje. Paní Klárka je milá, ochotná, vstřícná, dovede si poradit a má neskutečnou trpělivost. Mohu jen doporučit, i když je člověk na tom zdravotně nic moc, dokáže podpořit a pomoci. Prostě bravo, bravo, bravo... A moc děkuji...
Y. Veverková: Službu ambulantní asistence jsem využívala pro svou maminku zhruba po dobu dvou let každý pracovní den. Přístup pana Novotného byl vždy plně profesionální. Oceňuji absolutní spolehlivost, vstřícnost a ochotu. Tuto službu mohu každému zájemci plně doporučit.
Benešová.M: Moc musím poděkovat panu Novotnému za poskytované služby, moji maminku již 3 roky doprovází 3x v týdnu na dialýzu. Děkuji za až nadstandardní přístup, spolehlivost, lidskost a ochotu - nemohu si tuto službu vynachválit!!! Velké díky a všem bez váhání doporučuji!
Jana Zem.: Vaše služby provádíte s erudovaným a hlavně lidským pochopením. Jste vždy spolehlivý a po všech stránkách perfektní,doporučuji bez zaváhání a přeji dobré zákazníky, a za sebe moc a moc děkuji.
D. Stehlíková: Služby ambulantní asistence jsou profesionální, spolehlivé, snaží se vždy vyhovět . Máte jistotu, že o svěřenou osobu bude dobře postaráno. Děkuji.
Tichá Jitka: Služby jsou vždy spolehlivé a velmi finančně příznivé. Moje maminka si tuto službu pochvaluje a já konečně našla ty pravé na doprovod k lékaři a vše s tím spojené. Odpadla mi tím veliká starost, děkuji.
Jana: Službu využíváme pro naši 94letou příbuznou, k velké spokojenosti. Děkujeme za ochotu a vstřícnost!
Karel Šubrt: Moc děkujeme panu Novotnému za poskytnuté služby. Mohu jen vřele doporučit
MV: také chci vyjádřit poděkování a spokojenost MarekV
Iva Kolková: Mé poděkování za profesionální přístup, při pohlídání mé šestiměsíční dcerky během vyšetření. Přeji Vaší firmě mnoho spokojených zákazníků.
Marie Kalašová: Dobrý den pane Novotný, ráda bych vám ještě jednou poděkovala za doprovod maminky. Byla moc spokojená. Pokud budeme potřebovat obrátíme se na vás s důvěrou.
BlueBoard.cz ShoutBoard