Přidej zprávu »
Martin: 3N85
Honza: Zdravím přátelé... chci se zeptat, zda-li neplatí v lokalitě nějaká omezení pro táboření. Chtěli bychom tam strávit narozeniny pod stanem u táboráku. :) Děkuji za odpověď... :)
Foxee: po případně popsat celou cestu? moc děkuju
Foxee: Dá se tam dostat i jinak než autem?
Honza: Vloni jsme tam byli a fakt super výlet. Ještě že s námi byl známý, který znal cestu, protože jinak nevím jestli by jsme to našli. Jinak člověk se tam dostane i autobusem. Stačí si najít dopravní spoj odkaz » a vystoupit v obci Teletín. Člověk by ani nevěřil, že u nás v republice vůbec existuje taková pěkná vyhlídka na kaňon. Fakt super :)
Jindři: Tak misto, abych se dozvedela zajimave info, tak tu jsou nesmysle o vydelcich... #admin muzes to smazat pls?
kapr: brano úplně s tebou souhlasím
brano: odkaz pro páju : ty jseš taková kráva sprostá, že to až hezké není. Svoje odkazy na debilní výdělky si dávej do rubriky práce, né sem. Ty a tobě podobní jděte s vašima nabídkama do hajzlu, každetj takovej kretén jako ty by měl mít zákonem zakázaný přístup na net.
Pája: Hoj! Nedávno vznikla revoluční metoda výdělku peněz, vhodná pro lidi, co jsou doma. Už od začátku května si takto sama přivydělávám a je to perfektní. Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak to dojím, co to jde :-) Píše o tom na odkaz »
Radim: Dnes jsme navštívili vyhlídku Máj. Je fakt tak krásná jako na vašich fotografiích, akorát stromy na okraji trošku vyrostli, takže abyste viděli celou podkovu, musíte jít až na úplný kraj a to je jen pro lidi co nemají strach z výšek, ale jinak paráda. Stojí to za to. Díky za tip Radim
petr typlt: Tedy GPS nemám, neporadíš jinou vychytávku?
Marek: Zavítal jsem tam začátkem července 2009. Nádhera, a to přesto, že mi nepřálo počasí. Pozor však na značení, žlutá byla přeložena na polní cestu a odbočce k vyhlídce se zcela vyhýbá (pomohla však GPS se starým značením).
Pavel: Ja jen doufam, ze Maj bude vzdy majem a budou tam chodit pouze ti, kteri to tam maji radi a nekdo v Teletine si neudela hospodu a nebudou tam jezdit Japonci a fotakama. Jinak osobne jsem na Maj prisel opravdu nahodou a je to nejkrasnejsi misto na svete [a ze jsem toho jiz videl].
Fery: S kočárkem na máj v pohodě.
Jana V.: s kočárkem těžko, ten byste asi většinou nesli - je to jen polní cesta přes pastvinu s kravami, musí se ještě přelézt ohrazení, pak lesem, ale ani tady bych s kočárkem asi nejela J.V.
Tomáš: Ahoj, nevíte někdo prosím, zda se to dá projet s kočárkem? Díky, díky, díky, Tomáš
Jarmila: Abyste nezabloudili: dojít na kraj lesa, asi po 20 metrech se v lese cesta rozdělí na 3 - doleva, doprava a prostřední vede na vyhlídku.
Jarmila: Vyhlídka je nádherná za každého počasí - v zimě překvapí množstvím chat a srubů podél břehů, na jaře a na podzim barvou listnatých stromů, v létě sytou zelení. Jsme téměř "domácí", ale každá návštěva musí povinně tu nádheru vidět. Cesta je většinou plná bláta, lepší je zkrátit si cestu přes louku. Krávy jsou jen zvědavé, i když nás asi před 3 lety honil býk a zachránily nás dráty. Příjemné to nebylo, ale dodnes máme o čem povídat. Dnes tam jsou již jen jalovice.
adela: ahoj chteli bychom na maj udelat vylet, ale mame male decko v kocaru.je mozne se tam s kocarkem dostat nebo to neni vhodnej teren?
Jirka: Omylem jsem odklepl Enter - takze druha podoba souradnic : 49.831100, 14.455917 - oboji udaje jsou shodne a ziskane z vrcholu na "masince" Garmin c510 deluxe
Jirka: 49°49′51.96″N 14°27′21.30″E nebo v tehle podobe "
grog: tak uz jsem to nasel:) odkaz » centerX=133160928@centerY=135042144@typ=ophoto@zoom=15@vizType=none@vizIds=none
grog: Nemohl by nekdo pridat GPS souradnice?
Jirka: Dnes (22.9.07) jsem se tam byl podivat - uchvatne. Nesli jsem pres kravin, ale po ceste obloukem do lesa a v lese vpravo porad po zlute. Stoji o za to, bere to dech
Ondřej: všechny zdravím, na vyhlídce Máj jsem byl v máji, 13.5. Počasí bylo nádherné a výlet se zdařil. Skutečně nejkratší trasa vede kolem kravína přes ohradu s kravami. Cestou tam jsme šli po žluté po cestě a obešli celou ohradu a ještě dál a pak se podél lesa museli zase vracet, nicméně na vyhlídku jsme se bezpečně dostali, stačilo jít stále do kopce. Zpátky jsme šli přímou cestou, od vyhlídky vede cesta až ke kraji lesa s výběhem s kravami. Sice jsem měl na zádech batoh a na něm připevněnou rudou deku a být tam býci, tak by se jim to asi nelíbilo, ale opravdu není čeho se bát, krávy jsou v pohodě. Viděl jsem, jak se rozeběhly ke dvojici turistů s malým pejskem, ale byly opravdu jen zvědavé, kus od nich se zastavily a z uctivé vzdálenosti je sledovaly. Louku jsme přešli v pohodě a bez újmy ;-)
Jiřina: Moc děkuji za zážitek, byli jsme tam o Velikonočním pondělí , počasí umocnilo zážitek. Parkovali jsme dole v Teletíně u požární nádrže (nebo rybníčka). K vyhlídce jsme šli polní cestou přímo od "rybníčka". Narazí se na el. ohrazení výběhu, krávy byly daleko, v klidu jsme přešli. Přešli jsme také vyhlídku asi o 1 km, je opravdu kousek od okraje lesa, kousíček od chaty, která stojí pár metrů od srázu. Ještě jednou dík, moc hezké.
Petra: Duben 2007 - Moc dobrý tip. A Zmrzlíkův popis z března 2007 sedí přesně, pozor, neodpovídá to mapě KČT, asi dřív vedla žlutá přes tu ohradu. Dá se i s kočárkem.
zmrzlík: Březen 2007: louka s kravkami obehnána drátem, kdo hledá vyhlídku, nechť pokračuje podél ohrady po žluté, na prvním rozcestí doleva a přes louku, v lese se opět napojí na žlutou, která vede až k vyhlídce. Krávy budou mít klid a výletník si taky přijde na své.
martin z Frýdku-Míst: Tvou odvahu bychom chtěli mít, prostě, jak se ten kolos rozeběhl - neváhali jsem. A čekat, co se bude dít?! Nechci samo odrazovat další návštěvníky, jen chci doporučit, vyhněte se jim větší obloukem, dá se to a bude to dozajista v klidu.
michaln: Krávy jsou jenom zvědavé, občas za námi taky vyběhly, ale nic nám neudělali :-)
Martin z Frýdku-Míst: Taky moc díky za tip, byli jsme tam v polovině února a nádhera, jen bych chtěl další uchazeče upozornit na ony krávy. Nic jsme jim nedělali, skoro jsme nemluvili, nedutali, neprovokovali a ony přesto na nás vyběhly (po pravdě tam byl i vůl). Bylo to dost drsné, dráty nás pokopali, ale utekli jsme jim. Tento zážitek předčil onu vyhlídku. Krávy jedny.
solidsnake: díky moc za popis určitě se tam pojedu podívat ale asi až na jaře, ale náhoda to byla pěkná
michaln: odkaz »
michaln: To je opravdu náhoda, protože jsme tam byli i ve stejnou dobu. Na té tvojí fotce si mne dokonce zachytil, jak fotím krávy (viz.odkaz) :-) Jinak jsem ti na tu fotku nakreslil i kudy se jde na vyhlídku, pak ještě projdeš lesem (musíš se držet pořád rovně) a po 5-10 minutách jsi na místě. Jinak poprvé jsme to taky hledali a nenašli. Od toho kravína to není vůbec značené :(
solidsnake: odkaz »
solidsnake: koukněte se na čas vyfocení téhle fotky a srovnejte jí s vaším snímkem stejného místa
solidsnake: to je náhoda já tam zrovna 10.ledna jel bohužel se mi to nepodařilo najít mohl by jste mi prosím trochu podrobněji popsat cestu?
michaln: Vyhlídka Máj má své kouzlo i v zimě. Vypravili jsme se na ní znovu 10.ledna a tak jsem přidal několik nových fotografií.
BlueBoard.cz ShoutBoard