Přidej zprávu »
6.A.: Jsou tu moc dobří učitelé Je tu dobrý kolektiv mezi jak s žáky, učitelé dobře učí i zábavnou metodou Mám to tu moc ráda
Tixinka: Jsou tu moc dří učitelé líbí se mi tu
Takymámy: Škola online super, i s rozvrhama Děkujeme!
Mamka třeťáka: odkaz » !prettyPhoto tahlle škola má rozvrhy tak jak bych chtěla na našich stránkách. Sylva
ŘŠ: Dobrý den, elektonický systém zrušený nebude, postupně jej zavádějí všechny školy. Rozvrhy hodin nehledejte na webu školy, ale najdete je v elektronické ŽK, odkud je možné si je opsat či vytisknout. Každý rodič i všichni žáci 2. st. k nim tedy mají přístup. Veškeré informace týkající se zájmových útvarů (kroužků) již žáci obdrželi v průběhu první poloviny září. Přehled kroužků najdete také na webu školy.
Mamka třeťáka: Můžu se taky zeptat proč nejsou rozvrhy tak jak vždy bývali chci si vytisknout rozvrh pro meho syna a jde to jen pro všechny třídy a vůbec se v tom neviznám můžete dát normální rozvrhy tak jak vždy bývali děkuji. Sylva
ŠIKULKA: PROČ NEJSOU ROZVRHY TAK JAK VŽDY BÝVALI
Rodič: Souhlasím s Mamnkoudítěte. Nevím nač jsou dobré ty elektronické žákovské knížky, a také žádám o zrušení a zavedení zpět klasické žákovské knížky. Je pro mne jednodušší se podívat do žákovské klasické knížky vždy když dítěti kontroluji věci do školy tudíž aktovku než sledovat elektronickou!!!!! Je to totální nesmysl!!!!!!
MiminkaDítěte: Ta elektronická žákonvská je totální blbost,žádám o zrušení,a opět zavedení žákovske knížky.
silva: prosím, kdy budou vypsány kroužky?
Chandelier: Na kolik hodin máme v pondělí přijít do školy? ????
SUNNY: Dobrý den omlouvám se že ruším ale nejdou mi rozvrhy tříd i když kliknu na rozvrhy tříd tak mi tam naskakují nějaké kraviny.
Žužu: Kde budou napsáni třídní učitelé??
ZŘŠ: Nové rozvrhy tříd najdete zde: odkaz »
ŠD: Jen drobné info pro rodiče. V záložce "aktuálně" je chybně uvedeno datum zápisu pro 2. ročníky. Má tam samozřejmě být 29. 8. 2019.
Vitamín: Už se těším na rozvrch. **0 Až bude vložte na něj prosím odkaz i sem. Když ten sloupec dělá problémy.
Návštěvník: I mně menu v Exploreru funguje, děkuji.
jiný rodič: Nám v Exploreru funguje :-)
rodič: Dobrý den, menu v Internet Explorer nefunguje. Najít informace na stránkách je složité.
ZŘŠ: Dobrý den pane Stanislave, všechny údaje, které zmiňujete, a mnoho dalších, samozřejmě na našich stránkách jsou. Problém je se zobrazováním levého menu v různých prohlížečích. Menu funguje v prohlížeči Internet Explorer. V prohlížeči Google Chrome je třeba povolit Adobe Flash Player. Také na mobilních telefonech s operačním systémem Android se levé menu nezobrazuje. V novém školním roce budeme pracovat na úpravě webových stránek tak, abychom tyto nedostatky odstranili. Pěkný den.
BlueBoard.cz ShoutBoard