Přidej zprávu »
Kateřina Žáčková: 1/2019: S pobočkou na Pankráci jsme byli maximálně spokojeni, syn ji navštěvoval od 1,5 roku do 3 let, a po celou dobu chodil díky vstřícnému přístupu tet a pestrému programu do školy rád. Mnoho se tam taky naučil - básničky, písničky, nejrůzněší výtvarné aktivity atd. Ještě jednou moc děkujeme!
Kmochová Andrea: Děkuji za vstřícný a individuální přístup v pobočce v Letňanech a přeji vše nejlepší v Novém roce 2019. Andrea Kmochová, maminka Petříčka (2 roky)
Vyhnálková: Velké díky za péči o mého syna tetám na pobočce v Letňanech.S velkou láskou a trpelivostí se starají o děti.Míša se každé ráno těší na kamarády a tety.Moc děkuji za vzdělávání,na 3 leté prohlídce byl Míša velmi pochvalen jak je šikovný a i já s rodinou si všímáme jak tety opravdu vedou děti ke správnému vývoji.Opravdu díky I za Míšu
Bohumila Navratilova: Dcera Alexa chodila do školky na Proseku dva měsíce když jsme pobývali pracovně v Praze.Tuto školku mohu jen doporučit.Moc příjemné tety a krásné prostředí.Moc děkujeme za velmi vstřícný přístup.Bohumila Navratilova
T.Trukhanova: Chtela bych podekovat tetam na pobocce v Letnanech. Starali se o syne behem roku a pul, jiste zacatek pro syna byl tezky, ale po dvouch tydnech se zvyknul a hodil do skolky s radosti.A ma tam nejlepsiho kamarada!
Michaela Podaná: Syn Vašík začal školku na Proseku navštěvovat, když mu bylo 2,5 roku, 2 x týdně dopoledne. Děkujeme tetám ze školky za jejich citlivý, empatický přístup k dětem.
Hana Pešková: Ráda bych poděkovala všem rodičům, kteří se k náší školce vyjádřili. Jsme rádi, že jsme tu pro Vás a Vaše děti. Děkujeme a vážíme si toho
Agnes Stastny: Dobry den, dekujeme . Nase Maty je moc spokojeni :)
Slováková: Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat všem tetám na pobočce v Letňanech, které se staraly o mojí dceru Terezu. A za skvělý přístup, ochotu, péči a radost kterou jí dávaly. Terezka se naučila spoustu krásných básniček a písniček, které si stále brouká :-). Chodila k vám ráda. Přeji mnoho úspěchů. Slováková
Tomáš F.: 10/2017 - Chtěl bych poděkovat,,protože za cca rok a půl co náš syn dochází do rodinného centra Honzík na Pankráci jsme vždy měli se všemi tetami na školce i paní ředitelkou výborné zkušenosti..Syn nám pravidelně říká jak se těší do školky a za kamarády.,Péči všech tet na školce také moc chválíme jak z hlediska aktivit,které pro děti připravují tak z hlediska jejich přístupu k dětem i k rodičům. Děkujeme!. .
Mirka Lysá: Moje dcera Adélka chodila do pobočky v Letnanech - moc dekujeme za laskyplny pristup hodným tetám. Adelce se ve skolce moc libilo.
G. Stejskalová: Ráda bych touto cestou poděkovala tetám na Proseku. Tamarka navštěvovala RC Honzík na Proseku 1,5 roku a vždy se do školky moc těšila. Naučila se tam spoustu nových věcí a našla si nové kamarády. Tety na Proseku jsou moc milé a hlavně je vidět, že je práce baví a dělají ji rády...a to dělá v přístupu k dětem opravdu hodně Ještě jednou moc děkujeme!
Michal: Tuto školku rozhodně nikomu nedoporučuji
Kadlecová M.: Moc děkuji všem tetám na Proseku. Moc se snaží a vymýšlejí dětem nejrůznější zábavné aktivity. Dcera se tam vždycky moc těší a pak si celé odpoledne hraje doma na školku - hlavně na tety .
Jelínková: Moc děkuji všem na Proseku za oslavičku k narozeninám kterou připravili Honzíkovi. Moc se mu to líbilo a děkuji Vám za Váš čas a práci, kterou děláte, díííííííky
Martina: Jsme ve školce, či jesličkách na Proseku od února. Syn tam začal od chodit od devítí měsíců a musím říct, že jsme velice spokojení. Naší odpovědí na to jak se ve školce má je pohled na něj jak ráno buší na dveře a běží učitelkám do náruče. Učitelky jsou úžasné, můžeme jenom doporučit.
Zuzana Trnová: Po 2 letech Daník opouští Honzíka na Pankráci a musím říci, že jsem moc ráda, že jsme byli v tak úžasné školičce, kde se tety dětem věnují a pomáhají jim. Věřím, že nástup do státní školky pro nás bude v pohodě. Veliký dík tetě Ilonce, kterou Daník měl oba roky a vždy se do školky těšil...tetě Verunce, díky které si opakujeme anglická slovíčka, tetě Blance i tetě Babi, která s dětmi absolvovala úžasné výlety. Ještě jednou děkuji za Daníka!
Petra Valouchova: Pochvala. Musím říct, tety - paní učitelky v Honzíku jsou opravdu moc hodné. Mají až primo mateřsky laskavý přístup k dětem. Dcera je má moc ráda. Děti jsou tam v klidu. Jsme velice spokojeni.
Zuzana Musilová: Také bych chtěla moc Honzíka pochválit, konkrétně pobočku Štěrboholy, Vašík chodí od začátku roku 2016, jsme moc spokojeni, hlavně on je spokojený, jsou u něj vidět obrovské pokroky, hlavně jak mu kolektiv prospívá, jsme i velmi spokojeni s dospělým obsazením, tedy s tetami a s jejich profesionálním a lidským přístupem, jsme rádi, že jsme si vybrali tyto jesličky, která máme navíc „za rohem“ Musilovi
Marie Smrkovská: Ráda bych vyjádřila obrovské poděkování a pochvalu "tetám" Věrce Gottliebové a Michaele Jedličkové z pobočky ve Štěrboholech za naprosto dokonalou, profesionální a úžasnou péči o mého syna Štěpánka. Díky Vám se Štěpánek do jesliček těší, NIKDY při předávání nebrečí a mně se odchází se skvělým pocitem, protože moc dobře už za těch pár měsíců vím, že o něj bude dokonale postaráno. Paní Věrka Gottliebová má neuvěřitelné charisma a zkušenosti a troufám si říct, že její vlídná mateřská náruč je pro Štěpánka v jesličkách alfou a omegou, pevným bodem, které 1,5 leté dítě potřebuje, pokud takovéto zařízení v tak malém věku navštěvuje. Paní Michaela Jedličková má úžasné organizační vlastnosti, vždy vše pečlivě zapíše, nikdy na nic nezapomene, co slíbí to splní a k dětem se chová naprosto skvěle, vlídně a mile s velikou dávkou trpělivosti. MOC Vám oběma děkuju!!! A školičku všem moc DOPORUČUJU!!!
Pfeiferová: Chtěla bych moc poděkovt za dnešní vánoční besídku na Kamýku, která byla úžasná. Krásně se staráte o naše děti, velké dík tetě Eleni a tetě Leoně :-)
Renata Brabcová: Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat tetám a babi z pobočky Pankrác za jejich ochotu a profesionalitu, hlavně tetě Ilonce. Sabinka je ve školce spokejená, těší se tam a hodně jste jí naučily. Děkuji Vám, s pozdravem spokojená maminka :-)
Daník a maminka: Vzkaz pro Mikuláše, čerta i anděla: moc dekujeme za úžasnou nadílku i ohromný zážitek! Daník byl nadšený a stále chtěl prohlížet fotečky ze školky.
Andrea Mor.: Děkujeme za milou a vlídnou péči o našeho benjamínka.Pavlík si zvykl rychle,krásně se rozmluvil...
Hana Pešková: Všem kdo věnoval svůj čas a napsal nám referenci moc děkujeme. Vážíme si toho :-) Hezký den
Ludmila Christov: Druhy rok jdeme s Honzikem a jsme nadseni. Skvely, vstricny, profesionalni a predevsim lidsky pristup. Diky vsem, kdo Honzika tvorite!!!
Eva: Už taky chodíme do Honzíka :-) , čekali jsme až se uvolnilo místo, ale teď jsme spokojení :-) Tety jsou úžasné a Adámek nadšený :-)
Gábina Jankovská: Dobrý den, Rodinné centrum Honzík na Proseku mohu vřele doporučit. Náš František byl přijat velmi rychle a velmi rychle zapadl mezi ostatní děti. Chodí tam každý den velmi rád, odchází nadšený, dožaduje se návštěv i o víkendu  Tety jsou velmi milé a zkušené, děti jsou tam spokojené . Děkuji moc, že se podařilo pro Františka najít v prosecké pobočce tak rychle místo! Zdraví Gábina Jankovská
Hana Pešková: Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat všem , kteří nás zde pochválili a jsou s naší péčí spokojeni. Vážíme si toho.Děkujeme
Petra S.: Moc dekujeme pani reditelce a vsem tetam v centru Pankrac za to, ze prijali naseho 3 leteho klucika mezi sebe na par mesicu co jsme byli prechodne v Praze. Nas syn si diky nim krasne zvykl na kolektiv a bylo videt, ze mel radost z kazdeho dne kdy tam chodil a uz ted se mu styska. Naucil se tam spoustu novych veci. Jeste jednou dekujeme!
Katka M.: Za Mandíky jenom samé jedničky s hvězdičkama :-) Tetky jsou super a naše dítko jen kvete
Jana: Skvělá školka,moc hodné tety.Náš syn tam chodí moc rád,jen doporučuji
Karolína: S touto školičkou jsem velmi spokojena. Chodíme na Pankrác a dcerka má pořád usměv na tváři a to vždy potěší. Příjemné tety, vlídný přístup a skvělá komunikace s rodiči. Jsme rádi, ze jsme k Vam nastoupili.
marcelka: jen tak dále
Markéta: Docházíme nyní do nově otevřené pobočky na Kamýk a jsme spokojeni menší a útulná školička s milým přístupem . Zvládáme první dny skvěle
Jitka G.: Centrum Honzík můžeme jen doporučit! Díky úžasným tetám a Davidovi si Pavlínka pozvolna zvykla na dětský kolektiv a nástup do státní školky pak zvládla bez jediného problému. Ještě jednou moc děkujeme!
M.Dewettrová: Velká spokojenost! Chceme poděkovat celému týmu rodinného centra Honzík za jejich vstřícnost a profesionalitu. Naše malá je věkově na školku zdánlivě ještě malá, ale jsme moc rádi, že ji paní ředitelka přijala do školky mezi "velké draky", protože už nyní po cca 12. návštěvách je evidentní, že se Verunka rozvíjí, umí spoustu nových věcí a rychlostí blesku se z ustrašeného děvčátka stává sebevědomá malá slečna. Za to děkujeme tetám a strejdovi, kteří se dětem evidentně intenzivně věnují. Děkujeme za vaši péči!
O. Pospíšilová: Také se připojuji k ovacím na školku, všechno je super, péče skvělá, tety hodné, profesionální a úžasné a děti spokojené na všech tetách je vidět, že je práce s dětma baví a dělají to rády, a to je to, co nevyváží peníze ani nic jiného pevně věřím, že se od září bude mít Bára ve státní školce alespoň z poloviny tak dobře, jako se měla tady ještě jednou díky za vše!! Krásné léto všem!!!
D.Pospíšilová: Školka HONZÍK je prostě nejlepší školka na světě! babička Báry :)
Terezka F.: Letošní rok u Vás končíme a ráda bych Vám poděkovala za péči , kterou jste nám věnovali. Byli jsme u Vás spokojení.Děkujeme
Irena L.: I já se přidávám, školka je báječná, tety úžasné. Moc se mně i Honzíkovi líbí pestrý program, už se nám doma kupí krásné výrobky. Největším oceněním pro všechny, kdo se o děti starají, musí být Honzíkova otázka každé ráno: Už půjdeme do školky? Děkujeme!!!
Lucinka: Chtěla bych moc poděkovat všem tetám že jsou tak užasné:-) Lucinka chodí do školky ráda už i tam utíká:-) Jste prostě báječné:-)a školka je krásná:-) Tak celému kolektivu školičky jěště jednou naše velké dííky:-)
Gábina Javůrková: I nám se tady moc a moc líbí, malá si na začátku párkrát poplakala ale teď už se těší (kdyby nemusela vstávát tak brzy )
Hanka K.: Výborná školička,děti se tam moc těší, tety a strejda jsou skvělí a já jim děti svěřuji bez obav a vím, že jsou v bezpečí, spokojené a hodně se toho naučí
Petra M.: Školičku bych doporučila všem maminkám , které chtějí pro své dětičky jenom to nejlepší . Moc děkujeme tetám Davídek a Petra
Veronika: Jsem naprosto nadšená touto školičkou, neskutečně příjemný a ochotný personál. :-)
BlueBoard.cz ShoutBoard