Přidej zprávu »
Mrkéta: A vy jste eště mořské pany?
zuzík: já si myslí že se Riiky se Zanem zase dají dohromady
Rikki: Ahoj!;; Ve 3.sérii se se Zeinem rozejdu, ale myslím, že nás dá režie ve 4.sérii zase dohromady (nebo už to vím, ale pššt). Meanwhile hello
Rikki: I am sorry. I can´t remember speak IN CZECH :-)
Rikki: In the 3.series will start moving, but in the 4.series can be together again, I think.
Hanča: Buďte zdrávi. Mezi čtenáři se právě šíří nová forma přivýdělku, jak pro ženy, tak pro pány :) Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a nemám slov, jak snadné to je.. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak beru takové peníze bez práce :) Čekujte odkaz »
Moninka: Ja si tiež myslím, že sa potom na konci zase dali dokopy, oni sú moji najobľúbenejší pár a Rikki je moja naj postava z celého seriálu. Mne sa tam na konci posledného dielu 3. série zdalo, že tam medzi nimi ešte niečo je. Keby bola ešte 4 séria, ak by tam podľa mňa boli spolu, verím tomu. Ako by to potom vypadalo, že všetci majú priatľa len Rikki nie?
Veronika: Bohužel spolu nezůstali, ale chtěla bych aby to bylo jinak
Cleo: Jak jsem se tak koukala na H2o, tak jsem zjistila že ano! Rikki se Zanem zůstanou, ale v jejich vztahu by to mohlo být jinčí! Zane by jsi už konečně mohl Rikki vážit, a nemyslet jen na sebe!! ..Chápu že to tak má hrát když to má v scénáři, ale to pak vypadá divně. Nikoliv, je to věc tvůrců, ale když tady píšeme ty názory . . .- Asi jo! Měli by spolu zůstat, oc jim to spolu sluší, ale jak říkám! Začni si vážit Rikki, Zane, pak se nediv že se tak chová! To je můj názor!
BlueBoard.cz ShoutBoard