Přidej zprávu »
arix: Ok dik
jana: arix: Tak napiš producentům, ať ti to pošlou na dvd. Určitě ti to hned ve středu přistane v poště.
arix: Tak dlouho se mi nechce cekat
Renča: Druhá řada Salemu startuje 5. dubna
arix: Ahoj uz se neco vi o salemu ?
Renča: A to, že je něco v Top 10 prodejnosti, samozřejmě neznamená, že je to "dobrá" kniha, jenom se prostě dobře prodává.
Renča: Žebříčky ještě najdeš tady: odkaz »
Renča: DN nejsou knihkupectví, nemáme informace o prodejnosti knih. Žebříčky nejprodávanějších knih ale najdeš na některých knižních e-shopech.
ross: Kdyz uz jsme u tech knih proc se tu treba nenapise prodejnost knih myslim ze by si lide kupovali vice knih ktere by byli na spici .A kazdy by si chtel precist dobrou knihu s trochou romance.
Michal Klimek: Děkuji redakci tohoto webu za zveřejnění ukázky z mé knihy! odkaz »
Mercie: Bitten 2 uz je na uloz tu
Renata Štveráková: odkaz » AJKCE NA PODPDORU VLKODLAKŮ V UPÍRŮ V ČR
Axia: black: Nejsem si jistá, zda myslíš komentáře pod články nebo zde ve Vzkazníku. Komentáře pod články musí být ručně schváleny, právě kvůli množícímu se spamu. Komentáře ve Vzkazníku musejí být moderovány captchou taktéž právě kvůli spamu, se kterým jsme měli mnoho problémů. Děkujeme za pochopení.
black: Proc se tu ty komentare nemuzou davat normalne bez toho spamu.
Renča: Děkujeme
nika: Krásný nový design stránek
Sonia: Nové pozadí je velmi pěkné!
Renča: Takový malý, skoro ho ani není vidět, že? Ta černá už mi přišla moc černá, tak Czist trošku kouzlila
Kometa: Super měsíc, Czist.
Axia: Ano! Renča nám tu vládne tvrdou despotickou rukou :-D Souhlasím s ní. Články s tématem historie tu najdeš, ale jen pokud se týkají upírů, čarodějnic, vlkodlaků apod. Jsme úzce zaměřený web, který se zabývá paranormální fantastikou. Články o historii (ani na téma čistě historických seriálů/filmů/románů) tu opravdu neplánujeme.
Renča: demokracie je přežitek, proto nehlasujeme Už i tak jsme web žárnově rozšířili z původních "upírů a vlkodlaků", vyjet mimo vody fantastiky ale rozhodně nemám v úmyslu.
hanz: Jednou zanry s fantasy budou ubyvat a pro vsechny milovniky historie je to lepsi jez naka telenovela a podle me dobre kdyz tu bude i cast serialu venovanych historii z dob van helsinga ci bathory proc o tom nehlasujete?
Renča: Druhý díl VA zatím není v plánu, kvůli diváckému neúspěchu jedničky.
look: Ahoj vampyrska academie me nadchla skvela zapletka ,nevite kdy budou natacet pokracovani a jake je obsazeni hercu ?
Renča: Fortuna Libri sice ještě nevydala nový edičák, ale ta série byla zastavená už myslím loni kvůli nízké prodejnosti.
Lulu: Ahojky nevíte jestli vyjde Zahrada nesmrtelnosti 3 ?
fin: Ediční plán 2015 FantomPrintu: odkaz »
Renča: Ediční plán Brokilonu: odkaz »
Renča: Velký výprodej knih z Baronetu - J.R.Ward, K.Cole, Ch.Harris, K.Price ad. odkaz »
fin: Ha, poslední titul mě dost zaujal - prý je to jako Firefly, sci-fi thriller s nádechem romantiky - tak to se těšším!
BlueBoard.cz ShoutBoard