Přidej zprávu »
Martina: Myslím nepublikovat. PC automatické opravy jsou zhouba lidstva
Martina: Milá ženo, doporučuji Vám ,nikde nic nepublikoval, dokud se nenaučíte alespoň základy pravopisu. Vaše příspěvky jsou samá hrubka. Ostuda
Půjčka na auto: odkaz »
Online půjčka: odkaz »
Kings: Děkuji, *
befitone.com: Skvělý webík! Koukni na můj eshop odkaz »
Kings: Jen aby se to neměnilo dále takže to nezůstane stejné,ale ještě se to bude zhoršovat odkaz »
Kings: Existují věci, co by jste chtěli udělat, No myslíte si, že je nedokážete. Pravda je, že dokážete. Omezení jsou v naší mysli - jsou naší vlastní výroby.
žena: Jasně že to tak neberu jirko že bys ně vyhodil. já se tak rozhodla sama.Ber to tak že jsem tím uznala vlastní chybu to já umím.Prostě nemám na to psát si tam s vámi tím věděckým zpusobem a ani sem nebyla schopna poslad nějaký ten odkaz to je tak.Tebe já apsolutně neodsoudila já to chápu víc než si myslíte. A až se naučím makat na odkazech tak ti tam něco taky pošlu zajímavího,
Kings: Zajímavý úkaz nad amerikou odkaz »
Kings: Jirko to ona určitě chápe a myslím, že tím když bude psát tady to co nemohla u tebe že to tak bude lepší, kvůli odkazům a všemu co je u tebe.Tvůj webík je i tak pořád dost dobrý a určitě bude ještě lepší.
Jiří Kačírek: Ale, ale . Ženo já tě z mých stránek nevyhazuji jen Ti říkám aby jsi je nezahlcovala svými příspěvky, ono se pak opravdu mezi tím vším těžko hledá když třeba dám odkaz na new článek apod.
Kings: ženo nemá cenu je řešit, jsou mladý a ještě zdaleka nevědí co je život, byli jsme taky takový.Užívej si života ať každý den stojí za to
žena: Aješte bych chtěla podotknout. Že jsem neodešla proto že sem slaboch.Ale protože sem tím nabídla těm mladším jejich prostor. A TO ŽE ZE MNE UDĚLALI TOTÁLNÍHO BLBA TO UŽ JE JEJICH HLOUPOST.A propo petra se sama od sebe kolikrád vyhíbala tématum o spravodajství .
žena: Mam stoho všeho né moc dobrý pocit.Šlo to tam řešit lepším spusobem.Jsou to tam mladí lidé dobrá jsou nezralí hormonyse jim bouří viz.petra teť měli maturity stres nápor možná jsem byla zrovna já tím terčem.Já se na ně nezlobím jenom my to je líto.ŽIVOT JDE DÁL ALE DO TÉ SAMÉ ŘEKY UŽ NEVSTOUPÍM UŽ BY TO NIKDY NEBYLO TAKOVÉ DÍK ZA POZVÁNÍ.A TEŠÍM SE ZA TY MLADÉ AŽ DOZRAJÍ A NABUDOU SKUŠENOSTÍ UVEDOMĚNÍ .I JÁ BYLA MLADÉ STŘÍVKO AKORÁD SEMŽILA V JINÉ DOBĚ A VĚŘÍM ŽE I DNES TO DĚCKÁ NEMAJ SNADNÝ ZASE Z JINÝCH STRÁNEK.
Kings: Pro Rudolfa,tvá odpověď na můj příspěvek na Fenomen 2012 je prostá.Co mám na mysli tou výchovou? je to jen to, že na světě je zajetý řád který nás vede ku zdárnému sebezničení.Proto tady, bych řekl nejsme.Telepatické schopnosti jsou jen a jen vrozený dar využití éteru.Co mi dloube hlavou koho máš namysli, cituji "tu jednotu se snaží narušit někdo kdo není v nás ale mimo, proto ten chaos."Jinak myšlenka se nikomu nenutí, myšlenka jen inspiruje a dokáže dělat zázraky.Jako tvé myšlenky. Celkově tvůj příspěvek mě zaujal, vyzařuje pozitivní energii a je určitě k zamyšlení.
správce: Nový článek odkaz »
Kings: I tobě Saty hodně štěstí, lásky a zdraví do nového roku.
Saty: Ahojky, moc tě zdravím a přeji krásné sváteční dny a V Novém roce jen to hlavní co člověk potřebuje - zdraví a lásku, ostatní věci si můžem zajistit sami. Měj se moc fajn.
Kings: Hezké prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.
správce: Letos začne zima o něco dříve než minulý rok.O tom jaká bude se přesvědčíme sami.Teplota Golfského proudu je prozatím v normálu.Viz odkaz: odkaz »
správce: Pro Saty, díky taky se mi to pozadí líbí a u webgardenu jsou lepší podmínky,než u estránek ohledně reklam atd.Jinak tu starou stránku pořád zachovávám.Kings
Saty: Ahoooj, udělal sis super stránky, gratuluju. Moc se mi líbí to pozadí na plochu, jen nevím jak ho tam dostat. Jo a ty minulý stránky teda mažu a dávám do oblíbenejch tyhle. Měj se a ať se daří.
mia: Podle mne jde magnetismus ovlivňovat podobným způsobem, jako magnet. Akorát je k tomu zapotřebí tolikrát víc..zahřívání, ochlazování, zátěž, překážky, tlak - deformace, změny..vlivy různých těles s různými podobnými problémy..tak jak to vždycky bylo - pohyb= život A jak je to s tou měřitelností duchovní úrovně. Ví o tom někdo něco?
správce: Pro miu.Docela by mě zajímalo jakým způsobem se ten magnetismus dá změnit.Tedy jak ho může změnit jedinec. S úrovní duchovního vědomí to není nic jednoduchého.Na to měřítko asi žádné není. Existuje však mnoho indicií které mohou člověka naučit chápat a tím pádem mu mohou i pomoct.Brzy zařadím sérii článků na toto téma.Hezký den.
mia: Ahoj. Člověk, třebaže jedinec - dokáže narušit magnetismus Země. Stačí mít namakaný plán, určitý přístup k nezbytným prostředkům a bohužel povahu. ..a jakže si mohu změřit tu duchovní úroveň? Přeju pěkný den
správce: Tak vás tady vítám,diskutovat zde můžete o čemkoliv.
BlueBoard.cz ShoutBoard