Přidej zprávu »
Aleš: Doplněná fotogalerie je k nahlédnutí na webu: odkaz »
Aleš: Trénink, sobota 16.9.217 v 18:00 hod. 2.plocha ZS Kladno.
Aleš: Zítra 10.9.2017 trénink od 17:30 na ZS Kladno 1.plocha.
Aleš: Jen připomínám. Dnes 3.9.2017 od 18:45 hod. je na ZS Kladno společný trénink pro obě mužstva.
Kožich: Aleši, já gól nedával, dal ho Michal Karas, po teči Martínkovi střely. Čau Kožich.
Aleš: utkání HC Lány B - HC Rowing, které se mělo hrát v sobotu 19.11.2016 je ze strany soupeře zrušeno.
Aleš: Přidal jsem fotografie k oběma zápasům béčka.
Aleš: Přes veškeré zmatky se sobotní utkání HC Lány B - Blue Středokluky odehraje od 14:45 hod. ve Slaném.
kozich: Ano R.B.-O.M.-R.B.-O.M.?!?!?!?
FERY st.: Tak koukám,že se Rebeka vrátil v plné parádě :-) nebo to tak není ?
Aleš: ZMĚNA TRÉNINKU: NOVĚ JE V SOBOTU 17.10.2015 TRÉNINK OD 18:15 hod. na ZS v RAKOVNÍKU.
Aleš: Na základě zjištěných skutečností jsem upravil rozpis tréninků. Jedna se o zrušení tréninku 10.10. a je nový termín v neděli 11.10. odpoledne.
kozich: V sobotu na trénink přinese každý hráč jeden hokejový puk.
Aleš: 80 let HC Lány - foto odkaz »
Aleš: 80 let HC Lány odkaz »
ferda: Takový kecy na to není nikdo zvědavý spíš ať napíšou hráči jak chtěli Inzultovat rozhodčího nebo jak dostali osobní tresty či jak dělají dobré jméno Lánům je to radost vidět áčko jen tak dál!!!!!!!!!
abc: HK Příbram 99 - HC Lány 9:7 V Příbrami 20.12. 2014 V posledním utkání roku 2014 jsme na domácím ledě přivítali tým HC Lány. V zápase jsme měli být favoritem. Do vedení se hned na začátku ale dostali hosté. My jsme se navíc přizpůsobili hře soupeře a nedařilo se nám dlouho skorovat. Nakonec po brejku vyrovnal Milan po přihrávce Michala S. Do vedení nás dostal chvíli na to Kari. Následně se nám podařilo získat náskok až na 5:1. Nebyli bychom to ovšem my, kdybychom zápas nezdramatizovali. Hosty jsme opět pustili na dostřel jediné branky. Naštěstí se nám podařilo rychle znovu odskočit a v zápase zvítězit. Sestava : Kimel - Topi, Pecolt - Michal S., Drát, Bery - Lukši, Tobo - Kari, Pepper, Toman - Válec, Milan Více zde: odkaz » Vytvořte si vlastní stránky zdarma: odkaz »
Martin Karas: Křívo, kde jsi byl? :-) vynechal jsi vyhraný zápas, třeba letos už další nebude...
Gimax: ahoj, jako každým rokem jsem udělal předběžný rozpis MOP odkaz »
Adam C.: Tesime se na weekendovy pratelak s vami! Lancers Litvinov.
Hc Lány: Hvězdám se nic neposílá těch je na Lánech škoda :-))))))
Pepa Křivonoska: Chtěl bych požádat o zasílání emailů ohledně dění v A týmu na adresu Rauly1@seznam.cz
Aleš: Tady je odkaz na oficiální fotogalerii: odkaz »
Sláista: Sousede jsou někde fotky z maškárního bálu nějak se nemůžu chytnout Míra
FERY st.: Klidné a pohodové Vánoce..hodně zdraví,štěstí a rozvahy v Novém roce Vá m všem přejeme...Fery a Renča :-)
Aleš: Ahoj všichni, na neděli 29.12. jsem objednal ve Slaném led. Tak si můžeme potrénovat.
Aleš: Vložil jsem pár fotek k několika utkáním. HC Lány A: Nové Strašecí a HC 1988 HC Lány B: HC Rowing, SKI Čnes
ondra: odkaz »
ondra: odkaz » fotky proti ovcim
Aleš: Bohužel se letos nepodařilo dát dohromady žádné družstvo mládeže. Přišla ale nabídka pro žáky narozeny v letech 2002 a 2003. Tito žáci by mohli působit v Rakovníku. Pokud by někdo měl zájem to zkusit tam, tak kontaktujte pana Jiřího Karla odkaz »
Aleš: Ahoj všichni, na Kladně od 12:00 hod. je v sobotu 24.8. objednaný led. Tak dejte vědět, kdo máte zájem přijít, abych měl přehled kolik nás bude.
Mončičák: Zdravím Vás. Letos koluje po internetu nová forma přivýdělku, jak pro ženy, tak pro pány! Pro mě to je skvělá možnost výdělku a nemám slov, jak snadné to je... Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak beru takové peníze bez práce :) Čekujte odkaz »
Ondra: Pro Krocana : kamaráde trochu se vzpamatuj já nejsem povinen ti volat že si jdu zahrát někam hokej a ským
Ondra: karle koupil bych vezírek na ryby
Karel: čus kluci kdyby jste měl někdo zájem prodávám svou golmanskou vestu tak dejte vědět kdyby jste měl někdo zájem nebo by jste o někom věděly díky...
Franz: odkaz »
Aleš: Přidal jsem k článku z Plzně fotky od Kuby Šímy a pořadatele.
HC Lány B: JSME TŘETÍ !!!!!!!! HC Lány B - HC Jászbereny (HU) 5:1 Branky: Šťastný (Švácha), Švácha (Evan), Šťastný (Švácha), Suk (Švácha), Evan (Jirkovský Dan., Jirkovský R.) Vyloučení: 0:0
hclany: Semifinálový zápas HC Domynos (CZ) - HC Lány B 5:4 Branky: Jirkovský David (Jirkovský R., Suk), Hildebrant (Hořejší), Kuna (Švácha), Kuna (Švácha) Vyloučení: 0:2 Teď nás čeká od 12:00 hod. zápas o 3. místo. Držte nám palce.
HC Lány B: Výsledky po 1. dni Czech Open Hobby Cup Pilsen 2013. _____________________________________________________ HC Lány B - HC Šeříkovka (CZ) 3:4 Branky: Šíma (Švácha, Lomberský A.), Jirkovský David (Jirkovský R.), Jirkovský R. (Jirkovský David, Jirkovský Daniel) Vyloučení: 0:0 _____________________________________________________ HC Lány B - HC Jászbereny (HU) 7:1 Branky: Švácha (Šíma), Hildebrant (Soukup), Švácha (Šíma), Šíma (Šťastný), Švácha (Čerman), Hořejší (Hildebrant), Švácha (Šíma) Vyloučení: 1:0 _____________________________________________________ HC Lány B - HC Stadi Helsinki (FIN) 5:4 Branky: Suk (Jirkovský Daniel), Hořejší, Hildebrant (Hořejší), Šíma (Šťastný), Šíma (Švácha) Vyloučení: 1:2 + Šťastný 10 min.
FERY ST.: Mira 23 15. 04. 2013, 07:44 Nazdar pánové, nechci tady nijak rozvádět velkou debatu o emocích, ale vyjadřiji se k zápasu středokluky SKI. Za ten zápas jsem dostal 3x hokejkou do obličeje a okorunováno to bylo vyřazovacím zákrokem. Je mi jedno zda to byl faul, nebo to bylo v rámci pravidel, ale prostě po odehrání puku najet v plné rychlosti do protihráče vyžaduje opravdu bezmozkovství. Uvědomte si prosím zde, co tu hrajeme a že to tu nikdo bez vyjímky neumí. Pozdrav z nemocnice Míra
FERY ST.: každý tým může mít na soupisce 25 hráčů, z nich max. 5 včetně brankářů může být registrovaných na sopupisce bude uvedeno jméno, přijmení a datum narození každého hráče ověřenou soupisku je povinnen mít každý tým při každém zápase v průběhu zápasu a do 10minut po skončení zápasu lze provést konfrontaci - kontrolu soupisek. Tu provádí jen rozhodčí a kapitáni obou týmů kontrolovaný hráč musí při konfrontaci předložit doklad s fotografií a datem narození ( nejlépe OP ) pokud hráč neprokáže výše uvedeným způsobem příslušnost k týmu, utkání končí kontumací 0:5 v jeho neprospěch
Franz: odkaz »
Trenér: V neděli 24.3. je rozlučka dorostu. Sraz 12:45 před restaurací ve Vašírově. Po té odjezd do Hokejové síně slávy. Od 14:00 v hod. pokračování v restauraci Vašírovský dvůr.
Franz: odkaz »
Franz: odkaz » vizitka Slavoje Obecnice,zítřejšího soupeře HC Lány "A"...
Hugo: Kluci děláte nám radost"B" !
Aleš: Na tento víkend se nepodařio sehnat led prot trénink dorostu a žáků. Takže další program je až v sobotu 16.2. Turnaj v Hořovicích.
Gimax: odkaz »
trenér: vneděli 3.2. máme led.ZS.Kladno 7.45h žáci, dorost a všichni z HC.
Hugo: Chceme doplnit články ze zápasů komentáři.Děkuji Hugo
Ludva: Záci a dorost v neděli dne 13.01.2013 od 07:45 hod. trenink v Rakovníku
Ludva: Odjezd na 1. turnaj dorostu je dne 22.12.2012 v 06:00 hod.z autobusové zástavky v Lánech
trenér: 1.turnaj dorostu Hořovice 1.12.8.00h.Sraz v 6.00 h autobusová zastávka námněstí Lány.Odjezd 6.15.Doufám že nás bude dost a nandáme jim to.
Aleš: Na nadcházející víkend se nepodařilo sehnat led pro trénink dorostu a žáků. Proto nejbližší kace dorostu je turnaj MOP 1.12.2012.
trenér: Dorost a B mužstvo led je 18.11 8.30 - 9.30 na zs Rakovník ,doprava vlastní.
abcd: odkaz »
Aleš: Ahoj všichni, v sobotu 10.11. od 12:30 hod. je na Kladně první trénink dorostu.
Fotbal Hokej info: Zajímavosti z fotbalového a hokejového světa odkaz »
F.Kuna st.: Prosím o smazání mého tel.čísla a mailového kontaktu ze stránek.Děkuji.
pan Václav: servus všem. První trénink áčka je v sobotu, 22.9. od 17:00 do 18:00 hod. na ZS v Kladně na II. ploše
hclany: V sobotu 22.9.2012 je od 9:00 hod. sběr železného šrotu. Sraz před sokolovnou.
Aleš: PRO DOROSTENCE A ŽÁKY. 1.trénink bude 30.9. od 9:45 hod. na ZS v Rakovníku. DOPRAVA VLASTNÍ.
Aleš: Pro přihlášení odkaz »
Aleš: Ahoj, je to dost na rychlo, ale dostali jsme pozvánku na 15.-16.9. do -Prahy na mezinárodní turnaj. Startovné 5000 nebo 6000 nevím teď přesně. Ale jestli by jste měli zájem, tam mi napiště. Musíme to dát do pátku vědět. Na startovné se bude potřeba složit. Ahoj Aleš
pan Václav: já nikoli...
Aleš: Nevíte, kdo to objednával?
Kozich: V neděli je na 1. ploše led od 13.30-14.30????
Karel A.: Zdravím chlapi, chtěl jsem se zeptat kdyby jste náhodou měly nějaký led nebo věděly o někom komu by se hodil brankář na led. Potřeboval bych se kapku protáhnout a vyzkoušet výstroj než mi začne příprava na ledě. Díky Karel...
Aleš: Aleš: Aktuálně ze Zbečna III: Právě jsme se vrátili z cyklovýletu. V počtu 10 lidí jsme jsme se z Rakovníka přesouvali přes Pustověty, Městečko a Křivoklát a pak ještě na Klíčavu a zpět do kempu. Zítra nás čeká tenisový a nohejbalový turnaj.
Aleš: Aktuálně ze Zbečna. Déšť ustal a teď už čekáme kdy vyleze sluníčko a dorazí zbytek osazenstva.
Fery st.-HC Lány "B": Tak přátelé...kurt a 25 porcí guláše.to vše pro vás je zařízeno na sobotu 16.6.2012.na tradičním místě u Korbelů ve Zbečně. Věřím,že se sejdeme opět v silné sestavě a užijeme si tradiční soustředění. Připomínám,že začínáme ve středu 13.6.odjezdem na kolech v 17:00 od Narpy. My s Renatou tam už budeme od neděle10.6. a budeme Vás všechny netrpělivě vyhlížet. V mrazáku bude pro příchozí připravena nachlazená "zelená":-) Udělejte si čas a doražte.Těšíme se na Vás Fery st.a Renčou...Vše samozřejmě platí i pro naše juniory a jejich přítelkyně apod... Zbečnu zdar
Krocan: Ahoj všichni, v sobotu od 21:00 hod. máme možnost si jít zahrát do Prahy na HASU. Potřeboval bych dneska vědět, jestli byste měli zájem. Dejte mi vědět třeba i to napište sem.
Aleš: Ahoj všichni, v neděli 20.5. je inline zrušen. Budeme tedy mít teorii u videa při probíhajícím MS v hokeji.
Aleš: Ahoj všichni, v úterý se koná Běh zámeckým parkem odkaz » Chceme běžet běh pro zdraví 11:45 hod. Takže kdo se chcete přidat, tak mi napište. hclany@seznam.cz
Aleš: Ahoj všichni, v sobotu od 9:00 proběhne JARNÍ ÚKLID OBCE. Podrobnosti máte v mailech.Doufám, že účast bude hojná.
Aleš: Ahoj všichni, na neděli 15.4. je objednaná plocha na inline. Takže kdo má zájem, dejte vědět a v 17:00 hod. na Kladně.
Aleš: No tak pánové, koukejte dát vědět, jak jste na tom na neděli. Zápas sezóny a je nás přihlášených pět a půl.
Fery st.: Myslím,že je na místě,poděkovat Obecnímu úřadu v Lánech za přiznanou dotaci pro náš oddíl na příští rok.
Aleš: Tak změna, odveta s Chomutovem se nakonec odehraje. Neděle 17:30. ZS Slaný.
Aleš: Bohužel odveta s Chomutovem se v sobotu opět neodehraje. Na termín si budeme muset počkat.
Fery st.: Vzkaz pro "B" tým.V neděli hrajeme 1.zápas semifinále se Strixem Chomutov.Věřím v hojnou účast.Napište do účasti na zápase jak na tom jste a dodržte to.Volali mi kluci z Chomutova,že by byli rádi,abychom přijeli sehrát odvetu k nim hned následující víkend a to v sobotu 17.3. od 18:30.Poradíme se na to v neděli ve Slaným ju ?Bylo by to fajn tam zajet,protože jinak bychom měli zase dlouhou pauzu. Tak v neděli zdar...
Fery st.-HC Lány "B": Dnes jsem se byl podívat na turnaji dorostu v Rakovníku.Především chci pogratulovat vítězům...vyhráli jste zaslouženě a věřím že jste příslibem pro pokračování hokeje v Lánech.Díky podpoře Obecního úřadu ,práce trenérů a podpoře rodičů hráčů lánský hokej stále žije a dělá obci dobrou reklamu.Myslím,že je už v čechách málo srovnatelných obcí,které dokáží udržet tak nákladný sport při životě.Za sebe chci našemu Obecnímu úřadu poděkovat.Musím připomenout ale jednu důležitou věc.Bez práce předsedy oddílu HC Lány Aleše Lomberského a jeho manželky Terezy by se podobné akce viz dnešní turnaj dorostu jen těžko mohl uskutečnit.Určitě ne s takovým servisem,jaký dokáží tito dva úžasní lidé pro lánský hokej udělat.Díky Álo a Terčo.
Aleš: Konečné pořadí turnaje A. Bechyně: 1. HC Lány, 2. Spartak Žebrák, 3. 1.LHC Kralovice
Aleš: Turnaj A. Bechyně: Lány - Žebrák 3:1
Aleš: Turnaj A. Bechyně: Žebrák - Kralovice 12:2
Aleš: aktualita z turnaje A. Bechyně: Lány: Kralovice 17:3
Kael A.: Pánoví kdyby měl někdo zájem tak na konci sezony budu prodávat golmanské rukavice, vestu a betony tak kdyby jste měli zájem nebo věděli o někom kdo by zájem měl dejte vědět díky...
Ludva: žádám všechny dorostence, aby si na poslední turnaj každý připravil příspěvek 500,-kč. NUTNĚ poslední termín
Ludva: Autobus směr poslední turnaj v Hořovicích zajištěn na 06:00 hod.
Karel A.: Zdravím chlapi chtěl jsem váš požádat jestli náhodou nevíte o příležitosti si zatrénovat... Teď už mám více času tak se do toho potřebuju pořádně dostat a zachytat si... Díky...
Aleš: POZOR!!! V sobotu 11.2. od 13:15 hodin hraje Béčko první utkání Play-off proti Atraps Kladno.
Aleš: Na základě informace OSLH se turnaj MOP překládá na 18.2. Důvod je zřejmý. Prostě ruská zima.
Aleš: Fotogalerie HC Lány - dorost odkaz »
trener: opravte mě trenink omlouvám se.
trenér: Upřesnění programu na zs.Rakovník pro dorost HC.Lány. 29.1 trenik. 4.2 turnaj Hořovice. 5.2.trenik se nekoná 11.2 12.2 není volný led. 19.2 trenik a poslední led 25.2.turnaj A.Bechyně a závěr sezony.
gimax: zdravím vás. Zařadil jsem soutěž vašeho áčka do databáze, tak můžete doplňovat výsledky odkaz »
Aleš: Utkání HC Lány B-HC Blue Střookluky zrušeno ze strany soupeře.
L.Čerman: Všem dorostencům a přátelům Lánského hokeje: V sobotu dne 21.01.2012 v 07:00 hod.odjíždí z Lánského autobusového nádraží autobus směr zimní stadion v Rakovníku, kde dorost odehraje již III. turnaj, jehož pořadatelem je oddíl HC Lány. První zápas začiná v 08:00 hod.proti dorostu z Královic.
Jirka Švácha: Dnešní systém tréninku mi přišel jako ideální. Kompromis vzhledem k tomu, že nemáme možnost trénovat každý týden. Založení útoku jako základ do hry a to natukávání ve středním pásmu + střelba. Přesně ty věci, které při zápasech váznou a nejen u "B" čka jak jsem se včera přesvědčil ;) Zbytek volná hra, ve které se šlapalo až do konce. Snad zase brzy.
Fery st.: Všem "béčkařům"!!! Podle nejnovějších informací,se bude opět konat mezinárodní turnaj v Praze na ZS Hasa v Praze.Termín by měl být 31.3.-1.4.Dostali jsme předběžnou pozvánku a účast přislíbil opět Olymp Praha(Dejdarův mančaft) + dva týmy z Finska a další jsou v jednání.Udělejte si prosím na tento termín čas.Myslím,že to minule bylo docela dobrý a je jen na nás aby to letos bylo ještě lepší.Taková pozvánka se neodmítá a já doufám,že si tam zase dobře zahrajeme a bude sranda.Tak si udělejte v kalendáři poznámku a vlítneme tam :-)
R.Jirkovský: Já se samozřejmě připojuji k přecedovi, přeji hodně štěstí a zdraví. Jinak bych rád připoměl všem dorostencům, že v sobotu 7.1. nás čeká druhý turnaj. Odjezd v 7.30 z Lán a dejte mě nebo Danovi vědět kdo nebude moci se zúčastnit.
Aleš: Všem hráčům a fanouškům přeji klidné svátky a do nového roku hodně štěstí, zdraví a vzájemné úcty.
Fery st .HC Lány: Přeji všem hezké a klidné Vánoce. Do Nového roku pevné zdraví a potřebnou dávku štěstí.
R.Jirkovský: Malá připomínka pro dorost, žáčky a i pro "B", že v neděli je normální trénink v Rakovníku. Odjezd jako vždy, v 8,00 z Lán.
Michal Jun: doufám že nebude pršet
Trenér: Dorost, odjezd na první turnaj do Hořovic je 6.00h.Doufám že nepřijdete rovnou z disco.
R.Jirkovský: Já jen malé upozornění pro naše dva žáčky. V neděli sehraje dorost přátelské utkání s "B" týmem tak si přispěte. Bude te mít vlastně teď dvě neděle volno. 10.12. je 1.turnaj v Hořovicích takže 11.12. trenink take nebude. A pro dorostence informace že bychom rádi v neděli porovnali sestavu na turnaj.
Fery st.: Pro Ludvu: hraje se od 16:15...zdar.
Ludva: Ahoj Fery od kolika hodin se hraje zápas
Fery st.: Odjezd autobusu k zápasu 10.12.do Chomutova je ve 14:00 z náměstí z Lán. Prosím všechny o dochvilnost a vezměte sebou i manželky,partnerky i děti atd...
Fery st.: 10.12.zajíždí "B" tým k mistrovskému utkání do Chomutova.Proti místnímu HC Strix nastoupí v nové hale na 1.ploše.Hodina odjezdu(autobusem) a další podrobnosti budou upřesněny.Sledujte maily, Facebook apod... !!!
fandadržpalec: kolik hlasů pro oranźovou učebnu fyziky - tolik gólů v letošní sezóně...
Zajímavé zápasy: odkaz »
Aleš: Tradiční sběr železného šrotu se bude konat v sobotu 22.10.2011 od 9:00 hodit. Sraz před sokolovnou.
Aleš: Ano, je to tak. Mluvili jsme s Ivanem Kotálem, hlavně z finančních důvodů začnou pravidelné nedělní tréninky dorostu 30.10.. Do té doby se musí kluci hodit na led individuálně, nebo s áčkem a béčkem.
ludva: pochopil jsem to dobře, že bude trenink jenom v sobotu a dorost v neděli není
Johny: Zejtra jsme tam :D
Aleš: Oficiální trénink. Ahoj všichni. V sobotu 1.10.2011 od 11:45 je v Rakovníku první oficiální trénink společný pro mužstvo A, B a případně i dorostu.
Aleš: Kdo můžete, tak pojeďte v 9:15 v neděli do Rakovníka na trénink dorostu. Ať se využije led. A potřebujeme to jako sůl.
Ondra: Zdarec tak na AMHL je rozlosování hrajeme v neděli 18 v 19:30 ve Slaném
Petr: zdar chlapy,zašel bych s váma potrénovat,jestli teda můžu....ale nevidím na stránkách žádný termíny,taky mě zajímá ten in line hokej,ale o tom sem tady taky ni nenašel,P.602788415
Pepa: týká se to i dorostu?
Aleš: Ahoj, zítra v neděli 4.9. je ten přátelák posunut o 15 minut. Začátek je tak už v 7:30 hod. Ahoj Aleš
Aleš: Ahoj všichni, v neděli 28.8. je na Kladně od 10:00 hodin zamluvený led. Dejte mi vědět kdo půjdete.
Fery st.: Podle dostupných informací se sobotní trénink neuskuteční...
Fery st.: Mám nové tel.číslo - 734 747 754 a pořád platné 604 824 005 pic
Fery st.: Zdar hoši. Mám tady nabídku na turnaj v maďarském hlavním městě Budapešti. Jedná se o turnaj kde budou:2 týmy z Rakouska,2 ze Švýcarska,1 z Německa a dva domácí.Jsou to týmy hrající amatérské soutěže ve svých zemích. Termín konání:1.-2.10.2011 (ubytování už 30.9.-pátek) Tříhvězdičkový hotel s plnou penzí -cena 4000.-kč pro hráče a 2000.-kč pro doprovod. Je mi jasné,že nikdo nemá nazbyt ani čas ani peníze ale tu nabídku jsem dostal,tak Vám ji prezentuji.Je to jen na nás co podnikneme. Podle dalších informací bude opět mezinárodní turnaj na Hase v Praze a pozvánku dostaneme. Všem přeji hezké léto(hezčí než doteď) a ozvěte se pokud by jste měli chuť "dát" tu Budapešť. ZDAR!!!
Aleš: V sobotu 30.7.2011 od 19:00 na ZS Klado, zase zamluvený led. Dávat dohromady to bude nejspíš Krocan s Tomášem Lomberským. Tak se jim nějak ozvěte, kdo půjdete.Já tu nejsem, mě nevolejte.
Béčko: Do brány jde krtek
Béčko: Sředa 20.7. čeká Lánské B přátelák proti již tradičnímu letnímu soupeři HC SLAVIA PRAHA. Výkop 19:30 Sestava : Ála,Tóna, Michal, Sláva, Lombys, Krocan jr, Krocan sen, Ondra,Milda,čerman brána asi Koleso to se ještě upřesní
Aleš: odkaz » - "pár" foteček ze Zbečna
Fery st.-HC Lány "B": Tak my už máme postavenej stan a ráno v 10:00 jedem.Čekáme na Vás a těšíme se
Fery st.: SOUSTŘEDĚNÍ-ZBEČNO 2011 ( 22.-26.6.2011) 30 porcí guláše u Korbelů je již objednáno !!! Nezbývá než objednat počasí a vyrazit směr Berounka.
Aleš: POZOR ZMĚNA !!! Sobotní Inline je přesunut na 15:00. Z důvodu posunu extraligového utkání Kladna. Hrají před námi.
Fery st.: Podle informací od Aleše je další in-line hokej domluvený na tuto sobotu od 13:00 na kladenském zimáku.Bacha na zranění-blíží se soustředění ve Zbečně !!!
Aleš: fotky z nedělního inlinu jsou na rajčeti: odkaz »
Fery st.: Zdar hoši.Na neděli 29.5. od 17:00 je vyjednaná plocha na in-line na Kladně.Bylo by dobrý ,vyzkoušet si tenhle doplňkový sport.Ozvěte se ať víme,jestli nás bude dost.Já se bohužel nezúčastním-jsem s Rendou v Rakousku.Pic- coach.
Fery st.: Zdar hoši.Máte v e-mailových schránkách zprávu o možnosti jít si zahrát in-line hokej..jen tak pro zábavičku.Ozvěte se Alešovi nebo mě,kdyby jste měli chuť. Pic - coach
Fery stz.: Mančafte,děkuji za dnešní vystoupení při Běhu vítězství.Myslím že to byla povedená akce,která mi jen potvrdila to,že naše společná práce má smysl.Príma den s príma lidma.Těším se na další společně strávené chvíle se všemi ,kteří patří k lánskému hokeji.Zdar
Aleš: Fotky z dnešního běhu jsou na rajčeti odkaz »
Fery st.: Dnes nám skončila předlouhá a pestrá sezona.Je pouze na nás všech,jak si zařídíme tu příští.V červnu si dáme soustředění a tam se poradíme jak dál.Naše hokejová pauza nebude dlouhá..uděláme si to zase tak aby nás to bavilo.Všem děkuji a těším se na další zajímavé zážitky s partou lidí které mám rád.Váš Fery st.
Fery st.: Aktuáně pro "B"tým: Dnes jsem zjišťoval stav kempu ve Zbečně a podle slov provozovatele bude i letos vše tak,jako v minulých letech.Další informace je přímo od pana Korbela-kurt na tenis a nohejbal bude zase k dispozici. Bude opět i guláš a studené pivo.Korbelovi s námi prý mají dobré zkušenosti a těší se na nás.Věřím že se tradiční letní radovánky opět podaří
Aleš: Koukejte se přihlásit, kdo jdete. Zatím nás moc na sobotu není.
Fery st.: Kdo má zájem si jet zahrát mezinárodní dvoudenní turnaj do Budapešti ? Je to na krev..tento víkend s dopravou z Prahy.Cena za osobu cca 4 000.-kč s ubytováním v super hotelu a stravování formou švédských stolů.Jedná se zhruba 5-6 hráčů,kteří by doplnili tým z Příbrami.Info na mém fonu 604 824 005.Kromě toho prosím o závazné přihlášky na Sláča Cup v Bílině který se hraje 16.4..Hokeji zdar.
Fery st.: Na komentáři a fotogalerii k mezinárodnímu turnaji v Praze se intenzivně pracuje-prosíme o trpělivost. Děkujeme .
Fery st.: Děkuji svému týmu za dnešní vystoupení proti Super Bazaru.Zachovali jsme jasnou mysl a nenechali se vyhecovat.Chodíme si zahrát hokej a ne se nechat vybláznit. To jste dneska přesně splnili.DĚKUJU MANČAFTE !!!
Fery st.: Pro hráče "B" týmu:Turnaj v Bílině -Sláča Cup je 16.4. Pojedeme obhajovat bronz !!!
Aleš: Napsali o nás: odkaz »
Fery st.: Ubytování se snídaní pro 15.lidí v hotelu Hasa (turnaj v Praze "B" tým)je zabukováno :-) Psal mi Jari Salonen že po zápase zajdeme na "jedno"-nekecám Sežeňte si Česko-Finský slovník
BlueBoard.cz ShoutBoard