Přidej zprávu »
O.Trnavský: Dobrý den, mám vozidlo Ford Galaxy r.v.2010. V autě je příhřev...Rád bych ho provozoval jako běžné, nezávislé topení s časovačem ev. s ovládáním na mobil. Je to možné? Děkuji!
Andrýsek Jaromír: Mám v háji řídící jednotku Eberspacher HYDRONIC II D5Z-F-7M3963271E/VW, nevíte kdo ji umí opravit? Jednotka stojí 5 000 korun, a to se mi snad ani nevyplatí ji kupovat, když topení koupím za cca 10 000, - předem díky za info, Andrýsek , andy@ji.cz
Michal: Zapomněl jsem napsat email mcernym@seznam.cz
Michal: Dobrý den, mám nezávislé topení Webasto na Oplu Frontera (benzín) a utrhla se mi hadice na přívod paliva k čerpadlu. K tomu topení začne při zapnutí normálně hučet,ale čerpadlo nepodáva palivo a rele nesepne aby šel vzduch do kabiny. Chtěl bych se zeptat na přibližnou cenu opravy,aby vše fungovalo jak má. Děkuji s pozdravem Michal Černý.
Tůma Pavel: Dobrý den mám nezávisle topení ve vw multivan a tak nějak si žije vlastním životem potřeboval bych to dat dohromady tak se chci zeptat jak mate čas díky za odpověď. Díky Tůma Pavel.
krazim@volny.cz: Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na možnost montáže mnou zakoupené zánovní sady nezávislého topení.Dokoupil bych ještě časový spínač odkaz » V případě,že by jste byli ochotni mi ho namontovat prosím o uvedení ceny i předběžného termínu. Děkuji Kamil Razím
befitone.com: Skvelí webík! Koukni na muj eshop odkaz »
Admin: Webová prezentace spuštěna 11. března 2013
BlueBoard.cz ShoutBoard