Přidej zprávu »
uč. Fy: Hledej: stránky školy - Projekty - Moderní škola - Klíčová aktivita V/2, vytvořené materiály a pak se už jen učit, učit.......
Žák: Kde najdu učivo Fyziky?Poradíte mi prosím?
Rodič: Je pondělí a ještě není možné shledat se s aktuálním jídelníčkem.Asi Vám jej čerti scchovaly.
ZŘŠ: V minulých letech bylo zpravidla plavání v listopadu - lednu. Rozvrhy z předchozích let jsou uloženy v písemné formě v archivu školy. Pokud máte o ně zájem obraťte se na zástupkyni ředitele.
nějaký člověk: A v minulých letech bylo období plavání ve stejných měsících ? Je nějaká možnost zjistit ty rozvrhy ?
ZŘŠ: V tomto školním roce bude výuka plavání probíhat v 2. pololetí, v únoru - dubnu. Rozvrhy z roku 2012/2013 zde na stránkách již nenajdete.
nějaký člověk: Možná divná otázka ale v jakých měsících či měsíci bývá plavaní ? a jak můžu najít rozvrhy z roku 2012-2013. Když nebudete znát odpověď nevadí pokusím se to zjistit jinak :)
Dodis: Mohu se zeptat, co je výchovného na koncertu Jumping drums, který letos absolvuji už asi potřetí? Nešlo by vymyslet jinou kulturu? Díky za odpověď.
Žoch Jiří: Konečně po delší doběve školní družině začali s dětmi chodit ven, na hřiště , na procházky a tak se našel někdo, kdo dětem rozumí. Dětem se ani nechce jít domů. Je vidět, že je práce baví a je škoda, že to trvalo tak dlouho. Dřív děti chodili otráveni a znuděni a nechtěli tam vůbec být. Teď jsou spokojeni i rodiče jsoiu tomu rádi. Děkujem za personální obměnu. Žoch Jiří
ZŘŠ: Takže se pokusím na všechny dotazy odpovědět postupně... . Adaptační kurz pro žáky 6.A a 6.B bude v termínu 1. - 5. 10., v trochu jiném režimu než v předchozích letech. informace dostanou žáci vytištěné v nejbližších dnech. Žáci 8.a jsou do skupin na AJ a RJ pomíchaní kluci, holky. Stránku učitelů a kroužků budeme aktualizovat v průběhu září, s začátkem nového školního roku je toho moc... Kroužky budou začínat 1. října.
SH: Prosím, kdy budou aktualizované kroužky?
JZ: Dobrý den, bylo by možné na webových stránkách školy aktualizovat učitele? Děkuji
,,,: Můžu se zeptat ? 8.A. když májí 2 skupiny budou rozděleni na holky a kluky nebo namíchané ???
S. J.: Dobrý den, chci se zeptat, jaký termín budou mít šesťáci adaptační kurz..? Děkuji za odpověď.
ZŘŠ: V pondělí 3. 9. začínáme slavnostním zahájením školního roku na školní zahradě, tj. žáci přijdou až na 8:00 přímo na školní zahradu . Prvňáčci jdou po zahájení se svými třídními učitelkami a rodiči do tříd, kde dostanou informace k prvnímu školnímu týdnu. Ostatní žáci mohou jít po zahájení domů, popř. na oběd do školní jídelny.
kiki: Kterým učitelům vadí ozdobené sešity? ❔❓
MS: Dobrý den, chtěla bych se zeptat: V pondělí 3.9. je společné zahájení šk. roku v 8:00. Děti mají přijít až na 8:00 přímo na zahradu školy?
BlueBoard.cz ShoutBoard