Přidej zprávu »
FANOUŠEK: KAPITÁNE, VŠE NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM.AŤ TI PADE HODNĚ GÓLŮ.ASPOŇ JEDEN ZA ZÁPAS.
Fanoušek: Tak Civáci , pomalu, ale jistě se jaro blíží. Od Ledna začne příprava v hale v Oseku.S největší pravděpodobností to neděle . Tak se začnete na to připravovat.Koukněte zvednout své zadnice z gaučíků a začít se pořádně připravovat .Na tu tragédii co byla na podzim snad hrdí nejste ne??? Chce to s tím něco začít dělat. POKUD ,ALE UŽ HRÁT NECHCETE, ŘEKNĚTE TO VČAS A VŠE SE UKONČÍ.NEBUDOU SE MUSET KUPOVAT NOVÉ DRESY ANI SE NEBUDE PLATIT PRONÁJEM HŘIŠTĚ. Ostudy bylo dost. Fotbal přeci hrajete dobrovolně, nikdo vás k tomu nenutí, proto by chtělo,aby jste začali používat i srdce fotbalisty. My Fanoušci by jsme chtěli být zase hrdí na svůj tým.PROSÍM!!!!!!!!! *
Laco: Čestice krása, ta druhá půlka - ale hlavně - zase jsem cítil nějaké emoce ze hry...jako dřív Petr bude z toho mít nějaké stehy na hlavě,přeji rychlé uzdravení..
Fanoušek: Tak další zápas za námi a zase body nikde. Motivace žádná, chuť vyhrát taky nikde. Ale už jste aspoň prohráli jen o jeden gól. Tak se sakra hecněte, dejte do toho vše.Hlavně fotbalové srdce. Sedlice je nad vámi jen o 2 body a když jí porazáte,tak popolezete o příčku. Pak Češtice, ty jsou poslední-6bodíku by bylo super Tak CIváci,SAKRA, nejste žádné Slečínky!!!!!!!!!!!!!!!!
Fanoušek: To byl zase Infarktovej zápas!!!!!!!!! Ano, dobře.Hřiště příšerné!Z kopce, díry vysypané pískem,nezalité od Velikonoc.Dobře, na takové podmínky, nejste stavění, ale co ta hra.Soupeř si vás vodil jak malé Cucáky.Obrana dobrý.Snaha byla.Záloha se snažila, ale útok-KATASTROFA!!!!Nedostal se do jedné větší šance!!!!!!Spal a čučel.To je zákon-Nedáváš-Dostáváš!!!5:1 taky tomu odpovídá. Je vidět, že trénink flákáte a chodí pár kusů.Odpadáte v bolestech a nevydržíte hrát 90minut.Poly, Huly, Beny a Daji to nevytrhne.Pochvalu zasluží i Pepa, který chytil panaltu za stavu 0:0,Tak do PR....., vás to baví.Nás na to koukat ne.Už by jste se mohli hecnout a něco s tím udělat.Ostuda V sobotu budete hrát doma, proti Blatné B, Blatenské A hraje také, v sobotu.To je vaše jediná šance, něco ukázat a vyhrát.Tak do Prčic, ukažte, že nejste takové SRÁGORKY.
Fanoušek: OPRAVA : 2:1
Fanoušek: Děkujeme za góly ve Lnářích a odlepení od posledního místa.S Dražejovem sice byla prohra 2:0, ale neodezdali jste to za darmo a to je dobře.Na fotbal se také dalo koukat.Jen jste mohli tomu Zběhovi natrhnout prdel.Přinejmenším!!!!!!!!!!!!!! Tak snad to nebude v Poříčí ranec a odehrajete slušnej fotbal.Bude to hodně náročné, ale dát to musíte.Kdyby se podařil zázrak a vy jste čistě náhodou vyhráli, budete rázem Hvězdy Okresu!!! Tak CIVA DO TOHO!!!!!!!!!!
Fanoušek: Nejhorší zápas sezóny za náma a už to snad bude jen lepší.Musí ti naši umělci asi trošku zabrat ne. Nekomunikuje obrana se zálohou.Žádná spolupráce.Útok stojí a čumí.Čeká,ale gólu se bez práce nikdo nedočká.Žádná parta kluků to opravdu není.Jen hází vinu jeden na druhého. trénink přece takové hvězdy také nepotřebují, tak kam by se obtěžovali chodit.Trenéři se projedou, mají přeci času dost. TAK VÁŽENÉ HVĚZDY CIVA TRANS,POTŘEBUJETE NAKOPAT PRDEL A NE PODPOROVAT!!!!!! Ostuda se jenom hlásit k tomu,že jsme bejvávali fanoušky CIVA TRANS Rovná
Laco: Stará se někdo o ty stránky? Jinak ten poslední zápas mohla být plichta,kdyby..............
Fanoušek: TAK CIVÁCI,BUDE JARO LEPŠÍ? :-) :-)Trénuje se dostatečně?Účast :-)
info: Nejbližší tréninky:_____ 21.2. 10:00 - hř. Přešťovice 23.2. 20:00 - hala Osek
info: Nejbližší tréninky:_____ 12.2. 16:30 - hř. Přešťovice 16.2. 20:00 - hala Osek
info:: 9.2. 20:00 - trénink. Hala TJ Osek.
Fanoušek: I když si NAŠI BORCI vezou jen bodík, byl to pěkný zápas.Kluci se předvedli jako Bojovníci a začínají mít chuť hrát.Sice trošku pozdě,ale přeci.Nějaký slabší JEDINEC se ještě najde,ale už je to mnohem lepší podívaná, než na začátku podzimu. . Velká pochvala patří Tomovi Hulačů.Bojoval i za jiné....... .Snad proti Katovicům přijde už i to štěstí a promění své šance.Kamilkovi se stále chladí lahvinka, asi marně. . Mi Fanoušci už máme zase chuť fandit a naše Hvězdy podporovat. Tak za týden doma, ukážem co umíme.My i vy.Poslední zápas podzimu, by si zasloužil okorunovat třemi body.Tak CIVO ještě zabojuj!!!!!!!!!!!!!
Fanoušek: CIVA se snad probudila.Byl to boj Laco,ale naši borci se snad doufejmě probrali z letního spánku a budou bojovat dál.Odlepí se ode dna.Honzík na góĺ čekal hodněěěěěěěěě dlouho.Prase po zápase bylo konečně i zasloužené .Hoši, snad se vám poštěstí i v Blatné.Budem držet palce.CIVA
Laco: Kluci díky,byl to boj!!!
Fanoušek: JINAK ZAKLÁDÁME FAN CLUB KEJBA!!!!!!!!!!!Kdo se chce přidat,může. Jinak. KAMILEK ma TULLAMORE, pokud dá góla a snad i jednou vyhrajete.Po domácím zápase ji dostane u svého Fan CLUBU-vychlazenou.
Fanoušek: Tak co s tím budete dělat? Není vám už trapně???????Zase prohra.Zase plno gólů co jste pustili.Tohle není už smůla.!!!Tak si dejte po zápase do HUBY, ale na hřišti musíte hrát jako kolektiv a né jako BABY někde na pavlači.Házíte chyby jeden na druhého.Hraje ve třech....azbytek stojí, čučí a nestíhá.To není reprezentace firmy CIVA TRANS, to je ostuda.UŽ SE VÁM SMĚJE CELEJ OKRES!!!!!!!!
Fanoušek: Koukám, že se tu nic neděje, tak jdem na to. KLUCI, jedna velká ostuda.Kašlete na to a ukončete spolek úplně.Protože, co předvádíte na hřišti, je jedna velká hrůza a ostuda.Je tam pár jedinců, co něco hrají-SOKOL, POLÁČEK, HULAČ a ještě tak maximálně dva.Ostatní-Hrůza a děs. Opravdu, dnes jsme se my Fanoušci styděli, že fandíme vůbec CIVÉ.A plno jich už na to kašle.Jen vyhozené peníze a dalši vředy na víc z nervů. Jen na sebe řvete a nic nehrajete. A hlavně, vy nejste TÝM, žádný kolektiv, nic.Jen Banda Sprosťáků Lemplů . Chtělo by to začít chodit na tréninky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. A hlavně nepouštět hráče a spíše sehnat nějaké střelce.Motivace taky žádná.To chcete pusti ten OKRES a vystřídat se s JUNIOREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LACO: O.K.Beny,tak se uzdravuj a ukaž se!!
Fanoušek: LACO,nevím co jsi slyšel,ale není to tak jednoduché.Do poslední chvíle doufal,že bude moci hrát,ale poslední vyšetření ukázalo to,že s vrcholovým fočusem na CIVĚ je konec.Pořád byla malá jiskřička naděje.Nemůže to zatím strávit,chvilku to asi bude trvat.:-
Petr: já chci poděkovat všem za dobrý výkon v sobotu.věnujte svůj čas na trénink a na sobotní zápas.doufejme že bude co oslavovat
LACO: Tak kluci,díky za body,jasně,na hřišti je vždycky co zlepšovat ale to se podá. Beny,je - li pravda co jsem zaslechl,tak od tebe bych čekal nejvíc,že zajdeš a řekneš co a jak ..Hodně štěstí na Volyni
info: V neděli 9.2. od 16.00 hod. je na hřišti první trénink.
petr: začne už brzo
Fanoušek: Jarní příprava nezačne??????????
Laco: Tak zase jeden zápas co jsem nemohl vidět...Kluci dík za parádní výkon!!
Laco: Čau,já tam nemohl být v těch Vodňanech,ale prý jsme byli dobří...jen trochu smůla..věříme klukům
Fanoušek: Letošní podzim bude jedna velká katastrofa.
Laco: Když je trenér tak chodí zase málo lidí..A někteří ještě překvapují svými úvahami..zdravím
INFO: V SOBOTU 3.8. od 18.30hod v Přešt'ovicích bude v rámci tréninku sehráno přátelské utkání s týmem FbC Strakonice (florbalový klub).
INFO: V úterý 30.7. od 19.00hod. sraz v Přešt'ovicích. Bude vám sděleno několik org. informací.Následovat bude lehká rozcvička a pak pro začátek malý fotbálek.
INFO: Trenér se řeší,dám všem včas vědět.Je to trošku složitá situace....
Fanoušek: Tak, jak to vypadá s TRENÉREM???????????????? Už někoho máte?
INFO: Zahájení nového ročníku 2013-2014 je v NEĎELI 18.8. od 17.00hod. ve VODŇANECH. Pohárové utkání bude ve středu 11.9. od 17.00hod. v Drahonicích. NOVINKA:Od nové sezony je povoleno během utkání vystřídat až 5.hráčů.
INFO: Byl proveden velký úklid v našich šatnách a okolo hřiště.Všechny rozházené a nalezené fotbalové potřeby po dokopné jsou v bednách na naší šatně připraveny k přebrání.Když nebude tak učiněno během zahájení přípravy,budou tyto rozbité,špinavé,plesnivé a silně zapáchající potřeby vyhozeny!!!!!! Od nové sezony bude jmený seznam-rozpis na týdenní službu na úklid šatny po tréninku a zápasu a praní žlutých rozlišovacích tréninkových trikotů. Prosím,neberte to jako buzeraci,ale je to pro dobro nás všech.Díky za pochopení.
Fanoušek: Tak včera jsme prožili docela Infarktovej zápas.Padlo dost nepěkných slov a nadávek.Dnes si i hráči léčí nejednu modřinku. Zápas probíhal hekticky.CIVA vedla 1:0, pak přišla penalta a stovnání.Cehnice přidali další gól a CIVA měla co dělat, aby vyrovnala.Ale povedlo se.Ale pak se Cehnice znovu prosadili a rázem vedli 3:2.Fanoušci ani nedoufali,ale CIVA dotahla skóre na 3:3.Přišlo střídání a na hřiště přišel Jirka Chocolatý.Během pár minut ho 2x nepěkně poslal soupeř na trávu,ale Jirka jim vše vrátil.Gólově se prosadil a rozhodl zápas na konečných 4:3 pro CIVU.HURÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!! Mě jako fanouška vůbec netěší nechuť s kterou hraje Honzík Veselý.Na toho se vždy byla rados koukat a teď.Hrůza. Na příštím tréninku se bude volit nový Kapitán týmu, pač Martin Sokolů musel ze zdravotních důvodů ukončit svojí kariéru u CIVY a tím nastal problém,Která zodpovědná osoba to převezme.Tak kluci dobře zvolte svého Kápoše.Můj osobní Favorit je FÍFA.Tak budu držet palce. A nový KAPITÁNE, bude muset být zápisné.!!!!!!! Tak se všicni přijeďte podívat v sobotu 4.5 do Přešťovic na hřiště, kde naši Borci budou od 14.00 bojovat proti LOMU. Tak zafandíme společně CIVA,CIVA,CIVA DO TOHO
Laco: Tak jsme kluci nevykročilli nejlépe-ale mohli jsme po půlce prohrávat 0-2.Výborně zachytal Bohouš.Příště se to povede..CIVA!!!!
info:: K desetiletému výročí založení fotbalového klubu SK CIVA Trans Rovná byla nahrána pro všechny hrače, funkcionáře, fanoušky a příznivce fotbalu nová klubová hymna. Snad nás to i více povzbudí v dalších utkáních. Hudbu složil, slova napsal.... Velké poděkování patří tvůrcům hymny. Hudba: Ivo Trojan Text: Pavlína Trojanová Skupina PARKÁN Omluváme se všem, na které se v textu nedostalo, ale i těm jejichž jména nebo přezdívky v hymně zazněly. :-) Těšíme se na Vaše ohlasy na hymnu zde ve fóru nebo na klubovém Facebooku.
Laco: Ta mi zvedla náladu naše hymna...to mě ostartovalo na fotbálky..zdravím tým CIVA
BlueBoard.cz ShoutBoard