Přidej zprávu »
Dáša17: Hoj! Všichni mluví o tom, že se objevila unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - jak pro ženy, tak pro pány.. Sama si takto vydělávám už od května a fakt mě to nadchlo. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu. Přečtěte si to taky na odkaz »
jelito: něco vám řeknu: s punkem nemám nic moc společnýho - na těhlech stránkách jsem spíš náhodou ale když se tady tak hádáte tak bych se ráda podělila taky o svůj názor: já žiju technem. pro mě je techno ten nejlepší styl, je to můj život. pak to mám tak že spousta stylů mi nevadí (metal, punk atd.), pak ty které se mi nelíbí (country, dechovka atd.) ale neodsuzuju je protože každý má svůj styl a lidi co poslouchaj dechovku mi nic neudělali. pak jsou však styly který nesnáším nejen proto že se mi nelíbí ale taky pro jejich názory a proto jak se chovají lidi kteří je vyznávají (hip hop, disco, EMO). kdyby do mě hopeři nepičovali a věčně se nepovyšovali nad ostatní a nedělali machry jak sou drsní, tak si pomyslím "no ta hudba je strašná a oblečení ještě horší" ale NECHÁM JE BÝT! ale když se do mě někdo sere tak to prostě nenechám jenom tak a budu se bránit: FUCK OFF HIP HOP!!!
dramatikz: banda sráčů tady,samej dmnt držte radší huby dětska ste sráááči skurveníííí dmnce bloog,hovada ...HIpHop vy Hovada!!!!
ozzák: Všechny co poslouchají nebo mají rádi tu sračku hip hop by měli zbyčovat ukřižovat celé je posypat solí . A JEJICH CHCÍPLINY POCHCAT A HODIT DO SEPTYKU.
kachna: hele kdyz tak nadavate na hip hop, zamyslete se nad jeho puvodem, a uvidite, ze se jen minimalne lisi od punku. vysel z podobnejch lidi, nasranejch na smesnej system, kterej je prudi. nigga v queensu, kteryho sere fizl za to, ze je cernej, je podobne nasranej jako pankac z londyna, co neuznava smesnou kralovnu a podobny picoviny. to je jasny, ze teplakovci aka neuveritelny deti, vesnicky wannabes delaj rapu spatnou povest, ale poctivej rap je vyborna muzika, jako poctivej punk.
Helca Teplice Punk..: anti..hip ho!!:Moje Slova punk je punk tk ho nechte a nás tky nechte punkovat jsi náš život..! vyte o tom všichni velký hovno..! kalhoy který maj rozkrok až pod kolenama FUCK OFF vy..! Radoby..! PUNKS NOT DEAD a nechápu proč teda lezete na tyto stránky..!
anti..hip ho!!: nesnášim ty zasraný píčuse co nosej hadry ktery maj o tři čísla větší nevědi nic o punku a nadavaj na něj takže vy zasraný hopeři vilište si prdel a nechte punk punk je tady odjakživa a hip hop se sem přisral.. takže dete do píííči..!!PUNK´S NOT DEATH
Helca Teplice:P:: ty jseš kokot..! co to tdy zase meleš..? DMNC toto.!
mareckin: ale samozřejmě nic proti punku!!!punk je punk....hiphop je hiphop a ten v dnešní době převladá s tím nic neudělate..Peace
mareckin: no pišetetu sračku vedle sračky,vališ tady aby lidi neodsuzovali punk,sama tady vališ že hip hop je sračka,.....zamyslise.....KRA VO BLBA!!!!!!!!
Helča Teplice:P: elis: jako nechápu te..! fuck off HIP HOP! pstě mi nechodíme podle módy oblíkaný do školy..! to delaj možná Kundy jako ty..! pste HIP HOP je sračka
Shoutboardy končí. Více zde.